Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la ljubiteljsporta » 06 avg 2017, 09:36

On stvarno ima neku eleganciju i kosarkasku intelligenciju kada igra... Kad on i Musa igraju u paru tacno znas nesto ce smisliti

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 06 avg 2017, 10:33

ljubiteljsporta je napisao/la:On stvarno ima neku eleganciju i kosarkasku intelligenciju kada igra... Kad on i Musa igraju u paru tacno znas nesto ce smisliti

Nije on pored Muse nista smislio,krije se...Dule ga nakon svake greske salje na klupu da shvati u cemu je problem..Jucer ga je 15 sekundi do kraja izveo,jer je opet luda glava radila

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la save » 06 avg 2017, 11:05

Meni Atić izgleda prilično isprepadan - trebo bi kod kakve nane da salije stravu. Kad mi imo Musina jaja, bio bi extra igrač. Nadam se da će uspjeti prebroditi sve nedostatke koji ga sprečavaju da razvije svoj potencijal

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Bassha » 06 avg 2017, 11:09

[quote="save"]Meni Atić izgleda prilično isprepadan - trebo bi kod kakve nane da salije stravu. Kad mi imo Musina jaja, bio bi extra igrač. Nadam se da će uspjeti prebroditi sve nedostatke koji ga sprečavaju da razvije svoj potencijal[/quoted]

Ciglar Vrabac sutra trice ko lud, a onda pogledas Atica koji nema samopouzdanja da osuta otvoren sut dovoljno govori da je u nekoj blokadi.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la save » 06 avg 2017, 13:51

Bassha je napisao/la:
save je napisao/la:Meni Atić izgleda prilično isprepadan - trebo bi kod kakve nane da salije stravu. Kad mi imo Musina jaja, bio bi extra igrač. Nadam se da će uspjeti prebroditi sve nedostatke koji ga sprečavaju da razvije svoj potencijal[/quoted]

Ciglar Vrabac sutra trice ko lud, a onda pogledas Atica koji nema samopouzdanja da osuta otvoren sut dovoljno govori da je u nekoj blokadi.
Ma cijeli tim je u nekoj blokadi osim Muse. Renfroe je imao prilika da suta ali nista. Vrabac je poslije tih neuspjelih pokušaja nekoliko puta bio sam ali se nije usuđivo. Na kraju je Atić čini mi se uzeo te tri trojke što je super za njega. Svaka čast momcima na borbenosti i valjda se malo oslobode pritiska i imperativa.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Atić

Post Postao/la Federer17 » 06 avg 2017, 14:09

lumani je napisao/la: Nije on pored Muse nista smislio,krije se...Dule ga nakon svake greske salje na klupu da shvati u cemu je problem..Jucer ga je 15 sekundi do kraja izveo,jer je opet luda glava radila
Stoji da momak djeluje smuseno, prepadnuto, izgubljeno, ali je on sinoc, bez obzira na sve to, odigrao i vise nego korektno. Uz Musu i Lazica bio najbolji na utakmici, i samo mozemo ocekivati bolje partije od njega, jer bi bilo prirodno da taj pritisak vremenom nestane. Tim tvojim 'luda glava' ne znam sta hoces reci, ono sto je sigurno da se ovaj njegov mali psiholoski problem (a kako da ga i ne bude kada 2 godine nije igrao) nema veze s tim. Po mom misljenju, Dusko ga je izveo zbog umora (jer je odigrao zadnjih 5-6 min) jer mu je trebala jaca odbrana, a nikako zbog nekakve lude glave koju ti konstantno spominjes. Takodjer, Duskove rotacije su dobro poznate i mene apsolutno nista ne moze iznenaditi kada je on u pitanju. Ne znam iz kojeg razloga u vise navrata pokusavas osporiti i umanjiti bilo sta se tice njega, kao da to namjerno radis.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 06 avg 2017, 14:16

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Nije on pored Muse nista smislio,krije se...Dule ga nakon svake greske salje na klupu da shvati u cemu je problem..Jucer ga je 15 sekundi do kraja izveo,jer je opet luda glava radila
Stoji da momak djeluje smuseno, prepadnuto, izgubljeno, ali je on sinoc, bez obzira na sve to, odigrao i vise nego korektno. Uz Musu i Lazica bio najbolji na utakmici, i samo mozemo ocekivati bolje partije od njega, jer bi bilo prirodno da taj pritisak vremenom nestane. Tim tvojim 'luda glava' ne znam sta hoces reci, ono sto je sigurno da se ovaj njegov mali psiholoski problem (a kako da ga i ne bude kada 2 godine nije igrao) nema veze s tim. Po mom misljenju, Dusko ga je izveo zbog umora (jer je odigrao zadnjih 5-6 min) jer mu je trebala jaca odbrana, a nikako zbog nekakve lude glave koju ti konstantno spominjes. Takodjer, Duskove rotacije su dobro poznate i mene apsolutno nista ne moze iznenaditi kada je on u pitanju. Ne znam iz kojeg razloga u vise navrata pokusavas osporiti i umanjiti bilo sta se tice njega, kao da to namjerno radis.

