FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Divos » 04 sep 2016, 10:46

- су " овог ? ($ у $ ? " је $ ова " $) "? " ? ?" " $ овог ' " %, & $ ту " ' & % ".
$ су " " у ", но ? је то ? $, & % се " ' ", ? " " " ".
$ $ " ја не ", - оно $. ? & је & ? '. " у $ његове $, $, ово је нестварно $ ", а у $ " је & у $ (" ?) " " & & " $ " & ? по ". О ' & ' - ", а " - " % $ &, " ?.
Ту је наравно " ", " " % " " Руса, а " " " " у " - $ у &, то ' ? " пре & ?. Упао је " у ? са ?, " $ се то ($ га је $ & на ?) ?. Ово - ' " ? (? ?) & " ", $ његове $ " % $ $ ' $, ? ту је " ? " $ ¥ - ?.
/ " " &, " & " ", " " жара са " је ", " " то $ $ у %. $ тога $ је ? " на ? $ сјајне $ у $ ". Наравно, $ $ " " $ $ ", " " ", ? $ погађа &.
? &, ту су " - $ ?, " су $ ?, " " " ' & ' /.

Оно % је $ & ?, то је " у $. " су ¥ ? са 3 & " ". " то су " " & % ?.
? су & 44 &, но $ " па $ 35 су ? " ". & " " пуно " & %, " те & " не & ? $ """ ".
- $ је " важност ' ? " " $ / $, но & то ' / $ & се ? $ Русе у ?. А & " стоје, " - " $ у & ? ' & ? на ЕП.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la DevilsAdvocate » 04 sep 2016, 20:26

Divos je napisao/la:- су " овог ? ($ у $ ? " је $ ова " $) "? " ? ?" " $ овог ' " %, & $ ту " ' & % ".
$ су " " у ", но ? је то ? $, & % се " ' ", ? " " " ".
$ $ " ја не ", - оно $. ? & је & ? '. " у $ његове $, $, ово је нестварно $ ", а у $ " је & у $ (" ?) " " & & " $ " & ? по ". О ' & ' - ", а " - " % $ &, " ?.
Ту је наравно " ", " " % " " Руса, а " " " " у " - $ у &, то ' ? " пре & ?. Упао је " у ? са ?, " $ се то ($ га је $ & на ?) ?. Ово - ' " ? (? ?) & " ", $ његове $ " % $ $ ' $, ? ту је " ? " $ ¥ - ?.
/ " " &, " & " ", " " жара са " је ", " " то $ $ у %. $ тога $ је ? " на ? $ сјајне $ у $ ". Наравно, $ $ " " $ $ ", " " ", ? $ погађа &.
? &, ту су " - $ ?, " су $ ?, " " " ' & ' /.

Оно % је $ & ?, то је " у $. " су ¥ ? са 3 & " ". " то су " " & % ?.
? су & 44 &, но $ " па $ 35 су ? " ". & " " пуно " & %, " те & " не & ? $ """ ".
- $ је " важност ' ? " " $ / $, но & то ' / $ & се ? $ Русе у ?. А & " стоје, " - " $ у & ? ' & ? на ЕП.
Slazem se sa svime sto si napisao, i mozda od svega glavni problem je ta odbrana, jer se u ove dvije utakmice gubimo po terenu i stvarno mi je neshvatljivo kako smjesno ispadamo u odbrani od pika, kada je to jedna od fundamentalnih kosarkaskih stvari i to valjda treba da se svari jos u pionirskom i kadetskom uzrastu a ne da se ovakva smusenost desava na ovako jednom viskokom nivou evropske kosarke gdje nasi igraci u pojedinim trenucima doslovno izgledaju kao muhe bez glave, cak me i ta qurcobolja u pojedinim trenucima ostaclja bez teksta gdje igraci ne igraju jedan za drugog, i vode se po principu, nije moj covjek, nisam ja kriv, nije moja stvar , stvarno amaterski i tu glavnu odgovnornost snosi selektor, pa onda i kapiten reprezentacije, jer ako oni nece biti autoritet, onda ova grupa mladih momaka je unaprijed osudjena na propast
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la al... » 04 sep 2016, 22:59

