Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 21 mar 2017, 12:34

Teško njemu s našim.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 13:05

Divos je napisao/la: $, $ у & ? " - " $.
.
Ovo bi me najvise obradovalo, a stvarno ne znam na sta ce ovo ispasti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la JohnCleese » 21 mar 2017, 13:27

Ako se ispostavi tacnom, ovo je odlicna vijest :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 21 mar 2017, 13:55

odusevljen sam ....poslije Ivanovica po meni najvece trenersko ime koje ce trenirati nasu repku....eh sad razlika u odnosu na eru Ivanovica je ta sto ce Vujosevic imati na raspolaganju 70 % jacu ekipu od njega....tako da ko zna ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Muumii » 21 mar 2017, 13:57

A zar ima neko takmicenje sad ? zar nije bilo receno neka pauza do 2019 ja msm ? ili sam nesto pogresno skontao,ako nekome nije tesko da me uputi malo ?

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 14:06

Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 21 mar 2017, 14:10

KK_Bosna je napisao/la:Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
pa ko je smislio takve kvalifikacije i tu glupost treba ga upucati da ne udise vise vazduh na dunjaluku....nisam znao to ali ne razumijem sta je fora onda kako neko moze takvu glupost smisliti ???
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 44Bertans » 21 mar 2017, 14:11

Ne bih da vam kvarim očekivanja.
General je veliki trener. Međutim, bolest je ta koja ga godinama već iscrpljuje, nisam siguran koliko će moći u aktuelnom trenutku, pomoći vašoj reprezentaciji. Naročito, ukoliko mu se ljudi iz Saveza počnu mješati u sistem rada.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 21 mar 2017, 14:15

44Bertans je napisao/la:Ne bih da vam kvarim očekivanja.
General je veliki trener. Međutim, bolest je ta koja ga godinama već iscrpljuje, nisam siguran koliko će moći u aktuelnom trenutku, pomoći vašoj reprezentaciji. Naročito, ukoliko mu se ljudi iz Saveza počnu mješati u sistem rada.
suti brate....kakve su nas ublehe vodile ovo je osvjezenje....a da nije sposoban vjerovatno se i ne bi bavio ovim poslom...nadam se najboljem :)
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 14:17

delinjo je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
pa ko je smislio takve kvalifikacije i tu glupost treba ga upucati da ne udise vise vazduh na dunjaluku....nisam znao to ali ne razumijem sta je fora onda kako neko moze takvu glupost smisliti ???
Fiba druze, fiba... najgora sportska organizacija koja postoji

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 21 mar 2017, 14:24

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk[/quote]

pa ko je smislio takve kvalifikacije i tu glupost treba ga upucati da ne udise vise vazduh na dunjaluku....nisam znao to ali ne razumijem sta je fora onda kako neko moze takvu glupost smisliti ???[/quote]
Fiba druze, fiba... najgora sportska organizacija koja postoji

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk[/quote]

ma to ne treba ni igrati onda ,ne vidim smisao da igras nesto a ne mozes zvati nabolje igrace,haj mi imamo samo dvojicu tamo,kako je ovima sto je vecina okosnica iz NBA...sta oni trebaju ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Raonffa » 21 mar 2017, 14:25

KK_Bosna je napisao/la:Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Ove neke pretkvalifikacije se igraju tamo nekad u augustu/septembru na ljeto?, i tada će biti održane pripreme za Eurobasket i sam Eurobasket. Sad, teoretski, NBA igrači će igrati za svoje reprezentacije na Eurobasketu i pripremama pred sam Eurobasket (mada ima ono neko pravilo o treniranju, al' uglavnom nekih mjesec dana pred samo takmičenje uđu u trenažni proces)?

Zašto sad, recimo, Nurkić ne bi nastupao za nas u tim kvalifikacijama? Šta konkretno njegov nastup u kvalama odvaja od nastupa recimo Gallinarija, Jokića, Bogdanovića za njihove reprezentacije na Eurobasketu? Ko konkretno brani Nurkiću i Teletoviću igranje u tim kvalifikacijama?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 14:29

Raonffa je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Ove neke pretkvalifikacije se igraju tamo nekad u augustu/septembru na ljeto?, i tada će biti održane pripreme za Eurobasket i sam Eurobasket. Sad, teoretski, NBA igrači će igrati za svoje reprezentacije na Eurobasketu i pripremama pred sam Eurobasket (mada ima ono neko pravilo o treniranju, al' uglavnom nekih mjesec dana pred samo takmičenje uđu u trenažni proces)?

