LA Lakers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Bassha » 21 jun 2017, 23:29

Da li se neki igrac "oprostio" od Russella ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 jun 2017, 23:39

Bassha je napisao/la:Da li se neki igrac "oprostio" od Russella ?
Swagy p :urnebes:

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la miki_92 » 21 jun 2017, 23:50

Bassha je napisao/la:Da li se neki igrac "oprostio" od Russella ?
Nance Jr
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la al... » 22 jun 2017, 00:03

Ne znam da li je ovo pametan trade, iskreno nisam ni očekivao predug boravak Russella u Lakersima, ali da smo mogli bolje trgovati, mogli smo

Sent from my TM-TM-7867 (revision 1) using Tapatalk

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 jun 2017, 01:16


Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Balon » 22 jun 2017, 16:08

Ja i dalje stojim pri tome da ce D'Angelo u najgorem slucaju biti solidan starter u ovoj ligi. Meni ovaj trade svakako mirise na neke dublje probleme sa Russelom, sama njegova igra ne moze biti razlog za ovo, citao sam da je navodno tezak tip onako po karakteru a sad koliko je to istina ko zna...

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jose » 22 jun 2017, 16:24

Možemo li prije drafta očekivati još neki trade? Izgleda mi čudno da će sva tri picka prve runde zadržati.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Bassha » 22 jun 2017, 16:29

Balon je napisao/la:Ja i dalje stojim pri tome da ce D'Angelo u najgorem slucaju biti solidan starter u ovoj ligi. Meni ovaj trade svakako mirise na neke dublje probleme sa Russelom, sama njegova igra ne moze biti razlog za ovo, citao sam da je navodno tezak tip onako po karakteru a sad koliko je to istina ko zna...
Vrlo moguce, pa izgleda samo jedan igrac se od njega "oprostio" , i za Juku su govorili da je bio "tvorac" negativne atmosfere u Denveru ali su vecina igraca "pozdravila" kad je prelazio u Portland

D'Angelu je sljedeca sezona jako vazna, pukojnik ili pokojnik, prosjecan pg/sg ili igac koji moze da ima 20+
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 jun 2017, 01:50

slika

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la PaskalHens » 23 jun 2017, 01:52

Očekivano sasvim. Dobrodošao Lonzo. Pokaži šta znaš, je.bo starog..
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jose » 23 jun 2017, 07:11

Još 3 picka sinoć, nakon trejda sa Utahom:

slika

Thomas Bryant (42. pick)

slika

Josh Hart (30. pick)

slika

Kyle Kuzma (27 pick)

Pitanje je ko će od njih dočekati oktobar u Lakersima.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 23 jun 2017, 12:08

Svidja mi se izbor Harta 30. pickom, ocekivao sam da ce ga Spursi pokupit definitivo. Kvalitetan suter, dobar strijelac na college nivou i itekako zna igrati kosarku. Lako se moze desiti da bude neka nasa verzija Brogdona npr.

Kuzma i Bryant su mi nepoznanice al po highligtsima izgleda da ima u njima materijala za neke igrace zadatka i rotacije.

Sto se Balla tice nema se tu sta puno pricat. Moze se desit da bude epski flop obziom na hype, a moze se desit da promijeni pogled na samu poziciju koju igra. Pitanja oko njega ima mnogo al sigurno je samo to da je najbolji razigravac, igrac sa najvisom kosarkaskom inteligencijom i percepcijom igre unazad podosta draftova. Od suta ce najvise zavisiti kakav ce igrac biti. Fizicki ce se bez ikakve sumnje popunit vremenom.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la amerosm » 05 jul 2017, 22:03

Ding: Jerry West interesed in Returning to Lakers/Jeanie said No
:damn: :damn:

Dok se ne rjesimo foke izgleda da nama nema napretka...Sest nesposobnih IDIOTA unistise covjekovo zivotno djelo...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 05 jul 2017, 22:27

amerosm je napisao/la:
Ding: Jerry West interesed in Returning to Lakers/Jeanie said No
:damn: :damn:

