Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DANTES » 23 apr 2017, 14:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Jos da imam love k'o on :mrgreen:

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Ma nema on love. Još je na ruki ugovoru... Sitno je to
Jes vala, sta je dva mil godisnje, pravi sitnis :mrgreen:



Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Čekaj da dobije slijedeći...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sejo90 » 23 apr 2017, 19:51

Dva poena zabio debil. Zati ga je i izveo trener, sljedecu utakmicu ce da drzi peskire :D :D

Avatar
Sir Oliver
Postovi: 370
Pridružen/a: 04 avg 2011, 09:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sir Oliver » 23 apr 2017, 20:02

Warriors' JaVale McGee on Blazers' Jusuf Nurkic returning tonight:

slika

Rekoste glup taj jaVale, jel?

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sejo90 » 23 apr 2017, 22:47

Sir Oliver je napisao/la:Warriors' JaVale McGee on Blazers' Jusuf Nurkic returning tonight:

slika

Rekoste glup taj jaVale, jel?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sta veli Đevel?

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 23 apr 2017, 23:48

Sir Oliver je napisao/la:Warriors' JaVale McGee on Blazers' Jusuf Nurkic returning tonight:

slika

Rekoste glup taj jaVale, jel?
Imao je frajer glupih izjava i poteza ali ga je Shaq onim ofiranjem upropastio. Prva njegova pametna :lol:

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ik17 » 24 apr 2017, 00:47

http://bleacherreport.com/articles/2705 ... leg-injury

Očekivano, pametan potez Blazersa :salut:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 24 apr 2017, 00:57

Ik17 je napisao/la:http://bleacherreport.com/articles/2705 ... leg-injury

Očekivano, pametan potez Blazersa :salut:

Ma i sam je rekao da ga je bolila noga dok je igrao , ali eto išlu su na "foru" da im povrijedjn Juka bude dodatna motivacija , ne bi li napravili iznenadjenje :D Što se mene tiče navijanje uz NBA je završeno , do sljedeće sezone. Ostaje uživanje u ostatku play-offa i objašnjavanju tate Le Brona kako igra pravi MvP I NOVOM PRSTENU :kralj:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 26 apr 2017, 17:37

Exit interviews igraca, trenera i GM: http://www.blazersedge.com/2017/4/25/15 ... a-playoffs

Izmedju ostalog kaze Juka da ce "definitivno" introducirati tricu slijedece sezone. Dame kaze da ce gurati Juku cijelo ljeto jer vidi koji potencijal dou ima. Juka nece biti 100% za jos neki mjesec je priznao. Sada slusam Damea kaze da je pitao Kobea kako je mogao biti tako dominantan, kaze Kobe: " Bio sam non-stop u film-room gledajuci igrace, timove, akcije, sve zivo. Doslo je do poente da sam znao bolje protivnike nego sto su sami" Juka treba to da primjeni, posebno sada dok rehabilitira. Priznao je da je iskoristio znanje o kako Denver igra i na taj nacin njih izdominirao. Isto treba da vazi za sve ostale protivnike. Juka i Dame aBd mogo biti poseban duo koji vrati "1-2 punch" Centra i Playa na kartu prvi put od Kobe-Shaqa.

Prva postava za slijedecu sezonu treba da bude: Dame, CJ, SF-unknown, Noah, Juka. Moe je preslab i pasivan, mora out iz prve. Noah je jos uvjek projekat ali vjerujem da ima mnogo vise potencijala od Moa. Nekako dovesti pravog SFa ala Paul George ili ako ima nekog u Draftu. Rijesiti se igraca poput: Meyersa, Turnera, Crabbea. Minimum dvojica od ovih mora napustiti. Ako CJ i Juka ne stvore bolju hemiju u sljedecoj sezoni i CJ je out.

