Duško Vujošević

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 08 sep 2017, 05:56

Dobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Na kraju će Pedrosa osvojiti, kakva trkaaaaaa
To je ta njegova levica, udarac iz kolena koji se ne brani
Ejjj "

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 08 sep 2017, 06:59

bombaysaphire WroteColonDobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?

Intervju je dao za srbijanske novine,na za nase

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 08 sep 2017, 09:19

filip13 WroteColon
bombaysaphire WroteColonDobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?

Na VMA u sred Beograda gdje se ljecis, znasli koja mu.da za to trebas imati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 08 sep 2017, 11:01

Muda za istinu nisu potrebna ;) Ljudi mogu druge lagati ali sami sebe nikada :!:

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 08 sep 2017, 13:46

nerminh74 WroteColon
filip13 WroteColon

Na VMA u sred Beograda gdje se ljecis, znasli koja mu.da za to trebas imati

Pa ja znam,ne kontam sto mene to pitas?

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 09 sep 2017, 07:11

NAKON IZJAVE O RATU U BiH VUJOŠEVIĆ IZLOŽEN JAVNOM LINČU: Najoštriji napadi došli od Vučićevih prvih saradnika

- Sve što je stekao stekao je u Srbiji. I tako vraća. Mislim da je građanima Srbije muka od svih tih silnih nezahvalnika koji dođu u Srbiju bez ičega, odu punih kofera, a onda pljuju po nama - kazao je Vučević.

Selektor košarkaške reprezentacije BiH i bivši trener KK Partizan Duško Vujošević šokirao je javnost Srbije izjavom kojom je Srbiju proglasio za najvećeg krivca za rat na prostoru bivše Jugoslavije, a naročito u Sarajevu.

"Ja sam bio za Jugoslaviju i bio sam za svakog za koga sam mislio da se bori za Jugoslaviju. Međutim, brzo se pokazalo da to nije bilo tako, da se vojska povlačila na granice Velike Srbije. Naravno, krivice ima na svim stranama, ali s obzirom na to da je Srbija bila najmnogoljudnija i da je kontrolisala vojsku, ipak najveću odgovornost za te ratove ima Srbija. Nešto veću od ostalih. Pogotovo kada je u pitanju Sarajevo koje je toliko bombardovano. Kao da smo osvajali Albaniju. Pa to je bila naša zemlja, Jugoslavija. Šta smo onda osvojili?", rekao je Vujošević.

Zbog ove izjave čuveni trener izazvao je gnjev mnogih navijača Partizana („grobara“), ali i političara.

Miloš Vučević, potpredsjednik Vučićevog SNS-a i gradonačelnik Novog Sada, kazao je je da "Vujoševića sve što ima stekao je u Srbiji, koju sada pljuje".

- Sve što je stekao stekao je u Srbiji. I tako vraća. Mislim da je građanima Srbije muka od svih tih silnih nezahvalnika koji dođu u Srbiju bez ičega, odu punih kofera, a onda pljuju po nama - kazao je Vučević.

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 20 sep 2017, 15:32

Legendarnom košarkaškom treneru Dušku Vujoševiću jutros je amputiran prst na nozi!
Selektoru Bosne i Hercegovine i najtrofejnijem stručnjaku u istoriji Partizana kao posledica početka gangrene hirurški je odstranjen domali prst leve noge kako ne bi došlo do daljih komplikacija.

Vujošević je u izjavi za Kurir sport rekao da se oseća dobro.

- Na kraju se ispostavilo da je potrebna hirurška intervencija zbog gangrene. Ovaj zahvat ne utiče na fukcionalnost, niti na stabilnost. Tretmanima koje sam imao u poslednje vreme u hiperbaričnoj komori, stanje je lokalizovano i sprečeno da se širi dalje, ali je ipak prst morao da bude odstranjen. Tako je smanjen rizik od veće opasnosti. Zahvat je obavio dr Lazar Davidović iz Kliničkog centra Srbije - rekao je za Kurir Vujošević i dodao:

- Osećam se dobro, mada bih, naravno, voleo da do ovoga nije došlo. Međutim, ovako je bolje.

Vujošević je, podsetimo, hitno prebačen za Beograd iz Slovačke, gde je na utakmici udario nogom o sto. Taj deo je poplaveo, a slovački lekari su predložili da se podvrgne trentmanima u hiperbaričnoj komori.

To je donelo određena poboljšanja, ali zbog šećerne bolesti procenjeno je da je operacija najbolje rešenje u ovom trenutku.

slika

DRZI SE DULE....BRZ OPORAVAK..
Loading--Bosnianbeast

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 18 okt 2017, 17:18

vujošević gost u emisiji pressing na n1 u 20 sati

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 19 okt 2017, 22:06

Loading--Bosnianbeast

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 20 okt 2017, 00:06

pametan covjek
wer die Augen schließt, sucht das Unendliche...

PeppermintSA
Kontakt:

PostPostao/la PeppermintSA » 20 okt 2017, 16:50

velikan

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.