San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 dec 2017, 14:59

Nego , bit ce proces sad malo sa par poraza dok Khawi bude 100% i ekipa naviknuta na nove rotacije(januar).

No ovih par utakmica takodje pokaza kako je Anderson bio bitan.Mnogo vise nego sto brojke pokazu a i brojke su fine.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 dec 2017, 16:39

Ma Kyle je ove godine top 5 najvaznijih igraca naseg tima,bez dileme.Em nedostaje kreacijski,em defanzivno,a to se posebno sinoc vidjelo kad nije bilo ni Greena ni Kawhia.Toliko smo promasenih rotacija i lose odbrane imali da sam hvatao za glavu.

Sto se tice ovog uigravanja,koje nam je neminovno,nadam se da nas nece kostati makar mogucnosti da se borimo za jedno od prva dva mjesta,iako svi znaci pokazuju da hoce.Nazalost. :oops:


Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 20 dec 2017, 00:46

NEZALAGANJE je napisao/la:slika

:salut: :salut: :salut:
Tim je komotno mogao jos dvije sezone da bude no 1. Ocekujem da Tony predje Stocktona i Malonea do kraja karijere.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 dec 2017, 17:40

Veceras se vracaju Danny i Kyle,ali nece biti Kawhia i Tonya zato sto smo u b2b-u.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2017, 05:15



:D :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2017, 09:01

Vrlo vazna pobjeda na gostovanju jutros i 1.put u sezoni da samo imali kompletnu klupu i onu koja je projecirana na pocetku sezone,s obzirom da je Pop startao Murraya i Forbesa.Naravno,to se odmah osjetilo na igri i tacno se vidjelo da imamo tu brzinu vise.
Ono sto je bilo lose je cak 22 izgubljene lopte i to na gostovanju,tako da smo mogli upropastiti jednu dobru tekmu i samo nas je sreca spasila sto CJ ne pogodi zadnji sut.

Veceras protiv UTA,tu ce igrati Parker i Kawhi,ali ocekujem da ne bude Manua i mozda jos neko.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 22 dec 2017, 11:00

Ubi Pop s ovim rotacijama i minutama to nisu istine.Ajde valda budu svi 100% u aprilu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 22 dec 2017, 12:02

Raul_64 je napisao/la:Ubi Pop s ovim rotacijama i minutama to nisu istine.Ajde valda budu svi 100% u aprilu.
Vjeruj mi, meni se zgadilo vise...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 dec 2017, 12:53

Pa ne ubija Pop nego ljekarski tim.Ne znam zasto ste nestrpljivi svi?Eno Selden iz MEM,koji je imao istu povredu kao Kawhi,je obnovi i ko zna kad ce se vratiti.Ako se i vrati ove sezone.


Mi jos nijednu utakmicu nismo imali kompletan tim na raspolaganju.Cak i kad svi budu tu,trebace neko vrijeme da ovi rekonvalescenti mogu igrati svoje minute.
Nakon toga,logicno je da ce Pop vrtiti razne rotacije i isprobavati petorke,jer treba skontati sta funkcionise,a sta ne!?Ne mora znaciti da ce ono projecirano zaista i igrati bolje na parketu od neke druge kombinacije.
Za ovo sve RS sluzi i to je ok.Jedini problem je sto cemo tesko stici GS i HOU,ali,Boze moj,tako se stvari odvijale.Bitno je da budemo kompletni i u formi kad se bude u POu,pa da onda vidimo sta ce se desavati!?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 dec 2017, 16:21

Meni je smijesno koliki se sporo uvode Kawhi i Parker. Jednom sedma, drugom sedamnaesta sezona, znaju sve napamet, a Pop se odnosi prema njima ko da su novajlije. :mrgreen: Ne mislim na minute, nego na ono sto rade u tim minutama. Ako Kawhi igra 20 minuta, za tih 20 minuta treba imati 15 svojih suteva da sto prije udje u ritam. Svakako i ovako ne pobjedjuje tako da je rezultat ocigledno u drugom planu.

Jos bih razumio to da mi imamo 3-4 nova igraca koji su bitni u rotaciji. Jedini je Gay takav, a i on je 2 mjeseca igrao ono sto ce cijelu sezonu, nevezano za Tonya i Kawhija. Bice da LaMarcus ima problema da se navikne da coskari ponovo. :mrgreen:

Pozicija mi je najmanje bitna u svemu tome. Rakete gazimo i s osmog. Protiv Dubsa nije neka prednost domaic teren. Moras biti na 120% i u gostima i kuci. Jedino treba gledati da ostanemo ispred Oklahome.