PS. Ako ne iskoristi ovu priliku koju ima sada ce ispasti teska budala. Zakljucati se u dvoranu cijelo ljetu, gledati filmove, raditi u teratani. Pametno iskoristiti vrijeme a ne hodati po nekim planinama ili bog zna sta, to moze raditi poslje duge karijere... Da me ne cuje jedan "Mr.10million$ per sesone za DNP..."
Zadnja izmjena: 3isamagicnumber, dana/u 26 apr 2017, 17:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DANTES » 26 apr 2017, 17:52

IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 26 apr 2017, 20:05

DANTES je napisao/la:http://sportklub.rs/Blog/Srdjan-Radojev ... vicem.html

Govore i o Nurkiću
Odlican intervju, puno zanimljivih stvari se moze saznati. Sta kaze za Juku, ako nije najsnazniji, onda je jedan od tri najsnaznija momka u nba. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la pazzarac » 26 apr 2017, 20:34

@3isamagicnumber

sve je to u redu ali kako naci nekog i zahebati ga da uzme ovu trojicu sa tolikim platama,posebno Meyersa iako se zali da ima problema sa povredom i da je to uzrok losijih igara ,jedino da naprave dobre ustupke i daju pickove sa drafta

Allen Crabbe 18,5 mil
Meyers Leonard 9 mil.
Evan Turner 16 mil.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DANTES » 26 apr 2017, 21:03

kobe24 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:http://sportklub.rs/Blog/Srdjan-Radojev ... vicem.html

Govore i o Nurkiću
Odlican intervju, puno zanimljivih stvari se moze saznati. Sta kaze za Juku, ako nije najsnazniji, onda je jedan od tri najsnaznija momka u nba. :D
ma srđan je čudo, joj što bih volio edina sa njim slušati
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 27 apr 2017, 00:36

3isamagicnumber je napisao/la:Exit interviews igraca, trenera i GM: http://www.blazersedge.com/2017/4/25/15 ... a-playoffs

Izmedju ostalog kaze Juka da ce "definitivno" introducirati tricu slijedece sezone. Dame kaze da ce gurati Juku cijelo ljeto jer vidi koji potencijal dou ima. Juka nece biti 100% za jos neki mjesec je priznao. Sada slusam Damea kaze da je pitao Kobea kako je mogao biti tako dominantan, kaze Kobe: " Bio sam non-stop u film-room gledajuci igrace, timove, akcije, sve zivo. Doslo je do poente da sam znao bolje protivnike nego sto su sami" Juka treba to da primjeni, posebno sada dok rehabilitira. Priznao je da je iskoristio znanje o kako Denver igra i na taj nacin njih izdominirao. Isto treba da vazi za sve ostale protivnike. Juka i Dame aBd mogo biti poseban duo koji vrati "1-2 punch" Centra i Playa na kartu prvi put od Kobe-Shaqa.

Prva postava za slijedecu sezonu treba da bude: Dame, CJ, SF-unknown, Noah, Juka. Moe je preslab i pasivan, mora out iz prve. Noah je jos uvjek projekat ali vjerujem da ima mnogo vise potencijala od Moa. Nekako dovesti pravog SFa ala Paul George ili ako ima nekog u Draftu. Rijesiti se igraca poput: Meyersa, Turnera, Crabbea. Minimum dvojica od ovih mora napustiti. Ako CJ i Juka ne stvore bolju hemiju u sljedecoj sezoni i CJ je out.

PS. Ako ne iskoristi ovu priliku koju ima sada ce ispasti teska budala. Zakljucati se u dvoranu cijelo ljetu, gledati filmove, raditi u teratani. Pametno iskoristiti vrijeme a ne hodati po nekim planinama ili bog zna sta, to moze raditi poslje duge karijere... Da me ne cuje jedan "Mr.10million$ per sesone za DNP..."


Slažem se sa većinom , ali... Zašto im treba neko poput Georgea? Još jedan carinik , superstar koji orilo gorilo mora opaliti svojih 20 lopti....Pored Dame 15-20 lopti , CJ isto tako , i Juka će sljedeće sezone trošiti izmedju 10-15 lopti, gdje da se uklopi pravi SF?

Meyersa se treba rješiti definitivno , Turner i Crrabe mogu biti odlični sa klupe , pogotovo Crrabe...Zaboravljaš da je donjeo ključnu pobjedu za play-off uz šut za tri poena osam od deset , takav šuter mora ostati....Na kakvu hemiju misliš izmedju CJ i Juke? CJ je klasični poenter , čovjek kojem je zadatak da postiže koševe kako zna i umije , ali i on odlično zna asistirati Juki.... Druga je hemija izmedju Dame i Juke , jer je Dame play kojem je zadatak i koš i asistencija , a on isistira na picku sa Jukom jer im se otvara puno opcija za lagane poene...


