Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 21 jan 2017, 02:22

Baš smo mi naivni.
Zakon o PDV što se tiče sportskih organizacija i člana po kome savez nije mogao ući u PDV se nije mjenjao! Pa ni ovaj Barbarić veliki menadzer nije ušao u sistem PDVa za ovih 9 mjeseci?!
Ali kad su vidjeli da SIPA nije ništa našla... polomili su se da pozovu sve inspekcije... finansijsku, poresku, PDV... i ubiše se prikrivajući dokaze i moleći inspekcije da kazne savez pa da im to bude razlog da idu!
Nisu ni jednog sponzora našli a pare su prebacivali savezima RS i HB i tako se talili :)

Na kraju balade će Fulurija i Barbarić likovati u RS i HB kako su ugasili savez i reprezentacije a mi ćemo i dalje srati po forumima :)
E baš smo mi u BiH ovce i tačno sve ovo zaslužujemo!

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 21 jan 2017, 10:11

elvir19 je napisao/la:Baš smo mi naivni.
Zakon o PDV što se tiče sportskih organizacija i člana po kome savez nije mogao ući u PDV se nije mjenjao! Pa ni ovaj Barbarić veliki menadzer nije ušao u sistem PDVa za ovih 9 mjeseci?!
Ali kad su vidjeli da SIPA nije ništa našla... polomili su se da pozovu sve inspekcije... finansijsku, poresku, PDV... i ubiše se prikrivajući dokaze i moleći inspekcije da kazne savez pa da im to bude razlog da idu!
Nisu ni jednog sponzora našli a pare su prebacivali savezima RS i HB i tako se talili :)

Na kraju balade će Fulurija i Barbarić likovati u RS i HB kako su ugasili savez i reprezentacije a mi ćemo i dalje srati po forumima :)
E baš smo mi u BiH ovce i tačno sve ovo zaslužujemo!

Cekaj nisu nasli sponzora a odradismo kvale bez fin .problema i djeca bgm bez problema odigrase prvenstva a bez da je pomoc od 50 hiljada stizala iz Viteza pored silnih sponzora.

Ja Harunu dajem jos 3,4 sedmice i onda ce putem F.B da objavi kako je on spasio KK Bosnu...

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 21 jan 2017, 10:26

nerminh74 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:a i to slažem, uostalom radi menagera je i nastao slučaj nurkić jer nije imao odgovarajučeg menagera
Samo je licemjerno pozivati se na nesto sto ti nisi postovao dok si bio tu...
Pa zar sada nije licemjerno reci da nihad nije posudzivao novac, a ranije ga hvalio radi toga

drugim rijecima,lagao je

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 21 jan 2017, 10:56

Dobro i Aco nije radio za platu,pa onda jeste.

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 00:21

Prica vam je opet bez argumenata, pada u vodu.

- Slucaj Nurkic je nastao, ne zbog menadzera, vec zato sto je Jusuf u sred priprema otišao i nije se vratio! To svi reprezentativci pricaju!

- Djedovic je dao od sebe dnevnice igracima koji nisu htjeli da igraju dok ne dobiju 1.000 KM, a ovi iz saveza onda vratili Nihadu pare. I to svi znaju...

- Aco radio bez para i nakon uspjeha odlukom UO nagradjen sa, nisam siguran, ali mislim 30 ili 40.000 KM.

;) ;)

A vidim da pojedincima smeta i to sto Mahmutovic pomaze Bosni... Hvala Bogu pa ode iz saveza... Hvala Seji Bukvi, Barbariću, Fuluriji...
Mozda niste primjetili ali Bosna se iz druge lige vratila na vrh :) :) :) :)
Zadnja izmjena: elvir19, dana/u 22 jan 2017, 00:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 22 jan 2017, 00:23

elvir19 je napisao/la:Prica vam je opet bez argumenata, pada u vodu.

- Slucaj Nurkic je nastao, ne zbog menadzera, vec zato sto je Jusuf u sred priprema otišao i nije se vratio! To svi reprezentativci pricaju!

- Djedovic je dao od sebe dnevnice igracima koji nisu htjeli da igraju dok ne dobiju 1.000 KM, a ovi iz saveza onda vratili Nihadu pare. I to svi znaju...