Dok se ne rjesimo foke izgleda da nama nema napretka...Sest nesposobnih IDIOTA unistise covjekovo zivotno djelo...
Foka nije rekla ne, već je prepustila Magic-u, a on nije htio, West ima takvu reputataciju da bi bilo sve sto je dobro West a sve sto ne valja Magic. U ostalom bilo bi previše Magic West i Pelinka.
Nemam povjerenja u Magica u prepoznavanju talenta on je tu više za marketing, ali je bio vrhunski igrač, zna motivisati i zna sigurno kako napraviti pobjednicku atmosferu u svlačionici i kako rasporediti sta je ciji zadatak.
Nisam bas oduševljen Westom da ostavi Griffina a da trade najboljeg igrača jer ne želi da mu da super max, da potpiše Galianarija. Ovo sad sto Clippersi imaju nije ni rebuilding ni konkurencija za bilo sta, slabije od Atlanta prosjeka.
Meni je krivo od 2012 do 2017 sve greška za greškom ali većinom u režiji Mich a i Jimm a. Nestrpljenje sa vetom, pa onda ogavni trade za Nasha I Howarda, a doveli Pringlesa da rauba povrijenog Kobe a, tako da su mu upropastili bilo koju sansu 2012 do 2015 Kad je jos mogao da se nije desila ahilova tetiva pa onda rame i sve ostalo koljena....

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 06 jul 2017, 02:28

Kad odbijes dovesti covjeka koji je sastavio 3 dinastije (jer GSW ce skoro pa sigurno osvojit jos 2 titule i postat dinastija) u 3 razlicite kosarkaske ere, covjeka koji prepoznao Kobea na draftu, slobodno mogu reci i najveceg operativca nakon Auerbacha u historiji NBA lige onda si kratko i jasno idiot. Magic je od Westa mogao samo nauciti kako raditi posao predsjednika kosarkaskih operacija na vrhunskom nivou al eto ocito on, Pelinka i glupaca misle da im West nije potreban. Sad nek mole Boga da potpisu Georgea i jos jednog superstara dogodine jer ako to ne uspiju onda predstoji jos bar 2-3 godine patnje i rebuildinga. Opet ne mogu vjerovat da su idioti pomislili da im Jerry ****.ni West nije potreban, strasno jbt na sta su Lakersi spali.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 06 jul 2017, 11:32

Epidaurus je napisao/la:... covjeka koji prepoznao Kobea na draftu, slobodno mogu reci i najveceg operativca..
..
Sve se slažem, West je samo imao nesreću što u njegovom vremenu nije postojala trica, jer sam siguran u to osvojio bar jos 4 titule, a ovako je jedan od najvecih gubitka u finalima jer je Boston imao daleko bolju odbranu, a nije bilo trice da se ta prednost izbalansira....
Sve ostalo je West pretvorio u zlato sta god je pipnuo...

Ali samo da pojasnim za Kobe Bryant-a, on je javno svima rekao da nece ni pod koju cijenu potpisati ni s kim osim lakersi, kniksi ili bullsi, prema tome tu nije imao biti pametan osim da skonta jel ga želi I kako da ga uzme prije kniksa, jer su svakako imali izbor prije bullsa i tu je poslužio Divac i Charlotte i hvala im na tome :D

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la BuffonGigi » 07 jul 2017, 10:14

Nije bas tako bilo sto se Kobea tice na draftu, sad se prenapuhuje ta tvrdnja da je zelio igrati samo za ta tri tima. West je u svakom slucaju uradio strasne stvari gdje god je bio, pa kad je od letargicne sredine poput Memphisa stvorio respektabilan tim kud ces dalje. I sad kad sve saberes i oduzmes Klipe ne izgledaju tako lose nakon Paulovog odlaska, samo vidjecemo koliko ce to funkcionirati. Ja bi i sa njegovih 90 godina jednog dana prije Westa volio vidjeti na celu, nego sve ove sad skupa.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jopaa7 » 07 jul 2017, 13:49

Kad igraju protiv Clippersa i gdje ce biti stream? Hvala unaprijed! Lonzo, Ingram, Zubac :ljepota:
Mislim da bi i Kuzma mogao biti dobar pa me zanima kako ce odigrati :hmmmmm: jel zna netko sto vise o njemu?

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 07 jul 2017, 13:57

Pola 3 veceras, stream ce biti na onom redditovom threadu za NBA tekme. Evo link:

https://www.reddit.com/r/nbastreams/

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jopaa7 » 09 jul 2017, 10:31

Nisam gledao tekmu ali vidim Kuzma kojeg sam neki dan spominjao 31 poen, a Lonzo TD.
Kakav je Kuzma bio na terenu?

Odgovori

Natrag na “LA Lakers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.