Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ziggs » 10 jan 2018, 22:53

kobe24 je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Većina raje ovdje dr*** na Atića i njegov potencijal, dove i mole da proigra za našu repku da dobije kakvu solidnu minutažu. E ja baš za Buzu sve to želim jer je momak fina ličnost a koliko se i sjećam nije bio ništa manji talenat i prospekt od Atića. Nadam se da će ga više te povrede zaobići u budućnosti.
Ja sam od obojice ocekivao da dosegnu euroligaski nivo. Buza je u odbrani hendikepiran zbog sporih kretnji, a zajednicko im je da obojica imaju nesto losiji ball handling. To se, svakako, moze popraviti i dokaz je Hezonja, koji sad svoje poene ne zabija iskljucivo kroz sut za tri (kao sto je ranije bio slucaj). Njima dvojici bi najbolje bilo da odigraju bar jednu kompletnu sezonu u aba ligi i da imaju 15-20 sigurnih minuta. Tek tad bi se moglo vidjeti za sta su spremni, a ovako je sve u domenu nagadjanja i pretpostavki.
Potpisujem

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 10 jan 2018, 23:49

Ma bolji je Atić nije Buza taj nivo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la pazzarac » 12 jan 2018, 16:22

Garza sinoć 19 poena ,11 skokova

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2018, 12:33

Evo VTB liga na SK 3, Minsk-Enisey, u domaćem timu nastupa naš potencijalni reprezentativac Filip Adamović.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 13 jan 2018, 16:16

Raonffa je napisao/la:Evo VTB liga na SK 3, Minsk-Enisey, u domaćem timu nastupa naš potencijalni reprezentativac Filip Adamović.
Zavrsio je on svoje sa repkom, nema namjeru vise igrati .
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2018, 16:21

Bassha je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Evo VTB liga na SK 3, Minsk-Enisey, u domaćem timu nastupa naš potencijalni reprezentativac Filip Adamović.
Zavrsio je on svoje sa repkom, nema namjeru vise igrati .
Danas ništa specijalno, mada gledao sam ima solidnu statistiku ove sezone u jakoj ligi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Alminjo99 » 16 jan 2018, 15:46

Evo spiska za Belgiju i Rusiju, tu je i Wilbekin

Amar Gegić (Bayern), Nemanja Gordić (Budućnost), Sani Čampara (MoraBanc Andorra), Adi Zahiragić (Kakanj), Džanan Musa (Cedevita), Edin Atić (AEK), Almir Hasandić (Sloboda), Adin Vrabac (Hamburg Tovers), Aleksandar Lazić (Mega Bemax) Milan Milošević (Promitheas Patra), Nedim Buza (Oostende) Elmedin Kikanović (Monaco), Markus Lončar (Široki), Miralem Halilović (Orleans), Andrija Stipanović (Cedevita), Emir Sulejmanović (Montekit Fuenlabrada), Scottie Jordan Wilbekin (Darussafaka).
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 16 jan 2018, 15:49

Wilbekin,Gordic,Gegic
Buza,Atic,Musa,Lazic
Milosevic,Halilovic,Kikanovic,Stipanovic,Suljo
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edinjo-bih » 16 jan 2018, 18:16

Wilbekin,Gordic,Gegic
Buza,Atic,Musa,Lazic
Milosevic,Halilovic/Vrabac,Kikanovic,Stipanovic,Suljo

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 17 jan 2018, 14:31

Novi igrac Partizana je bivsi Aticev saigrac (Bandja Sy), koji je od ljeta bio u AEK-u. Imao je vecu minutazu nego Edin, ali covjek s tim nije bio zadovoljan i odmah je pronasao novi klub. Ovaj nas ocigledno jeste zadovoljan... :roll:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 17 jan 2018, 17:37

kobe24 je napisao/la:Novi igrac Partizana je bivsi Aticev saigrac (Bandja Sy), koji je od ljeta bio u AEK-u. Imao je vecu minutazu nego Edin, ali covjek s tim nije bio zadovoljan i odmah je pronasao novi klub. Ovaj nas ocigledno jeste zadovoljan... :roll:
Naravno da jeste, lova mu curi dok on nije tip koji ce otici u neki klub sa nesigurnim finansijama gdje ce odrati dupe da pokaze sta zna
Ovako redovna solidna plata, konta u reprezentaciji pokaze sta moze i eto nove love
Jednostavno sam ja budala koja se nervira sto razni atici, sulejmanovici ili sikirasi ne igraju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 17 jan 2018, 20:05

