Cleveland Cavaliers

filip13
Postovi: 38025
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la filip13 » 27 jun 2016, 17:41


Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 01 jul 2016, 02:40

Ima li sanse da neko novi dodje u Cleveland i ko bi mogao npr. ?Ako Love ode +mozgov+delly+frye

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 01 jul 2016, 04:08

iNFY je napisao/la:Ima li sanse da neko novi dodje u Cleveland i ko bi mogao npr. ?Ako Love ode +mozgov+delly+frye
Prema rijecima Griffina, pokusat ce zadrzati ekipu na okupu. Sto se tice Lovea ja sam siguran 99% da nece nigdje. Mozgov i Delly su upitni, prvi zbog lose sezone a seugi u slucaju da ga ko preplati. Momak je fajter i ne bi me iznenadilo da mu neko ponudi 10 12 miliona. Imamo opciju da meciramo svaku ponudu pa cemo vidjeti. RJ je rekao da planira igrati jos 2 ili 3 godine pa cemo vidjeti da li ce to biti kod nas a volio bih da bude. Ako Mozzy ode bice vjerovatno potpisan neki mladji centar ili mozda C. Andersen Jamesov haver. Moguce je da ode i Mo pa bi u tom slucaju bio potpisan i neki pg pogotovo ako Delly ode negdje. Kay ce mislim biti polako uvodjen u ekiou i ocekujem da sredinom sezone bude standardni clan rotacije. Takodjer se i Cook namece kao opcija ali on se i dalje razvija u Cantonu. Sigurno ce biti trazeni veterani ili igraci poput Tuckera kroz trejd za TPE.

Za slobodnog igraca mozemo ponuditi cca 3.7 miliona MLE ugovor i veteranske ugovore. Neke moje zelje: J. Jack, JJ, Tucker, Dudley, West, Kufos, K. Martin, Q. Acy, Dedmon i naravno Pau. Tesko da je ista od toga moguce osim trejdom uzimanje Tuckera.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 01 jul 2016, 12:29

adriano_leite je napisao/la:
iNFY je napisao/la:Ima li sanse da neko novi dodje u Cleveland i ko bi mogao npr. ?Ako Love ode +mozgov+delly+frye
Prema rijecima Griffina, pokusat ce zadrzati ekipu na okupu. Sto se tice Lovea ja sam siguran 99% da nece nigdje. Mozgov i Delly su upitni, prvi zbog lose sezone a seugi u slucaju da ga ko preplati. Momak je fajter i ne bi me iznenadilo da mu neko ponudi 10 12 miliona. Imamo opciju da meciramo svaku ponudu pa cemo vidjeti. RJ je rekao da planira igrati jos 2 ili 3 godine pa cemo vidjeti da li ce to biti kod nas a volio bih da bude. Ako Mozzy ode bice vjerovatno potpisan neki mladji centar ili mozda C. Andersen Jamesov haver. Moguce je da ode i Mo pa bi u tom slucaju bio potpisan i neki pg pogotovo ako Delly ode negdje. Kay ce mislim biti polako uvodjen u ekiou i ocekujem da sredinom sezone bude standardni clan rotacije. Takodjer se i Cook namece kao opcija ali on se i dalje razvija u Cantonu. Sigurno ce biti trazeni veterani ili igraci poput Tuckera kroz trejd za TPE.

