San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2017, 01:01

OK,slazem se.Treba ga mijenjati.Poceo nas je kostati PO seija.Nije mi vise isti.Ni on,ni onaj GM koji daje uzasne ugovore. :thumbup:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 30 okt 2017, 01:13

NEZALAGANJE je napisao/la:Niko nije bezgresan...
Takodje, niko nije vjecan...

I ne govorim da je vec kraj, da treba tjerati, mijenjati, itd.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2017, 01:18

Jedno je reci nije vise energican kao prije,nije odlucan,kriticki nastrojen itd,ali reci da nije faktor?Van pameti.

Koji ce nam djavo ako vise nije taj faktor kao nekad?Ja sam za promjenu.I njega i RCa.Previse gresaka je tu od 2012. sa daleko najjacim rosterom i najtalentovanijim igracima da ispadamo u PO i da nam drugi kupe titule.Kao sto rekoh,treba nam jedan dobar rebuilding i bas bih sad volio da se Kawhi ne vrati nikako ovu sezonu.Taman ce tad dobiti nekog mladog saigraca s drafta da ga razvijamo dok ovaj ne ode u penziju. ;)

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 30 okt 2017, 01:20

Greska je sto sam bilo sta spomenuo i usao u diskusiju...

Laku noc.
Zadnja izmjena: YaSSaL, dana/u 30 okt 2017, 01:23, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2017, 01:21

Ne,greska je sto ja trosim svoje vrijeme i znanje na ovu glupost od foruma.I tebi.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Epidaurus » 30 okt 2017, 01:46

Pa nije bas da Pop i RC rade neki savrsen posao zadnjih godina, i dalje imaju isti problem kao i prije 3 godine sto se bekovskih pozicija tice tj nedostatak kvalitetnog kreatora pored Kawhija. Parker i Manu nisu igraci starterske kvalitete vec par godina, a Murray to tek treba postat. Potpisi Paua, Millsa i slicnih su dobri za RS gdje ce vecinom gazit nedoraslu konkurenciju na osnovu sistema, uigranosti i ozbiljnog pristupa svakoj tekmi al u PO ce njihova limitiranost doci do izrazaja. Jedino mozda Gay moze biti neki faktor u PO zbog duzine i mogucnosti igranja s 2 pokretna i atleticna krila na 3 i 4 al i on je jako upitan, nije slucajno da su i Memphis i Raptorsi proigrali tek kad su se njega rijesili.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 31 okt 2017, 09:57

Na stranu porazi, pobjede, record, statistike, itd...

Ali mi smo toliko negledljivi za oci, po pitanju same igre, nebitno koliko bila efikasna ili ne, koliko dobijali ili gubili. Tako nas je ruzno gledati, podsjecaju me na ekipe (da ih ne imenujem sad) zbog kojih se kanali po defaultu mijenjaju kad je prenos na TVu...

Boli me to, jer sam ovu ekipu i zavolio zbog toga sto nikad nisu imali igru bez igre. I pobijedjivalo se i gubilo, ali su nam se uvijek svi divili po igri, protoku lopte, izradjenim akcijama, fazonima, folovima, itd...

Ja znam da cemo povratkom Kawhia i Tonya vise pobjedjivati, ali hebes sve pobjede bez one nase prepoznatljive igre...

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 31 okt 2017, 10:41

Kako i na koji nacin je dat ugovor Millsu meni još nije jasno.

Da me yebeš svaki dan, ne vidim cime je taj covjek zaradio ovakav ugovor kod nas. Plus na sve to, prošlih sezona je mnogo bolje igrao.

Toni vratii se pliiiiiiiiiiiiiiiz. :cry:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 okt 2017, 11:19

Igraci odredjuju stil igre.

Kada imas Diawa,Duncana,Splittera kao visoke(dodavace)a na boku mladog Manua i ostale,normalno da ce biti drugacije.Khawi Spursi su itekako gledljivi i mocni.Ovo je sve ocekivano.Rudy i Brandon Paul izgledaju super sto je glavno.Neces sad dobit kad ti Rudi dodje kao 2 ofanzivna opcija,al hoces kad bude 3..Malo strpljenja.Da Kiwi udje u ritam i bit ce ovo fenomenalna ekipa.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2017, 12:38

Raul_64 je napisao/la:Igraci odredjuju stil igre.

Kada imas Diawa,Duncana,Splittera kao visoke(dodavace)a na boku mladog Manua i ostale,normalno da ce biti drugacije.Khawi Spursi su itekako gledljivi i mocni.Ovo je sve ocekivano.Rudy i Brandon Paul izgledaju super sto je glavno.Neces sad dobit kad ti Rudi dodje kao 2 ofanzivna opcija,al hoces kad bude 3..Malo strpljenja.Da Kiwi udje u ritam i bit ce ovo fenomenalna ekipa.
Upravo tako.Trenutno gubimo tekme,ali potencijal ove ekipe,kad bude kompletna,je prestrasan.Stvarno ne znam kako ce tad Pop naci minute za Paula,a i Murraya donekle kako bi se nastavio razvijati. :?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 okt 2017, 14:00

Ma Pop ce Manua odmorit barem 20 utakmica pa BP3 ima da nadje minute.



