Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 27 nov 2017, 22:35

delinjo je napisao/la:Musa igrac manje ....u odbrani i u napadu...ali kad Nemanja krene na 4 crnca u reket haha :D :D
Neka Musa gleda sta su muda, hajde sto ga u napadu nije islo, ali odbrana pa za nju reci da je katastrofa to je superlativ
Rekao sam, neka odigraju muski pa nema veze poraz, ali nekoliko njih (ukljucujuci musu) su odigrali kao da su muda ostavili u sarajevu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la HeraklitMracni » 27 nov 2017, 22:37

Po cemu je najbolji igrac kluba ? Nema najvecu minutazu , nema najvise poena , nije nosioc igra pa ne znam po cemu neko kaze da je nosioc igre u Cedeviti , Musa i NBA :shock: Musa ni u Juniorskoj konkurenciji nije mogao Francuzima nista , a zasto to neka poznavaoci kosarke objasne ...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 nov 2017, 22:38

Glavu gore momci. Ove dvije tekme su ii bolje prošle nego smo očekivali. Bitno je pobjediti belgiju i eventualno rusiju sa Jukom, Wilbekinom i Mirzom.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 27 nov 2017, 22:39

Mi ne znamo igrati protiv ekipa koje su fizički jake. Niti ćemo kad znati, u bilo kojem sportu. Jbg ljudi jači i ovo je bilo i očekivano. Francuzi idu iz grupe sa svih 6 pobjeda. Dobiti obe utakmice protiv Belgije i probati napraviti još jedno iznenađenje protiv Rusa.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Sveti » 27 nov 2017, 22:40

Musa je veceras nije los. Ali pljuvati ga je sramota. Nije kraj svijeta.
naprijed rejal

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 27 nov 2017, 22:41

Gordić, Milošević i Atić mogu dobiti prolaznu ocjenu, Kikan i Stipan solidni s obzirom da su se marisali sa onim 'životinjama' u reketu.

Malo je nerealno ovih 19 razlike na kraju, nekih +10 za Francuze je bio optimum za večeras al' jbg pogađali su neke šuteve na isteku napada i tamam je to ta razlika.

Musa vrlo loš u oba pravca, yebiga 1 poen je zaista premizerno, falilo je njegovih 15ak poena za egal tekmu al' Bože moj biće bolje, samo nek' još dodatno radi na sebi.

Od ostalih mogu reći da sam više očekivao od Gegića i Lazića (ofanzivno), bar neke otpatke ili neka trica Lazića al' pišaj ga sad. Ovoj mlađariji je ova tekma veliko iskustvo, vjerujem da će iz ovoga izaći još jači.

Pobjeda protiv Belgije kući je imperativ, idemo po taj drugi krug.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Federer17 » 27 nov 2017, 22:41

HeraklitMracni je napisao/la:Po cemu je najbolji igrac kluba ? Nema najvecu minutazu , nema najvise poena , nije nosioc igra pa ne znam po cemu neko kaze da je nosioc igre u Cedeviti , Musa i NBA :shock: Musa ni u Juniorskoj konkurenciji nije mogao Francuzima nista , a zasto to neka poznavaoci kosarke objasne ...
Hajde ne pametuj, idi se ganjaj gore po fudbalskim temama.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 27 nov 2017, 22:42

Tracy3McGrady je napisao/la:Glavu gore momci. Ove dvije tekme su ii bolje prošle nego smo očekivali. Bitno je pobjediti belgiju i eventualno rusiju sa Jukom, Wilbekinom i Mirzom.

Penny Hardaway #1
Vidi se fino da stvarno licimo na ekipu i po meni je sve ok. Svaka ovakva utakmica je jedna dobra lekcija. Protiv belgije kuci treba doslovno da gori dvorana gdje god da se igra
nema potpisa

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Kajzer10 » 27 nov 2017, 22:43

HeraklitMracni je napisao/la:Po cemu je najbolji igrac kluba ? Nema najvecu minutazu , nema najvise poena , nije nosioc igra pa ne znam po cemu neko kaze da je nosioc igre u Cedeviti , Musa i NBA :shock: Musa ni u Juniorskoj konkurenciji nije mogao Francuzima nista , a zasto to neka poznavaoci kosarke objasne ...
Najbolji strijelac kluba i sto je najbitnije najveci index korisnosti u Aba ligi i Eurocupu. Najbolji nego sta.