Nakon prespavane noći i ponovnog pregleda snimka moglo se svašta naći i zaključiti, nažalost, malo toga dobrog... Ako je šta dobro reći, to je partija mladaca Muse i Vrabca, klinci stvarno imaju pozitivan attitude, pogotovo Džanan, kome se smiješi strašna karijera ako bude bilo sreće i pameti. Loše? Osim jukine očekivane dominacije, ništa drugo. Redom:

- Fizička sprema - slabo i jadno. Ja nikada u životu, a u sportu sam podugo, nisam vidio gore spremljenu ekipu od naše. Pa oni se ohlade na "sobnu temperaturu" na poluvremenu. I dok likovi dođu sebi, a to je jedno 7. minut treće četvrtine, protivnik nam već složio seriju. Dakle, kondiciono - užas, a to nas vodi i do tačke broj 2:
- Odbrana - jednom davno legendarni Božo Maljković reče da je odbrana sublimacija fizičke spreme i voljnog momenta, dok su osnove prilično jednostavne: drži tijelo na tijelo, ne daj prostor, brzo preuzimaj kod blokova (ovo zahtijeva i dobru komunikaciju sa saigračima), prati igru (dakle, nakon šuta probaj zagraditi), uglavnom ništa od ovog nije atomska fizika. Protiv limitirane Švedske prikazali smo zavidan nivo nepoštovanja većine tih osnova. Jednim dijelom jednostavno su padali zbog činjenice da ne mogu da drže nivo odbrane (kondicija nula), a u određenim trenutcima je izgledalo tačno kao da im fali zraka. Postavlja se pitanje šta su radili na pripremama. Drugim dijelom, primjetio sam užasnu dekoncentraciju i, moglo bi se slobodno reći i K....bolju. Švedi promaše - uzmu ofanzivni skok, pa opet promaše, pa opet uzmu ofanzivni skok. Grozota. Onda preuzimanja - koliko je samo puta švedski košarkaš stajao sam kao duh na liniji za 3, sreća pa su imali nikakvo šutersko veče. Sve u svemu daleko od nivoa koji mora imati jedna ozbiljna reprezentacija.
- Organizacija napada i generalno postavka akcija - Loše u rangu s odbranom, možda čak i gore. Organizacija napada teška stihija: momenti kada Jusuf glumi reinkarnaciju Vlade Divca sa driblinzima su mi skratili život za par mjeseci. Činjenica da nema nijedne izrađene šablonske akcije da se Mirzi otvori šut i ili spusti lopta na Juku koji je imao savršenu poziciju kada je god želio je ludilo samo po sebi. Razumljiva Mirzina frustracija. Većinu utakmice je izgledalo kao da su se igrači upoznali dan prije meča. Najgore stojimo na toj poziciji pleja. Nije mi jasno, ako ih je već Renfroe ispalio, a mirisalo je na to od samog početka, nije mi jasno što se nije pozvao Zach, a ja ne bih bježao ni od starijih. Kakav god da je sa svojih 35 godina, Saša Vasiljević bi mogao dati 10-15 kvalitetnih minuta i "stati" na loptu kada momčad upadne u one "žute minute" (o njegovoj ručki iza linije za 3 da ne govorim, za one od sinoć on je doktor). Ako ništa, on je stari mudonja, kada centar skoči, njemu se predaje lopta, nema zajebavanja.
- Konačno, "stručni" štab. Riba uvijek od glave smrdi i zajednički poveznik za sve negativno prikazano gore je selektor. Ne znam kako i šta, ali Mula od potpune anonimnosti za samo godinu dana dobaci od trenera Cibone, pa do pozicije selektora naše države. I to se vidi. NIšta on tu ne vodi i ne kontroliše. Igrači, pogotovo oni "brendirani", igraju svoje kako im se ćejfne, potpuni manjak koncentracije u odbrani... Uglavnom sve fini znaci da ga igrači množe s nulom. Na to još dodajmo ono očajno "hendlanje" one kafanske pizdarije. Od njega mi je jedino za ovo krivlji onaj ko ga dovede i dopusti da se uči na nama. Uglavnom, pripremio nas je selektor samo tako - grizli smo nokte do zadnjeg napada protiv "strašne" Švedske koja još dođe bez dvojice najboljih. S normalnim selektorom, ova utakmica bi bila "ad acta" do 30 minute meča.