Za slobodnog igraca mozemo ponuditi cca 3.7 miliona MLE ugovor i veteranske ugovore. Neke moje zelje: J. Jack, JJ, Tucker, Dudley, West, Kufos, K. Martin, Q. Acy, Dedmon i naravno Pau. Tesko da je ista od toga moguce osim trejdom uzimanje Tuckera.
evo Mozgov u LA. A mozda Love ode nadajmo se haaha..Pa imaju ovog malog sa drafta ne trebaju PG traziti ali ne da James Mo-a eventualno ce Delly otici

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 01 jul 2016, 14:35

iNFY je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
iNFY je napisao/la:Ima li sanse da neko novi dodje u Cleveland i ko bi mogao npr. ?Ako Love ode +mozgov+delly+frye
Prema rijecima Griffina, pokusat ce zadrzati ekipu na okupu. Sto se tice Lovea ja sam siguran 99% da nece nigdje. Mozgov i Delly su upitni, prvi zbog lose sezone a seugi u slucaju da ga ko preplati. Momak je fajter i ne bi me iznenadilo da mu neko ponudi 10 12 miliona. Imamo opciju da meciramo svaku ponudu pa cemo vidjeti. RJ je rekao da planira igrati jos 2 ili 3 godine pa cemo vidjeti da li ce to biti kod nas a volio bih da bude. Ako Mozzy ode bice vjerovatno potpisan neki mladji centar ili mozda C. Andersen Jamesov haver. Moguce je da ode i Mo pa bi u tom slucaju bio potpisan i neki pg pogotovo ako Delly ode negdje. Kay ce mislim biti polako uvodjen u ekiou i ocekujem da sredinom sezone bude standardni clan rotacije. Takodjer se i Cook namece kao opcija ali on se i dalje razvija u Cantonu. Sigurno ce biti trazeni veterani ili igraci poput Tuckera kroz trejd za TPE.

Za slobodnog igraca mozemo ponuditi cca 3.7 miliona MLE ugovor i veteranske ugovore. Neke moje zelje: J. Jack, JJ, Tucker, Dudley, West, Kufos, K. Martin, Q. Acy, Dedmon i naravno Pau. Tesko da je ista od toga moguce osim trejdom uzimanje Tuckera.
evo Mozgov u LA. A mozda Love ode nadajmo se haaha..Pa imaju ovog malog sa drafta ne trebaju PG traziti ali ne da James Mo-a eventualno ce Delly otici
Mali s drafta jos ne moze igrati 15ak minuta 20 a pogotovo ne u playoffu. Mo se raspada i prije ce Delly ostati. Evo Clarkson oko 12.5 miliona uze ugovor, Delly ce vjerovatno oko 8-9 dobiti. Ako ga ko preplati nek mu je sretno. Sto se tice Lovea dzaba se nadas jer ce ostati.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la HankMoody » 01 jul 2016, 15:03

Zašto ne napravite temu za LeBrona?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 01 jul 2016, 22:28

I sta sad ? Ode Delly i Mozgov a bolid Love ostade.. samo mozemo goru ekipu imat nego ove godine fuj

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 02 jul 2016, 00:01

Kolijo ti panicis ti bi udar dobio da si navijao za Cavse prije povratka Jamesa...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 02 jul 2016, 00:05

adriano_leite je napisao/la:Kolijo ti panicis ti bi udar dobio da si navijao za Cavse prije povratka Jamesa...
**** ja Jamesa pratim necu volit organizaciju koja treba bit u zatvoru zbog igraca sa kakvim je igro od njegovog drafta.. Sad kad vidim ovi mladi momci kako im se slaze ekipa prema njima....dje bi James i sa koliko prstenova bio Bog zna..

Nebitno to, nego ozbiljno odose dva dobra igraca ostade panj.. Treba odbraniti titulu jel tako :hmmmmm:

Avatar
rudy91
Postovi: 1392
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la rudy91 » 04 jul 2016, 01:53

Steta sto Jamala nismo potpisali :( Kyrie i on su braca crossovera


Ulivaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 21 nov 2014, 17:31
Lokacija: HH
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Ulivaca » 05 jul 2016, 16:26

Delly ide i vas 'fata panika?? Daj nemojte biti djeca, Delly je (blago receno) taraba od igraca, kako on zaradjuje haman 10 milki po godini slijedece sezone, to nije normalno :crazy:

Ruku na srce, jes' mi bio drag igrac, dobricina, borio se, sve je to super, ali ljudi moji, NBA je business, a Cavsi su najvise od svih timova trosili na plate...
Hvala mu za sve, dobar timski igrac, ali kad Dellyu shot stane, on je ispod prosjecan igrac, nemojte zivjeti u zabludi.