Btw ja na pocetku sezone pisao da se rijesimo par starijih jer je nebitno hocemo li biti drugi ili cetvrti-peti. Ispade sad i da cemo s njima biti cetvrti. Russ se zahuktao, a mi cemo Kawhija ovim tempom nekad u maju dovesti u normalu. :mrgreen:

I generalno, Pop zadnjih godina zna pretjerano rotirati. Nisam siguran je li to ova situacija, jer to samo vrijeme moze pokazati, al nije da sam nesto optimistican.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Jeftha » 22 dec 2017, 17:28

Kawhi je napisao/la:Russ se zahuktao, a mi cemo Kawhija ovim tempom nekad u maju dovesti u normalu. :mrgreen:
Napreduje, vratio se iznad 40%.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 22 dec 2017, 21:59

Mah na kraju dana bit cemo vjerovatno ovako il onako na 3 mjestu pa nema smisla.

Mozda i da uloze max napor nece dostici ovakve rakete i golden , a samo se potrosis u procesu.
Pa se mozes zajebavati,isprobavati,odmarati.

Na kraju dana igras playoff protiv Houstona gdje u dvorani bude dovoljno navijaca San Antonia.

Khawi ako dodje potpuno svjez,odmoran,spreman je bolje nego da kroz povrede igra 82 tekme kao Harden radi MVP nagrade.

Nevira i mene.Jer hocu vidjeti Khawia na 35 minuta kako trpa 30 poena al valja gledat dugorocnu sliku.

Bertans..ovaj,onaj igraju daleko vise dok pringles vrti rotaciju od 8 igraca u decembru.
Mi mozda nadjemo jos nekog korisnog,jos nekog razvijemo za postsezonu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 dec 2017, 22:30

Ma i ja sam malo pogledao statistike i shvatio da sam pretjerao. USG mu je zadovoljavajuci i to je jedino sto me brinulo. Meni se cinilo na tekmama ko da je 10. igrac ekipe. Minute mi nisu problem. Nisam ni ocekivao vise.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 dec 2017, 11:47

Raul_64 je napisao/la:Mah na kraju dana bit cemo vjerovatno ovako il onako na 3 mjestu pa nema smisla.

Mozda i da uloze max napor nece dostici ovakve rakete i golden , a samo se potrosis u procesu.
Pa se mozes zajebavati,isprobavati,odmarati.

Na kraju dana igras playoff protiv Houstona gdje u dvorani bude dovoljno navijaca San Antonia.

Khawi ako dodje potpuno svjez,odmoran,spreman je bolje nego da kroz povrede igra 82 tekme kao Harden radi MVP nagrade.

Nevira i mene.Jer hocu vidjeti Khawia na 35 minuta kako trpa 30 poena al valja gledat dugorocnu sliku.

Bertans..ovaj,onaj igraju daleko vise dok pringles vrti rotaciju od 8 igraca u decembru.
Mi mozda nadjemo jos nekog korisnog,jos nekog razvijemo za postsezonu.
To je to @Raule.O tome i ja pisem,a siguran sam da i Pop i ekipa tako razmisljaju.Mi cemo ovim tempom igranja cijelog rostera imati 11 SPREMNIH igraca za PO,a ako si primjetio,istu stvar radi i Kerr u GSu,s tim da oni pobjedjuju, jer imaju Duranta i Klaya u sastavu sve vrijeme.
Naravno,frustrira kad gubis tekme od DAL ili UTA.Svaku noc prospem tonu zivaca, jer nas ne volim gledati da gubimo tekme koje se mogu dobiti,ali sta je tu je!?

Kako dobijamo na sirini?Primjera radi,za razliku od pocetka sezone kad smo gotovo svi otpisali Bertansa kao clana rotacije,u zadnje vrijeme se Pop ne libi da ga gurne u igru cim Gaya ne ide.I to je jako dobro,jer moze birati izmedju toga sta nam treba!?Da li je to sut za 3p ili igra na postu?

Kad se na to sve doda svjez Kawhi,vrlo lako se dodje do zakljucka da ovaj tim ima strahovit potencijal!Garantujem da je ovo najbolji roster koji smo imali od zadnje titule.

Dobro si primjetio i za Rakete...D'Antoni gazi HOU,sinoc svi opet ogromne minute,a polako su poceli popustati,jer nije bas da su u cvijetu mladosti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 dec 2017, 12:33



Kraljevi. :kralj: :lol:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 24 dec 2017, 12:57

slika
Kahwi dakako,dobar ukus.Inace Pau Gasol je dobar u ovoj igri.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 dec 2017, 00:09

Danny Green je veceras game time decision.Ako bude igrao,to ce znaciti da prvi put,u 35.tekmi sezone,imamo kompletan roster na raspolaganju. :crazy:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 dec 2017, 08:29

Ahh kaki je lijepo biti kompletan....

Kawhi. :ljepota:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 dec 2017, 14:32

Najveca tragedija sto ce Khawi prestati da nosi compression pants cim bude na 100%.

Ovako bas mocno izgleda :hmmmm:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.