Sve u svemu, nisam optimista glede preostale dvije utakmice. Ako se nešto strašno ne desi u međuvremenu sa našom formom, sa sadašnjim pristupom u Švedskoj glat gubimo, Rusiju da ne spominjem. Šteta, da je bilo pameti, moglo se ovo glat završiti, ali...

Sent from mTalk

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 sep 2016, 23:25

Odlicna analiza prijatelju.Svaka ti je na mjestu.Samo bih dodao,da zbog svega ovoga sto si naveo,mi i jesmo na nivou amatera i nerealno je ocekivati bilo sta ozbiljno.Eventualni plasman na EP, u ovakvom stanju, bi nam trebalo znaciti kao osvajanje istog!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la al... » 06 sep 2016, 11:53

NEZALAGANJE je napisao/la:Odlicna analiza prijatelju.Svaka ti je na mjestu.Samo bih dodao,da zbog svega ovoga sto si naveo,mi i jesmo na nivou amatera i nerealno je ocekivati bilo sta ozbiljno.Eventualni plasman na EP, u ovakvom stanju, bi nam trebalo znaciti kao osvajanje istog!
Ubija amaterizam, vidim na jednom drugom PDF se radi pro et contra Haruna. Kakav god da je, iskoristio je sansu i obezbijedio nam je sva vrhunska trenera koji su prekucali sa jednim,, ipak limitiranim, sastavom. Sada ide pitanje sta dalje, nazalost, sa ovim likom od selektora nismo nigdje dospjeli . A nakon svega, neko ce morao odgovarati sto je amatera odabrao kao selektora


Sent from my iPhone using Tapatalk

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la nerminh74 » 06 sep 2016, 12:54

al... je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Odlicna analiza prijatelju.Svaka ti je na mjestu.Samo bih dodao,da zbog svega ovoga sto si naveo,mi i jesmo na nivou amatera i nerealno je ocekivati bilo sta ozbiljno.Eventualni plasman na EP, u ovakvom stanju, bi nam trebalo znaciti kao osvajanje istog!
Ubija amaterizam, vidim na jednom drugom PDF se radi pro et contra Haruna. Kakav god da je, iskoristio je sansu i obezbijedio nam je sva vrhunska trenera koji su prekucali sa jednim,, ipak limitiranim, sastavom. Sada ide pitanje sta dalje, nazalost, sa ovim likom od selektora nismo nigdje dospjeli . A nakon svega, neko ce morao odgovarati sto je amatera odabrao kao selektora


Sent from my iPhone using Tapatalk
sejo bukva sve u cilju da musa ima sto vecu minutazu (koju ocigledno i zasluzuje) jer ima procenat i od sljedeceg transfera
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la save » 06 sep 2016, 13:02

Mnogo što šta treba pa da ekipa profunkcioniše, a stanje kod nas općenito je u golemom k...u, počev od države, saveza, klubova, talova i schema, stranačkih i entitetskih poravnjavanja, preko individualnih i ličnih tripova i furki pojedinaca u timu, ograničenosti ekipe u igračkom segmentu, mentalitetu luzera, neprofesionalnosti pa kad se na sve to doda trener bez autoriteta ili kako ga imati u toj situaciji, onda i ne može bolje, niti se sve može svesti na leđa jednog čovjeka.

Daleko od toga da branim trenera, ali jednostavno ima previše rupa od kojih svaka utiče na cjelokupni dojam i rezultat.

Autoritet nad jednim balvanom može imati jedino renomirani, iskusan trener poput Ivkovica i tome slično. Mula mozda moze imati autoritet kod Vrabca, ZaHiragića, Muse, tj. mladih i nedokazanih igrača ili Minje koji nema drugog izbora, ali kod Teletovica ili Nurkica teško.

Ako ne možeš imati kod njih, naravno da se to oslikava i na ponasanje drugih igrača i da slabi duh, volju, zainteresovanost, posvečenost i cjelokupnu energiju u ekipi.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la pinoglavi » 06 sep 2016, 13:07

Ako Mirzi i Jusufu treba neko jako trenersko ime da bi se trudili mjesec dana na pripremama i dali sve od sebe ove 4 utakmice u cijeloj godini onda nek ne dolaze ni jedan ni drugi ko god da nam je trener.
Nad tobom sunce najljepše sja

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la save » 06 sep 2016, 13:20

pinoglavi je napisao/la:Ako Mirzi i Jusufu treba neko jako trenersko ime da bi se trudili mjesec dana na pripremama i dali sve od sebe ove 4 utakmice u cijeloj godini onda nek ne dolaze ni jedan ni drugi ko god da nam je trener.
Mi trebamo prestati gledati na njih dvojicu kao na neke ikone kojima jedino treba da se 'divis' i da vrlo kritički posmatramo njihov učinak za reperezentaciju.

