Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la baglama » 09 apr 2016, 23:13

svako u timu svijeta cim primi loptu sam zavrsava..anarhija, 30 izgubljenih lopti na 6-7 min do kraja sve govori....nije ovo vidjelo kosarke. atic se kao timski igrac tu ne uklapa...da su znali mogli su mu pustit loptu da im kreira zicere, umjesto da izbacuju air ballove i lome tablu u ovoj svako za sebe indijanstini
Zadnja izmjena: baglama, dana/u 09 apr 2016, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.

mercurial
Postovi: 902
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la mercurial » 09 apr 2016, 23:14

Ima li gdje statistika ove utakmice?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 apr 2017, 15:48

Ljudi jel živ ovaj momak? Igra li gdje ?

Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 10 apr 2017, 15:50

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 apr 2017, 16:10

Bassha je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_kosarka/aek-ed ... lub/219470
Od tad mu se "gubi " svaki trag
Koja tuga jbt. Strašan talenat nam propada a meni lično je bio ispred Muse
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 10 apr 2017, 16:14

Tracy3McGrady je napisao/la:
Bassha je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_kosarka/aek-ed ... lub/219470
Od tad mu se "gubi " svaki trag
Koja tuga jbt. Strašan talenat nam propada a meni lično je bio ispred Muse
Sljedeca sezona mu je zadnji voz, treba naci klub gdje ce da igra,inace....
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Chinaglia » 10 apr 2017, 16:37

pa jel moze naci klub u ABA ligi jebt
kod nas igraci kada igraci odu u jace evropske lige, salju ih na neke posudbe, da te bog sacuva

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 10 apr 2017, 17:34

Chinaglia je napisao/la:pa jel moze naci klub u ABA ligi jebt
kod nas igraci kada igraci odu u jace evropske lige, salju ih na neke posudbe, da te bog sacuva

Za njega je Njemacka liga....

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Atić

Post Postao/la Federer17 » 10 apr 2017, 17:41

Ma kakva njemacka liga, neka dodje u ABA ligu, pa taman u najlosiji tim iste. Niti ce imati problema sa jezikom, niti sa nekim drugim prilagodjavanjima. Bio je Vrabac po Njemackoj, pa nije nista napredovao. Dosao u Partizan i gori nego je otisao. Bojim se da ce i Ammar izvisiti odozda.

Btw, moze li neko razgovarati s ovim momkom, kontaktirati ga nekako (ss.ba redakcija?), jer se zaista radi o strasnom talentu. Ja sam ga uvijek isticao isped Muse, a eto sta mu se desilo od odlaska u Grcku. Ne mogu da vjerujem da talenat kao sto je on dozvoli sebi da tek tako propadne...

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Chstal » 10 apr 2017, 18:44

Federer17 je napisao/la:Ma kakva njemacka liga, neka dodje u ABA ligu, pa taman u najlosiji tim iste. Niti ce imati problema sa jezikom, niti sa nekim drugim prilagodjavanjima. Bio je Vrabac po Njemackoj, pa nije nista napredovao. Dosao u Partizan i gori nego je otisao. Bojim se da ce i Ammar izvisiti odozda.

Btw, moze li neko razgovarati s ovim momkom, kontaktirati ga nekako (ss.ba redakcija?), jer se zaista radi o strasnom talentu. Ja sam ga uvijek isticao isped Muse, a eto sta mu se desilo od odlaska u Grcku. Ne mogu da vjerujem da talenat kao sto je on dozvoli sebi da tek tako propadne...
Nije ni prvi a ni zadnji igrac koji ce propasti. Osladili su mu se novci, sad ih trosi na šiše a i pogledaj mu i stan koji iznajmljuje sa bazenom. Momak izbjegava trening i ne moze napredovati.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la nerminh74 » 10 apr 2017, 18:54

Eto pricamo o eventualnom ulasku KK Bosne u aba, zar im nebi bilo bolje dovesti gegica i atica na posudbu nego neke polovnjake za rotaciju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la bhsport » 11 apr 2017, 20:23

Tracy3McGrady je napisao/la:Ljudi jel živ ovaj momak? Igra li gdje ?

Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk
Kako strucnjak #neno04 rece, pravi izbor kod Sakote. Oj kakav levat majko draga. :urnebes: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 03 jul 2017, 18:18

Santiago Yusta potpisao za Real, prije par godine u duelu protiv Spanije - Atic 28p,12sk,4ast vs Yusta 2p,2sk,1ast
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Kajzer10 » 03 jul 2017, 21:33

Bas tuga. Jos kad ono vidim, ode lik neke turnire na ulici sa jaranima igrati. Bio momak fin igrac u juniorima, sa Sparsima u Madridu izgledao odlicno, ono u18 prvenstvo brutalan. Ocekivao sam bar finog euroligaskog igraca. Dabogdo ikad i zaigra u njoj, kako stvari stoje

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la ASD » 03 jul 2017, 22:10

bhsport je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Ljudi jel živ ovaj momak? Igra li gdje ?

Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk
Kako strucnjak #neno04 rece, pravi izbor kod Sakote. Oj kakav levat majko draga. :urnebes: :urnebes:
Sumnjam da je do Sakote, jer Atic ne moze nigdje da se snadje, otisao je i Sakota sa mjesta trenera u Aeku, isao je i na posudbu u Sparse i u Trijalu pa nista nije uradio.
Nadam se da grijesim, ali nece on dugo izvan nase lige, mora s trgnuti podhitno.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 avg 2017, 23:22

Na ovom momku se vidi košarkaška inteligencija, još malo da vrati šut na pristojne procente i da nađe klub gdje će igrati, i definitvno sam siguran da može vratiti karijeru na pravi put.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Lotus » 05 avg 2017, 23:46

Tracy3McGrady je napisao/la:Na ovom momku se vidi košarkaška inteligencija, još malo da vrati šut na pristojne procente i da nađe klub gdje će igrati, i definitvno sam siguran da može vratiti karijeru na pravi put.

Penny Hardaway #1
Ma njesra je taj njegov ugovor sa AEK-om sest godina je stvarno previse..Sad ce ga sigurno vratit oni sebi,a opet sumnjam da ce tamo ista igrai sledece sezone.Logicnije mi je bilo da je njega Markovic umjesto Vrapca doveo,ali sjeti se da su njega za dzaba dobili,a Atica bi mogli samo na posudbu dobiti.
Inace podsjeca na Pedju Stojakovica..mislim kad se sagleda sveukupno i ono U-18 kad je dominirao..

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 avg 2017, 23:53

Lotus je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Na ovom momku se vidi košarkaška inteligencija, još malo da vrati šut na pristojne procente i da nađe klub gdje će igrati, i definitvno sam siguran da može vratiti karijeru na pravi put.

Penny Hardaway #1
Ma njesra je taj njegov ugovor sa AEK-om sest godina je stvarno previse..Sad ce ga sigurno vratit oni sebi,a opet sumnjam da ce tamo ista igrai sledece sezone.Logicnije mi je bilo da je njega Markovic umjesto Vrapca doveo,ali sjeti se da su njega za dzaba dobili,a Atica bi mogli samo na posudbu dobiti.
Inace podsjeca na Pedju Stojakovica..mislim kad se sagleda sveukupno i ono U-18 kad je dominirao..
Sve je to nebitno ako se on ne dođe "sebi", pa danas na tekmi ima otvoren šut i posao da suta i stane i dodaje loptu Musi koji pogađa za tri. Musa mu je posle toga nešto gestikulisao, u fazonu vidiš, slobodno opali. Tu se najbolje vidjelo koliko mu fali samopouzdanja. A u više navrata se vidjelo koliko je talentovan. Sjajan pregled igre, ali nek više onih ulaza kao prije, a ni trica do večera s, jer ih nije smjeo ni sutirati zbog Bog zna čega.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Lotus » 06 avg 2017, 00:00

Tracy3McGrady je napisao/la:
Lotus je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Na ovom momku se vidi košarkaška inteligencija, još malo da vrati šut na pristojne procente i da nađe klub gdje će igrati, i definitvno sam siguran da može vratiti karijeru na pravi put.

Penny Hardaway #1
Ma njesra je taj njegov ugovor sa AEK-om sest godina je stvarno previse..Sad ce ga sigurno vratit oni sebi,a opet sumnjam da ce tamo ista igrai sledece sezone.Logicnije mi je bilo da je njega Markovic umjesto Vrapca doveo,ali sjeti se da su njega za dzaba dobili,a Atica bi mogli samo na posudbu dobiti.
Inace podsjeca na Pedju Stojakovica..mislim kad se sagleda sveukupno i ono U-18 kad je dominirao..
Sve je to nebitno ako se on ne dođe "sebi", pa danas na tekmi ima otvoren šut i posao da suta i stane i dodaje loptu Musi koji pogađa za tri. Musa mu je posle toga nešto gestikulisao, u fazonu vidiš, slobodno opali. Tu se najbolje vidjelo koliko mu fali samopouzdanja. A u više navrata se vidjelo koliko je talentovan. Sjajan pregled igre, ali nek više onih ulaza kao prije, a ni trica do večera s, jer ih nije smjeo ni sutirati zbog Bog zna čega.

Penny Hardaway #1
Znam upravu si sve i ja sam to prije spominjao.A i morao je izgubiti samopouzdanje,jer dvije godine bez kosarke ozbiljne je previse za svakoga.Njemu je problem u glavi i to se vidi..to ako prelomi moze biti ubica :kafa:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Esport » 06 avg 2017, 08:42

Očekujem da će u srijedu biti jos bolji, vidi se da se polako otvara, vraca mu se samopouzdanje.
Dobro reče Dule, "svaka budala može uništiti igraća"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.