Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 16 jul 2017, 19:59

Musa ako želi biti veliki igrač, on mora imati onakav stav i nastup. Ono je mentalitet pobjednika.

Bošnjacima odgovaraju samo kastrirani sportisti poput Pjanica.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 16 jul 2017, 20:04

Muumii WroteColonObidji me bgt il procitaj sta sam napiso pa komentarisi :)

:thumbup:
Izdrzati, to je temelj vrline.

Anatomija
Kontakt:

PostPostao/la Anatomija » 16 jul 2017, 20:05

Kad počinje ovaj turnir u Makedoniji?
Ako vam ide suviše lahko - pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Carpe diem!

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 16 jul 2017, 20:40

Muumii WroteColonAli eto poslusaj interviju ovaj Krupalije i dio kada on govori kako je dosao u reprezentaciju i sta se desavalo i kako se ponasao,pa sad to uporedi sa onim od prosle godine i kako je musa poletio,ne kazem ja nista protiv muse akoBogda najbolji na svijetu bio,al jarane unio je previse pometnje prosle godine to je cinjenica,ne opravdavam Mirzu,al realno musa je zakuho sve. A to da je juka seljacina koji se dokopao para i slave pa se pomamio,to stoji,al vjeruj da je Mirza jako kulturan covjek! A o tome kakav nam je savez ne treba ni pricati i trener zadnji,jer dobro se zna da je ljudski ako osjeti slobodu i da moze radit sta hoce svako ziv ce to iskoristiti,zamjeram juki jer se nije cuo sa duletom i mirzi isto i zamjeram jer nisu bili tu dok je ivanovic bio!

Musa ima odredjenih musica u glavi i to je cinjenica, ali da li ce one doci do izrazaja, najvise zavisi od trenera. S obzirom da je Muaomerovic mekusac, onda je svako mogao raditi sta je htio, pa smo i imali opstu lakrdiju u kosarkaskoj reprezentaciji proslo ljeto. Vidis da ovo ljeto nema pijanki i ostalog cirkusa, a djeluje da je i Musa malo normalniji. Mirza jeste daleko bolji od Dzanana i Jusufa kad je glava u pitanju, ali mu ja zamjeram neke druge stvari. Neke si i ti sam vec naveo, a @nermin je dodao vecinu ostalih. Svakako da je on puno vise dao ovoj reprezentaciji od Nurkica, da li cemo tako pricati za 10-ak godina, ostaje da se vidi. Ja cu njega idalje pratiti i podrzavati jer uopste ne mislim da je trebao igrati ove pretkvalifikacije, ali ako se nastavi sa ovim neprofesionalizmom i bahatim ponasanjem, za mene postaje samo jedan obicni nba igrac.

@anatomija, ja mislim 18..
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 16 jul 2017, 23:28

Nevjerovatno glupa pitanja novinara, gotovo nista novo se nije saznalo. Cuj pitaju ga da li ce voditi svih 16 momaka i da li su momci procitali knjige koje im je dao. :facepalm: Kad se nestrucnost, nezainteresovanost i nepoznavanje materije spoje u jedno, onda imas ovaj odron od intervjua, a takav je u zadnje vrijeme gotovo svaki.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 17 jul 2017, 00:04

slika

Sta li je ovdje otislo u onu stvar :lol:

Djeluje cojk strasivo, nema sta. Mislim da su i oni novinari bojazljivo s pitanjima, u strahu da se ne pocne derat i na njih. :mrgreen:
Izdrzati, to je temelj vrline.

High

PostPostao/la High » 17 jul 2017, 00:10

Ma šta glupeta ovaj neki Vujošević. Musa je prosjek. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

ovisnik
Kontakt:

