Cleveland Cavaliers

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la LeBronJamesKing » 18 mar 2010, 07:01

Wolverine je napisao/la:vidi se da nisi gledao mnoge kosarkase, kojima james jos nije ni do koljena. ja nisam tada pratio nba, ali sam pogledao brdo starih utakmica, vidio brdo magicnih poteza. to sto si ti fan lebrona i mislis da prije nije bilo takvih igraca, e pa varas se.
http://www.nba.com/games/20100317/INDCL ... 0020901006
e ako ovo nije umjetnost onda ne znam sta je. covjek igra kako vi kazete "trojku" a u svakoj utakmici ima +8asistencija koje su uzgleg carobne ali bas carobne koji je od jednog vareža napravio dodavaca za all-oop , koji ima nevjerovatan osjecaj za prostor i blokadau i onda ga vi nazovete sileđijom . ne treba puno da gleate, pogledajte malo i vidite sta covjek radi.
U ime Gospodara...

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la dema » 18 mar 2010, 23:21

najbolji igrac svih vremena je jordan vidite koliko ga postuje lebron da je molio sve druge igrace s brojem 23 da zamjene dres u cast najvecem igracu kosarke koji je nba digao do ovih visina a kad je on igrao svi su pratili nba danas ne prate mnogima su zadnje utakmice nba lige te kad je mj igrao jako je malo ljudi koji nisu gledali utah chicago i ono upadanja rusela sut i pobjeda da lbj je veliki igrac vjerovatno trenutno najbolji u ligi tu su jos koby i wade mislim da su ova 3 malo iznad ostalih i ne moze se poredit igrac koji nikad nije izgubio nba finale i koji ima 6 titula u kojima je bio mvp finala lebron izgubio jedno koby izgubio jedno koby 1 mvp tituliu finala ima lbj ako ove godine uzme onda ce se izjednacit iako ce koby imat 4 prstena i dalje lbj treba 7 titula i ja cu rec da je bolji od mj do tad ostaje onako kako kazu najveci treneri igraci itd

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Neutral » 22 mar 2010, 00:51

Dobiti će Pistonse, evo vode, no mene iznenađuje poprilično loše izdanje Jamesa po poenima, evo tek je postigao 12 poena. Razigrava ostale, ili je ovo samo "naredba" od pojedinaca da noćas zabije nešto manje poena.

Dobro, neki će reći da samo previše maštam, no ja vjerujem da postoje neke urote u ovoj NBA ligi, no offense please.

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la LeBronJamesKing » 29 mar 2010, 12:45

vjerovatno jos jednu godinu kao najbolja momcad u regularnom djelu lige, sa mvp istog djela, osim sto cemo ove godine aBd vidjeti prscenje kako se seli iz LA u Klivland.
Najbolja ekipa i jedva cekam da dodjede playoff.
pa idemo po titulu i mvp finala.
U ime Gospodara...

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Neutral » 29 mar 2010, 12:56

Playoff je posebna priča. Svaka ekipa , te svaki igrač je još motiviraniji. Biće ako Bog da dosta zanimljivo , a Cavsi su svakako Top 3 što se ekipe, i roostera tiče. Ako se uklope par stvari kao recimo da Mo i West prorade u istoj utakmici drugi nemaju šanse, jer znamo već da James ide preko 30 poena svaku utakmicu. Još Jamison :roll:

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la D1n0 » 05 feb 2011, 04:27

Evo prvi post u ovu temu nakon 9 mjeseci...

23 in a row...Worst Team in NBA History...
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la alfarouqaminu » 06 feb 2011, 00:13

Hoce li pobediti ovi cavalirsi koju tekmu :roll:

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la D1n0 » 06 feb 2011, 02:56

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobra slika! 23 in a rooow..

slika
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la alfarouqaminu » 06 feb 2011, 03:10

D1n0 je napisao/la::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobra slika! 23 in a rooow..

slika

koji si kralj :lol: :lol:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la kad_kako » 06 feb 2011, 18:15

Zao mi Clevelanda. zao mi njihovih navijaca, sto su radi zelje za uspjehom one prodane duse, spali na ovo, da izgube 23 za redom.

I on hoce da bude kao, ili bolji od M.J-a. ma nikad to nece postat. Uvijek ce biti pamcen od mnogih, po napustanju svog maticnog kluba radi zelje za lakim uspjehom.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la king1000 » 10 feb 2011, 22:01

Meni je također žao Clevlanda jedan dan jesi drugi dan nisi kako bi rekli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la D1n0 » 12 feb 2011, 04:53

DAL JE OVO MOGUCE???

EGYPT JE FREE i CAVS JE PObIJEDIO!!!! NA ISTI DAN!!
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la alfarouqaminu » 12 feb 2011, 08:40

Prekinuta agonija Clevelanda....

