Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 nov 2017, 21:01

Kawhi je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la::
Jesam ti rekao kad su grupe izašle da ćemo se prošetati ovom grupom? :mrgreen:
Jesi. Svaka cast.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Vucevich » 24 nov 2017, 21:02

let3 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
let3 je napisao/la:Jedno 20 promašenih slobodnih bacanja, bruka poklonjenih lopti rusima....i pored svega toga na kraju pobjeda +5 :clap: :clap: :bih: :bih:
Preveliki broj gresaka, ali valjda ce Dule raditi na tome :thumbup:
Najviše je falio playmaker Gordić u zadnjoj četvrtini. Da prenosi loptu, da smiri igru, da ne divljamo bezveze.
Ono iskljucenje je sramna odluka sudija, a i ona poklonjena lopta rusima.
Ovo šta radi Dule :tokralju: :tokralju: covjek izvlaci maksimim iz ove skrpljene ekipe :tokralju: ...bez Nurkića, Teletovića, Đedovića.
Kakav bolan Djedovic :bih:

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bayern@heart » 24 nov 2017, 21:03

Bravo momci tako se igra srcem :bih: :bih: :bih: :bih:


Bhtu **** sve živo i mrtvo

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Penaltiky » 24 nov 2017, 21:03

Eno i Francuska se sramoti protiv Belgije
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
xinxee
Postovi: 3403
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la xinxee » 24 nov 2017, 21:04

Penaltiky je napisao/la:Eno i Francuska se sramoti protiv Belgije
Ne sramoti, Belgija je glavni favorit grupe , igraju u skoro istom sastavu kao na EP.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la fera » 24 nov 2017, 21:04

Zamalo nas atic nije koštao pobjede s one dvije greške na kraju. Čestitke na pobjedi ne mogu vjerovati još da smo uspjeli Rusiju dobiti s ovako kriminalnom igrom u odbrani.
You are someone else I am still right here

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la arelinho » 24 nov 2017, 21:06

xinxee je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Eno i Francuska se sramoti protiv Belgije
Ne sramoti, Belgija je glavni favorit grupe , igraju u skoro istom sastavu kao na EP.
Samo tri igrača Belgije iz ove postave su igrali na EB.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Penaltiky » 24 nov 2017, 21:08

arelinho je napisao/la:
xinxee je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Eno i Francuska se sramoti protiv Belgije
Ne sramoti, Belgija je glavni favorit grupe , igraju u skoro istom sastavu kao na EP.
Samo tri igrača Belgije iz ove postave su igrali na EB.
Nema Heurvella i Van Rossoma to sam odmah vidio
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Kajzer10 » 24 nov 2017, 21:08

Cuj skoro istom. Nema ljudima pola igraca i naravno najboljeg igraca. Nema sanse da su prvi favoriti.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la bodi123 » 24 nov 2017, 21:10

Možemo mi igrat sa svakom ekipom iz ove grupe, Francuzi su prosječni u ovom sastavu, samo je bitno da u naredni krug prenesemo bar 2 pobjede iz 4 utakmice i to bi trebalo biti dovoljno da se ravnopravno borimo za SP, grupa s kojom se križamo je fakat najgora
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Alminjo99 » 24 nov 2017, 21:10

Dule trenerski čarobnjak šta čovjek radi sa ovom ekipom. :tokralju: Gordić, Musa i Stipan strašni.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la fera » 24 nov 2017, 21:11

Kajzer10 je napisao/la:Cuj skoro istom. Nema ljudima pola igraca i naravno najboljeg igraca. Nema sanse da su prvi favoriti.
Mogu oni svakog pobjediti ali ni u najjacem sastavu ne bi bili prvi favorit u ovoj grupi tek je prvo kolo bice tu još svega.
You are someone else I am still right here

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la esprit24 » 24 nov 2017, 21:13

Kada neko vidi Musine poene rekao bih dora partija a po meni je najvise grijesio, dosta je carinio loptu, promasivao trice uospte nisam zadivoljan. Al opret svaka im cast :tokralju: :tokralju:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la mensur55 » 24 nov 2017, 21:16

Svaka cast svima al posebno Gordicu i Gegicu koji po meni iako ne pratim previse ima predispozicije da postane sjajan kosarkas, ima smirenost, odlucnost, pametno odigrao par napada, vidi se da razumije igru. :thumbup:
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 24 nov 2017, 21:17

esprit24 je napisao/la:Kada neko vidi Musine poene rekao bih dora partija a po meni je najvise grijesio, dosta je carinio loptu, promasivao trice uospte nisam zadivoljan. Al opret svaka im cast :tokralju: :tokralju:
To ti je veliki igrač, odigra ispod prosjeka a utrpa 18 poena :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la DANTES » 24 nov 2017, 21:19

Sjajan meč, ono tipično duletovski. Ova ekipa rusije jeste možda oslabljena bez 2 najbolja igrača plus još neki, ali svejedno je fizički brutalno moćna. Moćnija od mnogih jačih ekipa, a kamoli Bosne. Ipak borbenost je poništio njihove prednosti.
Svidio mi se Gegić. Ima nešto u tom dječaku. Vidi se talenat, ali vidi se i inteligencija što je nekad možda i bitnije..
Sve u svemu sjajna pobjeda. I bilo bi super kad bi se nekako dobila i Francuska. Ne znam ko im igra, ali i to je sigurno jedna atletska ekipa, obično im šut šteka..

