San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 nov 2017, 22:22

Raul_64 je napisao/la:Masas poentu.

Fransiza je i 2000 govorila da bi se Duncan mogao vratit za playoff , on se nije vratio al ulaznice su se prodale.

Nije problem da masa citavu sezonu ako znamo da masa citavu sezonu.Problem je nepostojanje nikakvih informacija.
Kao i nesposobnost svih novinara u San Antoniu da izvuku neku informaciju.Kiwi je lice fransize,sva pitanja su opravdana.

Dajem jos sedmicu da cujemo bilo sta konkretno il cu inace mislit da ga nema ove godine.
Nikada Pop 2000.nije izjavio da ce se Timmy vratiti.Da,bila je prica da bi mogao igrati,jer je bio zdrav nakon operacije,ali Pop nije rekao da ce igrati,kao sto i nije.
Novinari nemaju sta da izvuku,jer niko ne smije davati izjave na tu temu sem Popa i ako je rekao da ce se vratiti prije nego kasnije,onda to znaci da ce igrati ove godine. ;) Licno sam nedavno pisao da bi to mogao biti kraj ovog mjeseca.

Takodje,posmatrao sam Kawhia na klupi u tekmi protiv OKCa.Sasvim normalno hoda,sto znaci da je situacija sve bolja.Opustite se,vratice se sigurno vrlo brzo.

@Kawhi Ne mozes dobiti timeline kad je lik,da se npr.brze oporavljao,mogao igrati jos prosle sedmice.Kako onda da bubas mjesece i budes neozbiljan? Bolje je ovako,nema ga,kad bude spreman,bice tu,jer ovo nije stvar poput loma ili istegnuca za koje se otprilike zna koliko traje u zavisnosti od stepena povrede.Ovdje nema stepenovanja i zato se timeline ne moze odrediti.Shvatas li ti to?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 19 nov 2017, 22:27

Ma nije rekao da ce igrati , al nisu bili negirali da nece sve do samog pocetka playoffa.

Znam ja kako radi medija u SAS-u.Sve je zatvoreno i 99% diktirano od strane kluba,svaki clanak.
Sto je dobro za mir u kuci i kontrolu svlacionica i svih odnosa al nervira u ovakvoj situaciji.

Kiwi izgleda normalno al znamo da mu treba bar sedmica treninga sa ekipom prije nego pocne igrati a toga jos nema.

Samo "tajni treninzi" sta god oni bili , nadamo se da je Kiwi al ajd ga znaj.

Cemo vidjet.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 nov 2017, 22:43

Raul_64 je napisao/la:Ma nije rekao da ce igrati , al nisu bili negirali da nece sve do samog pocetka playoffa.

Znam ja kako radi medija u SAS-u.Sve je zatvoreno i 99% diktirano od strane kluba,svaki clanak.
Sto je dobro za mir u kuci i kontrolu svlacionica i svih odnosa al nervira u ovakvoj situaciji.

Kiwi izgleda normalno al znamo da mu treba bar sedmica treninga sa ekipom prije nego pocne igrati a toga jos nema.

Samo "tajni treninzi" sta god oni bili , nadamo se da je Kiwi al ajd ga znaj.

Cemo vidjet.
I mene sve ovo frustrira,vjeruj mi.Posebno u nekim tekmama kad vidim kako se patimo,a znam da bi on pomogao.Ono sto me opusti je cinjenica da uvijek radimo za dobrobit igraca,sto je posebno u ovoj eri gdje 90% fransiza iste tretira kao "robu" i gdje smo svjedoci brojnih upropastenih karijera zbog preranog vracanja ili igranja sa povredom.Kawhi je nasa "fransiza" i mi se ne smijemo igrati sa tim.To valjda znas.

Sto se tice tih "tajnih" treninga,vec 2-3 puta su predstavnici medija morali napustiti salu kako bi "neki" igraci trenirali.S obzirom da Parker vec najnormalnije trenira sa ekipom,pretpostavka je da se radi o Kawhiu i njegovom radu koji ukljucuje i terapiju,sto predstavnici kluba ne zele dozvoliti medijima da vide,bas zbog toga da ne bi bilo spekulacija koliko je blizu povratka ili nije.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 nov 2017, 20:16

Citam da bi mogla biti chronic injury.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 23 nov 2017, 13:12

#TankForDoncic
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Clutch » 23 nov 2017, 13:23

Raul_64 je napisao/la:#TankForDoncic
Zamisli :)
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 23 nov 2017, 13:29

Clutch je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:#TankForDoncic
Zamisli :)
slika

LMA za Nets pik , malo nafake s kuglicima , koji rasisticki gm i dogodine Luka/Kawhi nakon sto je Kiwi rijesio sve svoje probleme :kafa:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 23 nov 2017, 14:27

U ovih 25godina pracenja sporta, ne pamtim losiju sezonu na polju klubova za koje navijam. Ne daj Boze da se desi i sa Spursi tankiraju hahah, pa samo osvajanje LP Juventusa bi sezonu moglo izvuc. Vec sam dovoljno razocaran.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 nov 2017, 08:24