Avatar
Der_Bomber
Postovi: 149
Pridružen/a: 23 mar 2011, 18:10
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Der_Bomber » 17 maj 2011, 21:55

Sretno veceras(draft lottery)! 8-)
Man City, Dortmund, Roma

Manchester City to release DVD of today's match for Christmas market called Six And The City.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2011, 03:38

hej moj Kingu Jamesu jesi se zajebo posteno :(..prvo sa ova prva dva picka ove sezone i sa mozda jednim eventualnim pojacanjem komotno su mogli biti glavni u ovoj ligi, a naranvo i zezno se sto nije izabrao i Bullse, kad je vec imao tu priliku da bira.
Doduse sad je pitanje bili bila ova dva picka , a jedan je sigurno da nebi bio jer bi bili playoff ekipa..ovako ako bi se i tad odlucili trade Williamsa, ond aim je ostao taj pick od Clipersa... svakako su i ovaj prvi pick dobili od Clipersa, jer su od svog dobili onaj cetvrti pick
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 18 maj 2011, 14:23

Ima li ovdje vise navijaca Cavsa ili sam samo ja ostao? Ne brinem se ja, sada kada Kyrie ako Bog da pocne da ludi NBA parketima, dobicemo novu navijacku snagu haha. Na trecoj temi evo danas, imamo velike sanse da se vratimo u sami vrh ekspresno, jos pogotovo sto imamo TBE od 15 miliona dolara, tako da mozemo uzeti mnogo igraca koji ce nam pomoci. Ako slozimo dobru ekipu, ne bi bilo nerealno ni da nam dodje neka zvijezda po isteku ugovora, npr. Dwight, e *ebote tada bi bilo strasno ludilo u Clevelandu. Vjerovatno samo sanjam, ali eto...
GO CAVS GO
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 09 jun 2011, 13:19

Baron Davis, igrac Cavsa, pricao je o buducnosti svog tima, kako je veoma uzbudjen zbog pickova koje imamo ove godine. Rekao je da se osjeca dobro, da ce pokusati da se spremi fizicki, jer vec se sada bolje osjeca nego u protekloj sezoni. Dotakao se i Irvinga, te kaze kako je to fantastican mladi igrac, eksplozivan, vjest sa loptom, te prepun talenta, te kako vjeruje da ce pozitivno uticati na njega, jer ipak je Davis iskusan kosarkas, igrao je protiv mnogih dobrih igraca u svojoj karijeri. Takodjer mu je zelja da zavrsi studij, koji nikada nije zavrsio, jer to je ono sto je njegova baka uvijek htjela, da bude obrazovan covjek. Cim je dosao u Cavse, ucestvuje u cjelokupnoj zajednici, posjecuje skole, mladice, te pozitivno utice na samu zajednicu.
Iskren da budem, nisam ocekivao da ce Baron dati ovakav impuls kako timu Cavsa, tako i samoj zajednici. Nadam se da ga nece ovo stanje brzo popustiti :D, te da ce nastaviti i dalje da tako radi kao u ovom kratkom periodu. Cini se da je malo opametnio...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la dema » 09 jun 2011, 17:05

adriano_leite je napisao/la:Baron Davis, igrac Cavsa, pricao je o buducnosti svog tima, kako je veoma uzbudjen zbog pickova koje imamo ove godine. Rekao je da se osjeca dobro, da ce pokusati da se spremi fizicki, jer vec se sada bolje osjeca nego u protekloj sezoni. Dotakao se i Irvinga, te kaze kako je to fantastican mladi igrac, eksplozivan, vjest sa loptom, te prepun talenta, te kako vjeruje da ce pozitivno uticati na njega, jer ipak je Davis iskusan kosarkas, igrao je protiv mnogih dobrih igraca u svojoj karijeri. Takodjer mu je zelja da zavrsi studij, koji nikada nije zavrsio, jer to je ono sto je njegova baka uvijek htjela, da bude obrazovan covjek. Cim je dosao u Cavse, ucestvuje u cjelokupnoj zajednici, posjecuje skole, mladice, te pozitivno utice na samu zajednicu.
Iskren da budem, nisam ocekivao da ce Baron dati ovakav impuls kako timu Cavsa, tako i samoj zajednici. Nadam se da ga nece ovo stanje brzo popustiti :D, te da ce nastaviti i dalje da tako radi kao u ovom kratkom periodu. Cini se da je malo opametnio...
Trener Cavsa ga je trazio jer ga cijeni,dobar je on ii imacete vi koristi od njeg jos ako malo smrsa ,on moze bit medju najboljim na svojoj poziciji.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 10 jun 2011, 21:59

Bivsi All-Star igrac Cleveland Cavaliersa, Mike Mitchell, umro je u 55-oj godini zivota nakon dugotrajne borbe sa rakom. Veci dio karijere je igrao za Spurse, ali Cleveland je u zalosti zbog gubitka, ipak su ga Cavsi draftovali i proveo je 3 godine kod nas.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Donnie Darko » 10 jun 2011, 23:03

R.I.P. :|

Odgovori

Natrag na “Cleveland Cavaliers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.