R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Nerminovic » 28 jun 2016, 15:40

Mokes je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Island :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: :salut:
IDEMO DO FINALA :tokralju: :tokralju: :salut: :salut:
Hahahahaha pazite ovog Mokesa i on sad fol postao pravi viking :rol: :rol: :rol:

samo Danska, ovo ostalo su sve lazni vikingzi :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Kawhi » 28 jun 2016, 16:16

Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Nerminovic » 28 jun 2016, 16:28

Inace glavni igrac Islanda :kafa: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Brat Ragnar, remember the name :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Adnan89 » 28 jun 2016, 16:31

BigBigBang je napisao/la:
Adnan89 je napisao/la:Evo ja neko ko zivi u englezskoj mogu vam reci da mentalitet ovi ljudi nije normalan. Oni rade samo da se napiju u petak nekad i u srijedu...nisu ozbiljni radnici i nafurani su, razmaženi i mentalno preslabi. Ima talenata ali je problem sto se stanlo uvuku u lose drustvo i koliko novca dobiju jednostavno izgube volju sa fudbalom.
Kad im je tako los mentalitet i kad su takvi neozbiljni radnici zasto ti i milioni takvih ko ti dolazite tamo kod njhi da zivite? Mislim vrhunac licemjerja je da bosnjo prica englezu o mentalitetu i mentalnoj snazi. Ljudi su sila i medju najboljim su u svim mogucim segmentima od industrije, tehnologije, sporta i onda procitas ovakav jedan post koji ih opisuje kao neku africku drzavu i to hladno lik dosoa tamo da zivi :lol:
Dosao sam sa 4 godina ko da sam imo izbora zbog rata. Oni su sila u tim svim stvarima sto si nabrojao jer su izbigljice i sve commonwealth drzave izgradili Veliku Britaniju sa siču. A za mentalitet jesu slabi..neznam jesuli jednom na penali ikoga pobjedli..nebi ni na kirin cup mogli na penale pobjedti.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la krmpotich » 28 jun 2016, 16:36

BigBigBang je napisao/la: Ljudi su sila i medju najboljim su u svim mogucim segmentima od industrije, tehnologije, sporta
U kojem to sportu? Karlingu, boćanju mozda? :rol:

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la muamerc » 28 jun 2016, 16:38

krmpotich je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la: Ljudi su sila i medju najboljim su u svim mogucim segmentima od industrije, tehnologije, sporta
U kojem to sportu? Karlingu, boćanju mozda? :rol:
U onom konjopreskakanju. :lol:

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Mokes » 28 jun 2016, 17:12

Nerminovic je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Island :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: :salut:
IDEMO DO FINALA :tokralju: :tokralju: :salut: :salut:
Hahahahaha pazite ovog Mokesa i on sad fol postao pravi viking :rol: :rol: :rol:

samo Danska, ovo ostalo su sve lazni vikingzi :kafa:
Pravi viking, nego sta, ja kad sam podrzavao Island, ti si sanjao da Kopenhagen igra CL :kafa:

ps. prihvati zahtjev na fb-u :mrgreen:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la DANTES » 28 jun 2016, 17:13

Nerminovic je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Island :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: :salut:
IDEMO DO FINALA :tokralju: :tokralju: :salut: :salut:
Hahahahaha pazite ovog Mokesa i on sad fol postao pravi viking :rol: :rol: :rol:

samo Danska, ovo ostalo su sve lazni vikingzi :kafa:
čovjek je od starta za njih. a i ja ću ih podržati uz italijane....


