Duško Vujošević

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 29 jul 2017, 00:38

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la pazzarac » 31 jul 2017, 20:29

Polovina videa je rad Vujosevica na treninzima,kako bi dobro bilo za BH kosarku da vodi i neki klub koji bi skupio ove talente koji lutaju od kluba do kluba bez velikog individualnog rada


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 31 jul 2017, 20:37

pazzarac je napisao/la:Polovina videa je rad Vujosevica na treninzima,kako bi dobro bilo za BH kosarku da vodi i neki klub koji bi skupio ove talente koji lutaju od kluba do kluba bez velikog individualnog rada

Dovoljno je pogledati tim koji je Dusko imao u partizanu sezonu 13/14, dosta mladih igraca, uz par "iskusnih igraca ", napravio je odlican razultat.
Ja se potajno nadam da bi i ovi nasi igraci za par godina mogli postici slican napredak kao ti mladi momci iz partizana.

Bogdanovic nba, Bertans nba, Lovernj nba, Vesterman el, Milutinov el, Musli el, Milosavljevic el.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la thulkazal » 31 jul 2017, 23:01

Gledam ovo i prisjećam se "treninga" reprezentacije prošle godine u obližnjem parku praćenog uz live video na fb-u i komentare MC Gege...

Ni blizu mi nismo da postanem nešto značajno u bilo kojem sportu, bilo klupskom ili reprezentativnom nivou...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Vucevich » 01 avg 2017, 00:25

thulkazal je napisao/la:Gledam ovo i prisjećam se "treninga" reprezentacije prošle godine u obližnjem parku praćenog uz live video na fb-u i komentare MC Gege...

Ni blizu mi nismo da postanem nešto značajno u bilo kojem sportu, bilo klupskom ili reprezentativnom nivou...
Nemoj tako, ipak smo prvaci Evrope u žderanju ćevapa.


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 04 avg 2017, 14:06

"Kada se Igor Dodik oglasio na Twitteru, mislio sam da je šala. Nisam nacionalista. Ovom timu je potreban mir. Začuđen sam da postoje ljudi koji broje krvna zrnca. Nije mi važno ničije porijeklo. Samo kakav je igrač. Ne mogu da vjerujem da je otpisivanje četiri igrača Igokee izazvala tako burnu reakciju. Od njih četvorice prave žrtve", odgovorio je Vujošević.

Govorio je i o svojoj plaći.

"Nikada nisam radio za manju platu. To mi u ovom slučaju nije motiv",

O Renfroeu i Džananu Musi.

"Ponašanje Renfroea je fantastično. Musa je veliki talenat. Radi sa ogromnom energijom".

O utakmici u Švedskoj i porazu.

"Nisam do kraja zadovoljan igrom u Švedskoj. Kad se utakmica lomila bilo je previse grešaka".

O reprezentaciji.

"Momci su odradili svaki trening sa velikom energijom za licni napredak i formiranje tima".
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la save » 04 avg 2017, 14:18

Bassha je napisao/la:"Kada se Igor Dodik oglasio na Twitteru, mislio sam da je šala. Nisam nacionalista. Ovom timu je potreban mir. Začuđen sam da postoje ljudi koji broje krvna zrnca. Nije mi važno ničije porijeklo. Samo kakav je igrač. Ne mogu da vjerujem da je otpisivanje četiri igrača Igokee izazvala tako burnu reakciju. Od njih četvorice prave žrtve", odgovorio je Vujošević.

Govorio je i o svojoj plaći.

"Nikada nisam radio za manju platu. To mi u ovom slučaju nije motiv",

O Renfroeu i Džananu Musi.

"Ponašanje Renfroea je fantastično. Musa je veliki talenat. Radi sa ogromnom energijom".

O utakmici u Švedskoj i porazu.

"Nisam do kraja zadovoljan igrom u Švedskoj. Kad se utakmica lomila bilo je previse grešaka".

O reprezentaciji.

"Momci su odradili svaki trening sa velikom energijom za licni napredak i formiranje tima".
samo respekt za ovog čovjeka

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la filip13 » 05 avg 2017, 08:27


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 11 avg 2017, 16:15

Samo jako Dule !!!

Bivši trener košarkaškog kluba Partizan i selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević odlučio se da sudskim putem dođe do novca koji je zaradio kao trener crno-belih.

