Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 okt 2017, 22:41

Bassha je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Evo link pa ako netko zeli da pogleda Atica

http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... YXJjbmd4aQ
Kakav je bio?

Penny Hardaway #1

U napadu je previse coskario, u odbrani tako-tako.
8p (4/5 za dva ), 5sk, 2st
Kad bi igrao i bio na 8pts, ja bi bio zadovoljan. Ova mu je godina najbitnija do sada, više nije talenat, sad je igrac i to mora pokazati.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 15 nov 2017, 21:10

Imate na AS1 Atica ako netko zeli da gleda
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la legenda reala » 15 nov 2017, 21:13

Bassha je napisao/la:Imate na AS1 Atica ako netko zeli da gleda
Odigro 2-3 minute dao 2 poena
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 04 dec 2017, 16:27

AEK 6 godina… Molim te opameti se, trazi od agenta da te smjesti negdje gdje ces igrati, najbolje u ABA-ligi. Drugi najbolji igrac protiv FRA i RUS, jedan od bolji u pretkvalifikacijama. Gledam i na twitteru, top 3 efikasnosti od igraca ispod 22 godine u Europi u klupskoj kosarci. Uopste nije igrao lose a sjedi sada na tribinama. Goni vise taj AEK, veze oni nemaju.

Jedno vrijeme sam ga smatrao najboljem talentom u Bosni. Ima prirodne kosarkaske pokrete, cesto kao da gledas balet kada vodi loptu. Pametan i vrlo koristan igrac, super forma kod suta, samo da sredi neke prepreke u glavi. Treba uzeti vise ti otvoreni suta, niko mu nece zamjerati ako promasi otvoren sut koliko ce mu se zamjerati ako ga uopste ne uzme. Razlog je jednostavan i zato sto ga smatram kao igraca koji uvjek pokusava uzeti pravu odluku na parketu neka i primjeni da treba uzeti suteve kada ima priliku jer je skoro svaki njegov otvoreni sut bolji nego bilo koji drugi sut od bilo kojeg drugog igraca u skoro svakoj sitvaciji.

Nije ni imao srece, ozbiljno se povredio pri prelazku u AEK, skroz los tretman prema njemu iz kluba a uzet je kao veliki investment. Jbg mnoge stvari su od prelazka isli protiv njega, mnogi nebi se mogli probiti u seniorsku kosarku prolazeci ono sto je on prosao ali jos uvjek pri skoro svakoj prilici koju dobije pokaze da jos uvjek posjeduje taj veliki talenat. Trebale bi uskoro stvari poci ici u njegovu koristi ali moraju se neke pametne odluke uzeti, prva po meni je da trazi posudbu negdje, nema se sta traziti u AEKu, to je ocigledno.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 05 dec 2017, 12:54

3isamagicnumber je napisao/la:AEK 6 godina… Molim te opameti se, trazi od agenta da te smjesti negdje gdje ces igrati, najbolje u ABA-ligi. Drugi najbolji igrac protiv FRA i RUS, jedan od bolji u pretkvalifikacijama. Gledam i na twitteru, top 3 efikasnosti od igraca ispod 22 godine u Europi u klupskoj kosarci. Uopste nije igrao lose a sjedi sada na tribinama. Goni vise taj AEK, veze oni nemaju.

Jedno vrijeme sam ga smatrao najboljem talentom u Bosni. Ima prirodne kosarkaske pokrete, cesto kao da gledas balet kada vodi loptu. Pametan i vrlo koristan igrac, super forma kod suta, samo da sredi neke prepreke u glavi. Treba uzeti vise ti otvoreni suta, niko mu nece zamjerati ako promasi otvoren sut koliko ce mu se zamjerati ako ga uopste ne uzme. Razlog je jednostavan i zato sto ga smatram kao igraca koji uvjek pokusava uzeti pravu odluku na parketu neka i primjeni da treba uzeti suteve kada ima priliku jer je skoro svaki njegov otvoreni sut bolji nego bilo koji drugi sut od bilo kojeg drugog igraca u skoro svakoj sitvaciji.

Nije ni imao srece, ozbiljno se povredio pri prelazku u AEK, skroz los tretman prema njemu iz kluba a uzet je kao veliki investment. Jbg mnoge stvari su od prelazka isli protiv njega, mnogi nebi se mogli probiti u seniorsku kosarku prolazeci ono sto je on prosao ali jos uvjek pri skoro svakoj prilici koju dobije pokaze da jos uvjek posjeduje taj veliki talenat. Trebale bi uskoro stvari poci ici u njegovu koristi ali moraju se neke pametne odluke uzeti, prva po meni je da trazi posudbu negdje, nema se sta traziti u AEKu, to je ocigledno.