Njima treba pojačanja svakako , ali pažljivo birana... U Juki imaju treći dio slagalice za klasiku NBA , veliki trio koji će voditi ekipu....Po meni trebaju jednog jakog odbrambenog igrača tipa Tony Allen , onaj ne-mogu-bacanje-nikako-pogoditi Roberson da budu specijalci za protivničke superstarove... I centar da mijenja Juku , mada vidjeti ćemo kakav je Davis kad se oporavi....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 27 apr 2017, 01:33

bombaysaphire je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:Exit interviews igraca, trenera i GM: http://www.blazersedge.com/2017/4/25/15 ... a-playoffs

Izmedju ostalog kaze Juka da ce "definitivno" introducirati tricu slijedece sezone. Dame kaze da ce gurati Juku cijelo ljeto jer vidi koji potencijal dou ima. Juka nece biti 100% za jos neki mjesec je priznao. Sada slusam Damea kaze da je pitao Kobea kako je mogao biti tako dominantan, kaze Kobe: " Bio sam non-stop u film-room gledajuci igrace, timove, akcije, sve zivo. Doslo je do poente da sam znao bolje protivnike nego sto su sami" Juka treba to da primjeni, posebno sada dok rehabilitira. Priznao je da je iskoristio znanje o kako Denver igra i na taj nacin njih izdominirao. Isto treba da vazi za sve ostale protivnike. Juka i Dame aBd mogo biti poseban duo koji vrati "1-2 punch" Centra i Playa na kartu prvi put od Kobe-Shaqa.

Prva postava za slijedecu sezonu treba da bude: Dame, CJ, SF-unknown, Noah, Juka. Moe je preslab i pasivan, mora out iz prve. Noah je jos uvjek projekat ali vjerujem da ima mnogo vise potencijala od Moa. Nekako dovesti pravog SFa ala Paul George ili ako ima nekog u Draftu. Rijesiti se igraca poput: Meyersa, Turnera, Crabbea. Minimum dvojica od ovih mora napustiti. Ako CJ i Juka ne stvore bolju hemiju u sljedecoj sezoni i CJ je out.

PS. Ako ne iskoristi ovu priliku koju ima sada ce ispasti teska budala. Zakljucati se u dvoranu cijelo ljetu, gledati filmove, raditi u teratani. Pametno iskoristiti vrijeme a ne hodati po nekim planinama ili bog zna sta, to moze raditi poslje duge karijere... Da me ne cuje jedan "Mr.10million$ per sesone za DNP..."


Slažem se sa većinom , ali... Zašto im treba neko poput Georgea? Još jedan carinik , superstar koji orilo gorilo mora opaliti svojih 20 lopti....Pored Dame 15-20 lopti , CJ isto tako , i Juka će sljedeće sezone trošiti izmedju 10-15 lopti, gdje da se uklopi pravi SF?

Meyersa se treba rješiti definitivno , Turner i Crrabe mogu biti odlični sa klupe , pogotovo Crrabe...Zaboravljaš da je donjeo ključnu pobjedu za play-off uz šut za tri poena osam od deset , takav šuter mora ostati....Na kakvu hemiju misliš izmedju CJ i Juke? CJ je klasični poenter , čovjek kojem je zadatak da postiže koševe kako zna i umije , ali i on odlično zna asistirati Juki.... Druga je hemija izmedju Dame i Juke , jer je Dame play kojem je zadatak i koš i asistencija , a on isistira na picku sa Jukom jer im se otvara puno opcija za lagane poene...


Njima treba pojačanja svakako , ali pažljivo birana... U Juki imaju treći dio slagalice za klasiku NBA , veliki trio koji će voditi ekipu....Po meni trebaju jednog jakog odbrambenog igrača tipa Tony Allen , onaj ne-mogu-bacanje-nikako-pogoditi Roberson da budu specijalci za protivničke superstarove... I centar da mijenja Juku , mada vidjeti ćemo kakav je Davis kad se oporavi....
Respekt! Vidim da si upucen.
Iskreno ne znam sam zasto sam lupio PG, mislio sam vise na SF njegovog kalibra jer Moe jednostavno nije taj a ne moze i on i Noah u prvoj postavi, radije onda Noah koji je mladzi i ima veci potencijal nego Moe. Ne hvala PGu iskreno, pre skup je i pokazalo se da je velika diva. Jbga nisam ni razmisljao o Robersonu, on je idealan po meni u toj postavi. Dame, CJ, Roberson, Noah, Juka = :thumbup:

Preskupo je zadrzati i Crabbea i Turnera, razmisljaj i o cap-space i reapeters-tax. Nisu ni contenderi a morao bi Allen placati ogromne svote kazne zbog njihovi losi kotrakti. Ako moram birati dvojicu to su Turner i Meyers koji trebaju napustiti. Jednostavno nije dobar fit za tim ET i dok je bio povrijedzen POR je igrao vrlo dobro bez njega i njegovih 17milijona plate. Crabbea bi zadrzao u tom slucaju jos godinu. Crabbea je odigrao katastrofalan PO i iskreno je kopia Mirze on steriods, jedino pravo oruzje mu je trica, ALI! Kada igra sa Jukom je mnogo bolji jer mu Juka stavlja prave pickove i dobija open looks dok Juka privlaci paznju + da ga Juka nalazi vlro dobro kada cut-a i slash-a u cemu je dobar. Crabea moze ostati slijedece sezono pa da vidimo ali je iskreno 18.5 miljona daleko previse za "three point specialstu".

Razmilsjam o ovome kada pricam o CJu. Covjek skoro eklusivno koristi Jukine pickova za svoj sut. Jedino dadne Juki kada skuzi da je ne moguca misija poentirati. Znaci preferira svoje low % looks umjesto Jukine high % looks. To je jedino ok ako je Juka promasio sve zivo do tada ali ako imaju ambicije napadati "Larry Obrien" moraju svi biti timski igraci, pre cesto promasi iz teske pozicije umjesto ta dadne loptu nekome posebno Juki koji cesto bude sam kada doubleaju CJa u postu. Solidan je assistent ali nista vise u ovoj seriji protiv GSW je totalno imao 4 assistencije. Plus taj faktum da su CJ i Dame najgori defensivni backcourt u ligi, oboje imaju max ili blizo max-contracta. Ako ne mozes napraviti pravi "big 3" mora jedan napustiti zbog svega navedenog.

Vidjecemo kakav ce biti Davis kada/ako se vrati, tragedija je sto se desilo sa Ezeliom. Zbog prirode povrede su rekli da nece mu aktivirati option za slijedecu godinu. U boducnosti mozda ga budu signali ali tek za dvije godine za minimum zbog povrede, ako uspije se vratiti i liciti na GSW-dane imaju fantastican tandem na Centru ali daleko jos do toga.

@pazzarac. U tome I jeste dilema... Vjerovatno ce se morati rijesiti neki pikova da bi to uspijelo.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pirke » 27 apr 2017, 01:42

3isamagicnumber je napisao/la: Respekt! Vidim da si upucen.
Iskreno ne znam sam zasto sam lupio PG, mislio sam vise na SF njegovog kalibra jer Moe jednostavno nije taj a ne moze i on i Noah u prvoj postavi, radije onda Noah koji je mladzi i ima veci potencijal nego Moe. Ne hvala PGu iskreno, pre skup je i pokazalo se da je velika diva. Jbga nisam ni razmisljao o Robersonu, on je idealan po meni u toj postavi. Dame, CJ, Roberson, Noah, Juka = :thumbup:
Njima najvise treba defanzivni SF. U napadu su u redu, sljedece sezone imaju tri konstantne opcije u napadu.

Ako nadju nekog defanzivnog SFa koji moze da brani 1-3, i da tako sakriju Lillarda u odbrani, bice odlicni.

Turner i Crabbe sa klupe su odlicni 6-7 covjek.

Treba im i drugi centar ako se Festus ne vrati kako treba. Mozda ga i nadju u draftu.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 27 apr 2017, 01:46

Pirke je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la: Respekt! Vidim da si upucen.
Iskreno ne znam sam zasto sam lupio PG, mislio sam vise na SF njegovog kalibra jer Moe jednostavno nije taj a ne moze i on i Noah u prvoj postavi, radije onda Noah koji je mladzi i ima veci potencijal nego Moe. Ne hvala PGu iskreno, pre skup je i pokazalo se da je velika diva. Jbga nisam ni razmisljao o Robersonu, on je idealan po meni u toj postavi. Dame, CJ, Roberson, Noah, Juka = :thumbup:
Njima najvise treba defanzivni SF. U napadu su u redu, sljedece sezone imaju tri konstantne opcije u napadu.

