LA Lakers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 feb 2017, 17:21

kokuz je napisao/la:trejdati dangela za 4 cunja i 3 lopte sto prije
Pa gdje ce ti dusa?Kako to uraditi kad decku samo ime govori da ce biti superstar?Da malo parafraziram @epia. :D

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 09 feb 2017, 17:23

kokuz je napisao/la:trejdati dangela za 4 cunja i 3 lopte sto prije
Ne vide drugi igraci od njega lopte jel ? :urnebes:

Stvarno genijalan zakljucak jbt, trejdat jedinog igraca u ekipi koji je u stanju razigravat i ne gledat konstantno svoj sut kao retardirani Clarkson.

@NEZALAGANJE to moja izjava nije, ako se dobro sjecam to je izjavio forumas @Foster ili tako nekako.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 feb 2017, 17:28

Epidaurus je napisao/la:
kokuz je napisao/la:trejdati dangela za 4 cunja i 3 lopte sto prije
Ne vide drugi igraci od njega lopte jel ? :urnebes:

Stvarno genijalan zakljucak jbt, trejdat jedinog igraca u ekipi koji je u stanju razigravat i ne gledat konstantno svoj sut kao retardirani Clarkson.

@NEZALAGANJE to moja izjava nije, ako se dobro sjecam to je izjavio forumas @Foster ili tako nekako.
Ti 100% nisi pisao da D'Angelo nema bas ime za superstara i za zvijezdu?Nemoj da trazim postove.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 09 feb 2017, 17:35

Trazi, takav moj post sigurno neces naci.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la kokuz » 09 feb 2017, 18:35

Pa činjenica je da bolje igramo bez njega.. doduše, nije teško nadomjestiti dva poena, skok i pet asistencija.. :damn:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: LA Lakers

Post Postao/la filip13 » 09 feb 2017, 18:44


Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 09 feb 2017, 18:45

Jest, samo sto je sav niz poraza nakon vrhunskog starta poceo Russellovom povredom.

Avatar
Balon
Postovi: 3025
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Balon » 11 feb 2017, 18:10

Epidaurus je napisao/la:Jest, samo sto je sav niz poraza nakon vrhunskog starta poceo Russellovom povredom.
cinjenica

pa ako je D'Angelo najveci problem onda blago Lakersima, momak igra solidnu sezonu moze on to naravno jos mnogo bolje ali bio je ponovo povrijedjen i tek mu je 20 godina a ovo mu je prva sezona u kojoj moze igrati normalnu kosarku, onaj Kobe show iz prosle sezone ne racunam

inace po izvjestaju sto sam gledao, ono sinoc je bilo jedno od najboljih izdanja ekipe ove sezone, odlican ball movement, brza igra u tranziciji

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: LA Lakers

Post Postao/la filip13 » 15 feb 2017, 16:57


Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Steph » 20 feb 2017, 06:00

odbili poslati Ingrama za Rođaka :crazy: :cry:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kawhi » 20 feb 2017, 12:08

Steph je napisao/la:odbili poslati Ingrama za Rođaka :crazy: :cry:
Cekate Russa i Davisa. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Steph » 20 feb 2017, 12:10

Kawhi je napisao/la:
Steph je napisao/la:odbili poslati Ingrama za Rođaka :crazy: :cry:
Cekate Russa i Davisa. :kafa:
Jedino ako Rođo nekim slučajem odbije produžiti ugovor, pa se Davis razočara u život :mrgreen: kuknjava

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la KK_Bosna » 21 feb 2017, 15:15

Kobe Bryant je napisao/la:@kk_bosna :

Moraš se izvinuti i meni i @epi-ju :D

Jesmo rekli da će Luke prije all stara početi forsirati mlade.

Zvaničan stav Waltona , razgovartao je sa Michom i Jimm-om i vjerovatno Magicom.

Deng i Mozgov bez obzira na njohove ugovore 16 i 18 mil $ odnosno ukupno 136 mil $ :roll: idu na klupu.

Plan je da se razvijaju mladi sa naglašenim stavom za Ingrama :clap:

Petorka do kraja ako ne bude povrede : Russel - Young - Ingram - Randle - T.Black , 6 igrač praktično starter je Clarkson , jer je ce imati daleko veću minutažu , a i Zubac ce dobijati sansu , recimo sinoc nije nikao igrao Mozgov. Dok ce 7 mi igrac i veliku minutazu sa klupe dobijati i Nance Jr. .
Tako da se okrecemo maldoj jezgri.

Po ovome Mich mora dobiti otkaz jer mu je prakticno Walton sptzio 136 mil. $ , mada je Deng izjavio da nece imati problema sa manjom mituazom ( ne bih ni ja za 72 mil $ za onakve igre :roll: )

Sta imamo mi sad od Denga i Mozgova , kom ih utrapiti ? :wtf:
nisam zalazio na nba pdf jedno mjesec dana pa nisam ni ovo vidio :D

kako god, pola godine je walton bacio u vjetar... sad je pitanje ko ce dobiti otkaz, mitch ili on jer je ocito da je jedan od njih zaebao stvar :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la amerosm » 21 feb 2017, 19:26

