San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jul 2017, 14:18

@aldridge_12

Looking back at 31 and it wasn't bad... but I think 32 will be better! ;) Blessed to see another year.


Ovo je LMA jutros tvitovao povodom svog rodjendana, a ispod ovoga je slika bila u majici San Antonia.Izgleda da su se neke stvari izgladile. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 19 jul 2017, 15:49

Ostaje još godinu u kojoj će se boriti za zadnji veliki ugovor. Samo bi idiot ostao posvađan s navijačima i franšizom. Valjda bude bolja 32.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 19 jul 2017, 15:52

NEZALAGANJE je napisao/la:@aldridge_12

Looking back at 31 and it wasn't bad... but I think 32 will be better! ;) Blessed to see another year.


Ovo je LMA jutros tvitovao povodom svog rodjendana, a ispod ovoga je slika bila u majici San Antonia.Izgleda da su se neke stvari izgladile. ;)
Pametan je to momak.
Max Allegri 300 💪💪💪

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 19 jul 2017, 16:34


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jul 2017, 23:23

Licno mislim da ce on ostati kod nas i poslije ove sezone.Nesto mi govori da ce srediti neke stvari u svojoj glavi...

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 20 jul 2017, 14:19

Može se reći da je bilo i neočekivanih pojačanja ovog ljeta, vidjet ćemo koliko će se svaki od njih prilagoditi. Ima tu i mlađih igrača koji uvijek mogu iznenaditi i mislim da je San Antonio prava sredina za njihov napredak. Hayward je bio najveća meta i sigurno je da bi bio najidealnije pojačanje, kao i da bi se odlično uklopio u Spurse tako da sam bio zaista iznenađen što se više dovodio u vezu sa druge dvije ekipe nego sa Spursima i vidi se da je dosta razmišljao o odluci. Sa druge strane, odlično je što su se izbjegla neka navodna nova imena. Također, drago mi je da je Danny ostao u ekipi jer bi zaista bilo negativno da je napustio ekipu, mnogima nije bilo drago vidjeti ga u glasinama za trejd. Velika je stvar imati tog 3&D igrača u ekipi, pogotovo zbog dobre odbrane koja je za mene od neprocjenjive važnosti. Na kraju krajeva, i zbog trojki koje je on znao strpati kada je bilo neizvjesno. Dalje, mislim da bi Bertans mogao dosta napredovati u igri naredne sezone, više nego što mnogi očekuju. Prije svega, visok je 208, a onako dobro šuta trojke što je velika prednost na parketu. Bilo bi puno bolje da počne više ulaziti pod koš i napadati obruč jer to može, još je dobar trojkaš. Tako bi mu procenti mogli skočit naredne sezone. Nikad dosta dobrih euroigrača, Bertans možda nije vrhunski kakvih ima na našem tlu, ali je jedan od boljih.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2017, 14:48

@Molders Nas kompletan roster upucuje na to da smo ove godine spremni vise igrati small ball.U takvoj konstelaciji,realno je ocekivati minute za Bertansa.U tome ce trebati biti pazljiv sa kim ga upariti na parketu od visokih,ali i perimetar igraca,dok jos ne nauci neke stvari i ne poradi na svojoj snazi,skoku i odbrani.Medjutim,ono sto on pruza svojim spaceingom,visinom i pokretljivoscu moze duplirati mali broj igraca u ligi.Na ovom SLu, RC je pominjao kako ne zele od njega da samo bude suter za 3p,jer ima mnogo veci potencijal od toga,ali isto tako nije pokazao previse van toga.Jedan od razloga za to je slab spaceing naseg SL tima,ali i cinjenica da Bertans puno bolje napada obruc kad vec neko privuce paznju te on napadne neko zatvaranje, nego li da igra 1 na 1.I to je po meni sasvim ok,bitno je da zna napasti,zna dobro dodati kad spusti loptu na parket i ima dovoljno dobru atletiku da zavrsi na obrucu.Licno bih ga stavio odmah u startnu petorku,pa nek se bori i nek uci,a imao bi oko sebe i dovoljno dobre skakace i dovoljno dobre defanzivce,mada sumnjam da ce Pop ovo uraditi.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 20 jul 2017, 14:58

NEZALAGANJE je napisao/la:@Molders Nas kompletan roster upucuje na to da smo ove godine spremni vise igrati small ball.U takvoj konstelaciji,realno je ocekivati minute za Bertansa.U tome ce trebati biti pazljiv sa kim ga upariti na parketu od visokih,ali i perimetar igraca,dok jos ne nauci neke stvari i ne poradi na svojoj snazi,skoku i odbrani.Medjutim,ono sto on pruza svojim spaceingom,visinom i pokretljivoscu moze duplirati mali broj igraca u ligi.Na ovom SLu, RC je pominjao kako ne zele od njega da samo bude suter za 3p,jer ima mnogo veci potencijal od toga,ali isto tako nije pokazao previse van toga.Jedan od razloga za to je slab spaceing naseg SL tima,ali i cinjenica da Bertans puno bolje napada obruc kad vec neko privuce paznju te on napadne neko zatvaranje, nego li da igra 1 na 1.I to je po meni sasvim ok,bitno je da zna napasti,zna dobro dodati kad spusti loptu na parket i ima dovoljno dobru atletiku da zavrsi na obrucu.Licno bih ga stavio odmah u startnu petorku,pa nek se bori i nek uci,a imao bi oko sebe i dovoljno dobre skakace i dovoljno dobre defanzivce,mada sumnjam da ce Pop ovo uraditi.
Istog sam mišljena, pogotovo u tome da treba raditi na skoku, snazi i odbrani da bi postao kompletniji igrač. Imat će vjerovatno više minuta pa ćemo vidjeti. Ima veoma dobar potencijal, samo treba polako napredovati i sve za 5.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2017, 16:18

