San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 11 okt 2017, 14:39

Moras volit kako Murray puni sve kolone.

Rudy 13/7/4 za 20 minuta.
slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 okt 2017, 18:14

Sinoc poraz,ali onaj poraz koji i ne pokazuje stvarno stanje,jer je ekipa napredovala u njemu.LMA konstantan,Lauvergne predobar.Ko ga nije gledao u predsezoni,nek saceka prave tekme da vide kako taj covjek dodaje i kako se brzo uklopio kod nas. :clap: Cak sam naisao i na ovo:NBA scouts were telling me how this could be a breakout year for Lauvergne. :thumbup:
Gay je sinoc poceo s klupe,a 2.poluvrijeme startao.Kakav ce nam dobitak taj covjek biti.Jos jedan pik igrac i to se odlicno vidi i na tom videu @raule. ;)
Murray sve bolji iz tekme u tekmu.3 blokade sa PG pozicije mi je najfascinantnije,a decko je u blizini svakog skoka,ako ga on ne pokupi.
Samo zdravlja.Ovaj ekipa bas ima sirinu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2017, 22:37

http://www.espn.com/espn/feature/story/ ... 18-nba-mvp

Fantasticna analiza sa vrlo objektivnim faktima o tome ko bi trebao biti MVP. :thumbup:

P.S.Kawhi on the court after practice :cool:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 12 okt 2017, 22:48

Logično da će biti MVP. Bićemo sigurno u top 4 zapada, a nema nikakvu podršku u odnosu na ostale ekipe zapada. Najveća konkurencija mu je Kyrie ako Boston bude prvi na istoku.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 okt 2017, 01:35

Kawhi Leonard not expected to play in Spurs' regular-season opener. Tek je poceo trenirati lagano i Pop ne zeli da igra.

Inace,ni Murray ne igra veceras protiv HOU.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 okt 2017, 04:33

Kakva igra veceras protiv HOU. :clap: :clap: Ne toliko zbog rezultata,jer je on nebitan u predsezoni,vec po tome kako se krece napredak ovog tima,a sa njim i pojedinaca.Versatilnost koju mozemo poslati na parket zaista izgleda odlicno i nadam se da ce biti jos bolja. :thumbup:
Sto se tice igre pojedinaca,LMA najbolji,a odmah iza njega Kyle,Gay i super korisni Lauvergne. :cool: Kyle stvarno izgleda dobro,odlucno,dobar defanzivno i bas se vidi da je super radio ovo ljeto.Cak ga je Pop pustio da na nekoliko minuta bude i PG i to u zanimljivoj petorci sa Paulom,Greenom,Gayom i LMAom.Kazem zanimljivoj,jer sumnjam da je iko razmisljao da Paul moze biti "de iure" na PGu,a ustvari moze.Ne ofanzivno,ali defanzivno itekako moze plus je opasan suter za 3p.Bolji je defanzivac od Millsa te bolji suter od Murraya i Parkera sto nam moze posluziti kad trebamo jaku odbranu,a lopta je u rukama Kawhia/Gaya/Andersona.Takodje,odigrao je i nekoliko minuta solidne odbrane na Hardenu.Spomenuo bih ovaj put i Forbesa koji je ovu tekmu bio rezervni PG i iako nije zabio 20 i nije imao neke lude procente suta,za mene je odigrao najbolju tekmu predsezone.Postavljao fino napad,nije izgubio nijednu loptu,igrao solidnu odbranu i koristio prilike koje su mu se ukazale.

Kako sada stvari stoje,Bertans je van rotacije i s obzirom na igru Kylea,sasvim opravdana.On ce imati svoje minute u specijalnim situacijama i tekmama kad ga ide ili Kyle bude slab.