Mirzu boli ona stvar i on očigledno nema ni volje ni želje da više igra, a Jusuf se ponaša kao da je na crvenom tepihu i više sve ovo doživljava kao vrstu samo promocije i samo-isticanja. On repku doživljava 'američki' kao showtime.

Mirzi bi se obavezno zahvalio nakon kvalifikacija, pa makar dao 30 koševa protiv Rusije, a ovaj drugi valjda odraste u međuvremenu.

Zahvaliti se takođe igračima poput Minje, perišića i sličnih koji su popunjavali rupe ali bez puno hajra od njih. Dati i otvoriti prostor mladima uz cijenu nekih kvalifikacija. Da ima pameti koliko nema, ulagati u mlade kategorija čak nauštrb A selekcije, kako bi u budučnosti požnjeli to ulaganje baš u toj selekciji.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la nerminh74 » 06 sep 2016, 13:32

pinoglavi je napisao/la:Ako Mirzi i Jusufu treba neko jako trenersko ime da bi se trudili mjesec dana na pripremama i dali sve od sebe ove 4 utakmice u cijeloj godini onda nek ne dolaze ni jedan ni drugi ko god da nam je trener.
Pa recimo mozda oni gledaju da ako neko ko mulaomerovic sa skoro nikakvim trenerskim iskustvom, moralom i patriotizmom nivoa fikreta avdica moze postati selektor kako on kaze "zemlje u kojoj je rodzen", onda se i oni mogu ponasati kako hoce jer su i uspijesniji od njega u kosarkaskom smislu i pride su BiH reprezentativci
Znao sam i od starta sam upozoravao da je izbor mulaomerovica recept za katastrofu na vise nivoa, a za sve je kriv sejo bukva kojk je tolimo insistirao na njemu
A sada se nadam da cemo izboriti EP pored svega, a poslje daj boze da ga sutiramo i dovedemo dzikica
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la pinoglavi » 06 sep 2016, 13:34

nerminh74 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Ako Mirzi i Jusufu treba neko jako trenersko ime da bi se trudili mjesec dana na pripremama i dali sve od sebe ove 4 utakmice u cijeloj godini onda nek ne dolaze ni jedan ni drugi ko god da nam je trener.
Pa recimo mozda oni gledaju da ako neko ko mulaomerovic sa skoro nikakvim trenerskim iskustvom, moralom i patriotizmom nivoa fikreta avdica moze postati selektor kako on kaze "zemlje u kojoj je rodzen", onda se i oni mogu ponasati kako hoce jer su i uspijesniji od njega u kosarkaskom smislu i pride su BiH reprezentativci
Znao sam i od starta sam upozoravao da je izbor mulaomerovica recept za katastrofu na vise nivoa, a za sve je kriv sejo bukva kojk je tolimo insistirao na njemu
A sada se nadam da cemo izboriti EP pored svega, a poslje daj boze da ga sutiramo i dovedemo dzikica
Nemam problema da tako o njemu razmišljaju ali imam problema da igraju preko qurca. Na parketu ne igraju za Damira nego za dres. I ovo onako pišem, ne mislim da Jusuf i Mirza preko qurca igraju.
Nad tobom sunce najljepše sja

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la al... » 06 sep 2016, 22:52

nerminh74 je napisao/la:
al... je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Odlicna analiza prijatelju.Svaka ti je na mjestu.Samo bih dodao,da zbog svega ovoga sto si naveo,mi i jesmo na nivou amatera i nerealno je ocekivati bilo sta ozbiljno.Eventualni plasman na EP, u ovakvom stanju, bi nam trebalo znaciti kao osvajanje istog!
Ubija amaterizam, vidim na jednom drugom PDF se radi pro et contra Haruna. Kakav god da je, iskoristio je sansu i obezbijedio nam je sva vrhunska trenera koji su prekucali sa jednim,, ipak limitiranim, sastavom. Sada ide pitanje sta dalje, nazalost, sa ovim likom od selektora nismo nigdje dospjeli . A nakon svega, neko ce morao odgovarati sto je amatera odabrao kao selektora


