Chicago Bulls

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 26 jan 2017, 18:47

Živim za dan kad će ova 3 konja otići iz Bullsa ....opet ovog Hoiberga mi je malo i žao jer nije on kriv što idioti od njega žele napraviti trenera ..ali ebiga ne umije vodit kontrolisati ekipu kako drugo da ga nazovem nego konj
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 27 jan 2017, 13:57

Poceo je cirkus vidim, svako svakog okrivljuje za ovaj maskembal. :lol: :lol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la IlCapitano » 27 jan 2017, 15:08

Puma je napisao/la:Nikad nisam mislio da cu stati na stranu Ronda u bilo kakvom konfliktu koji ukljucuje njega i Butlera, ali eto desi se. Definitivno su napravili kiks Jimmy i Wade sa ovim javnim prozivanjem timskih kolega i to je postupak koji nikako ne moze donijeti beneficije timu.
Butler je neiskusan i ne zna biti lider. Prošle godine je napravio sličnu glupost. Ovo je Wadeovo maslo kako su i prenijeli novinari iz Chicaga. Izašli su iz tuševa skupa, Wade je prvi pričao dok je Jimmy bukvalno stajao uz njega i slušao ga i onda ponovio 80% stvari koje je Wade rekao. Butler ima poentu i može svima držati lekcije o trudu i radu u dvorani (iako je pogrešno iznositi bilo šta od ovoga u medijima). Wade koji odbija igrati odbranu, propustio je pola treninga i put u Dallas da bi ostao sa LeBronom u Chicagu ne može nikom držati lekcije o trudu. A pogotovo ne prdonja od 35 godina da krivi momke sa sredine i dna rotacije koji ne mogu dodirnuti loptu jer se njemu i Butleru igra hero ball.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 27 jan 2017, 15:22

Moje misljenje znate, ja sam od prvog dana bio protiv dovodjenja Wade-a, i Rondo-a. Nikad nisam vidio kako ce se to uklopiti u sistem Hiberga, a zna li smo da ce Hoiberg forsirati sve isto, da nista nece promjenuti, jer nema taj kapacitet kao trener, da izadje iz okvira onoga, sto gura od kako je poceo trenersku karijeru.
Wade igra kad mu je klincu cejf, i dosao je u Bullse, cisto da iskusi ono sto je imao i njegov butt buddy James, u tome da se 'vrati kuci'. Kako isprazne dvije rijeci u PM. Ja nisam htjeo da on dodje ni kad je mladji bio, a kamo li sad, kad je polu-razvaljen. Rondo, u zadnje vrijeme (zadnjih godina) ima problema sa autoritetom, i zasto je se mislilo da ce biti drugacije kod nas, to mi nikad nece biti jasno. Jos kod trenera koji apsolutno nema nikakvog autoriteta kod igraca.

U svemu tome, ja jos uvijek ne kontam kako su ona dva debila jos uvijek na FO funkcijama. GarPax, da imamo vlasnika sa mozgom, su trebali DAVNO biti nogirani. Ljudi su nas doveli do dna NBA, sa svojim pametim. Sto je najsmjesnije, kad posmislis, da si na dnu, barem se radujes pikovima nekim solidnim, a mi pika pristojnog nismo imali godinama. hahaha
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jan 2017, 15:47

Ne znam zasto,ali sam poprilicno siguran da Wade slijedeceg ljeta ide u CLE.Posebno ako ovi izgube finale.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la IlCapitano » 27 jan 2017, 16:11

Opciju odbija sigurno, već je počeo pričati o tome.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 jan 2017, 02:34

Thibsa sam poštovao ranije svako zna, ali maloprije sam se uvjerio kakav je to čovjek..upravo prije 10 15 min vozi sam ovog Davida novinara sa ESPN kojeg dok sam vozom zove Thibsa da vidi šta se to dešava kod nas u Bullsima ..lik ba ne može da vjeruje, ali kako sam mogao shvatiti uvjeren je da je sve ovo zbog Formana ..osjetilo se koliko covjeku nedostaje ovo kod nas, ali što mu reče David nemaš za čim ni da žališ otiso si na vrijeme jer kaže mu da je ovo slično kao onda kad je bio trener Bearsa onaj nesretni a dobar i u duši Trestoran.

Kaze mi David zove ga Forman danas na telefon da ga napadne i to riječima kao "dopunio si emisiju preko mog imena" .hoće da kaže kako ga je blatio i tražio da ode ..David mu rekao ja pričam ono što osjećam i kakav filing imam, ako želiš više da pričaš pozivam te u radio show pa reci sta imas da kažeš..ovaj neće pickica ne smije ..on ako ostane u Bullsima neće nam se pisat dobro ..nadam se da odlazi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 28 jan 2017, 16:26

Pa vec nam se ne pise dobro. Doslovno se raspadamo. Kako psihicki, igracki, tako i organizaciono. Pa covjece, ne sjecam se kad su ova dva debila u FO, povukla kakav pozitivan potez u Bullsima.