Jedva cekam srijedu.Nece nam biti nimalo lako,jer su ovi bas popunjeni,ali bice borba. :kafa:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 15 okt 2017, 20:54

Koliko mi je lijepo gledati ovu ekipu toliko se brinem oko Kawaja.Samo da bude ubrzo spreman.
Pa makar imao sporiji start bez predsezone :pray:

Murray iance dobar , bit ce spreman za prvu tekmu.

slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 12:43

Nemas se sta brinuti.Pa odmah ne pocetku je receno da ce mu za odmor misica ove vrste trebati barem 20tak dana,a 1.oktobra je to objavljeno.Dodas lli na to da je Pop uvijek extra obazriv,te da nakon toga mora odraditi i koji trening,ne bi me cudilo da to sve potraje i mjesec dana,iako je vec u cetvrtak radio samostalno. ;)

filip13
Postovi: 37917
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 16 okt 2017, 17:36


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 19:10

Prestao sam citati ovo sra.nje od clanka kad je pokazao neznanje oko cap situacije SA,kao i neke izmisljene informacije da Leonarda ovaj misic muci godinama!? :lol: :oops: :facepalm:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 19:38

LaMarcus Aldridge and the San Antonio Spurs are engaged in talks on a contract extension, league **** tell ESPN.

Aldridge can exercise opt-out for '18-19, become free agent. A deal before midnight would allow him to opt-in at $22M and extend 3 years.


Vrlo zanimljivo.Ovo upucuje na to da je onim razgovorom izmedju njega i Popa dosta toga rijeseno,kao i da je Pop zadovoljan njegovim nastupima i onim sto trazimo od njega.Naravno,on ako uradi opt in,mi ostajemo bez maxa(ne racunajuci neke druge poteze),ali nam opet ostaje preko 20mil za nove igrace naredno ljeto.Vjerujem Popu i RCu,a prije bilo kakve kritike ovog potencijalnog novog ugovora treba imati na umu 2 stvari:Prva je analiza trzista superstarova narednog ljeta.Moje prve analize govore da, nakon povlacenja Westbrooka novim ugovorom sa OKCem,te Georgeovim obecanjem LAL ili ostankom u OKCu,trziste je vrlo siromasno,tako da nije logicno pustiti LMAa.James nece u SA,to je sigurno,a za Cousinsa znamo kakvo misljenje Pop ima.I druga stvar,ako eventualno novi ugovor LMAa bude ispod 25mil godisnje,mi zadrzavamo svoju fleksibilnost i za ono tamo ljeto. ;)
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 16 okt 2017, 19:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 16 okt 2017, 19:57

Da daju max Parsonsu ti bi napisao da im vjerujes. S LaMarcusom nista ne raditi do ljeta.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 20:01

Kawhi je napisao/la:Da daju max Parsonsu ti bi napisao da im vjerujes. S LaMarcusom nista ne raditi do ljeta.
To nije istina i naravno pises bez argumenata...Hajmo ovako...Nadji mi jednog superstara koji iduce ljeto REALNO moze doci u SA,a da pustimo LMAa?
Ako ne uspijes,nadji mi jednog igraca kojeg cemo dovesti da je bolji od njega za 22mil!?

Po pravilima lige,eventualno produzenje ugovora LMA pod pomenutim uslovima se mora desiti do veceras.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 16 okt 2017, 20:05

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Da daju max Parsonsu ti bi napisao da im vjerujes. S LaMarcusom nista ne raditi do ljeta.
To nije istina i naravno pises bez argumenata...Hajmo ovako...Nadji mi jednog superstara koji iduce ljeto REALNO moze doci u SA,a da pustimo LMAa?
Ako ne uspijes,nadji mi jednog igraca kojeg cemo dovesti da je bolji od njega za 22mil!?

Po pravilima lige,eventualno produzenje ugovora LMA pod pomenutim uslovima se mora desiti do veceras.
Bolje je sebi ostaviti otvorene opcije nego produziti igraca koji nije zasluzio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 20:11

Kawhi je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Da daju max Parsonsu ti bi napisao da im vjerujes. S LaMarcusom nista ne raditi do ljeta.
To nije istina i naravno pises bez argumenata...Hajmo ovako...Nadji mi jednog superstara koji iduce ljeto REALNO moze doci u SA,a da pustimo LMAa?
Ako ne uspijes,nadji mi jednog igraca kojeg cemo dovesti da je bolji od njega za 22mil!?