Gledao sam ga protiv Reala prosle godine i djeluje da u 6 mjeseci je nabacio 10 kg misica barem.Dobri steroidi.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 okt 2017, 15:08

Murrayeve minute ne trebaju biti upitne. Patty je gotov igrač. Nek maše peškirima. Ovakav BP3 je bolji i korisniji od Manua. Pogotovo kad se Parker vrati pa budemo imali i playmakera za second unit. Za sada je Manu potreban jer ne možeš baš sve na Rudyeva leđa staviti. S Kawhijevim i Tonyevim povratkom trebamo imati Gasola i Parkera/Murraya u drugoj petorci da organizuju igru.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 okt 2017, 15:35

Mills djeluje da ima viska kilograma,prvo da smrsas pa onda mozda nece svi sutevi biti u prvi obruc.

Sama cinjenica da se vrati top 3 igrac lige(barem :kafa: )ce itekako pomoci.
No ako Khawi se vrati kao jos bolji playmaker u odnosu na proslu godinu to nam moze donijeti novu dimenziju.
Kada bi mogao ovako zatvarati zadnjih 5 minuta utakmica(pricam playoff) s vremena na vrijeme ;

Khawi
Green
Gay/BP3
Anderson/Gay
LMA

Jos Anderson je tu bitan ne samo jer se uklapa sa duzinom/defanzivom vec kao dodatni play da prevede loptu par puta.

Dosta preuzimanja,nevjerovatna duzina,Green bi cuvao protivnickog playa.
I onda ako Kiwi ima tu dimenziju(vec u playoffu je bio skoro na 5 asista)samo igras preko njega,suteri na sve strane i ljepota.

Mislim da zelim u vise rijeci da kaem kako sam potpuno spreman da se Kawaj vrati :hmmmm:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 okt 2017, 15:45

Misliš ovaj Kawhi? 26 8 3 za 24 minute protiv najbolje ekipe ikad i to je igrao s povredom i prije svog sranja koje se desilo poslije. Kako im je samo silovao reket. :tokralju: Ni Draymond ni Kevin ga nisu mogli čuvati. :tokralju:
Ili ova verzija iz regularne sezone protiv LeBrona Jamesa? :hmmmmm: :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 okt 2017, 16:28

Svjestan si da taj mec protiv Goldena je jos uvijek zadnji kad smo ga vidjeli na terenu , fuck man.

Mislim ovo :kafa:



Kada Tony je pao i on je postao de facto point forward.

Zbog toga na papiru Gay/BP3 sa tricom imaju itekako smisla oko njega.
Na papiru ima i Mills samo treba poceti pogadjati suteve a sa Kawajom ce imati prostora.

Potreban mi je kao narkomanu heroin..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 okt 2017, 17:08

slika
Kawhi Leonard Episode VII: Point Kawhi

Kawhi i Green, Gay, BP3, LaMarcus. Ovo je zapravo idealno okruženje za LeBrona. :njanjanja:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2017, 17:41

Ta petorka je ,za mene, definitivno nesto najjace i ofanzivno i defanzivno sto mozemo izvesti.Medjutim,sumnjam da cemo je ikada gledati,jer Pop voli da je tu i klasicni PG.Za nadati se onda da ce Mills povratiti svoju formu ili Parker pronaci nekako onaj proslogodisnji PO nivo,kako bi se stvari balansirale.U suprotnom,mozda je i moguce da, u nekom trenutku ,gledamo i Paula u takvoj petorci.Napisah ranije danas,ne vidim nacin da Paul ostane bez minuta,ako nastavi sa ovakvim igrama.Kad svi budu tu,to ce onda ici ili na stetu Millsa ili na stetu Murraya,a mozda i obojice.
Koliko god mi voljeli Murraya i njegov potencijal,ne bi me cudilo da na kraju sezone on malo i sjedi na klupi,jer trenutno nije previse jak u stvarima koje trebaju ekipi sampionskog kalibra(postavljanje napadackih setova,konstantan prodor,sut),a odbranu,koliko god solidan bio na pocetku sezone,jos uvijek uci.Jedina elitna dimenzija kojom on trenutno doprinosi je skok.To nije dovoljno za vece minute kad se stvari zahuktaju.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 31 okt 2017, 17:43

Ma nek se vrati bilo koji od njih, samo da se nesto pokrene s ove trenutne situacije...

I tacno, Millsa vratiti na peskiranje, njegovu prirodnu poziciju...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 okt 2017, 17:47

NEZALAGANJE je napisao/la:jer Pop voli da je tu i klasicni PG.
Pop treba raditi ono što je dobro za ekipu. Ako ne bude uigravao ovu petorku tokom sezone nešto ne valja s njim.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2017, 08:31

Kawhi je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:jer Pop voli da je tu i klasicni PG.
Pop treba raditi ono što je dobro za ekipu. Ako ne bude uigravao ovu petorku tokom sezone nešto ne valja s njim.
Pop tako radi otkako vodi SA.Neko mora poznavati i setove jer kod nas Kawhi nikada nije bio full time PG,a to bi morao biti u toj situaciji.Kawhi je najopasniji na bloku,a u toj situaciji bi tesko ulazio u taj set.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.