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la jasko_juve » 27 nov 2017, 22:44

Ok je, ne ide te sut..Pa idi pobogu na ulaz..Iznudi bacanja, igraj odbranu makar..Kao da nije bio tu..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 nov 2017, 22:44

Federer17 je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Po cemu je najbolji igrac kluba ? Nema najvecu minutazu , nema najvise poena , nije nosioc igra pa ne znam po cemu neko kaze da je nosioc igre u Cedeviti , Musa i NBA :shock: Musa ni u Juniorskoj konkurenciji nije mogao Francuzima nista , a zasto to neka poznavaoci kosarke objasne ...
Hajde ne pametuj, idi se ganjaj gore po fudbalskim temama.
Ma ignorisati treba ovakve. Dođi jednom na temu kad repka igra i žele svu pažnju. Odyebaus u skokovima hejteri, niste uopšte zanimljivi.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la 3isamagicnumber » 27 nov 2017, 22:46

Ako se prodze u drugi krug hoce li moci NBA igraci igrati tu?
Zadnja izmjena: 3isamagicnumber, dana/u 27 nov 2017, 22:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 27 nov 2017, 22:47

Admir_Sa je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Glavu gore momci. Ove dvije tekme su ii bolje prošle nego smo očekivali. Bitno je pobjediti belgiju i eventualno rusiju sa Jukom, Wilbekinom i Mirzom.

Penny Hardaway #1
Vidi se fino da stvarno licimo na ekipu i po meni je sve ok. Svaka ovakva utakmica je jedna dobra lekcija. Protiv belgije kuci treba doslovno da gori dvorana gdje god da se igra
Ja bih se složio sa vama dvojicom, ja sam zadovoljan viđenim u ove dvije tekme, yebiga ovo su prve 'velike' reprezentativne utakmice za Musu, Atića, Lazića, Gegića i Sulejmanovića, a minimalno dvojica njih će u budućnosti činiti prvu petorku naše repke, a vjerovatno će svi oni biti među 12 najboljih.

Bože moj, porazi su sastavni dio sporta, popušili smo i od Šveđana u Zenici pa smo izvukli pouke na čelu sa Duletom, uvjeren sam da će tako biti i sada.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la TheChief » 27 nov 2017, 22:50

Večeras su razliku napravili neki teški šutevi koje su Francuzi pogodili (trojka na kraju prvog poluvremena, onda ona situacija 3+1, nekoliko teških šuteva Albicyja - jedna dvica i jedna trica, šut Jacksona na kraju treće četvrtine) i loša partija Muse.
Kada sračunamo nabrojane šuteve Francuza dođemo do cifre od 14 poena koje su nam postigli šutem u zadnjoj sekundi napada/četvrtine.

Atić i njegov šut :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Jednostavno, svaki put kad opuca tricu imaš osjećaj da će je pogoditi. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la ovisnik » 27 nov 2017, 22:53

Solidna utakmica našeg tima,protiv atletičnih Francuza nije mogla puno bolje.Odlična škola za Musu,Atića,Vrapca,Grgića,Lazića i Lončara,pokazatelj gdje se nalaze u odnosu na fizički dominantne igrače i koliko trebaju raditi na sebi.Sve nas je malo ponijelo nakon pobjede protiv Rusije,pa smo se ponadali da možemo do iznenađenja protiv Francuske, nažalost pokazalo se da još uvijek nismo na razini ni 3 razine igrača kojima raspolaže Francuska.Kad se sve saveza jedna pobjeda i poraz protiv favorita je dobar rezultat i ostavlja nadu da možemo u 2 krug kvalifikacija.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 27 nov 2017, 22:53

Uživanje je gledati Atića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 27 nov 2017, 22:55

Raonffa je napisao/la:Uživanje je gledati Atića.
Steta pa mu je Bog dao sve osim pameti

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 27 nov 2017, 22:56

Atica izliječiti od kliničke depresije i biće vrh :bih:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 nov 2017, 22:58

Nema potrebe za pljuvanjem, ona prva tekma je bila bitnija, večeras su otišli da odigraju bez pritiska, i vidjelo se da Francuzi igraju odličnu odbranu, koja nama ne odgovara, jer su fizički dominantniji. Odbranu smo mogli bolje odigrati, iako one šuteve preko ruke i pri isteku vremena ne znam da smo mogli bolje braniti, ali tu nije bilo one energije i naboja kao u prvoj tekmi, osjetilo se to.

Glavu gore i nastaviti sa radom uz Duška, u februaru vjerovatno najvažnija tekma ovih kvala protiv Belgije kući, tu se ne smije ponoviti ovo večerašnje izdanje i siguran sam da neće, Musa ne može biti lošiji od ovoga sve i kad bi htio, a bolje da je sad odigrao ovakvu tekmu nego kasnije kad će biti potrebniji pravi Musa, uvidjeće i on gdje je griješio i popraviti to posebno uz Duškove savjete, jer je on specijalista za razvoj mladih igrača i uopšte ne sumnjam u pozitivan ishod ove priče. :bih:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: RE: Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 27 nov 2017, 23:03

MElloo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Uživanje je gledati Atića.
Steta pa mu je Bog dao sve osim pameti

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Kakav je samo mogao biti igrac vec sada....
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.