- Aco radio bez para i nakon uspjeha odlukom UO nagradjen sa, nisam siguran, ali mislim 30 ili 40.000 KM.

;) ;)

A vidim da pojedincima smeta i to sto Mahmutovic pomaze Bosni... Hvala Bogu pa ode iz saveza... Hvala Seji Bukvi, Barbariću, Fuluriji...
Mozda niste primjetili ali Bosna se vratila na vrh :)
Je li to imamo cast da se fizioterapeut repke registrovao? :mrgreen:

I, btw, kakvog uspjeha, sto se nije plasirao u drugi krug?
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 22 jan 2017, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 00:23

Nije fiziotarapeut ali neko ko dosta zna ;)

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 00:25

Ne nego nakon sto se kvalifikovao na EP u Sloveniji

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 00:27

A i zato sto Bosanci ne daju obraza! Ako si posten i dosao si da pomognes dzaba, onda si zasluzio i da dobijes nagradu poslije prvog mjesta u grupi i plasmana na EP.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 22 jan 2017, 00:35

elvir19 je napisao/la:Ne nego nakon sto se kvalifikovao na EP u Sloveniji
Aham, nisam ja rekao da mu se nije trebalo dati ako je zbog toga. Ne znam sta bih ti rekao, bio planirao napisati neki post u vezi ovoga nakon sto sam procitao Harunov status na FB-u, pa sam odustao. Mislim da previse pretjeruje i pripisuje neke lose rezultate nekakvim greskama Saveza. Na spisku seniorske reprezentacije se nije mogao naci vise niti jedan igrac do onih koji su igrali. Mogao je Nihad Djedovic, ali ko je kriv sto se on odrekao naseg pasosa, a uzeo njemacki? Sto o tome Harun nije sta prozborio? Valjda je morao biti neki dogovor sa Savezom, sa njim kao sekretarom tadasnjim? Je li moguce da se sve odvijalo bez ikakvog znanja celnih ljudi Saveza? Za lose rezultate u kvalifikacimaja su krivi igraci, prvenstveno Mirza Teletovic koji je dosao i odigrao pripreme preko one stvari, sa 10 kg viska. Ne mogu ja okrivljivati Adina, Minju i slicne, kada se zna ko treba povuci i dati najveci doprinos.

Takodjer, pise da su momci na u17 SP mogli biti bolji, a realno kako kad nikog od kvalitetnijih unutrasnjih igraca nismo imali? Onda da smo mogli biti bolji od 6. mjesta na ovom EP-u nedavno, pitam se kako? Koga bi on izmislio i na koji nacin bi on osmislio bolje pripreme, kada je prvenstvo bilo organizovano kako je organizovano.

Naravno da ima gresaka trenutnog Saveza, naravno da su oni u mnogo drugih stvari direktni krivci (o tome se moze do sutra), ali me nervira Harunovo pisanje oko nekih rezultata gdje se nije moglo bolje.

I da, ja njega generalno podrzavam u mnogo stvari, dokazao je dosta toga, a i sam kaze da ce se uskoro sve saznati na sudu. Ovi su sada okrenuli pricu totalno glupo, kako bi sebe oprali, a okrivili druge. Dokazao im je to i dokumentom.

Da ne duzim dalje, ako je Elvir B., pozdrav za Vas, a i ako nije, takodjer pozdrav.

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 00:56

Fedrereru, sve sto si napisao vrlo je korektno i ima smisla.

Savez je kriv oko mladih reprezentacija jer su pustili Bukvu blizu a svi znaju da on ima direktnu korist kod prodaje Muse... Napravili su jaz izmedju Muse i ostale djece... mnoga su djeca pocela da bojkotuju Musu...

Djedovic je ispao supak i zajebao ne samo Haruna vec sve nas u BiH! Bas sam ga pitao zasto ne udje u sukob sa Nihadom kao sto je sa Jukom jer znam da je uvjek insistirao na reprezentaciji kao instituciji i da niko ne moze biti iznad nje (i sa MIrzom je ulazio u sukob...).
E tada je rekao da vise nema smisla biti u savezu... prodao te igrac za koga bi ruku dao! A s druge strane pitao me sta mislim sta ce reci novinari koji ga ne vole ako i sa Djedovicem udje u sukob...
Kad su novinari stali na stranu igraca koji je otisao i nije se vratio, igraca koji je popljuvao nase doktore i trenera, ostale saigrace... pomnozio pravila svake ekipe sa nulom... tada smo izgubili kult reprezentacije!!