Danas su ti poznate rotacije a jucer si pljuvao.Dusko ga je izveo na kraju jer je bez ikakve potrebe izgubio loptu i ovi zabili ,to je ta luda glava.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Atić

Post Postao/la Federer17 » 06 avg 2017, 14:29

lumani je napisao/la: Danas su ti poznate rotacije a jucer si pljuvao.Dusko ga je izveo na kraju jer je bez ikakve potrebe izgubio loptu i ovi zabili ,to je ta luda glava.
Druze, ti pljuvanjem nazivas neslaganje s izvodjenjem igraca nakon sto na parketu provedu minut ili manje od toga? :? Ja sam se nadovezao (tj. slozio s njim) na @legendin post gdje je on napisao da 'pretjeruje s izmjenama' i to nema ama bas nikakve veze s pljuvanjem. I da, poznate su mi rotacije, nagledao sam se Duletovih utakmica. ;)

Pa sta, izgubio je i Musa loptu u zadnjim minutima, mozda cak i 2x? Treba se sada momak napadati i ponavljati 'luda glava' zbog necega sto se desava i sto se moze desiti svakom mogucem igracu? Boze sacuvaj. :crazy:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Rokoko87 » 06 avg 2017, 14:41

Nedopustivo je da Hasandić smije potegnuti sa 9 metara, dok ovaj fintira na otvorenom šutu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 06 avg 2017, 14:44

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Danas su ti poznate rotacije a jucer si pljuvao.Dusko ga je izveo na kraju jer je bez ikakve potrebe izgubio loptu i ovi zabili ,to je ta luda glava.
Druze, ti pljuvanjem nazivas neslaganje s izvodjenjem igraca nakon sto na parketu provedu minut ili manje od toga? :? Ja sam se nadovezao (tj. slozio s njim) na @legendin post gdje je on napisao da 'pretjeruje s izmjenama' i to nema ama bas nikakve veze s pljuvanjem. I da, poznate su mi rotacije, nagledao sam se Duletovih utakmica. ;)

Pa sta, izgubio je i Musa loptu u zadnjim minutima, mozda cak i 2x? Treba se sada momak napadati i ponavljati 'luda glava' zbog necega sto se desava i sto se moze desiti svakom mogucem igracu? Boze sacuvaj. :crazy:

Musa je dokazan igrac i usput mladi 2 godine.Atic nema Mira u glavi dxa odigra nekih 15min bez nekih gluposti a Dule ga zbog toga izvodi a to ce valjda pomoci..

Btw,nije ovo pljuvanje po Aticu nego samo neke cinjenice,ja znam da ima forumasa kojima je Atic bolji i od Muse.....

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Atić

Post Postao/la Federer17 » 06 avg 2017, 14:48

lumani je napisao/la: Musa je dokazan igrac i usput mladi 2 godine.Atic nema Mira u glavi da odigra nekih 15min bez nekih gluposti a Dule ga zbog doga izvodi a to ce valjda pomoci..

Btw,nije ovo pljuvanje po Aticu nego samo neke cinjenice,ja znam da ima forumasa kojima je Atic bolji i od Muse.....
Cuj nema mira u glavi, a to vjerovatno dokazujes gubljenjem lopte, promasivanjem suta i sl. Nesto sto je neminovno u kosarci. :? Ima on mira, samo nema samopozdanja. Meni je npr. i takav duplo bolji od Hasandica, koji se pofino naigrao u ove dvije utakmice.

Nije pljuvanje ni to sto ga (sarkasticno ili ne, prije da ne) vracas u Sparse i time omalovazavas njega i njegov potencijal. Oni kojima je on bolji od Muse svakako se ne trebaju ni uzimati za ozbiljno.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 06 avg 2017, 14:52

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Musa je dokazan igrac i usput mladi 2 godine.Atic nema Mira u glavi da odigra nekih 15min bez nekih gluposti a Dule ga zbog doga izvodi a to ce valjda pomoci..

Btw,nije ovo pljuvanje po Aticu nego samo neke cinjenice,ja znam da ima forumasa kojima je Atic bolji i od Muse.....
Cuj nema mira u glavi, a to vjerovatno dokazujes gubljenjem lopte, promasivanjem suta i sl. Nesto sto je neminovno u kosarci. :? Ima on mira, samo nema samopozdanja. Meni je npr. i takav duplo bolji od Hasandica, koji se pofino naigrao u ove dvije utakmice.

