Cleveland Cavaliers

kakavtakav
Postovi: 24
Pridružen/a: 04 jun 2011, 23:28
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la kakavtakav » 18 jun 2011, 01:28

BIHfan je napisao/la:
kakavtakav je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Samo taj Irving je sklon povredama. Ja mislim da je Williams mnogo potrebniji Cavsima nego Irving. A 4 pick uzmete Kantera ili Kembu Walkera (ako vec tolko zelite PG-a).
cuj sklon povredama,imao jednu povredu i odmah sklon povredama,daj ne lupaj prva povreda mu je koja ga je odvojila malo duze od parketa i odmah sklon povredama,boze sacuvaj sta neces cuti :roll:
Od jedne teze povrede to i krene. Jednom kad uganes zglob taj zglob nikad nece biti 100% zdrav kao prije.
Hej moj Alfa jos ti knjigu pa uci. ;)
:lol: :lol: :lol: ,pa i kobe je imao na pocetku karijere povrede pa vidim sto ga sada muce,on kara ko lud
joj svasta ces cuti :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Donnie Darko » 18 jun 2011, 02:59

znaci od svih igraca ti za primjer uzimas kobea kojeg vec neko vrijeme ubijaju razne povrede :lol: :lol: :lol:

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la dema » 18 jun 2011, 13:52

sta je ovo jos ovaj fan Ratka Mladica pise,molio bi sve forumase da ne pisu s doticnim ,shvatite da mu je idol ratno zlocinac i da svako ko pise s njim na neki nacin presutno mu oprasta to sto je javno ovdje na forumu podrzao Ratka Mladica

kakavtakav tj alfa sram te i stid ne bilo,jos imas obraza opet doc ovdje

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 jun 2011, 14:01

dema je napisao/la:sta je ovo jos ovaj fan Ratka Mladica pise,molio bi sve forumase da ne pisu s doticnim ,shvatite da mu je idol ratno zlocinac i da svako ko pise s njim na neki nacin presutno mu oprasta to sto je javno ovdje na forumu podrzao Ratka Mladica

kakavtakav tj alfa sram te i stid ne bilo,jos imas obraza opet doc ovdje

ma sta se zamarate sa njim :)...pa ne mogu ga ljudi banirat kad djete ide od kluba do kluba kako ce ga banirat?.. i mene nervira to sto svaki grad ima na svakom cosku te internet klubove, jer djeca naprave po 10 nickova i samo saraju po forumima...mojne ga brate citat kao da ga i nema
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 18 jun 2011, 18:41

Izgleda postoji sansa da Cavsi uzmu Kantera kao cetvrtog picka na draftu, a da ga zatim trejdaju u Minnesotu za Beasleya. Minny vjerovatno uzima Williamsa kao drugog picka, dok i dalje zele Kantera u svom timu, a tako bi Beasley bio suvisan, jer je isti tip igraca kao i Williams.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 20 jun 2011, 11:58

[youtube][/youtube]
Austin Carr legenda Cavsa.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la D1n0 » 20 jun 2011, 12:15

PG Irving
SG Davis
SF Beasley
PF Hickson
C Varejao

Not bad...
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 20 jun 2011, 21:10

http://sports.espn.go.com/nba/draft2011 ... id=6681060
Mada se znalo, ali eto potvrde, izgleda smo 100% sigurni da uzimamo Irvinga. Mada jos uvijek nista ne vjerujem dok 23. juna ne cujem njegovo ime, joj sto su napravili dramu oko ovog drafta, skoro pa k'o The Decision hahahaha.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 21 jun 2011, 00:14

The Cavs would like a young veteran like Al Horford, Josh Smith, or Rudy Gay but the 4th pick doesn't have that much value.
Spakovati 4.pick i JJ. Hicksona i mozda mozemo uzeti Josh Smitha, uh Boze kako bi to bilo dobro. Za Horforda spakovati ovo plus Sessions jer Hawksi trebaju playa, a Sessions moze odigrati mnogo kvalitetno. Vjerovatno su ovo moje puste zelje ali eto, ko sanja zlo ne misli hahahahahhahaha.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 21 jun 2011, 19:24