nego. englezi nisu velika reprezentacija. to vam mora biti jasno. imaju tu titulu prvaka svijeta osvojenu kod kuće na vrlo sumnjiv način i to je to. nemaju čak više ni finale bilo ep bilo sp. od njih su bolji Italijani, Njemci, Španci, Francuzi, Brazilci, Argentinci, Urugvajci i Holanđani(imaju takođe samo jedan trofej ali stalno igraju polufinala i finala)
oni su neki rang portugala, belgije, čilea, češke, danska hrvatske, rusija, s tim da ih eto stavimo na prvo mjesto te grupe zbog te titule. mada dijele prvo mjesto sa česima (titula prvaka evrope, par finala i polufinala). hm ipak drugo mjesto česi su uspješniji. takođe moramo naglasiti da su zadnjih 16 godina lošiji i od portugalaca a zadnja dva takmičenja i od belgijanaca. no neka ih u vrhu grupe na drugom mjestu sa dancima.
sinoć je bilo sve komično. a najcrnje ovaj sastav bi recimo sa klopom ili murinjo derao sve redom. ima tu talenta. ali prije svega mladosti, snage i brzine. no šta čovjek da im radi. oni još nisu skontali da je lester prvak kako onda da bude nešto od njih. ipak nisu oni ni najgori na ovom prvenstvu. španci su gori. španci imaju mnogo drugih opcija od fabregasa i silve dva krepaća. zamišljam španiju sa heseom, munianom, susaetom, gabijem, kokeom inijestom i kostom. nekako mi se čini brža okomitija efikasnija. ali šta ja znam.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Nerminovic » 28 jun 2016, 17:26

Mokes je napisao/la:
Pravi viking, nego sta, ja kad sam podrzavao Island, ti si sanjao da Kopenhagen igra CL :kafa:

ps. prihvati zahtjev na fb-u :mrgreen:
How yes no :rol: zna se k'o su pravi vikingzi, nemam tu sta pricati :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la ASD » 28 jun 2016, 17:27

krmpotich je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la: Ljudi su sila i medju najboljim su u svim mogucim segmentima od industrije, tehnologije, sporta
U kojem to sportu? Karlingu, boćanju mozda? :rol:
Treci su po broju zlatnih medalja.

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Mokes » 28 jun 2016, 17:28

DANTES je napisao/la: čovjek je od starta za njih. a i ja ću ih podržati uz italijane....


nego. englezi nisu velika reprezentacija. to vam mora biti jasno. imaju tu titulu prvaka svijeta osvojenu kod kuće na vrlo sumnjiv način i to je to. nemaju čak više ni finale bilo ep bilo sp. od njih su bolji Italijani, Njemci, Španci, Francuzi, Brazilci, Argentinci, Urugvajci i Holanđani(imaju takođe samo jedan trofej ali stalno igraju polufinala i finala)
oni su neki rang portugala, belgije, čilea, češke, danska hrvatske, rusija, s tim da ih eto stavimo na prvo mjesto te grupe zbog te titule. mada dijele prvo mjesto sa česima (titula prvaka evrope, par finala i polufinala). hm ipak drugo mjesto česi su uspješniji. takođe moramo naglasiti da su zadnjih 16 godina lošiji i od portugalaca a zadnja dva takmičenja i od belgijanaca. no neka ih u vrhu grupe na drugom mjestu sa dancima.
sinoć je bilo sve komično. a najcrnje ovaj sastav bi recimo sa klopom ili murinjo derao sve redom. ima tu talenta. ali prije svega mladosti, snage i brzine. no šta čovjek da im radi. oni još nisu skontali da je lester prvak kako onda da bude nešto od njih. ipak nisu oni ni najgori na ovom prvenstvu. španci su gori. španci imaju mnogo drugih opcija od fabregasa i silve dva krepaća. zamišljam španiju sa heseom, munianom, susaetom, gabijem, kokeom inijestom i kostom. nekako mi se čini brža okomitija efikasnija. ali šta ja znam.
Tako @Dantes, objasni mu da nisam glory-hunter. Vidi se da si Focak :kafa:

Pa dobro sad, ali cinjenica da su osvojili WC ih ipak izdvaja. Gol za 4-2 je bio itekako sumnjiv, ali opet ko zna da li bi Njemci izjednacili. I nikada nisu izgubili finale :mrgreen:

Zadnja recenica :tokralju: :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la krmpotich » 28 jun 2016, 17:44

muamerc je napisao/la:
U onom konjopreskakanju. :lol:
Htio sam to prvo navesti, ali nisam znao naziv sporta. Eto moze i tako kao ti+mlataranje sa reketima. Badmington+gvoš :zviz:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la DANTES » 28 jun 2016, 18:39

Mokes je napisao/la:
DANTES je napisao/la: čovjek je od starta za njih. a i ja ću ih podržati uz italijane....