Pozdravljam i ja tebe!

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la elvir19 » 22 jan 2017, 01:02

A ko je podrzao igraca koji je otisao i svima nama rekao ko vas j...?
Emir Jesenkovic iz Avaza!!
A zasto?
Zbog para! Zbog para je prodao sve nas i nase reprezentacije... fujjj...

I sad je zvanicno PR Jusufa Nurkica!

On je gori od Fulurije koji ce likovati po RSu kad ugasi savez!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 23 jan 2017, 23:59

i eto, nihadova zena je potvrdila da nihad nije platio hotel u sloveniji...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 24 jan 2017, 08:42

KK_Bosna je napisao/la:i eto, nihadova zena je potvrdila da nihad nije platio hotel u sloveniji...
Teška vremena

Đedović posudio 10.000 KM Košarkaškom savezu BiH!?

19. 09. 2013

Suljo nisi dobro, živjet ćeš još tri mjeseca, rekao mu je doktor. Na to mu Suljo sav zabrinut odgovori: Moj doktore, od čega ću živjeti!? Započeo je tim riječima svoju ispovijest za Anadolu Agency (AA) Harun Mahmutović, generalni sekretar Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine (KS BiH) pokušavajući kroz vic dočarati u kakvom je stanju ''bh. državna institucija'' čiji je prvi i jedini operativac. U koliko teškoj finansijskoj situaciji je KS BiH govori i činjenica da je Savez posudio 10.000 konvertibilnih maraka (KM) od reprezentativca Nihada Đedovića!? [anter]Turska i Rusija po milion za selektora Mahmutović kaže i da „
Prvo kaze posudio je pa onda nije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 24 jan 2017, 09:23

KK_Bosna je napisao/la:i eto, nihadova zena je potvrdila da nihad nije platio hotel u sloveniji...

mozda je Nihad platio nesto drugo ;)

https://www.klix.ba/sport/kosarka/nihad ... /130919024

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 24 jan 2017, 11:10

Pa harun nije nista slagao. Nihad je posudio 5.000 eura da se njegovim saigracima isplate dnevnice po 500 eura. Hotel u sloveniji su platili harun i stoja (sakupili 15.000 eura).

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 24 jan 2017, 11:30

Pa kakva demagogija, Nihad posudio oni platili pa mu valjda vratili, kakvi tehnicki detalji, kakvi samo zapleti.
J.e.b.o Kupusovica kakvi su ovo dramaturzi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 24 jan 2017, 11:56

KK_Bosna je napisao/la:Pa harun nije nista slagao. Nihad je posudio 5.000 eura da se njegovim saigracima isplate dnevnice po 500 eura. Hotel u sloveniji su platili harun i stoja (sakupili 15.000 eura).

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
nisam rekao da je slagao,nego ispade da Nihad nije nikada pomagao :!: Nihad,Harun posudio,Stoja posudio,pomoc iz Viteza pitam se samo jesu li ovo ti Sponzori koje navodi :mrgreen:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 24 jan 2017, 13:11

lumani je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Pa harun nije nista slagao. Nihad je posudio 5.000 eura da se njegovim saigracima isplate dnevnice po 500 eura. Hotel u sloveniji su platili harun i stoja (sakupili 15.000 eura).

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
nisam rekao da je slagao,nego ispade da Nihad nije nikada pomagao :!: Nihad,Harun posudio,Stoja posudio,pomoc iz Viteza pitam se samo jesu li ovo ti Sponzori koje navodi :mrgreen:
ne, ne, nije harun rekao da nihad nikada nije pomogao... harun je samo rekao da nihad nije platio hotel u sloveniji kao sto su mnogi spineri govorili i trubili na sva zvona...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 24 jan 2017, 14:54

Nije platio hotel nego je dnevnice, meni to kao nije g.ovno nego se pas posr.o
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.