Za kraj ovo. Zbog jezičke barijere nisam razumio šta je kolega napisao. Može li mi neko prevesti?
rio_Ferdy88 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:Sta smo docekali da nam srpska televizija prenosi reprezentaciju..na tecnom ekavskom i pristrasnoscu prema braci rusima.Ovo je pisanje po javnom servisu BHT i uposte drzavi BiH i svim njenim gradjanima.Tuga golema.
Pošto su Plavšić, Radojević veliki rusofili i amateri.. :rol:
Kako su Hrvati mogli dobiti svoje komentatore, jel problem platiti čovjeku iz BiH koji će na našem jeziku komentarisati, ne tražim čitav kanal na bosanskom, iako i to ne bi bilo na odmet. Šta koji klinac ima jedan Radojević sa mojom repkom, nek komentariše u Srbiji, to mu niko ne brani, al u svojoj državi hoću komentatora kojemu je stalo do repke i koji priča jezik koji i ja pričam.

Nemam ništa protiv SK, nek su kupili ako su ponudili više, ali daj onda kad prenosiš ovdje uradi kao što si uradio sa Hrvatskom, zašto bi oni mogli dobiti, a mi ne možemo :roll:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la uNbx » 24 nov 2017, 21:20

Bože, samo zdravlja za Duška. :pray:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 nov 2017, 21:23

DANTES je napisao/la:Sjajan meč, ono tipično duletovski. Ova ekipa rusije jeste možda oslabljena bez 2 najbolja igrača plus još neki, ali svejedno je fizički brutalno moćna. Moćnija od mnogih jačih ekipa, a kamoli Bosne. Ipak borbenost je poništio njihove prednosti.
Svidio mi se Gegić. Ima nešto u tom dječaku. Vidi se talenat, ali vidi se i inteligencija što je nekad možda i bitnije..
Sve u svemu sjajna pobjeda. I bilo bi super kad bi se nekako dobila i Francuska. Ne znam ko im igra, ali i to je sigurno jedna atletska ekipa, obično im šut šteka..

Za kraj ovo. Zbog jezičke barijere nisam razumio šta je kolega napisao. Može li mi neko prevesti?
rio_Ferdy88 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Pošto su Plavšić, Radojević veliki rusofili i amateri.. :rol:
Kako su Hrvati mogli dobiti svoje komentatore, jel problem platiti čovjeku iz BiH koji će na našem jeziku komentarisati, ne tražim čitav kanal na bosanskom, iako i to ne bi bilo na odmet. Šta koji klinac ima jedan Radojević sa mojom repkom, nek komentariše u Srbiji, to mu niko ne brani, al u svojoj državi hoću komentatora kojemu je stalo do repke i koji priča jezik koji i ja pričam.

Nemam ništa protiv SK, nek su kupili ako su ponudili više, ali daj onda kad prenosiš ovdje uradi kao što si uradio sa Hrvatskom, zašto bi oni mogli dobiti, a mi ne možemo :roll:
Google translate :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 nov 2017, 21:25

filip13 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
filip13 je napisao/la: Pošto su Plavšić, Radojević veliki rusofili i amateri.. :rol:
Kako su Hrvati mogli dobiti svoje komentatore, jel problem platiti čovjeku iz BiH koji će na našem jeziku komentarisati, ne tražim čitav kanal na bosanskom, iako i to ne bi bilo na odmet. Šta koji klinac ima jedan Radojević sa mojom repkom, nek komentariše u Srbiji, to mu niko ne brani, al u svojoj državi hoću komentatora kojemu je stalo do repke i koji priča jezik koji i ja pričam.

Nemam ništa protiv SK, nek su kupili ako su ponudili više, ali daj onda kad prenosiš ovdje uradi kao što si uradio sa Hrvatskom, zašto bi oni mogli dobiti, a mi ne možemo :roll:

radojevic prica valjda srpskim jezikom koji je jedan od tri zvanicna jezika u nasoj drzavi
A inace broj tih koji govore srpskim jezikom a gledaju nasu repku i bodre je se moze mjeriti u promilima.[/quote]


da,ali kad vec pominjes jezik onda trebas znati neke cinjenice[/quote]Ja znam to, i nije poenta na tome.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: RE: Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 24 nov 2017, 21:27

rio_Ferdy88 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Sta smo docekali da nam srpska televizija prenosi reprezentaciju..na tecnom ekavskom i pristrasnoscu prema braci rusima.Ovo je pisanje po javnom servisu BHT i uposte drzavi BiH i svim njenim gradjanima.Tuga golema.
Pošto su Plavšić, Radojević veliki rusofili i amateri.. :rol:
Kako su Hrvati mogli dobiti svoje komentatore, jel problem platiti čovjeku iz BiH koji će na našem jeziku komentarisati, ne tražim čitav kanal na bosanskom, iako i to ne bi bilo na odmet. Šta koji klinac ima jedan Radojević sa mojom repkom, nek komentariše u Srbiji, to mu niko ne brani, al u svojoj državi hoću komentatora kojemu je stalo do repke i koji priča jezik koji i ja pričam.

Nemam ništa protiv SK, nek su kupili ako su ponudili više, ali daj onda kad prenosiš ovdje uradi kao što si uradio sa Hrvatskom, zašto bi oni mogli dobiti, a mi ne možemo :roll:

radojevic prica valjda srpskim jezikom koji je jedan od tri zvanicna jezika u nasoj drzavi[/quote]A inace broj tih koji govore srpskim jezikom a gledaju nasu repku i bodre je se moze mjeriti u promilima.[/quote]


da,ali kad vec pominjes jezik onda trebas znati neke cinjenice[/quote]Ja znam to, i nije poenta na tome.[/quote]


da,samo ti znas sta je poenta tvog posta

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.