Zašto sad, recimo, Nurkić ne bi nastupao za nas u tim kvalifikacijama? Šta konkretno njegov nastup u kvalama odvaja od nastupa recimo Gallinarija, Jokića, Bogdanovića za njihove reprezentacije na Eurobasketu? Ko konkretno brani Nurkiću i Teletoviću igranje u tim kvalifikacijama?
procitaj jos jednom moj post... da li sam napisao "pretkvalifikacije" il "kvalifikacije"?

a ako nam trebaju i juka i mirza u pretkvalifikacijama protiv armenije, onda je bolje kljuc u bravu u savez i izbusiti sve kosarkaske lopte u bih
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 21 mar 2017, 14:34

pa sumnjam onda da mi imamo bilo sta traziti u tim kvalama bez Jusufa i Mirze :)
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 14:37

delinjo je napisao/la:pa sumnjam onda da mi imamo bilo sta traziti u tim kvalama bez Jusufa i Mirze :)
ma od mirze ionako ne bismo imali mnogo toga 2018. godine, tako da to i nije neka steta... ali steta je ako juke ne budemo imali jer juka vie nama znaci nego svi NBA igraci francuskoj (a to je citava ekipa) jer francuzi opet u kvalifikacijama tada imaju de coloa, a mi vrabca :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
MadrRasa
Postovi: 114
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MadrRasa » 21 mar 2017, 14:39

Igrat će Teletina, jer kad skontaju kakva je prevara od igrača, dobiće nogu iz baksa, i niko ga neće htjeti

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Rokoko87 » 21 mar 2017, 14:40

KK_Bosna je napisao/la:
delinjo je napisao/la:pa sumnjam onda da mi imamo bilo sta traziti u tim kvalama bez Jusufa i Mirze :)
ma od mirze ionako ne bismo imali mnogo toga 2018. godine, tako da to i nije neka steta... ali steta je ako juke ne budemo imali jer juka vie nama znaci nego svi NBA igraci francuskoj (a to je citava ekipa) jer francuzi opet u kvalifikacijama tada imaju de coloa, a mi vrabca :tokralju:
Vrabac je i dobar kakvi su neki drugi..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Raonffa » 21 mar 2017, 14:49

KK_Bosna je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Ljudi, da lo vam treba crtati ili sta? NBA igraci nece igrati kvalifikacije za SP! Jedino ako ne budu kao ovca Dolly pa se ne kloniraju da mogu istovremeno biti i u SAD-u i u Evropi.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Ove neke pretkvalifikacije se igraju tamo nekad u augustu/septembru na ljeto?, i tada će biti održane pripreme za Eurobasket i sam Eurobasket. Sad, teoretski, NBA igrači će igrati za svoje reprezentacije na Eurobasketu i pripremama pred sam Eurobasket (mada ima ono neko pravilo o treniranju, al' uglavnom nekih mjesec dana pred samo takmičenje uđu u trenažni proces)?

Zašto sad, recimo, Nurkić ne bi nastupao za nas u tim kvalifikacijama? Šta konkretno njegov nastup u kvalama odvaja od nastupa recimo Gallinarija, Jokića, Bogdanovića za njihove reprezentacije na Eurobasketu? Ko konkretno brani Nurkiću i Teletoviću igranje u tim kvalifikacijama?
procitaj jos jednom moj post... da li sam napisao "pretkvalifikacije" il "kvalifikacije"?

a ako nam trebaju i juka i mirza u pretkvalifikacijama protiv armenije, onda je bolje kljuc u bravu u savez i izbusiti sve kosarkaske lopte u bih
Ja tebe pitam za pretkvalifikacije, jer se pisalo da ni tu ne mogu nastupati NBA igrači.

A kvalifikacije za SP se ono nešto igraju u sred sezone, pa mi je jasno da ne mogu nastupati NBA igrači, iako takav sistem zaista nema smisla.

PS: S obzirom kakav nam je trenutni roster, ja ni protiv reprezentacije Gibraltara (ako ista postoji u košarci uopšte) ne bih sigurno upisao pobjedu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 21 mar 2017, 14:55

Da li će pozvati Albijanića, najveću krampu univerzumske košarke?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 15:00

sastav bez NBA
1.naturalizovani, gordić, neko od gegić, pot, zahiragić, ...
2. musa, mirza alilbegović ili atić ako dođe tobe
3. dvoje od milošević, vrabac, buza, lazić, ...
4. sulejmanović, neko od sikiraš/glogovac/karahodžić
5. kikanović, stjepanović, halilović

postoje šanse od nekih 33% i za nihada đedovića

uz barem 50% vujoševića iz partizana

znači sa dobrim naturalizovanim u zavisnosti od protivnika mislim da se kvalifikacije mogu odraditi, pogotovo uz povratak đedovića
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.