A Mozgov je igrao mozda 8 minuta u citavom play-offu, sta tu ima panicariti?

Ako do pocetka sezone izadju neka nova pravila, mozda da Golden State smije igrati sa dvije lopte, e onda cu se zabrinuti, o ovako - whatever...
FC Bayern -/- THE Ohio State University

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 05 jul 2016, 17:36

Ulivaca je napisao/la:Delly ide i vas 'fata panika?? Daj nemojte biti djeca, Delly je (blago receno) taraba od igraca, kako on zaradjuje haman 10 milki po godini slijedece sezone, to nije normalno :crazy:

Ruku na srce, jes' mi bio drag igrac, dobricina, borio se, sve je to super, ali ljudi moji, NBA je business, a Cavsi su najvise od svih timova trosili na plate...
Hvala mu za sve, dobar timski igrac, ali kad Dellyu shot stane, on je ispod prosjecan igrac, nemojte zivjeti u zabludi.

A Mozgov je igrao mozda 8 minuta u citavom play-offu, sta tu ima panicariti?

Ako do pocetka sezone izadju neka nova pravila, mozda da Golden State smije igrati sa dvije lopte, e onda cu se zabrinuti, o ovako - whatever...
Nije to nego su dva igraca kakva god otisla a nista nismo "doveli"

Ulivaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 21 nov 2014, 17:31
Lokacija: HH
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Ulivaca » 05 jul 2016, 17:43

iNFY je napisao/la:
Ulivaca je napisao/la:Delly ide i vas 'fata panika?? Daj nemojte biti djeca, Delly je (blago receno) taraba od igraca, kako on zaradjuje haman 10 milki po godini slijedece sezone, to nije normalno :crazy:

Ruku na srce, jes' mi bio drag igrac, dobricina, borio se, sve je to super, ali ljudi moji, NBA je business, a Cavsi su najvise od svih timova trosili na plate...
Hvala mu za sve, dobar timski igrac, ali kad Dellyu shot stane, on je ispod prosjecan igrac, nemojte zivjeti u zabludi.

A Mozgov je igrao mozda 8 minuta u citavom play-offu, sta tu ima panicariti?

Ako do pocetka sezone izadju neka nova pravila, mozda da Golden State smije igrati sa dvije lopte, e onda cu se zabrinuti, o ovako - whatever...
Nije to nego su dva igraca kakva god otisla a nista nismo "doveli"
"Ask and you shall receive" kazu Ameri... Eto ti D Wade, stize u Cavse, valja li taj potez? ;)
FC Bayern -/- THE Ohio State University

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la iNFY » 05 jul 2016, 17:46

Ulivaca je napisao/la:
iNFY je napisao/la:
Ulivaca je napisao/la:Delly ide i vas 'fata panika?? Daj nemojte biti djeca, Delly je (blago receno) taraba od igraca, kako on zaradjuje haman 10 milki po godini slijedece sezone, to nije normalno :crazy:

Ruku na srce, jes' mi bio drag igrac, dobricina, borio se, sve je to super, ali ljudi moji, NBA je business, a Cavsi su najvise od svih timova trosili na plate...
Hvala mu za sve, dobar timski igrac, ali kad Dellyu shot stane, on je ispod prosjecan igrac, nemojte zivjeti u zabludi.

A Mozgov je igrao mozda 8 minuta u citavom play-offu, sta tu ima panicariti?