Raul_64 je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:#TankForDoncic
Zamisli :)
slika

LMA za Nets pik , malo nafake s kuglicima , koji rasisticki gm i dogodine Luka/Kawhi nakon sto je Kiwi rijesio sve svoje probleme :kafa:
:salut:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 nov 2017, 08:45

I ako postoji 1% sanse da je out for season nije mi jasno sto vec nisu u tank modeu. Btw i da se vrati u martu mislim da je to previse vremena bez tekmi i premalo vremena do playoffa da bude spreman za playoff. Tako da je tankiranje trenutno jedina normalna odluka.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2017, 12:16

Ekipa koja je na paceu da ostvari 50 pobjeda i bez Kawhia i Parkera da tankira!?? :roll:

Da se godina,ne samo brojnih igraca,vec i Popa koji mozda ima jos 2-3 sezone "baci" zarad necega totalno negarantovanog? :oops:

Mislio sam da sam procitao sve gluposti na ovom forumu,ali izgleda ima sve bolje od boljeg.

Uostalom i ne treba da me iznenadi to od lika koji ocekuje 12-0 u PO GSa cak i ako smo kompletni. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 nov 2017, 17:13

Meni 50 pobjeda nista ne znaci ako cemo ispasti u prvoj rundi. Niti mi znaci previse sto je Pop tu jos dvije-tri godine. Nece se fransiza ugasiti bez njega. Uostalom i za njega je bolje da pokupimo nekog lutrijskog picka i da onda budemo jaci narednih godina.
I fakat mi nije jasno sta to garantovano bacamo ulaskom u playoff bez Kawhija. Dok je lutrijski pick u nasoj fransizi sigurna igracina.

To sto ne vjerujem da ekipa u kojoj su Mills, Manu i Gasol u ovim godinama faktori moze nesto protiv najjace ekipe ikad je samo common sense. Btw ocekujem 16-0 Dubsa u playoffu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2017, 22:06

Ma misli sta hoces imas pravo na to,a ja samo mogu reci hvala Bogu pa fransiza tako ne razmislja.

Usput,daleko je ovaj GS od najbolje ekipe ikada i 16-0 u POu.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 26 nov 2017, 16:32

slika

Molim lijepo , ono sto smo uvijek vjerovali da moze.Allround ucinak/kvalitetna defanzivna/dodatni play na terenu.

Par razloga ima za ovo.Prvo Anderson je sam priznao da nikad nije jace radio nego ovo ljeto.
A Pop konacno siliom prilika vjerovao u njega i dao mu loptu u ruke gdje moze funkcionisat.

Sam je rekao da kad se Kiwi vrati(AKO NE BUDU MU AMPUTIRALI NOGU)da za Kyla mora naci minute.

Znaci , smallball , pusi Joffry koji se svakako nije iskazao(sjeba ga povreda al boze moj).

Anderson/Gay se mora iskoristit.Posebno Kyle koji ovako ako nastavi je dio buducnosti.
Vec u proslom playoffu najavio ovo i sad nudi jedan iznad prosjecan ucinak.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 26 nov 2017, 17:01

Meni je on ove sezone nakon Dannya najbolji u defanzivi. I to pored ovakvog LMA, koji lako moze upasti u jednu od defanzivnih petorki.
Samo da se Kawhi vrati.

Btw sto ne mogu uci na drugi forun? Htio da vidim sta je s Anonimnim i kaze mi da mi account ne postoji.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 nov 2017, 17:52

@Kawhi Koji drugi forum??

@Raul Sinoc je Pop probao, u kljucnim momentima tekme,nesto sto bi trebao biti nas "second unit" kad sve dodje na svoje.Mills,Manu,Kyle,Gay i sa njima je bio LMA.Odlicno je to izgledalo.Moze umjesto LMAa tu komotno i Pau i tesko da ce necija klupa moci parirati ovome. ;) Drago mi je da je lopta sve vise i vise u rukama Kylea. :thumbup:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 26 nov 2017, 19:37

@NEZALAGANJE, ma ovo @Raula za forum pitao.

Tony se vraca protiv Dallasa. :beba: :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 nov 2017, 22:55

Aha. :thumbup:

Konacno dobre vijesti.Idemo jedan po jedan. :D

Before getting injured in Game 2 against the Rockets back in May, Parker was averaging 15.9 points, 3.1 assists, and 2.5 rebounds in 8 playoff games.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 nov 2017, 18:12

Parker said Kawhi looked "great" in informal workouts they had together: "I almost forgot he was that good...He's close, but it's still going to be a process. You know the Spurs, they are going to take no risk. It will still be a couple of weeks, 3 weeks. But he is looking good."
slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 nov 2017, 18:26

Jesam li ja pisao da oni zatvoreni treninzi znace da je Kawhi na parketu? ;)

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.