Adrian WojnarowskiVerified account

‏@WojVerticalNBA

Lakers make Magic Johnson President of Basketball Operations, fire GM Mitch Kupchak and Jim Buss, team says.
Hvala Bogu foka reaguje...Za novog GM-a postaviti Ryana Westa i vratiti Jerry-ja u FO.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la kokuz » 21 feb 2017, 19:41

odlican potez uprave sto nisu uradili trejd za cousinsa.. ok cousins jeste sigurno jedno od najprimamljivijih imena, ali vrlo lako se moglo desiti da damo sve za njeg i on ne potpise ponovo..

ja bih svim silama pokusao trejdati russela, izvuci sta mozemo za njega.. a ostaviti randlea i ingrama
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 21 feb 2017, 19:54

kokuz je napisao/la:odlican potez uprave sto nisu uradili trejd za cousinsa.. ok cousins jeste sigurno jedno od najprimamljivijih imena, ali vrlo lako se moglo desiti da damo sve za njeg i on ne potpise ponovo..

ja bih svim silama pokusao trejdati russela, izvuci sta mozemo za njega.. a ostaviti randlea i ingrama
De mi samo objasni koja je poenta trejdovat jednog od 2 AS potencijala u ekipi ? Ja ne bi imao nista protiv trejda Russella ako bi na ovom draftu dobili jedan od prva 2 picka i pokupili Balla il Fultza jer su prebrutalni potencijali al koja je poenta trejdovat jedan odlican potencijal ako nemas garanciju da ga mozes zamijenit puno boljim ? Jesil ti uopce zamislio kako bi izgledala igra da ti napade ko play vodi Clarkson, covjek koji bukvalno nista osim kosa ne vidi ? Lou je koristan u ogranicenim rolama s klupe i dati njemu loptu u ruke da ti vodi napad bi bila smrt jer ne bi ni Ingram ni Randle (na kojeg ti, iz ne znam kojeg razloga, svrsavas). Russell je jedini playmaker i razigravac u ekipi, jedini bek koji ustvari kreira nesto za druge. I meni prilicno ide na zivce u zadnje vrijeme sto je totalno pasivan i ne napada sredinu ni blizu koliko bi trebao i mogao al on je igrac koji moze bit novi Harden fakticki u ovoj ligi jer ima prilicno slican stil igre. U ovoj fazi je presmijesno uopce pomisljat na rjesavanje Russella, s njim treba fino poradit i objasnit mu da jednostavno mora biti dosta agresivniji (a ko to moze bolje od najboljeg playmakera ikad) i ako u nastavku sezone i slijedece godine do AS pauze ne promijeni to u svojoj igri, onda nemam nista protiv trejda. Opet, potencijalni izbor Fultza il Balla sve ovo moze promijenit jer su obojica preposebni talenti (Fultz je fakticki atleticnija i scorerski agresivnija verzija Russella)i onda bi se moglo gledat da se za Russella dobije neki kvalitetan visoki.

sundancekid
Postovi: 563
Pridružen/a: 06 jun 2010, 22:27
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la sundancekid » 21 feb 2017, 19:59

Nisam odavno piso ovdje, pa ni navraco, ali kad sam vidio da su Kupchak i Buss dobili otkaze, reko moram nesto nasarat.... :D


Pa jel ovo san il je ovo java? :D Konacno se neko sjetio da zavrti kolo srece... Evo Magica, a prije par dana je izjavio kako bi mu prvi potez na celu Lakersa bio da zovne Kobea, jer Kobe zna kako pobjedjivati... :D :clap: :njanjanja: :tokralju: :clap: :salut: :opaopa: :opaopa: :bow: :opaopa:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la amerosm » 21 feb 2017, 20:13

Prema pisanju medija foka je izvrsila pritisak na Buss-a i MK-a, da dovedu zvijezdu u tim, a objca iako su znali da im se sprema otkaz ukoliko to ne uspiju, odbili su trade-ovati Ingrama...Magica i foku jedino West moze spasiti i ukoliko ne dodje do njegovog angazmana ocekujem prodaju ekipe 2020.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la al... » 21 feb 2017, 23:26

Promjena, da li nabolje, vidjećemo. Nadam se boljoj epizodi nego onda kada se pokušalo od Magica napraviti trener. Dok je bio van sporta, isti se pokazao kao dobar biznismen, pa možda bude pogodak kao GM. Vidjećemo. Opet, ne može on sam. Dakle treba tu još. Da se razumijemo, Jennie je dobra za kakve počasne predsjednice i slikanja na sastanku boarda direktora, ali da od nje kakvu konkretnu pomoć da dobijemo u izgradnji new-look Lakersa, to ne. Već sam ranije na ovom PDF - u pisao koliko je ova franšiza daleko od nekih važećih tokova, te se pozitivni efekti mogu očekivati tek nakon ozbiljnog head huntinga među provjerenim profesionalcima i "svježe krvi" tamo gdje smo deficitarni. Dakle, šanse za svjež početak su tu, treba ih iskoristiti. Dakle ništa Phil ili West, njihovo je prošlo. Kobe, bez obzira na Magicove želje, ne hvala također - još jedan rookie u FO bio bi previše. Vidjećemo šta budućnost nosi, sigurno neće biti dosadna i predvidiva.

Sent from my IT-PLAYTAB-V3 using Tapatalk

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la PaskalHens » 22 feb 2017, 02:18

Lou u Houston za brewera i pik. Sve karte se bacaju na očuvanje pika. Vjerovatno će se brewer otpustiti.
Viva la France, as they say in Rome.

Odgovori

Natrag na “LA Lakers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.