nego. englezi nisu velika reprezentacija. to vam mora biti jasno. imaju tu titulu prvaka svijeta osvojenu kod kuće na vrlo sumnjiv način i to je to. nemaju čak više ni finale bilo ep bilo sp. od njih su bolji Italijani, Njemci, Španci, Francuzi, Brazilci, Argentinci, Urugvajci i Holanđani(imaju takođe samo jedan trofej ali stalno igraju polufinala i finala)
oni su neki rang portugala, belgije, čilea, češke, danska hrvatske, rusija, s tim da ih eto stavimo na prvo mjesto te grupe zbog te titule. mada dijele prvo mjesto sa česima (titula prvaka evrope, par finala i polufinala). hm ipak drugo mjesto česi su uspješniji. takođe moramo naglasiti da su zadnjih 16 godina lošiji i od portugalaca a zadnja dva takmičenja i od belgijanaca. no neka ih u vrhu grupe na drugom mjestu sa dancima.
sinoć je bilo sve komično. a najcrnje ovaj sastav bi recimo sa klopom ili murinjo derao sve redom. ima tu talenta. ali prije svega mladosti, snage i brzine. no šta čovjek da im radi. oni još nisu skontali da je lester prvak kako onda da bude nešto od njih. ipak nisu oni ni najgori na ovom prvenstvu. španci su gori. španci imaju mnogo drugih opcija od fabregasa i silve dva krepaća. zamišljam španiju sa heseom, munianom, susaetom, gabijem, kokeom inijestom i kostom. nekako mi se čini brža okomitija efikasnija. ali šta ja znam.
Tako @Dantes, objasni mu da nisam glory-hunter. Vidi se da si Focak :kafa:

Pa dobro sad, ali cinjenica da su osvojili WC ih ipak izdvaja. Gol za 4-2 je bio itekako sumnjiv, ali opet ko zna da li bi Njemci izjednacili. I nikada nisu izgubili finale :mrgreen:

Zadnja recenica :tokralju: :tokralju:
mislim da nije bio sporan gol za 4-2. ne Sporim ja to. samo ne mogu oni prije drugih, boljih. tu su u grupi češka -danska-oni
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la SiamoNoi » 28 jun 2016, 19:57

Adnan89 je napisao/la:Evo ja neko ko zivi u englezskoj mogu vam reci da mentalitet ovi ljudi nije normalan. Oni rade samo da se napiju u petak nekad i u srijedu...nisu ozbiljni radnici i nafurani su, razmaženi i mentalno preslabi.
Znaci zapravo su ljudi s ovih prostora sličniji Englezima nego što smo mislili.Gotovo indentični rekao bih.

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2016, 20:02

chi3llo je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Adnan89 je napisao/la:Evo ja neko ko zivi u englezskoj
:ljepota:

Imal' mjesta za još jednoga :pray:
Dodji kod mene u vels skontacemo nesto :mrgreen:
Ma 'ta će on?! :mrgreen:

MoRe l' brat juventino, inženjer, dva jezika govori, zviždi? :pray: Kakvu mu'minku Velsanku mi zbavis i dolazim. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la DANTES » 28 jun 2016, 20:09

Pogba je napisao/la: Ma 'ta će on?! :mrgreen:

MoRe l' brat juventino, inženjer, dva jezika govori, zviždi? :pray: Kakvu mu'minku Velsanku mi zbavis i dolazim. :mrgreen:
jbt ja mislio ti srednja škola. mada od svih juventina najbolji si. :D

koje jezike govoriš? bosanski i srpski :urnebes:
ha bolji sam ja govorim i ta dva plus hrvatski i crnogorski. razumijem i slovenački i makedonski te bugarski. :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2016, 20:18

DANTES je napisao/la: jbt ja mislio ti srednja škola. mada od svih juventina najbolji si. :D
:urnebes:
Podcijenio si me baš. :P
Engleski govorim odlicno, italijanski dosta dobro u govoru i pismu, spanjolski razumijem, arapski čitam i tako.... :mrgreen:
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 28 jun 2016, 20:59, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la SiamoNoi » 28 jun 2016, 20:58

[youtube][/youtube]
Masovno :tokralju:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Asteriks » 28 jun 2016, 21:00



:rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2016, 21:03

Asteriks je napisao/la:
:urnebes:

[youtube][/youtube]
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.