Za Hicksona zainteresovani Phoenix, Charlotte i New Jersey. Mi voljni da trejdamo 4. pick za 6. pick i 18. pick (to ce nam izgleda ponudi Wizardsi). Eto sanse uzeti Valenciunasa i Singletona (dobar centar i solidno krilo). 3 pozicije na jednom draftu nije lose, nadam se da ce ovaj trejd biti prihvacen od strane Cavsa, jer je sigurno bolje to uraditi nego uzeti kao 4. pick Valenciunasa, jer Valenciunas sljedece godine ostaje u Evropi i sigurno ga nece mnogo timova ciljati. Naravno ovaj trejd zavisi i od izbora Jazza, jer ako oni uzmu Kantera oni Washington nema motiva da uzme 4. pick.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 24 jun 2011, 05:44

S*ebali smo draft nenormalno, 32. pick uzimamo Justina Harpera koji je PF, a mogli smo uzeti sigurno bolje igrace od njega i to na pozicijama koje nam trebaju, a onda kao 54. pick uzimamo madafaking Macvana ili kako ga Ameri krenuse zvati Briand Cardinal iz Hrvatske. Bar smo uzeli Kyrie Irwinga i Tristana Thompsona, inace sto se tice druge runde i nismo dobro prosli kako smo mogli proci.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 24 jun 2011, 12:53

Byron Scott je upitan sta misli o draftu, a on je odgovorio: "It's home run". Ja sam pomalo skeptican ali vjerujem da su nasi odabrali najbolje sto se moglo izabrati na ovom draftu. Svi su zadovoljni u taboru Cavsa jer se radi o karakternim momcima, momcima koji imaju radnu etiku i koji "will not let you down". To je izgleda ono sto smo trazili pouceni iskustvom koje smo imali prije samo godinu dana. Vjerujem da ce ovaj duo biti prekretnica u nasoj fransizi, a sljedeceg drafta da cemo uzeti nekog kvalitetnog krilnog igraca. Bio sam malo ljut zbog 32. picka, ali cini se da nije bio niti jedan igrac za kojeg smo bili zainteresovani, pa smo ga odlucili trejdati. U intervjuu Chris Grant kaze kako se ova dva igraca prate od samog pocetka prosle sezone i da su svi prezadovoljni njima, te da nas ocekuje blistava buducnost sa ovim duom. Amin da Chris Grant ima pravo. Vjerujem mu jer ipak nas je on onim trejdom i doveo do ovoga da imamo 2 picka u top 4.
slika
slika
slika
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 24 jun 2011, 17:15

CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 24 jun 2011, 22:23

Tristan Thompson i Kyrie Irving predstavljeni danas u Clevelandu i odrzana mala presica. Kyrie Irving ce nositi broj 15, dok ce Thompson nositi broj 13. Momci su imali priliku da odgovaraju na pitanja i zaista sam prezadovoljan kakve smo momke draftovali. Dosta se moze vidjeti po ponasanju van terena, a jedva cekam da ih vidim i na terenu. Ulijeva mi povjerenje ponasanje ovih mladica. GO CAVS GO!!!
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la BIHfan » 24 jun 2011, 23:07

Irvingu su trebali dati broj 23, ali ipak momak ima postovanja i nije uzeo. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

kakavtakav
Postovi: 24
Pridružen/a: 04 jun 2011, 23:28
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la kakavtakav » 24 jun 2011, 23:17

adriano_leite je napisao/la:Tristan Thompson i Kyrie Irving predstavljeni danas u Clevelandu i odrzana mala presica. Kyrie Irving ce nositi broj 15, dok ce Thompson nositi broj 13. Momci su imali priliku da odgovaraju na pitanja i zaista sam prezadovoljan kakve smo momke draftovali. Dosta se moze vidjeti po ponasanju van terena, a jedva cekam da ih vidim i na terenu. Ulijeva mi povjerenje ponasanje ovih mladica. GO CAVS GO!!!
odlicni izbori,irving je sjajan igrac leitae,bice pravi vodja dobice sansu da pokaze sav svoj potencijal i nadam se da ce postati jedan od najboljih plajeva u nba,
tristan thompson odlicno krilo mislim da ce sigurno pokrivati SF poziciju,jer nema visinu za PF tako da ocekujem od njega uz irvinga da postanu nosioci igre. Mora da popravi sut i ako to uspe bice odlican igrač uz vec spomenutog irvinga

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 25 jun 2011, 22:21

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 01 nov 2011, 23:26

Evo malo da osvjezim temu Cavsa:
[youtube][/youtube]

GO CAVS GO!!!
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 01 nov 2011, 23:31

Evo malo i TT-a
[youtube][/youtube]
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 01 nov 2011, 23:45

Skyenga
[youtube][/youtube]
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Odgovori

Natrag na “Cleveland Cavaliers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.