Strasno kako su uspjeli ekipu koja je se borila za vrh Istoka, uspjeli da dovuku do dna NBA, u samo 1.5 godinu. Ja sam prestao gledati. Pratim pisano i dalje sva dogadjanja, ali ono gledati vise nema nikakvog smisla. Sinoc su ih izvidali sa terena kao nikad dod sada. I treba. Trebaju pocet i skandirat protiv GarPax, redovno.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 28 jan 2017, 16:34

Chicago i garpax. Ni ja nemam volje gledat ovo. Treba sve osim butlera trade. A njemu dovest trenera tipa Thibsa da ga umori da ne može pričat poslije utakmice

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 jan 2017, 18:55

Ma ja bi i Jimmya trade za b pick od Netsa i Boston pick ,Mirotica za kakav pick ,Taja za pick..za Ronda daj šta das i tako skupiti 4 picka i draftat i sve na početak
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 29 jan 2017, 16:10


filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 01 feb 2017, 16:33


Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 feb 2017, 23:48

dobar o aj trade sto nam Boston nudi ja objerucke prihvatam...oni dobiju Jimmya i Mirotica mi dobijemo 1 runda od Netsa 2017, 1 runda od Netsa 2018 Smart i Bradley ... pa po meni je ovo odlican trade kako za nas tako za njih..mi idemo na sami pocetak dobijas 2 lotery picka , imas onda i svoj pick odmah bi tankirao do kraja sezone da imas jos jedan lotery pick .. s tim ovo bi prihvatio samo ako ce trener Hoiberg dobiti nogu, kao i ova dva konja..u suprotnom nista nece valjat jer ova dvojica ce usrat kao i ranije sto nismo iskoristili pickove, Rosa i td.

ali i sa ovim tradom mi opet nebi bili toliko losa ekipa recimo kao Phila ovih godina jer bi opet imali tu repektabilnu mladu petorku..Bradley ,Valentine(Smart),Doug,Portis..prepostavljam da bi centra draftovali ili tradovali nesto ako nista za Okafora pa probat sa njim nesto
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 feb 2017, 01:40

Eh kad bi Butler vrijedio ovoliko koliko se pominje u ovome trebalo bi uzeti i udarati se nogom u guzicu!Nema teorije da BOS da ovakva 2 pika Netsa plus Bradleya i Smarta za njega.Mirotica i ne pominjem koliko je los.On je nebitan.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la lumani » 02 feb 2017, 07:46

NEZALAGANJE je napisao/la:Eh kad bi Butler vrijedio ovoliko koliko se pominje u ovome trebalo bi uzeti i udarati se nogom u guzicu!Nema teorije da BOS da ovakva 2 pika Netsa plus Bradleya i Smarta za njega.Mirotica i ne pominjem koliko je los.On je nebitan.

Jimmy vrijedi i vise :!: lik je killer,a nije choker.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 feb 2017, 08:22

NEZALAGANJE je napisao/la:Eh kad bi Butler vrijedio ovoliko koliko se pominje u ovome trebalo bi uzeti i udarati se nogom u guzicu!Nema teorije da BOS da ovakva 2 pika Netsa plus Bradleya i Smarta za njega.Mirotica i ne pominjem koliko je los.On je nebitan.
po meni on vrijedi lik je 2 way igrac ..nije scorer istina, ali o kroz karijeru recimo James protiv njega cini mi se nesto preko 40% dok prptiv Georgea suta skoro 70% a eto u istoj su koferenciji graju isti broj utakmica jedni protiv drugih ...Boston sa onim sto ima vjerovatnob i bio puno jaci , dok bi mi dobili pickove da idemo od samog pocetka..Mislim treba biti objektivan ovi nasi njemu nece moci napraviti ekipu jer ovi koji su uz njega da se pravi kakav trade oni ne vrijede nista..najvrijedni je Taj koji opet ima i godina i nece niko nista dat puno za njega ..ovako je najbolje nama pickovi Jimmy njima i to je to
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la TheChief » 02 feb 2017, 12:37

Znači, dva potencijalna prva picka, Bradley i Smart. Možda Boston da sve ovo, ali nema šanse da vrijedi toliko.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 feb 2017, 13:10

SaltCityAttack je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Eh kad bi Butler vrijedio ovoliko koliko se pominje u ovome trebalo bi uzeti i udarati se nogom u guzicu!Nema teorije da BOS da ovakva 2 pika Netsa plus Bradleya i Smarta za njega.Mirotica i ne pominjem koliko je los.On je nebitan.
po meni on vrijedi lik je 2 way igrac ..nije scorer istina, ali o kroz karijeru recimo James protiv njega cini mi se nesto preko 40% dok prptiv Georgea suta skoro 70% a eto u istoj su koferenciji graju isti broj utakmica jedni protiv drugih ...Boston sa onim sto ima vjerovatnob i bio puno jaci , dok bi mi dobili pickove da idemo od samog pocetka..Mislim treba biti objektivan ovi nasi njemu nece moci napraviti ekipu jer ovi koji su uz njega da se pravi kakav trade oni ne vrijede nista..najvrijedni je Taj koji opet ima i godina i nece niko nista dat puno za njega ..ovako je najbolje nama pickovi Jimmy njima i to je to
I meni je on jedan od vrijednijih igraca u ligi,nemoj me pogresno shvatiti,ali po novom CBAu pik 1.runde ima strasnu vrijednost,a da ne govorimo o lotteryu.Opet kazem,ako ovo zaista nude,u stanju u kakvom ste vi,to se uzima cim to izgovore.Moja sumnja se odnosi na to da ne nude oba svoja pika.
@lumani Skoro niko u ligi ne vrijedi 2 potencijalna top 3 pika.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la lumani » 02 feb 2017, 14:02

znaci ti bi dao Leonarda za Browna,Imgrama,Bendera itd.Draft je postao velika lutrija..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 feb 2017, 14:12

lumani je napisao/la:znaci ti bi dao Leonarda za Browna,Imgrama,Bendera itd.Draft je postao velika lutrija..
Leonard je top 5 igrac,iako bi i za njega razmislio da dobijam Smarta,Bradleya(na relativno malim ugovorima sto mi otvara SC za nekog All stara) i 2 pika u top 3 od kojih ce vjerovatno jedan biti prvi,a da ih draftuju RC i Pop.Vjerovatno bih to uradio da je SA u situaciji u kojoj je CHI.Ni gore ni dole,iako sumnjam da bi se SA ikada doveo u tu situaciju sa top 5 igracem u rosteru.E to je razlika.

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.