San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 nov 2017, 18:41

Toni ima Wolverin mogucnost oporavka,izgleda frajer nakon ovakve povrede sa 42 godine brzo na terenu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2017, 20:35

Tony,da ga ne ureknemo,izgleda tacno onako kako je izgledao u POu prosle sezone i sto @raul kaze,to je jedna vrsta cuda u njegovim godinama.
Nevjerovatno je koliko nam znaci u organizaciji i "smirivanju" cijele ekipe.Kritikovali smo ga prosle sezone tokom RSa,te treba mladje,te ovo, te ono,ali smo u ovih 20 tekmi vidjeli koliko smo podcjenjivali to liderstvo i iskustvo.Ne trebaju njemu velike minute,niti on to vise moze igrati konstantno,ali dovoljno je da ima svoju rolu i da se ostali igraci uklope na svoja mjesta.

@Mig Uopste nemam dileme za LMAa cak i kad se Kawhi vrati.Zasto?Zato sto je lik dosao spreman,nema zdravstvenih problema,stekao je samopouzdanje i sve sto je potrebno je da bude agresivan.Cim si ti spreman ici ce i sut i sve ostalo.Mozda ce biti manje poena na kontu ali to nije ni bitno.Bitno je pomenuto i efikasnost. ;)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 30 nov 2017, 21:29

NEZALAGANJE je napisao/la:Tony,da ga ne ureknemo,izgleda tacno onako kako je izgledao u POu prosle sezone i sto @raul kaze,to je jedna vrsta cuda u njegovim godinama.
Nevjerovatno je koliko nam znaci u organizaciji i "smirivanju" cijele ekipe.Kritikovali smo ga prosle sezone tokom RSa,te treba mladje,te ovo, te ono,ali smo u ovih 20 tekmi vidjeli koliko smo podcjenjivali to liderstvo i iskustvo.Ne trebaju njemu velike minute,niti on to vise moze igrati konstantno,ali dovoljno je da ima svoju rolu i da se ostali igraci uklope na svoja mjesta.

@Mig Uopste nemam dileme za LMAa cak i kad se Kawhi vrati.Zasto?Zato sto je lik dosao spreman,nema zdravstvenih problema,stekao je samopouzdanje i sve sto je potrebno je da bude agresivan.Cim si ti spreman ici ce i sut i sve ostalo.Mozda ce biti manje poena na kontu ali to nije ni bitno.Bitno je pomenuto i efikasnost. ;)
A Tony napokon malo svjeze i odmorne noge. Eh ato se tice LMA samo zelim da ostane isto produktivan.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 01 dec 2017, 11:02

Khawi "povreda" je sve bio dio velikog plana :kafa:

LMA da dobije dodire,da bude zadovoljan,ukljucen,da dobije all star nastup,da ga vratimo u zivot.
Da se Rudisa Gay bolje i brze prilagodi na ekipu.
Da Kyle Anderson ubrza proces pretvaranja u Diaw 2.0.

U medjuvremenu se instaliraju novi dodaci na Khawi app.

slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.


Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 01 dec 2017, 20:47

NEZALAGANJE je napisao/la:https://t.co/MHdvtHWqVs?amp=1

On dolazi! :salut: :salut: :salut:
slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 dec 2017, 10:06

Kritikovao sam ga dosta otkad je kod nas zbog njegove jednosmjernosti u igri i potrosnje lopte,ali moram reci da barem 5 tekmi zaredom Forbes igra sasvim pristojnu odbranu.Nije vise labilnost koju svaki protivnik eksploatise i sada ofanzivac mora biti bas nadaren da zabija lako pored njega.Ovo pomenuto je dovelo do toga da Paul,koji fakticki moze ponuditi jacu odbranu,ali i slabije poznavanje sistema i nesto slabiju drive igru,gotovo da i vise nema minute.

S druge strane,Bertans izgleda jako slabo.Znamo svi da to nije neka minutaza i da se uglavnom radi o garbage timeu,ali mi je neprihvatljivo da u svojoj 2.godini,kad udje,on izgleda izgubljeno. :oops: Nastavi li ovako,bice teska odluka RCa na ljeto da li mu ponuditi ugovor!?Posebno kad u istoj situaciji imamo sad ovakvog Forbesa,Kylea,Paula...

