Reprezentacija BiH na EP 2015

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Može li se do drugog kruga?

Možeš izabrati: 1 opciju.

 
 
Rezultati

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2015, 12:18

Nigdje ne nađoh temu, ali vrijeme teče prvenstvo počinje za mjesec i po.
Ono što zabrinjava sve navijače jeste totalna nezainteresovanost državnih institucija za reprezentaciju koja bi već uveliko trebala biti na pripremama, a ona se još nije ni okupila. Čak se ne zna ni sastav. Hoće li ili neće igrati 3 najbolja i najvažnija igrača? Nameće se pitanje gledajući ovu zbrku i haos: "Šta se koji qrac dešava?"
Zadnja izmjena: DANTES, dana/u 09 sep 2015, 13:47, ukupno mijenjano 1 put.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2015, 12:21

E neka si otvorio, da ima prikladna tema.

Djedovic, Nurkic i Teletovic nece igrati. Savez nema da plati troskove priprema i prevoza. Takva je situacija :)

U dilemi sam je bolje otici i sramotiti se ili uopste ne otici i ne osramotiti se?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2015, 12:35

ako se ne ode može slijediti kazna.. treba uvijek biti optimista... ubaciti kog dječaka da stiče iskustvo i biti spreman za najgore nadati se najboljem
Zadnja izmjena: DANTES, dana/u 23 jul 2015, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2589
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la djoleprijedor » 23 jul 2015, 12:38

BiH je dobila Grupu za proći za proći,što bi se reklo.Ali...3 najbolja igrača neće igrati.Mislim njihovim izostankom i 1 pobjed postaje uspjeh.Sa njima sam siguran bio u 1/8f.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2015, 12:41

pa sad niko ne može tvrditi šta bi bilo kad bi bilo, ali svakako da bi šanse bile veće
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la geoxx » 23 jul 2015, 12:43

Ogromna steta. Sa trojkom bi garantujem igrali knockout fazu, ovako nista. Jedna pobjeda i udarati se nogom u guzicu. Koliko sam se samo radovao prvenstvu i na kraju ovo. Naravno da cu i ove godine gledati sve tekme ali nije to to.
Renfroe
Sutalo
Buza
??
Kikanovic/Stipanovic

:|

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2015, 12:45

S obzirom kolika je doza nerviranja u ovkm sportu i kada ova tri igraju za zdravlje je najbolje ne gledati ovo..

A nije da se nije znalo za izostanak ova tri, moglo je se naslutiti davno sto bi se reklo. Po meni je najmanje opravdan izostanak Djedovica, ispao je pravi pravcati levat sa ovim drzavljanstvima u rangu nekada Jasmina Hukica.
Nurkic recimo imao je probleme sa savezom ali i da je to razlog opet ima razlog i to sto je povrijedjen. Kraj sezone je sjedio, pa se onda sredio sa povredom, sada je upitno hocel biti spreman za Denver do decembra u 100% pogonu..

Teletovic je imao bolest veci dio sezone, pred kraj se tek oporavio. U kakvoj je snazi sada ko zna ali vjerovatno je boo dogovor sa ekipom da se spremi za sezonu. Dobro momak je imao bolest u Brooklynu, vjerovatno je i ovaj ugovor dobio jedva zbog toga i receno mu je da se dovede u red.

Znaci splet nesretnih okolnosti je bio, osim ovoga sa Djedovicem.

Nadati je se jednom da ce se skupiti svi uz Sulejmanovica..

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Unofficialpage » 23 jul 2015, 12:48

Ja ipak još uvijek nadam da bi Nihad mogao zaigrati. Kad bi makakr on igrao. Ne radujem više toliko ovom prvenstvu. Moglo se puno toga napravit da je ova trojka tu ali ovako teško. Ja ću se opet nadati nekom iznenađenju ali teško.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2015, 12:55

tuzlak1987 je napisao/la:S obzirom kolika je doza nerviranja u ovkm sportu i kada ova tri igraju za zdravlje je najbolje ne gledati ovo..

A nije da se nije znalo za izostanak ova tri, moglo je se naslutiti davno sto bi se reklo. Po meni je najmanje opravdan izostanak Djedovica, ispao je pravi pravcati levat sa ovim drzavljanstvima u rangu nekada Jasmina Hukica.
Nurkic recimo imao je probleme sa savezom ali i da je to razlog opet ima razlog i to sto je povrijedjen. Kraj sezone je sjedio, pa se onda sredio sa povredom, sada je upitno hocel biti spreman za Denver do decembra u 100% pogonu..