Bio je vec na posudbi,pa se nije snasao ;) Atic nije najvrijedniji a uzeo je dobro lovu ,pa voli i taj nocni zivot.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la DaVinci » 06 dec 2017, 16:03

Edine, da hoces vise proigrat' pa da i tebe skinemo s dnevnog reda ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 06 dec 2017, 16:43

lumani je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:AEK 6 godina… Molim te opameti se, trazi od agenta da te smjesti negdje gdje ces igrati, najbolje u ABA-ligi. Drugi najbolji igrac protiv FRA i RUS, jedan od bolji u pretkvalifikacijama. Gledam i na twitteru, top 3 efikasnosti od igraca ispod 22 godine u Europi u klupskoj kosarci. Uopste nije igrao lose a sjedi sada na tribinama. Goni vise taj AEK, veze oni nemaju.

Jedno vrijeme sam ga smatrao najboljem talentom u Bosni. Ima prirodne kosarkaske pokrete, cesto kao da gledas balet kada vodi loptu. Pametan i vrlo koristan igrac, super forma kod suta, samo da sredi neke prepreke u glavi. Treba uzeti vise ti otvoreni suta, niko mu nece zamjerati ako promasi otvoren sut koliko ce mu se zamjerati ako ga uopste ne uzme. Razlog je jednostavan i zato sto ga smatram kao igraca koji uvjek pokusava uzeti pravu odluku na parketu neka i primjeni da treba uzeti suteve kada ima priliku jer je skoro svaki njegov otvoreni sut bolji nego bilo koji drugi sut od bilo kojeg drugog igraca u skoro svakoj sitvaciji.

Nije ni imao srece, ozbiljno se povredio pri prelazku u AEK, skroz los tretman prema njemu iz kluba a uzet je kao veliki investment. Jbg mnoge stvari su od prelazka isli protiv njega, mnogi nebi se mogli probiti u seniorsku kosarku prolazeci ono sto je on prosao ali jos uvjek pri skoro svakoj prilici koju dobije pokaze da jos uvjek posjeduje taj veliki talenat. Trebale bi uskoro stvari poci ici u njegovu koristi ali moraju se neke pametne odluke uzeti, prva po meni je da trazi posudbu negdje, nema se sta traziti u AEKu, to je ocigledno.

Bio je vec na posudbi,pa se nije snasao ;) Atic nije najvrijedniji a uzeo je dobro lovu ,pa voli i taj nocni zivot.
Druga su bila vremena, skoro proslo dvije godine od tada. Ako se dobro sjecam nije se ni znalo dali je tada bio ziv u aeku a nije se ni mogao probiti u reprezentaciju. Vremena su se promjenila, procitaj prvi pasus. Neka ode negdje u aba-ligu i vidjeces sta zaista moze. Ne budi hejter ;) on i Musa su aBd buducnosti na 2-3.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 06 dec 2017, 17:00

Kad smo kod AEKa, Bandja Sy ce najverovatnije napustiti tim tako da bi Atic trebao da se nadje u rosteru za Grcku ligu... (Jedino ako ne planiraju da dovedu nekog kao zamjenu za ovog )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 06 dec 2017, 17:40

Bassha je napisao/la:Kad smo kod AEKa, Bandja Sy ce najverovatnije napustiti tim tako da bi Atic trebao da se nadje u rosteru za Grcku ligu... (Jedino ako ne planiraju da dovedu nekog kao zamjenu za ovog )
Tesko ce sta postici ako ce tako godinama cekati da upadne u roster ponekada kada ne ganjaju zamjenu za njega po svijetu. Zasluzuje bolje to je vec pokazao, niko mu to u aeku nece dati ako sam ne potrazi.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 06 dec 2017, 20:43

Nisam ja hejter nego pisem cinjenice koje niko nece da vidi...Repka je samo dokaz da mi nemamo bolje ..Atic ce igrati kada kosarku shvati onako kao sa 15,16 godina,ovako je uzeo lovu i poceo party life...

@Kk Bosna je tu vise upucen,on moze jos vise napisati ako ja vec nisam u pravu.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ziggs » 06 dec 2017, 21:05

lumani je napisao/la:Nisam ja hejter nego pisem cinjenice koje niko nece da vidi...Repka je samo dokaz da mi nemamo bolje ..Atic ce igrati kada kosarku shvati onako kao sa 15,16 godina,ovako je uzeo lovu i poceo party life...

