San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 00:28

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Poceo sam se nadat Gordonu,nije ovo zdravo.

Dal uopste ima momak sastanak s nama'
Nema nista za njega dok ne odluci hoce li "pokupiti" opciju za slijedecu sezonu ili nece... ;)
Samo vi mene lozite. Jos se nisam oporavio od paculije kojem i ovom prilikom zelim sve naigore.
Nije nikakvog lozenje druze.Ovim potezom Paua i odbacivanjem svih nasih cap holdova otvaramo prostor od 27.8mil,sto je dovoljno za max.igraca koji je 6 godina u ligi.Nije dovoljno za Haywarda jer je on na oko 30mil,ali trejdujes Kylea i tu smo skoro.
Naravno,da se sada ne zalijecemo i previse mastamo,treba tu potpisati i Paua,Manu sve vise naginje povratku,a mozda je ovo i plan da se lakse Mills zadrzi zbog problema sa Parkerom.Ko zna? Uglavnom,moze se dovesti jako dobar igrac,a nama i ne treba puno.Ako nista ne uspijemo,bicemo veliki igraci 2018. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 13:47

Radonjic ce biti jedan od trenera na SLu. Lijepo od nas sto imamo konekcije svuda po Evropi. :thumbup:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 14:23

@stevekylerNBA
Funny. Spurs are locked down. Watch Vlatko Cancar

Lik je sa BB Insidersa i ne znam koliko je pouzdan ,ali naidjoh na ovaj tweet.Ukoliko je tacno,ovo je jos jedan stash i maximiziranje capa,sto nije neocekivan potez. ;)

Evo i video Cancara :

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 23:22

League **** tell the @ExpressNews that #Spurs are open to trading guard Danny Green. No deal is close as of yet, though #NBA

Fakat pucamo na nesto veliko,ako je ovo istina.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 23:28

NEZALAGANJE je napisao/la:League **** tell the @ExpressNews that #Spurs are open to trading guard Danny Green. No deal is close as of yet, though #NBA

Fakat pucamo na nesto veliko,ako je ovo istina.
Au, onda bas i jesmo. Iskreno tako mi je Danny dosadio. Na stranu odbrana i sve sto radi u odbrani ali njegov limit u napadu mi strasno ide na neku stvar. Mozda je vrijeme??
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 23:39

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:League **** tell the @ExpressNews that #Spurs are open to trading guard Danny Green. No deal is close as of yet, though #NBA

Fakat pucamo na nesto veliko,ako je ovo istina.
Au, onda bas i jesmo. Iskreno tako mi je Danny dosadio. Na stranu odbrana i sve sto radi u odbrani ali njegov limit u napadu mi strasno ide na neku stvar. Mozda je vrijeme??
Ne znam,meni nije dosadio,jer je on odlican kotacic(bez obzira na limitaciju u napadu) u sampionskom timu plus je Spursovac od glave do pete.Problem je sto se talenat u ligi toliko grupisao i jednostavno vise nije dovoljno imati 1-2 extra igraca i dobar sistem da bi uzeo titulu.Potrebno je vise i onda vjerovatno pustas te kotacice(u nadi da ces naci zamjenu za njih) da bi doveo jos top igraca.
Isto tako,treba biti svjestan da RC i Pop razmisljaju nekoliko koraka unaprijed uvijek i ako cemo nesto ovako radikalno raditi,onda bolje da je izvjesno.
Takodje,moje misljenje je da bi npr.Hamga lako mogao zauzeti ulogu Greena,ako bi nam dosao neki top igrac. ;)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 23:42

Pa ja sam siguran da smo ove godine mogli izbacit GS. Jednostavno Lenard je zvjer i jedini igrac u ligi koji moze cuvat KD. Naravno ja bi volio na kecu da dobijemo nekog ali sad kad je Muray odigrao ovako mozda mozemo nastavit ulagat u njega. Usput, pod hitno nam treba prjetnja suta za 3p.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 23:46

