San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 06:27

Dejounte Murray has set a new Spurs rookie record - most steals in a playoff game - with 5 steals tonight. Previously 4 by Manu Ginobili. :thumbup: :thumbup:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 23 maj 2017, 07:57

0-4

slika


To je to za ovu sezonu, obzirom na sve okolnosti, izuzetno uspjesna. Nije mi tesko palo ovo ispadanje, cak stavise, pun sam optimizma za naredne sezone...

Da sam na mjestu Manu-a, oprostio bih se i otisao sa stilom. Posljednje utakmice je odigrao savrseno i to bi bio pravi odlazak...
Zadnja izmjena: YaSSaL, dana/u 23 maj 2017, 15:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 23 maj 2017, 14:35

Nisam jos spreman da se oprostim od Manua pa necu dok ne bude zvanicno bilo sta.

Malo da zaboravimo ovaj zavrsetak sezone , 0:42..

Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

filip13
Postovi: 38052
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 23 maj 2017, 18:57


Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 23 maj 2017, 20:27

Ja se nadam da je ovo bila Manuova posljednja tekma. U stilu otišao kao i Duncan, a vrijeme je da i mi krenemo dalje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38052
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 23 maj 2017, 21:24

suza mi skoro krenula za ginobilijem

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 23:52

Kawhi je napisao/la:Ja se nadam da je ovo bila Manuova posljednja tekma. U stilu otišao kao i Duncan, a vrijeme je da i mi krenemo dalje.
Pa za razliku od Timmya koji vise nije bio dominantan na postu,te je postao spor za visokog(zbog godina i koljena) u ovoj eri kosarke gdje visoki mora biti sposoban braniti i perimetar,Manu jos uvijek moze igrati,pa i napraviti "big play" poput one blokade na Hardenu.18min,odmaci ga od lopte(sto je Pop radio vec ove sezone) i on ce biti itekako koristan.I jos jedna stvar koja je jako bitna za ove mladje igrace,a to je da Tonya nece biti tu do januara.
Ne bude li ni Manua, bojim se da se svlacionica malo ne poljulja,s obzirom da Kawhi jos nije na nivou gdje ce previse ukazivati drugima i traziti nesto od njih.Danas je jako tesko naci dobrog veterana,a kad moze Carter sa 40 igrati i igrace i narednu,moze i Manu. :)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 00:24

Pop on Aldridge: "He's doing everything we want him to do".
Mi smo lojalna fransiza i LMA ne ide nigdje.Kakav god,nas je i licno ocekujem da se vrati bolji. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 00:29

@manuginobili
Very hard to find the words to describe my feelings after yesterday's game. Still overwhelmed. Thank you SO very much!

:ljepota: :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 01:27

@DejounteMurray

Man Where I Come From NBA Ain't A Option, I Beat All Odds And Made It Out, I'm Blessed To Finish My Rookie Year, Time To Take Another Step
slika

:njanjanja:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 19:02

**** tell me Euroleague DPOY Adam Hanga could land in San Antonio IF Manu Ginobili retires. Spurs 2011 stash.

Ocekivao sam ovo nevezano za Manu.Da li je ovo znak da Simmons ostaje i definitivno? :hmmmmm:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 24 maj 2017, 20:13

Simmons/Hanga u rotaciji sa Kawajom/Greenom garantira vise small balla.Atlete sa duzinom na perimetru.

Nego , D-Rosa spominju.Ne znam dal bi ga Pop zelio a ne znam ni kakve bi on pare zelio.Ne vidim to al et.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 20:18

Raul_64 je napisao/la:Simmons/Hanga u rotaciji sa Kawajom/Greenom garantira vise small balla.Atlete sa duzinom na perimetru.

Nego , D-Rosa spominju.Ne znam dal bi ga Pop zelio a ne znam ni kakve bi on pare zelio.Ne vidim to al et.
To je to.Tako i ja razmisljam i mislim da cemo ga dovesti svakako.

Sto se tice ovih drugih glasina,ne treba se kaciti za to.Cim Pau uradi opt in mi smo zavrsili sa "vanjskim" agentima.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 maj 2017, 20:19

Raul_64 je napisao/la:Simmons/Hanga u rotaciji sa Kawajom/Greenom garantira vise small balla.Atlete sa duzinom na perimetru.