Ako nadju nekog defanzivnog SFa koji moze da brani 1-3, i da tako sakriju Lillarda u odbrani, bice odlicni.

Turner i Crabbe sa klupe su odlicni 6-7 covjek.

Treba im i drugi centar ako se Festus ne vrati kako treba. Mozda ga i nadju u draftu.
Slazem se skoro svim, mislim da sam majoritet toga obuhvatio u textu.
Ne moze ti 6 i 7 opcija zajedno biti placena 35miljona, to nigdje nema.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 27 apr 2017, 02:06

Festus je van košarke najverovatnije. Imao neku eksperimentalnu operaciju sa koljenom koja je zadnja slamka spasa za koljeno.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 27 apr 2017, 10:22

3isamagicnumber je napisao/la:
Pirke je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la: Respekt! Vidim da si upucen.
Iskreno ne znam sam zasto sam lupio PG, mislio sam vise na SF njegovog kalibra jer Moe jednostavno nije taj a ne moze i on i Noah u prvoj postavi, radije onda Noah koji je mladzi i ima veci potencijal nego Moe. Ne hvala PGu iskreno, pre skup je i pokazalo se da je velika diva. Jbga nisam ni razmisljao o Robersonu, on je idealan po meni u toj postavi. Dame, CJ, Roberson, Noah, Juka = :thumbup:
Njima najvise treba defanzivni SF. U napadu su u redu, sljedece sezone imaju tri konstantne opcije u napadu.

Ako nadju nekog defanzivnog SFa koji moze da brani 1-3, i da tako sakriju Lillarda u odbrani, bice odlicni.

Turner i Crabbe sa klupe su odlicni 6-7 covjek.

Treba im i drugi centar ako se Festus ne vrati kako treba. Mozda ga i nadju u draftu.
Slazem se skoro svim, mislim da sam majoritet toga obuhvatio u textu.
Ne moze ti 6 i 7 opcija zajedno biti placena 35miljona, to nigdje nema.


E to je već druga stvar , znaš i sam da u zadnjih 5-6 godina divljaju sa ugovorima....Eto naš Mirza ne zna ni on sam koja je opcija pa lagano 10 miliona , a brat Bobi u Detroitu za mahanje peškirima 7 miliona , da ne idemo jače primjere... I ja bih prije ostavio Crabbea , mada mi se sviđa stil igre Turnera, baš je neobičan...Opet nekako nam je Juka zamazao oči , jeste naš ali fakat su svi bolji kada je on u timu , čak i Meyers :opaopa: :opaopa: :opaopa:


I jedna veoma bitna stvar ,današnja NBA košarka je postala takva da ne možete očekivati da neko trpa svaku noć 30 poena i igra odbranu... To mogu samo tata Le Bron (godinama) i Kawhi.....Najgori defanzivci lige su Curry (ubjedljivo najgori , lik ne može svoju sjenu čuvati ,sreća pa je GSW napadačka mašinerija) , Westbrook ( presmiješan lik , znači presmiješan triple double mu samo u glavi) , Harden ( dokazano ) , i Irving ( svake godine sve lošiji i lošiji u odbrani , ne razumijem).... Nije to slučajno , mada po meni je CJ lošiji u odbrani od Damea...I treba forsirati brata Noah, kakva je to atlestka zvijer , nevjerovatno ... Znači prioritet defanzivac ( idealno Roberson , ali kako?) i rezervni centar ( idealno sa drafta) , da Juka ima minutažu , a ovaj kad uđe da grize a ne kao curica Meyers.... :bih: :bih: :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chstal » 27 apr 2017, 10:47

Vjerovatno se mogu otasrasiti Crabbe-a, Brooklyn ga je tražio prošle godine. Turnera i Leonarda vjerovatno ne bi niko uzeo bez pikova. Moraju napraviti neke trejdove kako bi zadrzali Nurkica i Vonleha na kraju sezone.

Brooklyn, Sacramento, Phoenix, New York imaju tonu slobodnog cap space.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sajo10 » 29 apr 2017, 20:25

Da se malo prisjetimo nekih od fantasticni partija zvijeri :mrgreen: :bih:











Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.