Nije pljuvanje ni to sto ga (sarkasticno ili ne, prije da ne) vracas u Sparse i time omalovazavas njega i njegov potencijal. Oni kojima je on bolji od Muse svakako se ne trebaju ni uzimati za ozbiljno.[/quote


Hahhq..ne pricam o promasenim tricama nego glupim TO...Da promasi 10 trica je OK,sve dok shutira..da,spomenuo sam Sparse na izjavu vratiti ce se Atic a ja se pitam gdje?ili kada je nesto odigrao u Sen..Kosarci..

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Atić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 avg 2017, 01:45

lumani je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Danas su ti poznate rotacije a jucer si pljuvao.Dusko ga je izveo na kraju jer je bez ikakve potrebe izgubio loptu i ovi zabili ,to je ta luda glava.
Druze, ti pljuvanjem nazivas neslaganje s izvodjenjem igraca nakon sto na parketu provedu minut ili manje od toga? :? Ja sam se nadovezao (tj. slozio s njim) na @legendin post gdje je on napisao da 'pretjeruje s izmjenama' i to nema ama bas nikakve veze s pljuvanjem. I da, poznate su mi rotacije, nagledao sam se Duletovih utakmica. ;)

Pa sta, izgubio je i Musa loptu u zadnjim minutima, mozda cak i 2x? Treba se sada momak napadati i ponavljati 'luda glava' zbog necega sto se desava i sto se moze desiti svakom mogucem igracu? Boze sacuvaj. :crazy:

Musa je dokazan igrac i usput mladi 2 godine.Atic nema Mira u glavi dxa odigra nekih 15min bez nekih gluposti a Dule ga zbog toga izvodi a to ce valjda pomoci..

Btw,nije ovo pljuvanje po Aticu nego samo neke cinjenice,ja znam da ima forumasa kojima je Atic bolji i od Muse.....
Meni lično je bio veći talenat od Muse, samo što je Musa poradio na sutu a o ulazima da ne pričam. Dok je Edin nekako nakon onog EP izgubio šut, pa čak i slobodna je počeo fulati od tada, ulazi kao da i ne postoje. Ali polako se to vraća, a o njegovoj inteligenciji ne treba pričati, momak ima košarku u malom prstu i pp tome su veoma slicni Musa i on. Samo što je jedan uplašen a drugi želi javno više prstenja od Jordana. E tu je razlika, a siguran sam da će Atic nadoci uz Musu i naravno Duleta.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2017, 14:31


Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Admir_Sa » 07 avg 2017, 15:24

krv će on morati propišati da spasi karijeru, ovo sa duletom i reprezentacijom je samo jedna mala odskocna daska.
nema potpisa

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Atić

Post Postao/la Federer17 » 07 avg 2017, 18:53

Admir_Sa je napisao/la:krv će on morati propišati da spasi karijeru, ovo sa duletom i reprezentacijom je samo jedna mala odskocna daska.
I ja to isto mislim, zato mu je sada od nevjerovatne vaznosti u kakvom ce klubu igrati naredne sezone. Tjesi me malo i to sto je Dusko trener, nece imati nikakvih obaveza u nekom klubu, pa ce ih vjerovatno on pomno pratiti i eventualno upucivati neke savjete (zasto ne i pomoci da pojedinci pronadju klub). Ali sve to dzaba ako on nastavi po starim navima, a iskreno se nadam da je to ostavio iza sebe.

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la ljubiteljsporta » 27 avg 2017, 08:56

Sudeći po najavi na službenoj stranici AEK-a, od Atića itekako mnogo očekuju ove sezone...

http://www.aekbc.gr/el/articles-1688/na ... o-atit.htm

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Volvic » 27 avg 2017, 09:25

ljubiteljsporta je napisao/la:Sudeći po najavi na službenoj stranici AEK-a, od Atića itekako mnogo očekuju ove sezone...

http://www.aekbc.gr/el/articles-1688/na ... o-atit.htm
To je Interview snjim gdje uopste ne dolazi do izrazaja sta AEK-a od njega ove sezone ocekuje. Vidjecemo, ako bi bio u rotaciji to bi bilo vise nego odlicno. :bih:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la kobe24 » 27 avg 2017, 09:55

Volvic je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:Sudeći po najavi na službenoj stranici AEK-a, od Atića itekako mnogo očekuju ove sezone...

http://www.aekbc.gr/el/articles-1688/na ... o-atit.htm
To je Interview snjim gdje uopste ne dolazi do izrazaja sta AEK-a od njega ove sezone ocekuje. Vidjecemo, ako bi bio u rotaciji to bi bilo vise nego odlicno. :bih:
Ma sve je to skroz upitno, jer oni vec sad u ekipi imaju pet Amerikanaca, a mislim da jos nisu kompletirali roster. :?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la nerminh74 » 27 avg 2017, 13:21

Ako dovedu jos koga i ako ima imalo mozga neka trazi pozajmicu i valjda ima ko u bosni da ga trazi
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.