- Radi se o novcu koje sam trebalo da dobijem za prethodne tri godine od trenutka kada sam napustio Partizan. Dug je umanjen za sve kazne i telefonske račune, što iznosi oko 100.000 evra. Napravljen je reprogram duga prema meni, dogovorili smo se da mi se novac isplati u pet rata, svake godine po jedna. Isplaćena je samo prva, a sada je već trebalo da stigne treća. Međutim, iz kluba dve godine ni traga ni glasa. Niko da se javi, što, naravno, ne bi promenilo moju odluku - rekao je Vujošević za Kurir i nastavio:

- Te pare sam krvavo zaradio, očekujem, i sigurno ću ih naplatiti. Smatram da svaki čovek koji nije dobio novac od pre pet godina, ukoliko ima pravnu osnovu treba da ga potražuje - zaključio je bivši trener Partizana.

Bivši trener košarkaša Partizana Duško Vujošević, tužio je Partizan Arbitraži Svetske košarkaške federacije (BAT) , a dug koji crno-beli imaju prema njemu iznosi pola miliona evra.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la marconato » 11 avg 2017, 18:27

A casovi ljubavi?! :shock: Ah Duloo Duloo :eh: :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 18 avg 2017, 11:43

Izdrzi majstore !!!!



-
Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti sa momcima koje sam toliko zavoleo, stvorio odnos i koji su toliko talentovani - bile su prve reči iskusnog stručnjaka za Blicsport.

Šta se desilo u Slovačkoj?

- Još po dolasku u Bratislavu osetio sam bolove. Odradio sam trening, ali na utakmici nisam više mogao da stojim, nego sam veći deo presedeo. Odveli su me u bolnicu i ustanovljena je gangrenoznost četvrtog prsta zbog problema sa šećerom. Ispitivanja su pokazala, da je uz bolove, taj deo počeo da modri, ali i da nema tromba. Lekarskim konsultacijama je dogovoreno da moram u Beograd na terapiju hiperbaričnom komorom. Zahvaljujući gospodinu Tomiću koji je vlasnik tih uređaja, odnosno doktoru Tomi Jovanoviću ulazim u tretman - kaže Vujošević koji se opet vraća na svoj teren.

Vujošević žali što nije sa ekipom.

- Hvala ljudima iz KSS BiH. Dani su mi i za redovnu dijalizu, ali mi je najteže što nisam sa momcima koji imaju talenta i karaktera. Od Muse sa kojim sam izgradio odličan odnos pa do svih ostalih. Verujem u njih i ako Jermeni umesto jednog, imaju tri Amerikanca sa njihovim pasošem - poručio je Vujošević za Blicsport.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la save » 18 avg 2017, 14:01

Sve najbolje Gospodine Vujošević

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la BuffonGigi » 19 avg 2017, 00:34

Jbt jest mi zao Duleta, vidio sam jos prilikom imenovanja za selektora da mu je zdravlje dosta naruseno, ali da je dijabetis uznapredovao do ove tacke nisam znao. Sve najbolje ljudino i trenercino, nadam se da ces nam se brzo vratiti :(
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Shadows » 19 avg 2017, 00:44

Izdrzi generale

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2017, 00:44

Izdrži ljudino, brz oporavak ti želim!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Volvic » 19 avg 2017, 08:19

Zavisi koliko je infekcija napredovala. Dobro je da nema tromba, realno je da mu se amputira taj nozni prst, ako je infekcija napredovala (a to se desi u roku od nekoliko sati) onda se mora noga amputirat. alternative nazalost nema.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Vucevich » 22 avg 2017, 15:01

Dule je opet hitno prebacen u bolnicu :(

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Mister No » 22 avg 2017, 15:29

Plan je bio da odmah po dolasku u Beograd dođem na VMA, ali nije bilo potrebe da to bude baš tog dana. S druge strane, potrebno je da se sinhronizuju lečenje i tretmani. Takođe, potreban mi je mir i procena je moja, ali i lekara da je bolje da jedan deo vremena provedem ovde. Želim da se što pre izlečim i to idem dobrim putem. Nije tačno da sam na VMA zbog pogoršanog stanja, video sam neke natpise, ali mogu da pišu šta hoće - rekao je Vujošević i dodao:
- Vodiću Bosnu i Hercegovinu makar i s jednom nogom. Neka ne brinu dušmani.

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.