PostPostao/la ovisnik » 17 jul 2017, 00:21

Šteta što se Sejfić povrijedio,strpljivo je čekao šansu i kada je dočekao došla povreda,njemu sigurno fali mnogo tehničkih detalja što je posljedica kasnog početka bavljenja košarkom,ali je srce kao planina,što je potvrdio i Dule u ovom intervjuu.Nadam se da povreda nije ozbiljna i da će biti n raspolaganju za pretkfalifikacije jer nam treba čvrstina pod košem.Jedva čekam da vidim ovu repku na djelu,pa makar i bez muse i Ismeta,valjda bude neki stream iz Makedonije.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 17 jul 2017, 00:38

ovisnik WroteColonŠteta što se Sejfić povrijedio,strpljivo je čekao šansu i kada je dočekao došla povreda,njemu sigurno fali mnogo tehničkih detalja što je posljedica kasnog početka bavljenja košarkom,ali je srce kao planina,što je potvrdio i Dule u ovom intervjuu.Nadam se da povreda nije ozbiljna i da će biti n raspolaganju za pretkfalifikacije jer nam treba čvrstina pod košem.Jedva čekam da vidim ovu repku na djelu,pa makar i bez muse i Ismeta,valjda bude neki stream iz Makedonije.

Koliko sam ja shvatio, ta Sejficeva povreda nije toliko opasna? Dusko kaze da se bacio za nekom loptom i da je 'povrijedio' nerve u lakatnoj regiji. Dodao je i da su to uobicajene povrede za kosarkase, a kako sam ja shvatio, samo Musa nece putovati s njima u Makedoniju. Ja ne sumnjam da ce on biti spreman do pretkvalifikacija.

edin139
Kontakt:

PostPostao/la edin139 » 17 jul 2017, 08:40

Dobra ova slika pravo.
Konacno trener koji ce igracu sve po spisku kad zabrlja. Za neke nase talente sto ostadose talenti i jesu zasluzni novinari, bez... treneri i na kraju krajeva i navijaci dizuci ih bezrazlozno u nebesa. Pa ti onda talenat koji nije odigrao postene utakmice da ne pricamo sezone u seniorskoj konkurenciji pomisli da je jordan i pocne ganjati provode a na parketu najvise misliti da li mu se frizura pokvarila.
Bravo dule samo ovako ako se zajefrkava nek se uke... u gace :P

Sto se tice ovog sto je krupalija rekao konacno da neko kaze ne moze isto biti NBA igrac (u slucaju juke i jedan od glavnih kotacica kluba) i polukosarkasi koji jos nisu postene utakmice odigrali. Koliko je bilo povuci potegni za karahodzica i na kraju evo ispali nas hladno.
I lijepo rece i za juku problem je pristup, a ocekivano je da ovo ne igra. Damir se previse nesto krevelji al u biti vecina stvari stoji sto je rekao.

save

PostPostao/la save » 17 jul 2017, 11:14

Najvaznija je hemija u ekipi i zajednistvu i borbenost, Kao što Dule reće za Sejfića to nadoknađuje ostale stvari

Ma uvijek je u sustini i bilo to, kako se ono kaže da boj ne bije ljuto oruzje nego srce u junaka. U ovom slučaju, bili smo često svjedoci gdje superiorne ekipe na papiru bude pobjeđene velikom borbenošću, željom, zalaganjem na terenu. Tako to biva kada se netko osloni previše ne kvalitet, pa umisli da shodno tome mora sve da bude lako.

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 17 jul 2017, 17:42

Loncar ce izgleda u Siroki
Loading--Bosnianbeast

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 17 jul 2017, 19:00

Bassha WroteColonLoncar ce izgleda u Siroki

Katastrofa nekada veci potencijal i od Bendera i od Zubca
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 18 jul 2017, 13:29

Loading--Bosnianbeast

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 18 jul 2017, 14:36

kobe64
Kontakt:

PostPostao/la kobe64 » 18 jul 2017, 17:43

Jel se danas pocinje turnir u makedoniji?

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 18 jul 2017, 17:44

kobe64 WroteColonJel se danas pocinje turnir u makedoniji?

Ne, danas tek idu u Makedoniju
Loading--Bosnianbeast

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 18 jul 2017, 22:01

Ovi na fb stranici KSBIH kazu da nece biti prenosa prve utakmice u cetvrtak.

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 18 jul 2017, 23:24

A koji su nam protivnici u Makedonij? Ne pročitah nigdje.
"Zemljo mojih snova, mojih pradjedova"
VFC!
Mia San Mia

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 18 jul 2017, 23:31

Alminjo99 WroteColonA koji su nam protivnici u Makedonij? Ne pročitah nigdje.

Naši košarkaši će na turniru u Makedoniji odmjeriti snage protiv Portugala, Holandije i domaće selekcije Makedonije.
Loading--Bosnianbeast

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: JavierBosnia i 35 gostiju.