Chicago Bulls

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 01 jul 2017, 00:45

Imat će se puno prostora sto se tice plata. Ako pokupe 2 dobra rookie igrača u iduće dvije godine i dovedu jednog dobrog free agenta,onda bi se mogla napraviti neka ekipa. Od ovih nek ostanu 3 do 4 za rotacije. A ovaj Finac bi mogao biti dobar suter. Ionako je bilo loše ovako se bar zna na čemu smo. Idemo na dno pa sta bude

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 01 jul 2017, 15:01

Chicago RFA Cristiano Felicio has agreed to a four-year, $32 million deal to re-sign with the Bulls, league **** tell The Vertical.
Za igraca koji ima ucinak od 4,8 pts, 4,7 rb 0,3 blk po utakmici.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Andrej » 02 jul 2017, 21:23

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 11 jul 2017, 00:34

Buducnost nam je svjetla: Valentine i Finski balvan 2 od 25 sut, od toga 0 od 18 za 3 poena.

Imamo se cemu radovati.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 12 jul 2017, 00:23

Jel' ko gledao nase impozantne mladice u SL-u, ja nisam mogao od ispita.. Ev' sad igramo protiv Wizardsa, link ako neko hoce da gleda
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 12 jul 2017, 16:23

Ja sam pokusao gledati onu gdje smo dali 55 poena, i gdje su nasi najperspektivniji puleni imali 2-25 sut, ali nakon 5-10 min cistog amaterizma, napustio lagano, i ne planira, pre season vise paliti.

I ovu sezonu cu totalno srezat raspored. Obicno odgledam 80% Bulls utakmica svake sezone, ali ove ce to biti daleko manji broj. 20 utakmica u vrh glave.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 12 jul 2017, 18:56

Dok mi imamo balvane u ekipi, pik druge runde koji smo prodali GSW za koji $:slika
Postovanje treba zaraditi.

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la DzoniInglis » 02 sep 2017, 02:06

Gledajući s pozitivnije strane, Markkanen skroz fino odigrao prvu tekmu za Fince jučer, ima tu itekakvog potencijala.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 02 sep 2017, 08:35


filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 02 sep 2017, 08:38


Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Kawhi » 02 sep 2017, 20:54

DzoniInglis je napisao/la:Gledajući s pozitivnije strane, Markkanen skroz fino odigrao prvu tekmu za Fince jučer, ima tu itekakvog potencijala.
Ogroman potencijal. Valjda ce imati loptu kod sebe od pocetka.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 03 sep 2017, 01:12

Ovaj trener ne zna izvuci max iz igraca, ni blizu. Iako bi trebalo da bude dobar sa djecurlijom jer je college trener, on je u tom segmenu veoma los.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 03 sep 2017, 12:39

Ove 2 sezone ni trebale biti i posljednje za Hoiberga. Ovaj draft i idući odradit dobro, potpisat nekog i novog trenera dovest. Ako ovo odrade kako treba mogli bi složit ekipu

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 03 sep 2017, 23:55

Mali Markkanen ce biti samo takav igrac,ako se nastavi pravilno razvijati.Ovo sto je odigrao na EPu,do sada,sa 20 god je zaista odlicno.Lijepa visina,vec sada poprilicno jak,a moze i bice jos jaci,vrlo skocan,dobra koordinacija,te jako dobar sut.Eto jednog razloga za pratiti ekipu.;)

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la DzoniInglis » 04 sep 2017, 00:00

NEZALAGANJE je napisao/la:Mali Markkanen ce biti samo takav igrac,ako se nastavi pravilno razvijati.Ovo sto je odigrao na EPu,do sada,sa 20 god je zaista odlicno.Lijepa visina,vec sada poprilicno jak,a moze i bice jos jaci,vrlo skocan,dobra koordinacija,te jako dobar sut.Eto jednog razloga za pratiti ekipu.;)
Ako izraste u igračinu eto Bullsa za tri godine u lovu na playoff. Sad samo treba probati uzeti šta za Lopeza i Wadea, prihvatit na ljeto kakve loše ugovore u zamjenu za pickove i na sljedeće dvije lutrije uzet bekova kakvih, centarska linija čak i sada djeluje korektno s ovom omladinom.
Samo kao što gledam nakon ove sezone GarPax će skršiti blago na nekog tipa Isiah Thomas i zajebat cijeli plan. Treba samo mirovati dvije godine i pustiti stvari da se odvijaju svojim tokom.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 sep 2017, 00:06

DzoniInglis je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Mali Markkanen ce biti samo takav igrac,ako se nastavi pravilno razvijati.Ovo sto je odigrao na EPu,do sada,sa 20 god je zaista odlicno.Lijepa visina,vec sada poprilicno jak,a moze i bice jos jaci,vrlo skocan,dobra koordinacija,te jako dobar sut.Eto jednog razloga za pratiti ekipu.;)
Ako izraste u igračinu eto Bullsa za tri godine u lovu na playoff. Sad samo treba probati uzeti šta za Lopeza i Wadea, prihvatit na ljeto kakve loše ugovore u zamjenu za pickove i na sljedeće dvije lutrije uzet bekova kakvih, centarska linija čak i sada djeluje korektno s ovom omladinom.
Samo kao što gledam nakon ove sezone GarPax će skršiti blago na nekog tipa Isiah Thomas i zajebat cijeli plan. Treba samo mirovati dvije godine i pustiti stvari da se odvijaju svojim tokom.
A ne znam sta se moze uzeti za ovu dvojicu!?Centri nisu nikako na cijeni,osim ako nisi top klasa,a Wade ce gotovo sigurno biti otkupljen.Ovo s ugovorima je dobro rjesenje,ali to treba sacekati i vidjeti. ;) Problem CHI i jeste taj duo i sve dok oni ne odu,na klimavim je nogama roster,ali mali me veceras odusevio.Ona bacanja zaredom,kad je morao zabiti sva 3 su mi pokazala da je strasno mentalno jak. :clap:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 17 sep 2017, 10:50

Salt imal bujruma u Chicagu? Razmisljam na proljece doc. Oko 1000 eura avion i hotel 5 dana cijena. A ti nam nabavi karte za utakmicu, valjda ce sad biti sta jeftinije jer smo odron. :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 25 sep 2017, 11:11

Wade nas hebo pravo. Pokupio lovu i jos ce opet igrat sad gdje hoce. Najgluplji FO. Gotov 50 miliona bacili bezveze.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 25 sep 2017, 11:27

Dobar ugovor Miroticu, druga godina je team option, ukoliko bude smece kao dosad, nogirat ga poslije jedne sezone, u suprotnom u drugoj godini ugovora ga prodat nekome za pikove. Bolje ovako, nego ga pustiti da ode sad dzaba.
Ja da sam na GarPaxovoj poziciji, ne bi dao Wade-u buyout, nek se je.be, sam si produzio ugovor, sad se pati
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 25 sep 2017, 13:54

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Dobar ugovor Miroticu, druga godina je team option, ukoliko bude smece kao dosad, nogirat ga poslije jedne sezone, u suprotnom u drugoj godini ugovora ga prodat nekome za pikove. Bolje ovako, nego ga pustiti da ode sad dzaba.
Ja da sam na GarPaxovoj poziciji, ne bi dao Wade-u buyout, nek se je.be, sam si produzio ugovor, sad se pati
I ja ga ne bi pustio. Nek igra dok se Zach ne oporavi i onda moze ici. Dobit ce 15 miliona (tolko su kao dogovorili buyout) covjece na poklon. A sutra ce stedit neke pare kad ne bi trebalo. Pikove prodavat za pare itd.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.