San Antonio Spurs

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 27 maj 2017, 23:36

Raul_64 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Istakao bih jos jednu stvar:Days after season ends, young Spurs star Dejounte Murray is back to work at the team facility :salut: :ljepota: .

Treba li ista dalje pricati o tome kakvog igraca imamo za buducnost?? :opaopa:
He posted a pic on snapchat captioned "all summer lets get it KL2" with a pic of Kawhi helping Dejounte up mid game.
Kavaj/Dejounte zajedno rade citavo ljeto.My body is ready.
Otkad se nisam ovako dobro osjecao.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 maj 2017, 23:39

Kawhi je napisao/la: Otkad se nisam ovako dobro osjecao.
Još kad ti taj sa avatara dođe u Spurse :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 27 maj 2017, 23:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Otkad se nisam ovako dobro osjecao.
Još kad ti taj sa avatara dođe u Spurse :mrgreen:
Pa treba nam backup Dejounteu. Taman za predvodnika klupe ako Manu ode u penziju.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 maj 2017, 22:25


Odlican video Diawa. :thumbup:
Koliko Manu voli Timmya. :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 21:00

"I will play my best basketball when I return in January", Parker told L’Equipe. After his injury in the NBA playoffs, the player is on the road to recovery and already wants to give it all for next season.

He is expected to make his return with the Spurs in about six to eight months, and he still feels frustrated with the injury: "The first thing that came in when I got injured, was frustration. I was super good and we had the chance to go until the end and get the title."

"The coach’s plan worked like a clock. I was consistent, playing for twenty to twenty five minutes per game. My series against Memphis was good and I had a good start in the season."

Lijepo je vidjeti ovaj optimizam.Tony ce biti maximalno posvecen oporavku,nema sumnje.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 23:13

Nekoliko prospecta koje bi mogli draftovati i koji se pominju:








Moj favorit je Bell,ako bude u "dometu" i odluci se pustiti Dedmona.Govori se i kako je ovaj Dozier dobar,ali nesto nisam vidio nista posebno na videu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 maj 2017, 20:26

Dewayne Dedmon will decline his $3 million player option for next season and become an unrestricted free agent, league **** told The Vertical.

Nista neocekivano,ali treba dodati i ovo:
**** close to Dedmon told the Express-News he would be interested in returning to San Antonio, but would like to see his worth on the free agent market, as he could earn more than his $3 million salary for next season.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 maj 2017, 22:49

Visokog znaci bi draftovao.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 30 maj 2017, 22:55

Pa popunjeni smo na 1, 2 i 3. Čak i na 4 ja vidim Kylea kao primarnu zamjenu LaMarcusu. 5 je jedino logično. Ili neki Evropejac kojeg ćemo stashati.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Ik17 » 30 maj 2017, 23:39

https://streamable.com/m4t0b

Znam da LeBron poštuje Spurse, ali damn, nisam znao da respektuje Leonarda toliko da ga već sad smatra HoF lock-om. :shock:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 30 maj 2017, 23:46

Pa logično da je HOF lock.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 maj 2017, 00:59

Raul_64 je napisao/la:Visokog znaci bi draftovao.
Vrlo moguce.Postavih iznad i video bas jednog. ;)
Bilo kako bilo,draft ce nam mnogo toga reci,sta zelimo uraditi u vezi Dedmona!?Ako bude neki visoki koji ostaje,Dedmon ide.Ako bude neki stash,mogao bi ostati.Mislim da ne vrijedi vise od ugovora koji je Marjanovic dobio prosle godine,a to je 21mil za 3god.To mozemo platiti MLEom.Cak i vise od toga.
Sve iznad,nek mu je sretno.

Najveca enigma je sta ce RC i Pop uraditi u vezi PGa?Ja sam za opciju da se Mills pusti(samo zbog toga sto nece vrijediti pare koje ce imati na trzistu),te angazuje neko tipa Laprovittole,dok se Tony ne vrati.Do tada Murray starta,a Forbes i taj x covjek se rotiraju.

Simmonsa ZADRZATI!!Bilo bi ogromno razocarenje pustiti ga da ide.Bez dileme je lik spreman preuzeti Manuovu ulogu.

I sta bih jos uradio za narednu sezonu?Startao bi LMA na C(ne zanima me ako mu se to ne dopada,sav kredit je potrosio),a Bertansa na PFu.Da,imali bi problema sa skokom,ali spaceing u napadu bi bio strasan!