Sent from my iPhone using Tapatalk
sejo bukva sve u cilju da musa ima sto vecu minutazu (koju ocigledno i zasluzuje) jer ima procenat i od sljedeceg transfera
Ako se zaista ovo radi iz cilja koji si naveo, onda komplet garnituru iz saveza na čelu sa intelektualcem drvenog prezimena treba rastjerati i složiti im krivičnu prijavu za nesavjestan rad u službi i zloupotrebu finansijskih sredstava KS. U prevodu, to znači da bezveze harčiš vrijeme dva NBA prvotimca, spičiš kamaru para na pripreme koje vodi amater koji je jedino tu jer je "user friendly". Džanan svakako zaslužuje svoju šansu, koji bi dobio pored bilo koga ali ako je to bio ključni razlog što se Muli dala šansa, onda svaka im čast. Bar da znam čemu da se (ne) nadam.

Sent from mTalk

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 sep 2016, 20:22

Sta nam odgovara veceras sto se ostalih grupa?

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la TheChief » 08 sep 2016, 12:54

Timska statistika naše reprezentacije u kvalifikacijama do sada (27 reprezentacija ukupno učestvuje) :
PPG - 24. (64.0)
FG - 27. (32.8 %)
2PT - 26. (37.9 %)
3PT - 27. (20.0 %)
FT - 23 (66.1 %)
REB - 1. (51.0)
AST - 27. (9.0)
STL - 27. (3.5)
TO - 6. (17.0)


Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Divos » 10 sep 2016, 23:14

% " о ' " - "? $ Руса наравно ?, " " " " ? " за -. ? ? су & 23 % ' (10 % " " " 13 ?.&) $ ", % $ о ' " ".
" "? &, ' /, ", хтења, " " ? ?.
' " ", % то " стресан ', у $ ' " је ? у ' ", " готово па ", & " "?" су 2/4 (по " / ' '), ? је са " $ ?, а $ у 3/4 " су се ?. " је ? ", " су & $ у " $ " своју ", ? су " $ ", " " (на " поз. $ " " ") " " % су то % ?, " Руса је то ? " теже, & " ", " " " то ? ".
' ", ' стреса, вероватно зато " & ? сцене на &. " овог ? (а " су " ? у $) су " ' " све то $ ?. " ? & ", но ? је. О " ? ' не ", а " јутро је " $ ".

? $ је " ? ? % за ЕП. / је % " & ? % ?, " ? " & у 3 групе $ $ " " 1-3, а $ " Х наравно $ % у ". " то ? ?.
$ & " " ЕП (а вероватно -), & - $ " за СП. У & " " се А " & $. А $ & 32 нац.?. 24 & - " ЕП, " $ " не ' $ ? - се за ? 8 ' " ?. & не " ? " ? (??), " " ? " $ за СП, " то прва $ 2017/18 у & сезоне, а $ $ $ (& % $ 8, " преостану 24 ?) 2018/19, опет у & сезоне (јасно је $ & " - ", " " "-е " ?), но о ', '.

& $, " је ' у саставу ", $ " на ?, за $ $.

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la al... » 12 sep 2016, 13:11

Konačna odluka, bez Mirza u Swe. Očekivano apsolutno nakon salve koju je, moram reći, s pravom odapeo u pravcu amatera na klupi i klike koja ga je postavila. Da ga je poveo Mulaomerović bi tek tad ispao levat u javnosti, tako da ga je Miki na Pr planu pojeo i doveo pred svršen čin. Bez želje da biram strane, nama treba svaki igrač, nismo mi Srbija pa da na lageru u svakom trenutku ima dva tri NBA igrača i još 20 Europaligaša pa da možeš nekoga hladno nogom nabiti kada ti se digne. Likova sa kravatama koji mogu glumiti predsjednika, sekretara saveza i sl, imamo i previše, vrhunskih igrača baš i ne. Sad je gotovo, okončati ovu patnju i početi sa pospremanjem. Neko treba da odgovara za postavljanje ovog amatera, sramotan odabir selekcije koji je tačno urađen na način da se određeni igrači drže po 40 minuta na parketu radi izloga i prodaje i kršenja državnih i sponzorskih sredstava

Sent from my IT-PLAYTAB-V3 using Tapatalk

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Divos » 12 sep 2016, 14:26

Овај пост ' ? " ?, но - $ ', " " " $ " $ $ ову, па се " & је & - ".
" се неуспех у " ?, " ", " & је " "$ "". $ $ су у & ", ? " у " $ " " "по "" & ", ? тог "$ "" у ". ", ' & " " је " у &, " " & се & ? & ? $ се " у " % ". $ " то & важно, но & се зна.

