Chicago Bulls

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BernardBarnjak » 26 sep 2017, 07:33

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 sep 2017, 16:04

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 18 okt 2017, 08:53

Cirkus se nastavlja. Tako se bori za startno mjestu u petorci. Potuces se i ko je jači igra

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 18 okt 2017, 19:50

Koji idiot je Portis ne mogu jos da vjerujem. Makar ce Markkenen sad igrat 35 minuta po tekmi.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 okt 2017, 17:17

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 23 okt 2017, 21:50

Mozes izvadit crnca iz geta, ali ne mozes geto iz crnca. Isti slucaj kao kod nas sa seljacima.

Najgora franshiza u NBA. I to daleko najgora. Jos se prica da ce produzit ugovor Formanu.

Ja bojkotujem. Sad me buraz za rodjendan htjeo vodit da idemo gledat, ali nebi otisao nema sanse. Necu ni na tv da ih gledam.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 nov 2017, 04:54

dobar nam ovaj rookie... treba tankirat obavezno jer ako ugrabili prvi ili dugi pick eto nas opet veoma brzo tu na istoku prema vrhu jer ovakav sad Markkanen i recimo Porter ili Dončić bili bi odlični i vjerujem da bi oni u budućnosti mogli privući nekog Free agenta.. uz to Lavine i Dunn su još jako mladi tako da nebi to bila losa ekipa .. u suprotnom onda nam valja cekat 5-6 godina a ne isplati se tako da je bolje sad biti los i pokušati dobiti taj pick i sto prije poceti graditi tu ekipu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BernardBarnjak » 03 nov 2017, 10:43

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 20 nov 2017, 20:53



Oplakoo :rol: :rol: :rol: :rol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la DzoniInglis » 28 dec 2017, 04:57

Hoće ko reći Hoibergu da tankiramo ? :crazy:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 28 dec 2017, 07:43

Ne znamo ni tankirat kako treba.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 dec 2017, 05:49

kad smo glupi nikad blize nismo bili top picku i nakon loseg starta sad nasli igrat..ali treba biti objektivan reci da su sezonu poceli bez Mirotica,Portisa ,Dunna i Lavina to su ti 3 projektovana startera i sad kad su se ovi vratili oni su i proigrali

izgleda da je i Hoibergov sistem odgovara ovoj ekipi i ako bude ovako islo treba onda gurat ka tome i traziti takve igrace koji nece gusiti loptu..@kad_kako brate znam da ih ne pratis i ja sam razmisljao da ih ne pratim cisto zbog GM situacije, ali momci su mi se svidjeli kako igraju u zadnje vrijeme i ako uvjek ocekujem da igraju dobro ali da izgube zbog picka jer bi nas taj pick sigurno gurnuo gore u vrh u buducnosti ...hajmo biti objektivni GM je pogrijesio kad je doveo Wada , ali zaista ovaj trade Jimmya je idealan jer mi i onako nista nebi napravili sa njim..mi smo jako dobro prosli u tom tradu samo pogledaj da si dobio Markkanena , Dunna od kojih ce barem jedan bili all star prije svega mislim na Markkanena jer Dunn ce imati tu uvjek veliku konkuenciju jer imas jako piuno dobrih PG, ali on ce biti zahvalan 2 way igrac mozda i blizu All stara... Lavine je kao 3 opcija u Minesoti imao koliko 21p prosjek prije povrede ? znaci dobio si i tu igraca koji bi trebao imati barem u ovoj ekipi negdje prosjek 18-20p mozda i vise, a da ne govorim da je tradovanjem Jimmya napokon igra Hoiberga dosla do izrazaja , a i sam Mirotic
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 16 jan 2018, 01:48

slika

Kako samo igramo super kosarku, napokon. Ne sjecam se kad sam zadnji put uzivao gledajuci utakmice Bullsa kao sada.
Isto FO se mora pohvalit osim potpisa Felicia (koji je promasaj), ostalo su odradili sve perfektno.

Trade Butlera smo u potpunosti pobjedili, dobili smo 3 mlada igraca koji imaju visok potencijal. Sad svi ocekuju da imamo top 3 pick i da draftujemo zvijezdu, al po meni to nije nikakva garancija. Ti buduceg allstara mozes i sa 10 picka uzet tako da nema potrebe da se opterecujemo pozicijom na draftu.

Bitno je da ova omladina napreduje i da ekipe i dalje raste.