@Kk Bosna je tu vise upucen,on moze jos vise napisati ako ja vec nisam u pravu.
Voli shishu ko majku rođenu :D

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la CashMan » 07 dec 2017, 10:02

Ma Atić je kreten i baraba. Da ima imalo Džananove psihe, bio bi među najboljim u Evropi, ovako neka se i dalje kreteniše i interveniše ako se realno napiše da ga nema ni na mapi.

Je li ono on na pripremama omladinaca nekom stavio kitu u usta na spavanju pa izbačen, ako se dobro sjećam?
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la hz1987 » 07 dec 2017, 10:11

partijanje, kurvanje, kockanje, alkohol nisu razlog za sjedenje na tribinama, malu minutazu i slabe partije.
bilo je i bice vrhunskih igraca boema. niko njemu ne brani da on partija, hebaje okolo, cuga i kocka. problem je kad to nisi sposoban uskladiti tako da budes prvi na treningu, najbolje odradjujes isti i gines na utakmici. to sto ti je to ventil neko nece tolerisati ali ako stoje iza tebe rezultati, moze taj isti mahati usima. iza atica nema rezultata. prvi jordan je svakom prilikom kad je imao slobodno radio sljedece: kubanka usta, koka u krilo, karte u ruku i cipovi na stolu. al u 9h ujutro prvi na treningu i najbolji.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 07 dec 2017, 10:36

CashMan je napisao/la:Ma Atić je kreten i baraba. Da ima imalo Džananove psihe, bio bi među najboljim u Evropi, ovako neka se i dalje kreteniše i interveniše ako se realno napiše da ga nema ni na mapi.

Je li ono on na pripremama omladinaca nekom stavio kitu u usta na spavanju pa izbačen, ako se dobro sjećam?
:thumbup: :thumbup:

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 08 dec 2017, 16:18

Sotiris Manolopoulos vise nije trener Aeka
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la KK_Bosna » 08 dec 2017, 17:53

Sve ste napisali,nemam sta dodati... nas najveci talent (veci i od muse), al ujedno i najveca budala, klosar i glupan...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ziggs » 08 dec 2017, 22:03

hz1987 je napisao/la:partijanje, kurvanje, kockanje, alkohol nisu razlog za sjedenje na tribinama, malu minutazu i slabe partije.
bilo je i bice vrhunskih igraca boema. niko njemu ne brani da on partija, hebaje okolo, cuga i kocka. problem je kad to nisi sposoban uskladiti tako da budes prvi na treningu, najbolje odradjujes isti i gines na utakmici. to sto ti je to ventil neko nece tolerisati ali ako stoje iza tebe rezultati, moze taj isti mahati usima. iza atica nema rezultata. prvi jordan je svakom prilikom kad je imao slobodno radio sljedece: kubanka usta, koka u krilo, karte u ruku i cipovi na stolu. al u 9h ujutro prvi na treningu i najbolji.
jesi to upravo poredio jordana sa velikim atom u bilo kom kontekstu

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la DaVinci » 09 dec 2017, 01:03

CashMan je napisao/la:Je li ono on na pripremama omladinaca nekom stavio kitu u usta na spavanju pa izbačen, ako se dobro sjećam?
Nije kitsona al' jest jaja: 'teabag' ... cini mi se da je to uradio nekom momku iz RS-a ... :puke:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la hz1987 » 19 dec 2017, 12:08

Ziggs je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:partijanje, kurvanje, kockanje, alkohol nisu razlog za sjedenje na tribinama, malu minutazu i slabe partije.
bilo je i bice vrhunskih igraca boema. niko njemu ne brani da on partija, hebaje okolo, cuga i kocka. problem je kad to nisi sposoban uskladiti tako da budes prvi na treningu, najbolje odradjujes isti i gines na utakmici. to sto ti je to ventil neko nece tolerisati ali ako stoje iza tebe rezultati, moze taj isti mahati usima. iza atica nema rezultata. prvi jordan je svakom prilikom kad je imao slobodno radio sljedece: kubanka usta, koka u krilo, karte u ruku i cipovi na stolu. al u 9h ujutro prvi na treningu i najbolji.
jesi to upravo poredio jordana sa velikim atom u bilo kom kontekstu
sa paspaljem

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.