$ су се " прес ", " " $ & " су ? ?, $ & своје "$ ?" (", " " % ? ? &*цу).

" се у својој прес " $ " & ", па " ? ?, " $, за & " " " ", & " су $ тренутног " стања.

? ? се на прес " ' " ", " га је за све " %. " ? " за $ ' $ ". $ је " у праву у " ", но тај " " за " ? " $ 2005-е, у ? " & ? ? ЕП " ' " ", ' се " $ је $ $. На $ " ? " је за " " " рођен у ", " за " &, " овог " " за $ ' " " (??).
Не ' $, а " " ' $ се ' у тој " ? $ % ?, вероватно је " своје ? $ је & $, но ово " је $ " ".

Но $. & ' ", ' сцене у $, а & су ? $ $ се & са $ &, су $ стресног " по " " ', " ", ", $, & " се $ на %. ", " " " " $ пут.

" - " у / $. " & ". " ', " у & " су " $ на "$ "" " -. &, &, ?. " " тај ' ? $ са " & ?, " $ " %. У ? & $ $ ? " са 2-2, " ? $ ?, $ је & $ у 3 групе $ " 1-3. У $ строге ", & % - 6.? " & " прво ' (?, /, &, ?) " ? на ЕП $ % тај ', " " ту & " """ ? (а те " ' " ?. & пораза $ " " ? % са 2-2).

" & " $ ЕП (а вероватно -), ? " се " " " % $. ? за СП 2019.

Но, & & ?, ове $ ' ? $ у $ спорту (&) на ЕП невероватан ? у $ ? групне фазе. & зна, $ се ? $ у " ?.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Kawhi » 12 sep 2016, 14:40

Divos je napisao/la:Овај пост ' ? " ?, но - $ ', " " " $ " $ $ ову, па се " & је & - ".
" се неуспех у " ?, " ", " & је " "$ "". $ $ су у & ", ? " у " $ " " "по "" & ", ? тог "$ "" у ". ", ' & " " је " у &, " " & се & ? & ? $ се " у " % ". $ " то & важно, но & се зна.

$ су се " прес ", " " $ & " су ? ?, $ & своје "$ ?" (", " " % ? ? &*цу).

" се у својој прес " $ " & ", па " ? ?, " $, за & " " " ", & " су $ тренутног " стања.

? ? се на прес " ' " ", " га је за све " %. " ? " за $ ' $ ". $ је " у праву у " ", но тај " " за " ? " $ 2005-е, у ? " & ? ? ЕП " ' " ", ' се " $ је $ $. На $ " ? " је за " " " рођен у ", " за " &, " овог " " за $ ' " " (??).
Не ' $, а " " ' $ се ' у тој " ? $ % ?, вероватно је " своје ? $ је & $, но ово " је $ " ".

Но $. & ' ", ' сцене у $, а & су ? $ $ се & са $ &, су $ стресног " по " " ', " ", ", $, & " се $ на %. ", " " " " $ пут.

" - " у / $. " & ". " ', " у & " су " $ на "$ "" " -. &, &, ?. " " тај ' ? $ са " & ?, " $ " %. У ? & $ $ ? " са 2-2, " ? $ ?, $ је & $ у 3 групе $ " 1-3. У $ строге ", & % - 6.? " & " прво ' (?, /, &, ?) " ? на ЕП $ % тај ', " " ту & " """ ? (а те " ' " ?. & пораза $ " " ? % са 2-2).

" & " $ ЕП (а вероватно -), ? " се " " " % $. ? за СП 2019.

Но, & & ?, ове $ ' ? $ у $ спорту (&) на ЕП невероватан ? у $ ? групне фазе. & зна, $ се ? $ у " ?.
:clap:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Karlo » 12 sep 2016, 15:09

generalno jedna smo od vecih sportski kako kolektivnih tako i individulnih **** u svakom pogledu
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.