Teletovic je imao bolest veci dio sezone, pred kraj se tek oporavio. U kakvoj je snazi sada ko zna ali vjerovatno je boo dogovor sa ekipom da se spremi za sezonu. Dobro momak je imao bolest u Brooklynu, vjerovatno je i ovaj ugovor dobio jedva zbog toga i receno mu je da se dovede u red.

Znaci splet nesretnih okolnosti je bio, osim ovoga sa Djedovicem.

Nadati je se jednom da ce se skupiti svi uz Sulejmanovica..
Teletović je mogao da umre... samo ga je sreća i Bog spasili i njemu ne treba ništa zamjeriti, ali ova dvojica?
meni je igrača kao Nurkić prateći srbiju pun qrac... takvi su syebali jednu svjetsku velesilu... nurkić se ponaša kao oni.. zanimljivo i oni su mahom bili NBA igrači.. ima nešto u toj nba.. valjda to pokupe od kolega amera.. jedino su argentinci i španci tome odoljevali.. ali što se tiče đedovića e on je sve to digao na jedan sasvim novi nivo papanluka.. zar nije i Salihamidzić nešto slično uradio? ali on je već bio mator...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2015, 12:57

Postoji to zbog cega Nurkic ne igra sto kazes, prvo mozda je nesto do ugovora i managera, ali sve dok je povrijedjen ima alibi jbg. Ako se ne pojavi naredne pripreme kada bude zdrav, znaci da je ipak do razloga koji nisu sportske prirode..

Ja se ne radujem od trenutka kada sam uvidio da nema Nurkica. I da su ova dva tu osjecao bih da je ekipa nekompletna i zamisljao kako bi poceli uzimati skokove i blokade da je Nurkic tu..

Djedovic bez njih dva nije faktor, moze imati dobru utakmicu ali je njegovo bilo da pogodi sto pogoditi moze. Puno bi bio korisniji kada bi protivnici obracali paznju na Teletovica i Nurkica..

Ali mogla bi se okrenuti sreca u roku od godinu dvije, ako skontaju svi da se moze pa da se okupi bar jedno prvenstvo normalna ekipa.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la hz1987 » 23 jul 2015, 13:02

sto se mene tice ja ivanovicu nista ne bi zamjerio da povede klince i talente na eurobasket. ako nista, bili bi zanimljivi svim medijima i navijacima jer smo poslali klince.

1 ranfoe 29
2 pasalic 28
3 gordic 27
4 musa 16

5 buza 20
6 vrabac 21
7 atic 18
8 sikiras 16

9 stipanovic 29
10 kikanovic 27
11 todic 30
12 glogovac 21
13 polutak 19

14 karahodzic 19
15 sulejmanovic 20

da sam na njegovom mjestu pozvao bih ovih 15 igraca, tacije 13 (gdje bi samo 1 otpao poslije priprema) i poveo 12 igraca na eurobasket i nek bude sta bude. ako nista klinci ce skupiti dragocijene minute i iskustvo, a ovi stariji pokazati koliko mogu. pozvao bih u ovih 15 i karahodzica i sulejmanovica (iako nemaju pravo nastupa) i prosli bi pripreme, druzenje i mogli bi igrati nezvanicne utakmice jer su buducnost bh kosarke.
okosnica tima bi bili ranfoe - gordic - todic - stipanovic - kikanovic i to je to!
koliko god da su klinci limitirani i losi i nedorasli velikom takmicenju, znam da je ivanovic sposoban ako nista da ih fizicki pripremi da lete po terenu. ako nista, vidjeli bi 100-ne kontri.

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la baglama » 23 jul 2015, 13:17

jedini razlog zasto bi s makar nekim entuzijazmom pratio euro jeste poziv Aticu i mozda mladjem Djedovicu ako bude solidan u juniorima....zaista ne znam kakvu to korist imamo od nastupa sutala i persica, dva ogranicena i potrosena igraca
od saveza ocekujem da naknadno sugerise ivanovicu da treba forsirat klince jer ne idemo na rezultat

malo je bljutavo i svaljivanje lopte na nihada djedovica, usutili se i cekaju da ovaj ispadne krivac...a izgleda nisu nista poduzeli da se nesto promjeni

mirza je izabrao licni interes ispred reprezentacije, ali niko nece pljuvat po njemu...pljuje se onaj koji ce zbog operacije propustit trening kamp NBA lige i start lige..vec ispricana prica pa ne bih dalje

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2015, 13:21

Pa zar mu savez mora sredjivati papire? Dugi niz godina je igrao za reprezentaciju i sada uradi ovo kao da nema pojma kako ide papirologija. On je kriv, to je njegovo licno sta ce sa dokumenata raditi i napravio je veliki kiks.