Mig_Mig je napisao/la:Pa ja sam siguran da smo ove godine mogli izbacit GS. Jednostavno Lenard je zvjer i jedini igrac u ligi koji moze cuvat KD. Naravno ja bi volio na kecu da dobijemo nekog ali sad kad je Muray odigrao ovako mozda mozemo nastavit ulagat u njega. Usput, pod hitno nam treba prjetnja suta za 3p.
Pa ako i dovedemo nekog na PGu(makar to bio i CP3),Murray ce imati svoje minute plus zbog svoje igre moze igrati i SG jer je on combo.Naravno,to zavisi i od toga koliko ce popraviti sut!? Tako da,svi znamo da je mali buducnost.Tu nema dileme. ;) Nama najveci problem nije neki suter za 3p,nego pouzdan sekundarni kreator i scorer.Posebno sad kad nema Parkera.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7299
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 jun 2017, 23:47

Zna se na sta pucate :

1. CP3 - , ali LAC mu moze ponuditi najveci ugovor ikada u historiji NBA :shock:
2. K. Lowry - meni je star , ali sta ja znam
3. Hayward - mada je tu Utah, Boston i Miami jos
4. Mozda zelite da oslabite GSW , pa ciljate Livngston-a i Iggy-a
5. Nesta ne vjerujem da Pop voli Griffina ili Milsapa , ali sta onda sa LMA ?
6. vas stari igrac G.Hill ili mozda najpotcjenjenii free agent Otto Porter

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 23:55

Hayward i kraj price.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 00:00

Kobe Bryant je napisao/la:Zna se na sta pucate :

1. CP3 - , ali LAC mu moze ponuditi najveci ugovor ikada u historiji NBA :shock:
2. K. Lowry - meni je star , ali sta ja znam
3. Hayward - mada je tu Utah, Boston i Miami jos
4. Mozda zelite da oslabite GSW , pa ciljate Livngston-a i Iggy-a
5. Nesta ne vjerujem da Pop voli Griffina ili Milsapa , ali sta onda sa LMA ?
6. vas stari igrac G.Hill ili mozda najpotcjenjenii free agent Otto Porter
Ne pucamo ni na sta dok nesto ne bude zvanicno.Vjerovatno ce prvo biti sastanak sa "metom" i ako da zeleno svjetlo,onda ce se rascistiti prostor.
1.CP3 je zaradio vec dosta novca u svojoj karijeri.Ako ce mu razlika od nekih 35-6mil(to je negdje realna cifra koju gubi kad uracunas da u Texasu nema poreza za razliku od Kalifornije) biti vaznija od mogucnosti da se zapamti njegovo ime,nek mu bude.
2.Nema sanse da se da max.njemu.To je suludo,jer on nije nikakav superstar
3.Vjerovatno i najbolja opcija.Pisao sam vec o njemu,on je zelja svih nas i po trenutnom stanju,mi smo mu najbolja opcija,ako ide van UTA
4.Mora da se salis :lol: :lol:
5.Ovu dvojicu zaboravi,isto kao i Lowrya.Mozda Millsap i moze uz LMAa,ali ne za max.To nikako.
6.Porter je RFA,a Hill isto ne vrijedi novac koji ce dobiti na ovom trzistu,iako ga volim.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7299
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 jun 2017, 00:10

ako je 101 mil. $ slalary cup

kako mozete dati 35 mil. osim ako se ne otarasite i Green-a , pa onda da potpisete Simmonsa za Bird prava ili ga morate prije potpisati, vazda se pogubim sto se toga tice.
Sta se desava sa Simmonsom i Millsom ako odlucite potpisati max player ? jel imate pravo poslije njih poptisati ?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 00:20

Kobe Bryant je napisao/la:ako je 101 mil. $ slalary cup

kako mozete dati 35 mil. osim ako se ne otarasite i Green-a , pa onda da potpisete Simmonsa za Bird prava ili ga morate prije potpisati, vazda se pogubim sto se toga tice.
Sta se desava sa Simmonsom i Millsom ako odlucite potpisati max player ? jel imate pravo poslije njih poptisati ?
SC je ove godine 102mil.Ako trejdujemo Greena i skinemo sve cap holdove i uradimo draft stash mozemo otvoriti 37.8mil.U tom slucaju nemamo vise nikakvih prava na bilo kojeg igraca kojeg si pomenuo.Svi postaju UFA.
Ako se uzme u obzir da je Paulov max.oko 35mil,onda vidimo da se tu nesto ne poklapa,posto je obecano da ce se uraditi re-sign Gasola(za koji sumnjam da ce biti nesto puno ispod 10mil,ako i bude ikako ispod te cifre).Tu onda postoje 2 rjesenja.Ili Paul nije nikako meta ili se mozda cilja da on ne uzme max.,sto je tesko povjerovati ako vec napusta LAC. Haywardov max je npr.oko 30mil.On se uklapa. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 22 jun 2017, 00:30

Paul nam ne treba i bio bih jako razočaran da njega potpišemo.