Ako do pocetka sezone izadju neka nova pravila, mozda da Golden State smije igrati sa dvije lopte, e onda cu se zabrinuti, o ovako - whatever...
Nije to nego su dva igraca kakva god otisla a nista nismo "doveli"
"Ask and you shall receive" kazu Ameri... Eto ti D Wade, stize u Cavse, valja li taj potez? ;)
Ma nista od toga. Neka se Love goni :wave:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Bobadilla » 06 jul 2016, 07:54

Na kakvim ugovorima su bili Delly i Tocilo ? Jel ima sta prostora u SC i koliko je trade Wadea moguc i potreban ? Ima li sta drugo da bi trebali potpisat :)
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 06 jul 2016, 09:50

Bobadilla je napisao/la:Na kakvim ugovorima su bili Delly i Tocilo ? Jel ima sta prostora u SC i koliko je trade Wadea moguc i potreban ? Ima li sta drugo da bi trebali potpisat :)
Delly je bio na ugovoru koji nije bio ni full MLE, cak nije imao ni punu garanciju kad ga je potpisao. Nije bio veci od 2.5 miliona sigurno. Mozgov je imao oko 5 miliona.

Treba nam back up PG, atletican mladji centar kao npr. Dedmon i vracanje JR-a i RJ-a. Meni je neka zelja na centru i Sanders za minimum.

Wadea je moguce angazovati ako 40 miliona u prostoru podijele James i on (trebalo bi trejdati nekog od Shumpert, Frye, Love, Tristan). Ako ne bude slucaja uzimanja manje para od Jamesa, jedina opcija ostaje da Wade potpise MLE koji ne bi bio ni full MLE.

Mozemo napasti titulu i bez Wadea s tim da je back up PG neophodan, kao i neka scorerska opcija sa klupe (J. Jack se odlicno uklapa u obje potrebe, s tim da je problematicno to sto je imao povredu i nije igrao proslu sezonu).

Ako dodje Wade, sastav Kyrie-Wade-Smith-James-Love (Tristan) bi radio cuda.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Bobadilla » 06 jul 2016, 14:41

adriano_leite je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la:Na kakvim ugovorima su bili Delly i Tocilo ? Jel ima sta prostora u SC i koliko je trade Wadea moguc i potreban ? Ima li sta drugo da bi trebali potpisat :)
Delly je bio na ugovoru koji nije bio ni full MLE, cak nije imao ni punu garanciju kad ga je potpisao. Nije bio veci od 2.5 miliona sigurno. Mozgov je imao oko 5 miliona.

Treba nam back up PG, atletican mladji centar kao npr. Dedmon i vracanje JR-a i RJ-a. Meni je neka zelja na centru i Sanders za minimum.

Wadea je moguce angazovati ako 40 miliona u prostoru podijele James i on (trebalo bi trejdati nekog od Shumpert, Frye, Love, Tristan). Ako ne bude slucaja uzimanja manje para od Jamesa, jedina opcija ostaje da Wade potpise MLE koji ne bi bio ni full MLE.

Mozemo napasti titulu i bez Wadea s tim da je back up PG neophodan, kao i neka scorerska opcija sa klupe (J. Jack se odlicno uklapa u obje potrebe, s tim da je problematicno to sto je imao povredu i nije igrao proslu sezonu).

Ako dodje Wade, sastav Kyrie-Wade-Smith-James-Love (Tristan) bi radio cuda.
Delly je na tom ugovoru bio dobar ali mislim da je dobar potez nematchiranje ponude koju je dobio od Bucksa, ipak je 6 puta veca od onog koji je imao u Cavsima, a Tocilo takodjer uzeo ekstra pare, isto dobar potez nematchiranje, barem po meni. Sta mislis da li ce James htjeti uzeti manji ugovor da bi uklopio Wadea ? Ima dozivotni ugovor za Nikeom, ne igraju mu pare bas ulogu, mozda jedino zbog nekog renomea da mu bude ispod casti ili sta ja znam. A nece se Love trejdat a ? Ne znam sta mu je bilo u finalu da izgubi samopouzdanje i to, makar nek se vrati na 13-14 rebs po tekmi i bilo bi dobro.
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la adriano_leite » 06 jul 2016, 14:49

Bobadilla je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la:Na kakvim ugovorima su bili Delly i Tocilo ? Jel ima sta prostora u SC i koliko je trade Wadea moguc i potreban ? Ima li sta drugo da bi trebali potpisat :)
Delly je bio na ugovoru koji nije bio ni full MLE, cak nije imao ni punu garanciju kad ga je potpisao. Nije bio veci od 2.5 miliona sigurno. Mozgov je imao oko 5 miliona.