Inace,Manu sinoc odigrao 25min i gotovo sam siguran da ga nema u nedjelju protiv OKCa,a i b2b je situacija.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 02 dec 2017, 16:51

Uzivam gay iskustvo vise nego sto sam mislio (he he)



Na kraju prve cetvrtine kad Pop pozva akciju za Rudia.Mislim akciju.Manu mu baci loptu,klasicna izlozacija i isporuci poene :ljepota:
Sinoc stalno trazio loptu , niko u Memphisu ga nije mogao cuvati.Mislim osim Giannisa,Khawia,Jamesa malo koga ne moze kaznit na niskom postu.

A jedan je s njim u ekipi.

Minutaza fina,neku tekmu preskoci,Pop ga savrseno dozira.

Po 100x , Kawaja se ne moze docekat zbog milion stvari al pogotovo da vidim njega i Rudia zajedno na terenu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 03 dec 2017, 19:25

LaMarcus Aldridge (rest), Rudy Gay (sore right heel), Kawhi Leonard (right quadriceps tendinopathy) and Tony Parker (return from injury management) are out for tonight’s Spurs-Thunder game.

Derrick White (right wrist fracture) has been upgraded to probable.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 02:54

E u pm.S.**** Kyle koljeno! :( :( :(

Jest nam ova sezona kur.cevo pocela sa povredama!! :oops: :oops:
Stvarno se nadam da nije nista ozbiljnije,Kyle igra fantasticnu sezonu...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 03:04

Evo i Lauvergne slomi prst! A je.bote svetac!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 04 dec 2017, 03:26

Izgleda da je MCL sprain.

Dobro bi bilo.Sjebao bi mi acl sezonu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 03:38

Raul_64 je napisao/la:Izgleda da je MCL sprain.

Dobro bi bilo.Sjebao bi mi acl sezonu.
Da,kazu da je istegnuce,iako ga testovi ocekuju sutra.Nadam se da ce to biti ok.Kyle nam je bitan igrac.

Sto se tice vecerasnje tekme,iako smo izgubili,tim je napredovao i to je ono najbitnije.Mladost,neiskustvo,umor,te nepostovanje sudija u zavrsnici su odlucili pobjednika.Murray opet pokazao kakva ce zvijer biti. :salut:
Inace,onim igracima koji su bili najavljeni da nece igrati,treba dodati i Manua,a 2.poluvrijeme nisu igrali ni Mills ,Green i Gasol.Fakticki je egal utakmicu sa OKCem odigrao ovaj sastav:

Total years of experience currently on the floor: Spurs - 3 (3 sophomores, 2 rookies) Thunder - 37 :crazy: :crazy:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 03:54

Kyle Anderson in the locker room. Walking on his own power.
Kyle Anderson said he’s sore right now. Scheduled to have an MRI tomorrow.

Dobar znak. :thumbup:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 04:12

Evo i Wojo potvrdio.


Adrian Wojnarowski‏Verified account @wojespn

****: Early indications on San Antonio forward Kyle Anderson's left knee: An MCL strain. MRI on Monday will provide more clarity.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 04 dec 2017, 11:45



Nice.

Ono random utakmica u decembru kad Pop odluci da Murray odigra 40 minuta protiv Westbrooka :kafa:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 12:09

Dobar je sinoc bio,pogotovo defanzivno.Ofanzivno je imao par odlicnih poteza i to na Georgeu,sto se i vidi na klipu.Jedino sto mu je neophodno je snaga,jer on i bez suta zna i moze uticati na ishod tekme,a siguran sam da ce i on sa Chipom kad tad doci. ;)

Ne znam za vas ,ali je meni danas bitno samo da MRI pokaze kako Kyle nema ozbiljniju povredu i da je za mjesec-mjesec i po opet tu.Pregledao sam opet njegovu povredu i on se nije povrijedio na doskoku,nego mu je igrac OKCa pao na nogu tako da mu je clanak otisao pod 90 stepeni sto je uticalo na istegne ligamente u koljenu.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 04 dec 2017, 12:53

Nista , Khawi ce morati krpati dok ne bude spreman.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 04 dec 2017, 13:39

Kawhi trenira midrange video mi je popravio dan.
Kakva elegancija :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 dec 2017, 14:02

;)

Al kako lik izgleda fizicki jako.Cini mi se jos snaznijim nego prosle sezone. :beba:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.