Reprezentacija BiH na EP 2015

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Može li se do drugog kruga?

Možeš izabrati: 1 opciju.

 
 
Rezultati

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la JHam » 10 sep 2015, 21:02

Nek Nurkic nagovori Mudiay-a da igra hehe

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Mozambik » 10 sep 2015, 21:05

Bolje da nagovori prvo sebe, pa onda Lawsona, samo mu zabranit da prilazi bosanskim kafanama

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Unofficialpage » 10 sep 2015, 21:06

Dovesti Nate Robinsona, jest malo stariji. :mrgreen:

Duško govori engl. k'o i ja, jedva. :mrgreen: Valjda ostane. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2015, 21:07

Da je nekov iz nba tako potkaciti amerikanca ...:D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la mirzatele » 10 sep 2015, 21:12

JHam je napisao/la: Ne mora to uopste znaciti, imas ti logicno onih koji dodju samo da bi se nasli na spisku i igraju preko neke stvari i ako su rodjeni u BiH, ali taj "kvalitet" nekog ko BiH ne smatra svojom drzavom moze upravo dovesti do lose atmosfere, odnosa izmedju igraca i sta sve ne, i onda ti nikakav mentalitet nece pomoci.
A Preldzic da je htio igrati za nas, ne bi mu Turska ni bila opcija, tako da nezz koliko da je dobar, ja ga ne bih vracao vala.
Svaki igrac koji dodje na pripreme i tako ne iskoristi 2 mjeseca planiranog odmora sigurno nece igrati preko qrca. Da li mu je motiv uspjeh reprezentacije, individualni uspjeh i nalazenje boljeg kluba svejedno je, on ce igrati najbolje jer je profesionalac. Kazi mi eto npr. koji je to igrac igrao preko qrca za nasu reprezentaciju u skorije vrijeme ?

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la JHam » 10 sep 2015, 21:15

Mozambik je napisao/la:Bolje da nagovori prvo sebe, pa onda Lawsona, samo mu zabranit da prilazi bosanskim kafanama
Bolje ti je onda Gordica ostaviti...Evo ti statistika Lawsona kad je igrao u europi..
slika

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Interista » 10 sep 2015, 21:15

Za iduce okupljanje pokusati pridobiti Todorovica

EdoBa
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la EdoBa » 10 sep 2015, 21:17

To raduljica rođen u bih?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Kawhi » 10 sep 2015, 21:19

Ja ne vjerujem šta ljudi pišu ovdje. Prvo ono o Gordiću, kako vas nije stid :thumbdown: pa jedan napisa trebamo u podmlađivanje reprezentacije :rol: Francuzima i Špancima koji stalno izbacuju talente igraju isti i po 10ak godina, a mi bi sad u podmlađivanje reprezentacije. :rol: Čampara da igra. :tokralju:
Izdajicu Preldžića bi vraćali. :guz: Ovog briga bil mu igralo 10 Amerikanaca, a svako ko voli košarku i voli ovu državu sanja dan kada ćemo mi imati 12 kvalitetnih bez da zovemo razne Amerikance. :rol: Svaka čast Amerima, svaki dosad se borio i igrao pošteno, ali draže mi je da je neko naš tu.

Svaka čast svim igračima koji su bili tu. Neki ne posjeduju kvalitet za reprezentacije, ali i pored toga o njima ništa ružno jer su bili tu, i borili se, čak uspjeli uzeti jednu tekmu iako je svako ko iole prati košarku očekivao 0-6. Dušku hvala što je odradio ovo. Bez njega bi pukli svaku po 40 i nadam se da će ostati tu.

Strah me je samo šta će biti kada Musa u debiju za A reprezentaciju izgubi loptu ili fula šut. Mislim da će ga se većina ovdje odmah odreći. :crazy:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la boomerang5 » 10 sep 2015, 21:20

Ma da je nekog naci da nagovori bavcica da ne igra, za pocetak bi to bilo pojacanje :D

filip13
Postovi: 38026
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la filip13 » 10 sep 2015, 21:20

mirzatele je napisao/la:
JHam je napisao/la: Ne mora to uopste znaciti, imas ti logicno onih koji dodju samo da bi se nasli na spisku i igraju preko neke stvari i ako su rodjeni u BiH, ali taj "kvalitet" nekog ko BiH ne smatra svojom drzavom moze upravo dovesti do lose atmosfere, odnosa izmedju igraca i sta sve ne, i onda ti nikakav mentalitet nece pomoci.
A Preldzic da je htio igrati za nas, ne bi mu Turska ni bila opcija, tako da nezz koliko da je dobar, ja ga ne bih vracao vala.
Svaki igrac koji dodje na pripreme i tako ne iskoristi 2 mjeseca planiranog odmora sigurno nece igrati preko qrca. Da li mu je motiv uspjeh reprezentacije, individualni uspjeh i nalazenje boljeg kluba svejedno je, on ce igrati najbolje jer je profesionalac. Kazi mi eto npr. koji je to igrac igrao preko qrca za nasu reprezentaciju u skorije vrijeme ?


kako neko od nas moze znati je li neko igrao preko klinca,za bilo koju repku?

sta da iduce godine kikanovic odluci uzeti drugo drzavljanstvo,po uzoru na đedovica,pa za njim nurkic,pa gordic,pa buza,musa,hocemo li ih sve moliti da igraju za nas klad budu imali pravo igrati?