nerminh74 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Novi igrac Partizana je bivsi Aticev saigrac (Bandja Sy), koji je od ljeta bio u AEK-u. Imao je vecu minutazu nego Edin, ali covjek s tim nije bio zadovoljan i odmah je pronasao novi klub. Ovaj nas ocigledno jeste zadovoljan... :roll:
Naravno da jeste, lova mu curi dok on nije tip koji ce otici u neki klub sa nesigurnim finansijama gdje ce odrati dupe da pokaze sta zna
Ovako redovna solidna plata, konta u reprezentaciji pokaze sta moze i eto nove love
Jednostavno sam ja budala koja se nervira sto razni atici, sulejmanovici ili sikirasi ne igraju
I ja sam isti. Ako je njima tako super, zasto meni ne bi bilo i zasto bih se ja nervirao... Sjetim se Sikirasa kad je igrao ono kadetsko prvenstvo, njegov napadacki arsenal je vec tad bio strasan i pogadjao je iz svih pozicija. Danas, tri godine nakon toga, on ne moze da zabije vise od pet poena u trecoj ligi Spanije. Mozda ih jednostavno ponese taj zivot po evropskim metropolama, pomisle da su ostvarili sve u zivotu, a onda nema povratka nakon stagnacije u te 2-3 kljucne godine.
Btw, jedan mali iz Zivinica je nedavno potpisao za Zadar. Isao s Cojicem tamo i odigrao nekoliko turnira u Hrvatskoj, ovi ga zapazili i kroz par mjeseci otisao kod njih. Mali ima 15 godina, talentovan je poprilicno, samo bi mu visina mogla biti problem. Visok je oko 187cm i sumnjam da ce vise rasti, a to danas za playmakera i nije bas dovoljno.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 18 jan 2018, 09:14

Sehic 14p,9sk,2ast
Garza 8p,8sk,3ast
Gordic 13p,1sk,1ast
Wilbekin 15p,3sk,4ast
Stipanovic 7p,6sk,1asst
Kikanovic 18p,3sk,3ast

Atic nije bio u protokolu.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la irfo » 20 jan 2018, 12:45

Pa ovi turci samo cekaju priliku kako da nas zayebu :puke: :puke: Fuj kako pogan narod
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 20 jan 2018, 12:59

Turci oštre qrac na nama, a ustvari su jedna qrcina obična opet ce ih košarkaška krema razmontirati na prvenstvima. Dzaba im i tolike pare.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bhsport » 20 jan 2018, 13:23

Tako nam i treba pa da intrvjuisemo Bogana Tanjevica koji sve odvuče za Tursku.
Kad se sami ne respektujemo kako će nas neko drugi respektovati.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la irfo » 20 jan 2018, 13:30

Prvo se pisalo da hoce Wanamakera i cim su culi da smo mi zainteresovani za Wilbekina odmah ga regrutovali :puke: :puke:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 20 jan 2018, 13:33

irfo je napisao/la:Prvo se pisalo da hoce Wanamakera i cim su culi da smo mi zainteresovani za Wilbekina odmah ga regrutovali :puke: :puke:

Wilbekin se njima nudio prije bilo kakve price sa nama

https://www.sportando.com/en/turkey/bsl ... sport.html
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

mercurial
Postovi: 897
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la mercurial » 20 jan 2018, 13:41

Dajte da damo ispisnicu Turcima za Nurkica i Musu ako ikako moze, jos je to ostalo da nesto vrijedi. Vrijeme je da se ova dva bratska naroda napokon ujedine u necemu. Nema smisla da nam vise Turci mecu odozdo, dok se prave fini prema nama. Kakav supacki potez, a znali su da treba igrati za nas. Stvarno nema nista gospodsko u njima. dzaba im sva odijela i sve kravate.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la pazzarac » 20 jan 2018, 14:12

Ti si zvezdin četnik Alenee...
"Imam kvalitet za Crvenu zvezdu i verujem da je ovo najveći izazov u mojoj karijeri. Narod u Srbiji doživljavam kao sebi blizak, uostalom imao sam još znatno ranije ideju da apliciram za srpski pasoš uz maternji slovenački. Ja kao Slovenac nisam što se vere tiče neko koga to baš zanima, odmah i da dodam, ljude delim na one dobre i loše, trećeg nema. Ako baš nekoga i interesuje, ateista sam, pa neka bude da je Crvena zvezda moja nada i vera, jer je meni košarka na prvom mestu", rekao je Omić za klupski sajt.
Iako nije za ovaj topik ali mi je fascinatno koliko pojedinci idu daleko da se toliko degradiraju za novac ,opravdava se lik sto je Alen rodom iz Tuzle kao da je to kuga ...još je zaboravio reci da od malih nogu navija za Zvezdu i ima Ratkov poster ,zelim mu da bude omiljen kod Delija kao sto je bio Kikan

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.