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 maj 2017, 16:03

Murray/ XY
Green/Simmons
Kawaj/Hanga
Bertans/Anderson
LMA/Dedmon (ili neki s drafta)

Moze? moze!
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 maj 2017, 16:10

Forbes je taj hromosom. Idealna ekipa. Istrpiti Paua u rotaciji i dodati još nekog beka dok se Tony ne vrati.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 maj 2017, 16:59

@Raul Zaboravio si Forbesa i Gasola,a licno mislim i da se Manu vraca.Za Hangu sam gotovo siguran da dolazi,jer ako ne ove sezone kad mu istice ugovor sa Baskonijom,onda kada?Usao je u najbolje godine,cini mi se da ima 28.
Vidim ovaj portal pominje i Milutinova iako niko kredibilan nije nista pisao o njegovom dolasku u SA.
Ja ga prvo zelim vidjeti u SLu ovog ljeta,zajedno sa Forbesom,Murrayom i mozda Bertansom.
Inace,prvi nastup cemo imati vec 3.7.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 31 maj 2017, 17:04

Ma nisam zaboravio.Samo ova glavna rotacija.Gasol svakako ce "pojesti" dosta minuta tokom RS.

Neki play je opet potreban.Minimalac.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 maj 2017, 17:06

Manuov povratak bi samo krao minute Simmonsu i Hangi i loptu Forbesu i Murrayu.

Hanga mora doci ovo ljeto.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 maj 2017, 17:30

Manu se mora vratiti bas iz razloga da bi ekipa bila relevantna.Ne mozes uci u sezonu sa masu igraca koji su ili rookie-i ili u 2.godini.Sama mladost,ma koliko talentovana,u ovoj ligi ne znaci nista.
Vidi i ovo,Forbesa skoro svi vidimo kao zamjenu u ulozi Millsa,ali lik je sutirao 31% za 3p igravsi vecinom bez pritiska ili u garbage time-u.To nije dobra preporuka za odmah davanje velikih minuta i on ce morati imati jako dobar SL.
Sto se Hange tice,on i treba da uci 1.godinu.Od naseg sistema,protivnika pa nadalje.Tako je i s Bertansom bilo.Imao je dobrih momenata ali cesto je izgledao pogubljen.
E zbogi ovog svega i Tonyeve povrede zelim da se Manu vrati bar jos narednu sezonu.Jer kad Simmons(ako ostane) bude imao iza sebe barem 3 sezone,mnogi 2,znace sta znaci SA,kakav je to sistem i sta se ovdje ocekuje!

P.S. @Kawhi Murray ako starta,Manu mu nema sta krasti loptu,a sto se Simmonsa i Forbesa tice,mislim da ce Simmons biti lider 2.petorke,a Forbes ne bi bio bolji kreator od Manua da igra jos 100 godina.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 31 maj 2017, 17:38

Sljedece sezone imamo 5% sanse da skinemo Dubse. Jos sam ja darezljiv ovdje. Vec sezonu poslije bi mogli biti rame uz rame s njima uz dobre FA i dobro razvijanje mladih igraca. Sasvim je logicno da damo Hangi, Forbesu i Simmonsu godinu da pokazu da li mogu imati vecu ulogu i da grijese u tom procesu nego drzati Manua u ekipi, koji bi sigurno usporio njihovo razvijanje, samo zbog toga sto Tonya nece biti neka 3 mjeseca sezone.

Idealna prilika nam se pruzila da razvijemo mlade igrace i odvojimo skart od materijala za Spurse. Propustiti to zbog ljubavi prema Manuu ne bi nikako bilo Spursovski.

Svakako smo sigurno top 2-3 ekipe zapada sta god ostali uradili preko ljeta. S Manuom necemo biti nista bolji, niti gori.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 maj 2017, 17:44

Pa odmah ti je premisa pogresna i zato nam se misljenja razlikuju.
Ja sam siguran da ekipa vjeruje kako je i ove godine mogla preko GS,a sumnjam da ce to promijeniti za narednu godinu.Dovoljno je da vidis izjavu Parkera sto postavih od neki dan.Sampionska ekipa uvijek vjeruje u prolaz jer je to 1.korak ka tituli.Nema tu cekanja posebno jer ce GS promijeniti sve role igrace ovog ljeta.

EDIT:Nije to samo ljubav prema Manuu.Covjek je pokazao da jos uvijek moze biti produktivan i to u 2 teske serije.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.