LA Lakers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la KK_Bosna » 25 maj 2017, 21:37

"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la PaskalHens » 25 maj 2017, 21:44

Pa očekivano sasvim. Ja bih možda ostavio i Randlea, je.beš mi mater nešto očekujem da bude zvijer u godinama pred njim. Ako popravi odbranu i ukine glavom kroz zid igru, mogao bi se tu neki Dray Green Light napraviti.
Russella i Clarksona bih trejdao, ako se može izvući dobar igrač za njih. Ne bih da gledam tekme prvonavedenog gdje u jednoj ima 6-7 za tri, stavlja 20 uz 5 asista, pa onda sljedećih 5 tekmi izgubi talenat. Drugi je jednostavno glup igrač i samo koš vidi kad je s loptom. Da je on durant pa bih razumio, al' je.beni clarkson. Hvala, al' ne hvala.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la kokuz » 26 maj 2017, 20:22

PaskalHens je napisao/la:Pa očekivano sasvim. Ja bih možda ostavio i Randlea, je.beš mi mater nešto očekujem da bude zvijer u godinama pred njim. Ako popravi odbranu i ukine glavom kroz zid igru, mogao bi se tu neki Dray Green Light napraviti.
Russella i Clarksona bih trejdao, ako se može izvući dobar igrač za njih. Ne bih da gledam tekme prvonavedenog gdje u jednoj ima 6-7 za tri, stavlja 20 uz 5 asista, pa onda sljedećih 5 tekmi izgubi talenat. Drugi je jednostavno glup igrač i samo koš vidi kad je s loptom. Da je on durant pa bih razumio, al' je.beni clarkson. Hvala, al' ne hvala.
To je to.
Ja bih jos ostavio Nancea uz njih dvojicu, a ostale upakovati u neki trejd sa nadom za nekog superstara
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la PaskalHens » 27 maj 2017, 01:01

Da, da. Svakako sam da ostane Nance. Više sam se fokusirao na ovu trojku clarkson randle dangelo..

Imaju ovu sezonu da se pokažu, da pokušaju biti konkurentni za plejof. 2018 napasti free agency svim silama i uz (nadam se gotovog) Đorđa napraviti finu ekipu i nadograđivati je godinama.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 27 maj 2017, 10:27

Selektivno pratite onda lakerse.

Nance Jr. je nejbolje perfomanse i pokazivao u small ball postavama , gdje je igrao centra , a takvih u ligi koliko hoces, jedino je stvarno atletican , sad da je zvjer u odbrani i nije . A Randle ima stvarno male ruke i prosjecan skok , tako da ne moze biti D. Green moze bit rezervau timu koji napada titulu.

Mich i egoisticni sin Buss su onazadili roster sa Dengom i Mozgovom , kako privuci P.Georgea kada ce imati mozda malo bolju situaciju nego u Indiani ali opet ne dovoljnu uz ocekivanja da je Ball bas toliko talenotvan kao npr. Kidd i da Ingram nabaci jedno 10-15 kg mase u misicima i nastavi putem koji se ocekuje od njega . Russel jednostavno mora , ali mora isto nabiti misica i napredovati u odbrani , ako to ne bude onda djaba sto je dobar suter, jer ako popravi opdbranu onda moze biti clan shampionskog rostera igrac tipa JJ Redick i sl. fransizni igrac sto smo mislili na dan drafta vrlo tesko , nesta tipa da otskoci kao Curry to se rijetko vidja. Clarksona obavezno trade-ati za bilo sta .