Nego , D-Rosa spominju.Ne znam dal bi ga Pop zelio a ne znam ni kakve bi on pare zelio.Ne vidim to al et.
Plus je i Kyle tu.

Ja ću biti razočaran ako potpišemo ikog na bekovske pozicije.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2017, 20:33

Samo Hanga dolazi u obzir na SG/SF.Naravno uz ostanak Simmonsa.

filip13
Postovi: 38052
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 25 maj 2017, 17:30


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 maj 2017, 00:50

David Lee doesn't need surgery, per his agent Mark Bartelstein. He's got a sprained patellar tendon that should heal in about six weeks.

Ovo bi trebalo biti dovoljno da uradi Opt out,mada bi svakako i uradio to,jer ce minimum koji bi dobio kod nas, opet dobiti bilo gdje,ako ne uspije nesto vise. ;)

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 27 maj 2017, 14:11

Finale konferencije je sigurno rezultat koji je odličan za ovu sezonu, ipak se zna koliko je Golden jaka ekipa plus što su mnogi igrači, pogotovo oni mlađi, dobro odigrali seriju protiv takvog protivnika. Mene je recimo ona serija protiv Houstona baš obradovala jer se pokazao karakter i dobra saradnja mlađih i iskusnijih igrača. Ima ova ekipa potencijala i uvijek je bolje strpljivo ih pustiti da se pronalaze. Mislim da neće biti velikih promjena što se tiče novih imena, vidjet ćemo.
NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ja se nadam da je ovo bila Manuova posljednja tekma. U stilu otišao kao i Duncan, a vrijeme je da i mi krenemo dalje.
Pa za razliku od Timmya koji vise nije bio dominantan na postu,te je postao spor za visokog(zbog godina i koljena) u ovoj eri kosarke gdje visoki mora biti sposoban braniti i perimetar,Manu jos uvijek moze igrati,pa i napraviti "big play" poput one blokade na Hardenu.18min,odmaci ga od lopte(sto je Pop radio vec ove sezone) i on ce biti itekako koristan.I jos jedna stvar koja je jako bitna za ove mladje igrace,a to je da Tonya nece biti tu do januara.
Ne bude li ni Manua, bojim se da se svlacionica malo ne poljulja,s obzirom da Kawhi jos nije na nivou gdje ce previse ukazivati drugima i traziti nesto od njih.Danas je jako tesko naci dobrog veterana,a kad moze Carter sa 40 igrati i igrace i narednu,moze i Manu. :)
Upravo tako, Manu je potreban prije svega zbog takvih stvari i sigurno da može dobro doći ekipi uz određene minute. On bi bio poput neke poveznice između prijašnjih Spursa i aktuelnih, pogotovo jer će Tony biti toliko dugo odsutan što nisam očekivao. Uvijek je dobro imati takvog igrača uz sebe.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 maj 2017, 19:54

@Molders Upravo tako.I Pop je na "izlaznom" intervjuu istakao kako je ova ekipa odradila odlican posao u 1.godini nakon Duncana.Mladi igraci su pokazali strasan napredak,stekli neprocjenjivo iskustvo koje nista ne moze zamijeniti i zbog toga zelim i da Ginobili ostane jos jednu sezonu.Nas sistem se ne nauci za godinu dana,treba tu jos poliranja,te su bitni veterani poput Manua.Nama navijacima preostaje da vidimo sta RC i Pop planiraju u off sezoni!?Koga cemo ostaviti i platiti,a koga pustiti?Sta god da urade,imam puno povjerenje u njih.

Istakao bih jos jednu stvar:Days after season ends, young Spurs star Dejounte Murray is back to work at the team facility :salut: :ljepota: .

Treba li ista dalje pricati o tome kakvog igraca imamo za buducnost?? :opaopa:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 maj 2017, 23:28

NEZALAGANJE je napisao/la:
Istakao bih jos jednu stvar:Days after season ends, young Spurs star Dejounte Murray is back to work at the team facility :salut: :ljepota: .

Treba li ista dalje pricati o tome kakvog igraca imamo za buducnost?? :opaopa:
He posted a pic on snapchat captioned "all summer lets get it KL2" with a pic of Kawhi helping Dejounte up mid game.
Kavaj/Dejounte zajedno rade citavo ljeto.My body is ready.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.