Go Bulls :cool:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 jan 2018, 01:54

ovi Bullsi su za one Rosove Bulllse , pa Jimmyeve su kao Jordanovi Bullsi..kako momci igraju ljepo atraktivno pa pogledaj koliko smo trica dali u sezoni hahahaha nismo ovoliko dali u zadnjih 6-7 godina ukupno ...Lavine i veceras za 18 minuta 15p 5 ast i 5 skokova odlicno je poceo sezonu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la DzoniInglis » 02 feb 2018, 02:00

...za Mirotića će Bullsi dobiti Omera Ašika, Jameera Nelsona, Tonyja Allena i pik prve runde ovogodišnjeg drafta.

Bullsi će odmah da otpuste Allena i Nelsona....
Pick je top 5 protected. Mislim da nismo mogli bolje proći, izvukli smo maksimalnu za Niku i vraćamo se polako u tank mode. Bilo bi idealno da Pelicansi ne upadnu u Play off i da dobijemo uz svoj još jedan top 10 pick :think:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 feb 2018, 04:03

DzoniInglis je napisao/la:
...za Mirotića će Bullsi dobiti Omera Ašika, Jameera Nelsona, Tonyja Allena i pik prve runde ovogodišnjeg drafta.

Bullsi će odmah da otpuste Allena i Nelsona....
Pick je top 5 protected. Mislim da nismo mogli bolje proći, izvukli smo maksimalnu za Niku i vraćamo se polako u tank mode. Bilo bi idealno da Pelicansi ne upadnu u Play off i da dobijemo uz svoj još jedan top 10 pick :think:

odlican trade samo daj prvu rundu pick nista vise ne treba :)..sad Lopeza i Granta nekome utrpat za pickove i mozemo slijedece komoletirati mladu perspektivnu ekipu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la DzoniInglis » 04 feb 2018, 19:14

SaltCityAttack je napisao/la:
DzoniInglis je napisao/la:
...za Mirotića će Bullsi dobiti Omera Ašika, Jameera Nelsona, Tonyja Allena i pik prve runde ovogodišnjeg drafta.

Bullsi će odmah da otpuste Allena i Nelsona....
Pick je top 5 protected. Mislim da nismo mogli bolje proći, izvukli smo maksimalnu za Niku i vraćamo se polako u tank mode. Bilo bi idealno da Pelicansi ne upadnu u Play off i da dobijemo uz svoj još jedan top 10 pick :think:

odlican trade samo daj prvu rundu pick nista vise ne treba :)..sad Lopeza i Granta nekome utrpat za pickove i mozemo slijedece komoletirati mladu perspektivnu ekipu
Ma ne znam... Što više razmišljam sve više mislim da treba Robina ostaviti u ekipi, kao nekog mentora ovoj djeci. Čini se kao baš dobar lik i veliki profesionalac i kao takav nam više vrijedi od nekih pikova druge runde. Sumnjam da bi nam ko dao pik prve runde za njega, jednostavno tržište je slabo trenutno što se tiče potražnje centara. A i ne vjerujem upravi, imamo dobro stanje sa capom i mislim da bi samo spržili prostor na nekog polovnjaka, kada bi ga se više oslobodilo. Iduće sezone bi već mogao imati višu cijenu za neku ekipu kojoj treba čišćenje platne liste.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 feb 2018, 01:22

Danas sam pricao sa ovim čovjekom sa ESPN veoma je moguće da trade pravimo sa Cavsima ako pristanu dobiju Lopeza , Holideya i pick od NO. A oni nama daju pick od Netsa sto bi značilo da bi imali 2 loteriya :) .. odlicno bi bilo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 16 maj 2018, 11:47

7 pick moglo je i bolje ali eto sta je tu je. Sta očekujete da Bullsi izaberu. 2 pozicije su potrebne c i sf

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 16 maj 2018, 14:27

dema je napisao/la:7 pick moglo je i bolje ali eto sta je tu je. Sta očekujete da Bullsi izaberu. 2 pozicije su potrebne c i sf
Kakva šteta, dobijemo bacanje novcica protiv Sacramenta i na kraju oni dobise 2. pick... Da smo ostali na 6. mjestu vjerovatno bi se mogli nadat Porteru JR, jos je veliki navijac Bullsa, dolazio na tekme pred kraj sezone, al sta je tu je. Ja bi volio Bambu da uzmemo ako bude dostupan do 7. mjesta, jes da je rizik al' ubjedljivo ima najveci potencijal od ostatka drafta (van top 5). Mada najvece su šanse rda ćemo Bridges-a izabrati , pošto nam treba SG/SF
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.