San Antonio Spurs

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la TheChief » 27 nov 2017, 18:41

NEZALAGANJE je napisao/la:Jesam li ja pisao da oni zatvoreni treninzi znace da je Kawhi na parketu? ;)
Da, pisao si, ali ako se ispostavi tačnim ovo što je Parker rekao on će se vratiti tek pred kraj decembra, a zadnju utakmicu je odigrao 14. maja. A baš se ne sjećam da si pisao da će njegov oporavak trajati 7 mjeseci.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 nov 2017, 18:46

TheChief je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Jesam li ja pisao da oni zatvoreni treninzi znace da je Kawhi na parketu? ;)
Da, pisao si, ali ako se ispostavi tačnim ovo što je Parker rekao on će se vratiti tek pred kraj decembra, a zadnju utakmicu je odigrao 14. maja. A baš se ne sjećam da si pisao da će njegov oporavak trajati 7 mjeseci.
Ako si pratio sta sam pisao,onda dobro znas da njegov oporavak ne traje 7 mjeseci,niti ce trajati toliko ako se vrati sredinom decembra. ;)

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la TheChief » 27 nov 2017, 18:50

NEZALAGANJE je napisao/la:
TheChief je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Jesam li ja pisao da oni zatvoreni treninzi znace da je Kawhi na parketu? ;)
Da, pisao si, ali ako se ispostavi tačnim ovo što je Parker rekao on će se vratiti tek pred kraj decembra, a zadnju utakmicu je odigrao 14. maja. A baš se ne sjećam da si pisao da će njegov oporavak trajati 7 mjeseci.
Ako si pratio sta sam pisao,onda dobro znas da njegov oporavak ne traje 7 mjeseci,niti ce trajati toliko ako se vrati sredinom decembra. ;)
Kako nije 7 mjeseci ako je zadnju utakmicu odigrao 14. maja, a sljedeću npr.15. decembra. Nemoj mi sada o tome kako Spursi vode računa o igračevoj povredi i sl. Ako nije odigrao utakmicu 7 mjeseci koliko je onda njegov oporavak trajao ? Možda je trajao mnogo manje ali su Spursi odlučili sačuvati ga kao iznenađenje, kao što spremaju ista za svaki PO.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 nov 2017, 18:52

Pa jedna povreda nema nikakve veze sa drugom.

Trenirao je citavog ljeta i to jako(jedan od razloga za ove probleme stavise).
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la TheChief » 27 nov 2017, 18:59

Raul_64 je napisao/la:Pa jedna povreda nema nikakve veze sa drugom.

Trenirao je citavog ljeta i to jako(jedan od razloga za ove probleme stavise).
Nisam ni rekao da je sve zbog jedne povrede, ali pitao sam koliko je trajao njegov oporavak ako nije 7 mjeseci ?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 nov 2017, 19:02

TheChief je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Pa jedna povreda nema nikakve veze sa drugom.

Trenirao je citavog ljeta i to jako(jedan od razloga za ove probleme stavise).
Nisam ni rekao da je sve zbog jedne povrede, ali pitao sam koliko je trajao njegov oporavak ako nije 7 mjeseci ?
Ako racunamo od njegovog zadnjeg treninga prije nego je totalno "zatvoren" (oko 20.oktobra) i ovaj timeline koji je Parker upravo dao,to ce sve biti oko 2 mjeseca. Ako racunas koliko sveukupno nije igrao NBA utakmicu,onda je to 7 mjeseci. ;)
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 27 nov 2017, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 nov 2017, 19:03

Oporavak je trajao oko 2 sedmice po njegovim rijecima nakon serije sa Goldenom kad je bio potpuno spreman i nastavio trenirat.

slika

Ovo je iz jula npr. a ovakvih ima jos dosta,trenirao je citavo ljeto,pa putovao u Kinu u sklopu NBA promocije itd itd.
Dosao u trening kamp i onda osjetio te probleme i posto je povreda bila takve prirode da nisu znali kako ce reagirati,oduzilo se.

Oktobar,novembar i ako se vrati sredinom decembra eto koliko je trajalo to.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2017, 01:43

Pop with some seemingly good news about Leonard: "He’s getting very close (to playing 5-on-5) and making progress. He’s having contact now and hopefully we will get him back shortly."