Mirza je opravdano vani, momak je bio bolestan citavu sezonu. On nije sada uopste u spremi dovoljnoj za Eurobasket pa da se opet vraca u NBA u desetom mjesecu.. Najbolje trenutno je da se dovede u red.

Isto Nurkic povreda, do 11 mjeseca ga nema kako treba u spremi. Opravdano..

Jedino sto nije opravdano je kiks Djedovica. Kao sto rekoh ostalo se poigrala malo sudbina

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la SlevinKelevra » 23 jul 2015, 13:23

Treba maksimalno podrzati momke koji gore idu. Bez pritiska, samo nek se bore i ginu za dres.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3665
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Bayern@heart » 23 jul 2015, 13:25

Ima li gdje informacija vezana za Nihada(od njega lično) zašto nema više naš pasoš odnosno zašto više neće igrati za reprezentaciju.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Željooooo » 23 jul 2015, 13:55

DANTES je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:S obzirom kolika je doza nerviranja u ovkm sportu i kada ova tri igraju za zdravlje je najbolje ne gledati ovo..

A nije da se nije znalo za izostanak ova tri, moglo je se naslutiti davno sto bi se reklo. Po meni je najmanje opravdan izostanak Djedovica, ispao je pravi pravcati levat sa ovim drzavljanstvima u rangu nekada Jasmina Hukica.
Nurkic recimo imao je probleme sa savezom ali i da je to razlog opet ima razlog i to sto je povrijedjen. Kraj sezone je sjedio, pa se onda sredio sa povredom, sada je upitno hocel biti spreman za Denver do decembra u 100% pogonu..

Teletovic je imao bolest veci dio sezone, pred kraj se tek oporavio. U kakvoj je snazi sada ko zna ali vjerovatno je boo dogovor sa ekipom da se spremi za sezonu. Dobro momak je imao bolest u Brooklynu, vjerovatno je i ovaj ugovor dobio jedva zbog toga i receno mu je da se dovede u red.

Znaci splet nesretnih okolnosti je bio, osim ovoga sa Djedovicem.

Nadati je se jednom da ce se skupiti svi uz Sulejmanovica..
Teletović je mogao da umre... samo ga je sreća i Bog spasili i njemu ne treba ništa zamjeriti, ali ova dvojica?
meni je igrača kao Nurkić prateći srbiju pun qrac... takvi su syebali jednu svjetsku velesilu... nurkić se ponaša kao oni.. zanimljivo i oni su mahom bili NBA igrači.. ima nešto u toj nba.. valjda to pokupe od kolega amera.. jedino su argentinci i španci tome odoljevali.. ali što se tiče đedovića e on je sve to digao na jedan sasvim novi nivo papanluka.. zar nije i Salihamidzić nešto slično uradio? ali on je već bio mator...
Nije Salihamidzic uradio nešto slicno kao Đedović, Hasan se redovno odazivao u reprezentaciju, od nezavisnosti države Hasan je uvijek bio tu, nije nikakve uslove postavljao, nije glumio neku zvijezdu nego se ponašao normalno. Razni novinari i komentatori poput Bahe(koji kad reprezentacija igra loše pljuje po svim igracima a kad dobijamo svi igraci su spoj Ronalda, Maradone i Pelea) su bacali drvlje i kamenje na Hasana i govorili da ne igra isto u reprezentaciji i u Bayernu a nisu vidjeli da u Bayernu igra sa profesionalcima a u reprezentaciji se u to doba placao poziv(savez korumpiran do bola), i igrao si sa raznim amaterima koji su dobijali poziv zbog nacionalnog kljuca..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2015, 14:57

baglama je napisao/la: mirza je izabrao licni interes ispred reprezentacije, ali niko nece pljuvat po njemu...pljuje se onaj koji ce zbog operacije propustit trening kamp NBA lige i start lige..vec ispricana prica pa ne bih dalje
prestani da se drogiraš.
:stop:

čovjeka su minuti dijelili od smrti!!
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la paulus » 23 jul 2015, 15:15

ETO i sta da kazes , onaj se odreko drzavljanstva, mislim ako znamo da je savez u kurcu ,al igras za ljude koji svake dvije godine se vesele ovome i Nurkic tek posto u odma nas **** al djedovic me najvise razpcaro , i najvise me nervora sto podrzavaju to . Sa njima trojicom, i jednim od najboljih trenera i jako splidnim ostalim igracima mogli su napravit istorojski rezulat za narod. Mirza je pdustp ibph dkedpvoca jer nece pm sa, mpsat zrpli dok ovak rado pasosa ne igra . Zalosno
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la paulus » 23 jul 2015, 15:17

bogdanović hezonja rudež i dukan svi iz nba igraju za hrvatsku
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2015, 15:28

Igrali bi i nasi da su zdravi..

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.