Po pravilima lige,eventualno produzenje ugovora LMA pod pomenutim uslovima se mora desiti do veceras.
Bolje je sebi ostaviti otvorene opcije nego produziti igraca koji nije zasluzio.
Sta znaci otvorena opcija,za koga otvorena jer nas niko osim top 5 igraca lige ne moze zadovoljiti? Kazem ti,nadji mi jedno ime realno i ja sam za sto i ti govoris...Najiskrenije,nadao sam se da Westbrook nece produziti za OKCom i da bi mogao kod nas,ali nakon njegovog potpisa,trziste je jako siromasno slijedece ljeto da bi mi pustili LMAa,posebno ako je spreman potpisati za nesto manje.Ako pricamo o onom tamo ljetu,opet smo fleksibilni i sa max.prostorom,a imali bi i LMAa.

Nedavno sam postavljao i analizu da LMA radi svoj posao dobro,Pop je isto izjavio da je zadvoljan njime,a i ove predsezone je bio daleko nas najbolji igrac.

Uostalom,cijelo ljeto ti objasnjavam,ali ti kao da ne navijas za SA.Tajna ove fransize je u dosljednosti i kontinuitetu i tako ce i biti dok su Pop i RC tu.

EDIT:San Antonio doesn't have a better alternative available to them in free agency to partner with Kawhi Leonard, and Aldridge can't be sure that he'd be able to find that kind of long-term financial score available to him with San Antonio.

Wojina recenica.Analizirao covjek trziste poput moje malenkosti malocas.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Clutch » 16 okt 2017, 20:46

produzenje lol
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 16 okt 2017, 21:31

Koliko god Leonard bio dobar i koliko god Popovich bio briljantan, morat će pronaći pomoć ako misle iskoristiti još ove 3-4 sezone u kojima će Kawhi igrati na vrhuncu. S igračem takvog talenta se ne zadovoljavaš plasmanom u doigravanje i tu je obveza Spursa da mu pronađu barem još jednog all-stara s kojim može dijeliti teret. Ova momčad je i dalje dovoljno dobra da s Leonardom u MVP izdanju može preskočiti i Rocketse i Thunder, ali ne i Warriorse. Pogotovo ne dok te najbanalnije uganuće gležnja Leonarda izbacuje iz trke.

Dovođenje Aldridgea je bio izuzetno hrabar i spretan potez, ali nakon dvije godine može se reći da LMA nije igrač kakav im je potreban za otići do kraja. Ima izuzetnih kvaliteta, može iz dupeta izvući fenomenalnu partiju i nositi momčad na svojim leđima kao što je to napravio u lanjskom doigravanju protiv Rocketsa kada Spursima bez Leonarda nitko nije davao šansu, ali puno češće su situacije u kojima neće moći dati dovoljno, pogotovo ako su s druge strane Warriorsi.
Evo pročitao sam ovo na ispodobruca i baš su uboli ovdje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Epidaurus » 16 okt 2017, 22:05

Covjek kad se pise o potezima i odlukama Spursa ko SDA poltron kad treba Bakira branit.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 16 okt 2017, 22:24

Ne vidim gdje se toliko žuri da ga produže. Mnogo su mi upitnika RC i Pop ovo ljeto stavili iznad glave, ovo bi bio najveci.

Sacekati ovu sezonu, da se vidi na šta lici. Mora pokazati od cega je napravljen LMA.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25202
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 okt 2017, 22:26

San Antonio Spurs forward LaMarcus Aldridge has reached agreement on a contract extension, league **** tell ESPN.


Spurs' LaMarcus Aldridge has reached agreement on a three-year, $72.3M contract extension, league **** tell ESPN.



Deal includes partial guarantee in third-year, league **** tell ESPN.

Evo ga i zvanicno.Sad cu napisati post o ovome.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.