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la HankMoody » 27 maj 2017, 12:33

Russell, Ball, Clarkson, Nwaba, George, Ingram, Randle, Nance Jr., Zubac. To je otprilike ta young core?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 29 maj 2017, 06:38


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Bassha » 31 maj 2017, 10:33

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 31 maj 2017, 12:13

Zaprijetio im Magic ko ne dodje spremna nece igrati sljedece sezone ;)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la BuffonGigi » 04 jun 2017, 01:52

Jbt koliko dugo lik gace nije presvuko
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la kokuz » 04 jun 2017, 02:39

UOMO :mrgreen:


Inače, reportaju da je danas draft Lakersi bi preskočili Lonzo Balla, što je svakako ohrabrujuća vijest.
Bez dodatnih cirkusanata u Lakersima, i ne treba nam fizički nespreman igrača i njegov proces aklimatizacije u NBA.
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: LA Lakers

Post Postao/la filip13 » 04 jun 2017, 15:24


Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RE: Re: LA Lakers

Post Postao/la jose » 04 jun 2017, 20:42

Može, ali da uzmu Denga nazad.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 12 jun 2017, 22:01

John Gambadoro ✔ @Gambo987
@therealjserna Jackson has been promised by either the Lakers or Philly - likely LA - that they will take him. No need to workout for other teams.
Moze i Jackson apsolutno, pogotovo ako Lonzo nije zadovoljio na workoutu. Ogroman potencijal takodjer (mozda potencijalno revolucionaran ko Lonzo) al opet dosta manji rizik da bude bust.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 12 jun 2017, 22:22

Epidaurus je napisao/la:
John Gambadoro ✔ @Gambo987
@therealjserna Jackson has been promised by either the Lakers or Philly - likely LA - that they will take him. No need to workout for other teams.
Moze i Jackson apsolutno, pogotovo ako Lonzo nije zadovoljio na workoutu. Ogroman potencijal takodjer (mozda potencijalno revolucionaran ko Lonzo) al opet dosta manji rizik da bude bust.
Ako uzmu bilo koga osim Fultza ili Ball-a nisu normalni.
Jackson je stariji od njih godinu normalno da je dominirao nad generacijom koja je mladja, dok su oni dominirali sa 18-19.
Josh je solidan igrač, ali ova dvojica su posebni i potencijalni veliki franšizni igrači.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 12 jun 2017, 22:29

Pa ono Jackson i Ball su isto godiste, Josh u februaru, a Lonzo u oktobru. Realno i Josh je fenomenalan potencijal, cak i da nikad ne doda sut mozes govorit o novom Iggyju. Ball ima potencijalno revuolucionaran potencijal ali isto tako i neke ozbiljne upitnike (dribling, hoce li moci prenijet sut u potpunosti na NBA nivo, pick igra, midrange igra). Ja nemam nista protiv izbora bilo kojeg od ove trojice Ball, Jackson, Fultz jer su po meni sva trojica legitimni prvi pickovi. Izbor Foxa, Monka, Tatuma il nekog takvog apsolutno ne bi razumio. Izbor Isaaca bi npr razumio jer ima fakat strasan potencijal al imas vec Ingrama ko takav tip igraca.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 12 jun 2017, 22:48

Sve stoji, ali 8 mjeseci je dosta, kad imas 18 ili 19 razlika je veca nego 25 i 26 to se vidi po Ingramu koji bi trebao dobiti tek masu

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2017, 23:02

Epidaurus je napisao/la:
John Gambadoro ✔ @Gambo987
@therealjserna Jackson has been promised by either the Lakers or Philly - likely LA - that they will take him. No need to workout for other teams.
Moze i Jackson apsolutno, pogotovo ako Lonzo nije zadovoljio na workoutu. Ogroman potencijal takodjer (mozda potencijalno revolucionaran ko Lonzo) al opet dosta manji rizik da bude bust.
Jackson jos uvijek nije imao workout sa Philom, tako da ako je ovaj izvor kredibilan, prije da bi mogli biti u pitanju Lakersi.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la BuffonGigi » 14 jun 2017, 12:41

Josh je vec sad apsolutna zvijer, mene raduje da bi i on i Ball odmah u prvoj sezoni mogli biti defanzivna pojacanja, a to je ono sto Lakersima treba. Isto tako Josh mi se cini kao normalnija i stalozenija osoba.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jopaa7 » 18 jun 2017, 13:50

Prije 7 godina, a ovih slobodnih Vujacica se sjecam kao da je jucer bilo :D

Odgovori

Natrag na “LA Lakers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.