Ovaj potez za Dannya me već razočarao. On mi je nakon Kawhija bio najsigurniji u ekipi. Tradeat ćemo Dannya, al zato ćemo Manuu dati još jedan ugovor da u 40. godini pokušava biti koristan igrač. :thumbdown:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7299
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 jun 2017, 00:35

NEZALAGANJE je napisao/la: SC je ove godine 102mil.Ako trejdujemo Greena i skinemo sve cap holdove i uradimo draft stash mozemo otvoriti 37.8mil.U tom slucaju nemamo vise nikakvih prava na bilo kojeg igraca kojeg si pomenuo.Svi postaju UFA.
Ako se uzme u obzir da je Paulov max.oko 35mil,onda vidimo da se tu nesto ne poklapa,posto je obecano da ce se uraditi re-sign Gasola(za koji sumnjam da ce biti nesto puno ispod 10mil,ako i bude ikako ispod te cifre).Tu onda postoje 2 rjesenja.Ili Paul nije nikako meta ili se mozda cilja da on ne uzme max.,sto je tesko povjerovati ako vec napusta LAC. Haywardov max je npr.oko 30mil.On se uklapa. ;)
onda je rizik , a niste poznati po tome sto ste hazarderi , nego idete na sigurno , onda ili vam se Hayward obecao ili Lowry , neko od te dvojce moja procjena , jer CP3 bi se morao dosta odreci , a i vi pa bi morali ganjati samo mimalce i veterane .

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 00:42

Kawhi je napisao/la:Paul nam ne treba i bio bih jako razočaran da njega potpišemo.

Ovaj potez za Dannya me već razočarao. On mi je nakon Kawhija bio najsigurniji u ekipi. Tradeat ćemo Dannya, al zato ćemo Manuu dati još jedan ugovor da u 40. godini pokušava biti koristan igrač. :thumbdown:
Ti bas ne vidis nekad siru sliku.Evo recimo da Greena ne trejdujemo i on uradi ocekivani opt out slijedece sezone.Potpisemo tada max igraca,damo ugovore svojim RFA ima,mi smo vec iznad capa.Ostaje MLE.Mislis da bi Danny potpisao za MLE ili uopste opet uzeo manje,a blizi se kraj karijere?Tesko,prije bi otisao za dz.
U ovom scenariju,ako vec imas sigurno dogovorenu zvijezdu,logicno je da ga trejdujes, barem za nesto.Nadalje,ne svidja mi se sto ne respektujes Manua jer:1.covjek upravo u POu pokazao da je i dalje koristan 2.njegova plata uopste nije problem.Lik ce igrati i za minimum,ako ce nam to poboljsati roster.

Sto se tice Paula,citaj sad pazljivo.Njegove igracke kvalitete uopste nisu upitne,upitan je njegov max. u 32.godini.Medjutim,upravo sam,analizirajuci situaciju,dosao i do slijedece solucije.Nek se,hipoteticki pricamo,Paulu da max.Slijedece sezono,posto nema Greena,a LMA uradi opt out,mi opet mozemo kreirati prostor za max igraca,a posebno je to bitno ako LMA ne bude igrao kako se ocekuje od njega.Znaci Kawhi bi opet mogao dobiti max.igraca uz CP3a i razvijene mladje igrace.Vjeruj mi,Pop i RC znaju sta rade. ;)
Mada,treba istaci da se ovi brojevi ne poklapaju sa ciljanjem CP3-a,kako vec odgovorih @Kobeu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 00:44