Treba nam back up PG, atletican mladji centar kao npr. Dedmon i vracanje JR-a i RJ-a. Meni je neka zelja na centru i Sanders za minimum.

Wadea je moguce angazovati ako 40 miliona u prostoru podijele James i on (trebalo bi trejdati nekog od Shumpert, Frye, Love, Tristan). Ako ne bude slucaja uzimanja manje para od Jamesa, jedina opcija ostaje da Wade potpise MLE koji ne bi bio ni full MLE.

Mozemo napasti titulu i bez Wadea s tim da je back up PG neophodan, kao i neka scorerska opcija sa klupe (J. Jack se odlicno uklapa u obje potrebe, s tim da je problematicno to sto je imao povredu i nije igrao proslu sezonu).

Ako dodje Wade, sastav Kyrie-Wade-Smith-James-Love (Tristan) bi radio cuda.
Delly je na tom ugovoru bio dobar ali mislim da je dobar potez nematchiranje ponude koju je dobio od Bucksa, ipak je 6 puta veca od onog koji je imao u Cavsima, a Tocilo takodjer uzeo ekstra pare, isto dobar potez nematchiranje, barem po meni. Sta mislis da li ce James htjeti uzeti manji ugovor da bi uklopio Wadea ? Ima dozivotni ugovor za Nikeom, ne igraju mu pare bas ulogu, mozda jedino zbog nekog renomea da mu bude ispod casti ili sta ja znam. A nece se Love trejdat a ? Ne znam sta mu je bilo u finalu da izgubi samopouzdanje i to, makar nek se vrati na 13-14 rebs po tekmi i bilo bi dobro.
Love je po svemu sudeci bio ispovredjivan i sut ga nije isao. U zadnjoj tekmi je dao itekakav doprinos. James rece da im je ispod casti da govore o povredama, te da ne izlaze u javnost s informacijama ko vuce kakvu povredu, vjerujem da je ista stvar i sa Kevinom. Ono sto se zna je da je imao blazi potres mozga, povredu ramena i povredu ledja (mada ni o tome nije bilo rijeci ali se vidjelo po gestikulacijama na tekmama, a znamo kako je otvorio playoff). Ja sam ga isto pljuvao jer zelim najbolje svom timu ali kada se sve slego, mislim da je nemoguce da toliko padne nakon onako dobrog otvaranja playoffa a da se nista nije desilo.

Moguce je da ga se trejda za nekog bas zajebanog, ali sumnjam da ce doci do toga.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Bobadilla » 06 jul 2016, 15:02

Mozda ponude sta slabije za njega zbog predstave u finalu a i bila je ona izjava nakon Jamesovog stepovera preko Greena, nesto kao nesportski potez bla bla i da opravdava potez Greena pa su ovi docekali kao da nema sanse da ostane u Cavsima ovo ono.
I meni je bilo cudno da lik zabije 5 koseva na tekmi jbg, Bavcic bi ubacio vise :D ali nisam smio nista reci jer bi rekli da placem,cmizdrim da Cury nosi ekipu i bla bla. Bio sam i zaboravio da je imao potres mozga, vjerovatno je ostavilo nekog traga.
Ima li Cle kakvih pickova na sl draftu / dratovima, kakvo je stanje na tom frontu ?
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Odgovori

Natrag na “Cleveland Cavaliers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.