Pop, however, jokingly scoffed at Parker saying Kawhi would be back in 2-3 weeks: "Is that Dr. Parker talking? I am probably not going to consult Tony on whether Kawhi is going to come back, just me. Maybe I’m being shortsighted, but I’m probably not going to go there.” :rol: :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2017, 10:16

The last time the Spurs' starting 4 and 5 combined for at least 58 points was 12/05/2003 win over Orlando.

Tim Duncan had 47.
Rasho Nesterovic had 12.

Samo da se vidi kako nam centarska linija igra u zadnje vrijeme. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 28 nov 2017, 13:07

Ma LMA je All NBA i All Defensive lockdown. Gasol moze u RS biti dobar. U PO ne vidim nijedan matchup gdje treba biti prije Gaya i Kylea.

Meni je iz tog podatka smjesnije s kakvim je centrima godinama igrao Timmy.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2017, 13:12

Gasol ce u POu igrati u paru s LMAom koliko to situacija bude dozvoljavala.Van toga,on ce biti C 2.petorke i Pop je to vec uigravao.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 nov 2017, 15:32

NEZALAGANJE je napisao/la:Pop with some seemingly good news about Leonard: "He’s getting very close (to playing 5-on-5) and making progress. He’s having contact now and hopefully we will get him back shortly."
slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 nov 2017, 15:34

Gasol je bio itekako dobar protiv Houstona prosle godine.Drzali smo ga u reketu i pravio je probleme Hardenu.
Ipak pricamo o 7-5 whingspanu i covjeku koji nece pravit gluposti.Nisu takvi igraci mrtvi jos uvijek.

Mada nebitno mi to svakako sa Gayom,ovakvim Andersonom.Sasvim sam zadovoljan kako kida u RS,brutalno ucinkovit.

Sreca u nesreci dok je Kiwi bio out ponavljamo vise puta,Anderson postao NBA kosarkas i to bu itekako bilo bitno.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 nov 2017, 17:58

Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 nov 2017, 00:18

Ovaj clanak o Paulu jasno pokazuje da je RC opet nekoliko godina ispred svih u ligi kad je razmisljanje o rosteru u pitanju.Mi ovaj princip,koji se ovdje pominje,implementiramo jos od Neala i sada se polako vidi ono sto sam pisao jos ljetos,kad su mnogi rekli da Paul ne moze biti Simmonsova zamjena.

Igraci tipa Paula,Neala,Simmonsa su tzv."zamjenski" igraci i zaista nema potrebe bacati neke sume od 20+mil na njih,opterecivati SC, kad se gotovo isti igrac moze pronaci za 3mil,ako imas dobar skauting. ;) Naravno,ovdje ne kazem da mozda ne treba dati i te pare ako ovaj pokaze bas vrhunski razvoj,ali to je tesko ocekivati s obzirom da si obicno to sto jesi u 26-7 godini i mozes raditi samo na nekim finesama.Stil igre ti je vec poznat.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la KK_Bosna » 29 nov 2017, 00:54

NEZALAGANJE je napisao/la:The last time the Spurs' starting 4 and 5 combined for at least 58 points was 12/05/2003 win over Orlando.

Tim Duncan had 47.
Rasho Nesterovic had 12.
ovo je ko onaj podatak kad je onaj neki lik reko "e sjecate li se vi utakmice kad smo wilt i ja dali 104 poena? :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 nov 2017, 01:01

KK_Bosna je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:The last time the Spurs' starting 4 and 5 combined for at least 58 points was 12/05/2003 win over Orlando.

Tim Duncan had 47.
Rasho Nesterovic had 12.
ovo je ko onaj podatak kad je onaj neki lik reko "e sjecate li se vi utakmice kad smo wilt i ja dali 104 poena? :mrgreen:
Al bas. :rol: :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2017, 00:41




As Gay unlaced his shoes after a shootaround Nov. 14 in Dallas, the veteran leaned back in the front row at American Airlines Arena and pondered perhaps the scariest part of this whole equation, with the team having trudged along all season without two of its best players.

"For as long as I've been here, we haven't even all practiced together yet," Gay said. "It'll be fun to see us after we're at full strength." :opaopa:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 30 nov 2017, 17:42

Vidim LMA na svom fantasticnom nivou :D Taman kad se zahuktao ocekujemo vracanje Lenarda da sve vrati na staro :D Tony odlican :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.