After a strong Summer League, Spurs are signing Michigan State alum Matt Costello to a 2-way deal, **** say.

http://www.mlive.com/spartans/index.ssf ... ng_ki.html

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2017, 03:14

Oh, it’s also huge, both for the Spurs and for me, to have Patty (Mills) back. Not just because of his skill as a player, but also because of how great a person he is. He’s really talented but he’s also my link to the new generation. My connection with him is important to me. I’m not saying we were a package deal, but it means something to me that he’s here. I even think it nudged me into coming back a bit.

Manu u svom clanku o povratku.Obrati paznju na ovo @Kawhi,posto si najveci kriticar Millsa.Jedna smo od rijetkih fransiza koja cijeni ove vrijednosti.Isti ovaj uticaj Patty ima i na LMAa itd itd. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 21 jul 2017, 11:42

I ja sam dobar covjek pa mi niko iz Spursa nije ponudio ugovor.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Brokula » 21 jul 2017, 22:00

Ja sam bolji od tebe, pa evo i sad čekam poziv iz San Antonia
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2017, 23:36

Free agent Pau Gasol has agreed on a three-year deal to return to the San Antonio Spurs, league **** tell ESPN.Terms include a partial guarantee on final year of contract.
Rijesena jos jedna stvar koja je ocekivana i odlicno je ovo za zadnju godinu,kao i cinjenica da ce igrati za manje od 16mil. :thumbup:

Ne znam sta bih rekao u vezi ovih glasina za Kyriea.Valjao bi nam,ali CLE bi skoro sigurno zelio Murraya i sta jos sve ne.Ne kazem da je Murray neka elita i pitanje je da li ce to ikada biti,samo razmisljam naglas.Mozda je i vrijedno to dati,jer Kyrie je mlad i tek ulazi u najbolje godine,a sigurno bi dosta toga naucio kod nas pod Popom.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2017, 23:39

Usput,Kyriev ugovor je presmijesan za danasnje NBA prilike.Nisam jos racunao,ali mislim da bi i sa njim u rosteru mi mogli kreirati prostor za jos jedan max. na ljeto 2018. :o Ako je CLE ozbiljan u namjerama da ga trejda,ne bi trebali propustiti ovu priliku.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jul 2017, 23:40

NEZALAGANJE je napisao/la:Free agent Pau Gasol has agreed on a three-year deal to return to the San Antonio Spurs, league **** tell ESPN.Terms include a partial guarantee on final year of contract.
Rijesena jos jedna stvar koja je ocekivana i odlicno je ovo za zadnju godinu,kao i cinjenica da ce igrati za manje od 16mil. :thumbup:

Ne znam sta bih rekao u vezi ovih glasina za Kyriea.Valjao bi nam,ali CLE bi skoro sigurno zelio Murraya i sta jos sve ne.Ne kazem da je Murray neka elita i pitanje je da li ce to ikada biti,samo razmisljam naglas.Mozda je i vrijedno to dati,jer Kyrie je mlad i tek ulazi u najbolje godine,a sigurno bi dosta toga naucio kod nas pod Popom.
dao bih 60jebenih muraja za Kyriea. aaaaaa i jos 7prvih pickova i sta sve ne hahah :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2017, 23:43

@Mig Nije problem Murray,problem je sta bi jos oni zeljeli i sta ih moze zadovoljiti?Posebno jer Irving ne moze birati,nema no trade klauzulu,ali isto tako,ako bi neki tim u koji on ne zeli ici,dao mnogo i CLE prihvatio,suocio bi se sa rizikom da im ode za dz nakon 2 god.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 01:11

LBJ: here's the plan
DM: ok
LBJ: Kyrie will go to SA and you'll come here
DM: ...
LBJ: then I'll ask for a trade for us to go to SA too
slika

:lol: :lol: :rol: :rol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 jul 2017, 14:21

Dejounte+LaMarcus+ sta god zele osim Kawhija i Dannya. Iste sekunde bih ovo uradio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
L-Train
Postovi: 18358
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la L-Train » 22 jul 2017, 14:48

Kawhi je napisao/la:Dejounte+LaMarcus+ sta god zele osim Kawhija i Dannya. Iste sekunde bih ovo uradio.
daj ti tog s avatara i vodite koga god hocete :P
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 jul 2017, 14:50

L-Train je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Dejounte+LaMarcus+ sta god zele osim Kawhija i Dannya. Iste sekunde bih ovo uradio.
daj ti tog s avatara i vodite koga god hocete :P
Bron+Kyrie za njega u ovom trenutku. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.