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Mozambik » 10 sep 2015, 21:20

JHam je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Bolje da nagovori prvo sebe, pa onda Lawsona, samo mu zabranit da prilazi bosanskim kafanama
Bolje ti je onda Gordica ostaviti...Evo ti statistika Lawsona kad je igrao u europi..
slika
Ozbiljnog Lawsona sam mislio. To iz Zalgirisa je bila sprdnja, mrsko mu bilo hodati.

filip13
Postovi: 38026
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la filip13 » 10 sep 2015, 21:22

EdoBa je napisao/la:To raduljica rođen u bih?


ma jok,u srbiji,porijekom je iz BiH

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la geoxx » 10 sep 2015, 21:25

Ne treba nikakve Amerikance zvati, nijednog. Taman da se ukaze prilika da Lebron licno zaigra za nas. Radije bih ovakvo stanje nego da na krilima nekog Amera idemo u druge krugove. Onaj ipak ozbiljan kad kaze da ne bi imao nista protiv da nam citavu petorku cine Ameri. :facepalm:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2015, 21:28

geoxx je napisao/la:Ne treba nikakve Amerikance zvati, nijednog. Taman da se ukaze prilika da Lebron licno zaigra za nas. Radije bih ovakvo stanje nego da na krilima nekog Amera idemo u druge krugove. Onaj ipak ozbiljan kad kaze da ne bi imao nista protiv da nam citavu petorku cine Ameri. :facepalm:
valjda si onda uzivao u ovim blamiranjima,jesi nahranio svoj ego dok ti se drzava brukala ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la geoxx » 10 sep 2015, 21:31

Naravno da nisam. Patio sam, kao sto bih patio i da nas Johnson, Milller i slicni vode do cetvrtfinala.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Kawhi » 10 sep 2015, 21:32

geoxx je napisao/la:Ne treba nikakve Amerikance zvati, nijednog. Taman da se ukaze prilika da Lebron licno zaigra za nas. Radije bih ovakvo stanje nego da na krilima nekog Amera idemo u druge krugove. Onaj ipak ozbiljan kad kaze da ne bi imao nista protiv da nam citavu petorku cine Ameri. :facepalm:
:thumbup:
delinjo je napisao/la: valjda si onda uzivao u ovim blamiranjima,jesi nahranio svoj ego dok ti se drzava brukala ?
Koliko mi precjenjujemo sport. Bruka je naše ekonomsko stanje, stopa nezaposlenosti, broj obrazovanih, etc. a to što smo u nekom sportu kar'ne to je nebitno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Greivis » 10 sep 2015, 21:33

Nek sam i procitao da je Campara bolji od Gordica. :mrgreen:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la mirzatele » 10 sep 2015, 21:34

filip13 je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:
JHam je napisao/la: Ne mora to uopste znaciti, imas ti logicno onih koji dodju samo da bi se nasli na spisku i igraju preko neke stvari i ako su rodjeni u BiH, ali taj "kvalitet" nekog ko BiH ne smatra svojom drzavom moze upravo dovesti do lose atmosfere, odnosa izmedju igraca i sta sve ne, i onda ti nikakav mentalitet nece pomoci.
A Preldzic da je htio igrati za nas, ne bi mu Turska ni bila opcija, tako da nezz koliko da je dobar, ja ga ne bih vracao vala.
Svaki igrac koji dodje na pripreme i tako ne iskoristi 2 mjeseca planiranog odmora sigurno nece igrati preko qrca. Da li mu je motiv uspjeh reprezentacije, individualni uspjeh i nalazenje boljeg kluba svejedno je, on ce igrati najbolje jer je profesionalac. Kazi mi eto npr. koji je to igrac igrao preko qrca za nasu reprezentaciju u skorije vrijeme ?


kako neko od nas moze znati je li neko igrao preko klinca,za bilo koju repku?

sta da iduce godine kikanovic odluci uzeti drugo drzavljanstvo,po uzoru na đedovica,pa za njim nurkic,pa gordic,pa buza,musa,hocemo li ih sve moliti da igraju za nas klad budu imali pravo igrati?
sve dok se kod nas bude pod "zamoliti nekog da igra" smatralo to da kulturno nazoves igraca i nakon toga stavis ga na spisak, gubit cemo igrace koji su mozda htjeli/trebali igrati za nas.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2015, 21:35

Kawhi je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Ne treba nikakve Amerikance zvati, nijednog. Taman da se ukaze prilika da Lebron licno zaigra za nas. Radije bih ovakvo stanje nego da na krilima nekog Amera idemo u druge krugove. Onaj ipak ozbiljan kad kaze da ne bi imao nista protiv da nam citavu petorku cine Ameri. :facepalm:
:thumbup:
delinjo je napisao/la: valjda si onda uzivao u ovim blamiranjima,jesi nahranio svoj ego dok ti se drzava brukala ?
Koliko mi precjenjujemo sport. Bruka je naše ekonomsko stanje, stopa nezaposlenosti, broj obrazovanih, etc. a to što smo u nekom sportu kar'ne to je nebitno.
ako je tebi precjenjivanje da se ne obrukamo onda si upravu,za drzavu se slazem naravno i to stoji na mjestu ,a brate niko ne ocekuje medalje bar ne ja,ali ako idemo da se brukamo onda koji je cilj da negdje ucestvujemo ???
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.