Kobe Bryant je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: SC je ove godine 102mil.Ako trejdujemo Greena i skinemo sve cap holdove i uradimo draft stash mozemo otvoriti 37.8mil.U tom slucaju nemamo vise nikakvih prava na bilo kojeg igraca kojeg si pomenuo.Svi postaju UFA.
Ako se uzme u obzir da je Paulov max.oko 35mil,onda vidimo da se tu nesto ne poklapa,posto je obecano da ce se uraditi re-sign Gasola(za koji sumnjam da ce biti nesto puno ispod 10mil,ako i bude ikako ispod te cifre).Tu onda postoje 2 rjesenja.Ili Paul nije nikako meta ili se mozda cilja da on ne uzme max.,sto je tesko povjerovati ako vec napusta LAC. Haywardov max je npr.oko 30mil.On se uklapa. ;)
onda je rizik , a niste poznati po tome sto ste hazarderi , nego idete na sigurno , onda ili vam se Hayward obecao ili Lowry , neko od te dvojce moja procjena , jer CP3 bi se morao dosta odreci , a i vi pa bi morali ganjati samo mimalce i veterane .
Nismo,zato i nista nece biti povuceno prije eventualnog obecanja. ;) Niko se nije obecao,jer Hayward npr.nije uradio ni opt out jos uvijek. ;) Za Lowrya sam ti vec pisao,lik je totalno nebitan.Usput,ne bi morali ganjati samo minimalce.Tu je MLE od 8.4mil,te nasi stashovani igraci poput Hange i Milutinova.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Clutch » 22 jun 2017, 00:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Paul nam ne treba i bio bih jako razočaran da njega potpišemo.

Ovaj potez za Dannya me već razočarao. On mi je nakon Kawhija bio najsigurniji u ekipi. Tradeat ćemo Dannya, al zato ćemo Manuu dati još jedan ugovor da u 40. godini pokušava biti koristan igrač. :thumbdown:
Ti bas ne vidis nekad siru sliku.Evo recimo da Greena ne trejdujemo i on uradi ocekivani opt out slijedece sezone.Potpisemo tada max igraca,damo ugovore svojim RFA ima,mi smo vec iznad capa.Ostaje MLE.Mislis da bi Danny potpisao za MLE ili uopste opet uzeo manje,a blizi se kraj karijere?Tesko,prije bi otisao za dz.
U ovom scenariju,ako vec imas sigurno dogovorenu zvijezdu,logicno je da ga trejdujes, barem za nesto.Nadalje,ne svidja mi se sto ne respektujes Manua jer:1.covjek upravo u POu pokazao da je i dalje koristan 2.njegova plata uopste nije problem.Lik ce igrati i za minimum,ako ce nam to poboljsati roster.

Sto se tice Paula,citaj sad pazljivo.Njegove igracke kvalitete uopste nisu upitne,upitan je njegov max. u 32.godini.Medjutim,upravo sam,analizirajuci situaciju,dosao i do slijedece solucije.Nek se,hipoteticki pricamo,Paulu da max.Slijedece sezono,posto nema Greena,a LMA uradi opt out,mi opet mozemo kreirati prostor za max igraca,a posebno je to bitno ako LMA ne bude igrao kako se ocekuje od njega.Znaci Kawhi bi opet mogao dobiti max.igraca uz CP3a i razvijene mladje igrace.Vjeruj mi,Pop i RC znaju sta rade. ;)
Mada,treba istaci da se ovi brojevi ne poklapaju sa ciljanjem CP3-a,kako vec odgovorih @Kobeu.
Hipoteticki, uz potpis Haywarda vi bi 2018 imali prostora za jos jedan max ukoliko LMA bude isao opt out? Strasno. :mrgreen:
Dal je ta situacija moguca uz potpis Simmonsa ovo ljeto?
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 01:11

@Clutch Da,ako LMA uradi opt out one tamo sezone uz jos neku manju "kozmetiku",otvara se jos jedan max.prostor pored igraca kojeg bi uzeli ove godine,ako uradimo sve ove navedene stvari.I da,moguc bi bio ako i Simmons potpise ovo ljeto,jer je njegov ugovor u prve 2 god nesto vise od 8mil. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2017, 02:11

Spurs already looking to move LaMarcus Aldridge - offered him to move into the top 5 of the draft.

#Spurs said to be dangling LaMarcus Aldridge in hopes of landing top-10 draft pick. "Watch out for the #Kings," one exec tells AmicoHoops.

Nisu bas pouzdani izvori i zaista nemam nista protiv da LMA ostane,ali ako izvucemo top pik za njega plus dovedemo nekog max igraca,mi smo na konju. :cool:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.