Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 18:56

To je TEBI lupanje, pametni, za nekoga je to cinjenica - njegov stav. Ponovo pokazujes neodgoj i nekulturu. Ne moras bas u svakom postu potvrdjivati moje rijeci iz prethodnih postova.

Druze, neki igraci imaju kredibilitet da rade neke stvari (a stekli su ga iskustvom, kvalitetom i sl.), a neki bas i ne (pogotovo oni mladji). Iz tog razloga se njima nesto moze progledati kroz prste. Nigdje nisam ni napisao da se Garnettu to moze oprostiti, niti sam uopste govorio o pojedinacnim slucajevima. Ako je tebi ok porediti npr. jednog Tottija i neku mladu nadolazecu zvijezdu, onda nemamo sta dalje pricati.

Kao sto milionima ljudi ne smeta, isto tako milionima i smeta. Pobogu eto i meni... :roll: Upravo zato sto je to radio i prije, a 'uspjesno' nastavlja i u seniorima, s pravom povrdjujem da je to osobina koja mi se nikako ne svidja kod njega. Eh sad, to sto je tebi problem prihvatiti da je neko drugaciji od tebe, nije moja stvar. To koliko ja dajem podrsku Musi, najbolje govori cinjenica da gledam apsolutno svaku njegovu utakmicu otkako se zna da postoji taj momak (vjerovatno uz Nurkica i Dzeku, te nekada Teletovica, jedini nas sportista), a moji postovi takodjer dosta toga govore. To opet ne znaci da necu napisati neku kritiku, sugestiju u pogledu njegove igre/ponasanja, jer na sve moguce stvari u zivotu nastojim gledati objektivno i iskljucivo svojim ocima.

Da si, kao gospodin @Trigger, pogledao moje postove od sinoc, vidio bi koliko sam paznje posvetio tom 'trash talku' u odnosu na sve ostale stvari (kada je Musa u pitanju). Jok, tebi je sopstveni ego izgleda bas tesko pojesti. Evo da ti ja pomognem:
Federer17 je napisao/la:Koliki smo mi pehovi, nevjerovatno je da se ovako zavrsilo. Da imamo +10 u zadnjoj minuti utakmice, ja ne bih potpisao pobjedu.

Bilo je velike srece veceras, nemoguce koliko slobodnih smo promasili, u nekim najvaznijim momentima lose odluke su se donosile. Imam osjecaj da se u zadnje 2-3 min samo trazio kontakt da bi se islo na slobodna, pa smo zbog toga previse grijesili. Rusi se posteno ispromasivali, ali su realno i oni imali srece u pojedinim momentima, pomoc sudija takodjer.

Atic je za mene (nakon Gorde) najbolje odigrao, steta sto nije vise uzimao loptu u svoje ruke (razumijem da nema samopouzdanja, ali je ovo premal). U skoku, odbrani, napadackim kretnjama - bio je gotovo perfektan.

Musa je odigrao sasvim korektno. Osim tog suta za tri (1/7) koji nije nikako isao, sve drugo, ukljucujuci i tu njegovu odbranu koju mnogi (s pravom) osporavaju, je bilo dobro. Slobodna je morao bolje pogadjati, ali generalno je povukao loptu kada je bilo najpotrebnije. Razumijem animozitet prema Rusima, ali mu ne trebaju one grimase, izrugivanja, pogotovo jer je utakmica bila sve osim gotova.

Stipan, Gorda...... :salut: :salut:

Aferim Duletu! Od crnih rupa 3/4, u tom periodu dolazimo do rezultatske prednosti.

Skenderija me uopste nije odusevila, al' nejse. Ne treba sada o tome pricati.

Bilo bi lijepo da se Francuzi iz EL ne pojave na tekmi u ponedjeljak, da se i tu pokusa nesto uraditi. Ja sam siguran da je ova ekipa Rusije bolja od njih, bez tih nekoliko igraca.
Federer17 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Da je barem uobicajeno pogadzao slobodna imao bi prolaznu ocjenu
O tome se i radi, iako bih ja prije rekao da bi bio i vise nego dobar u tom slucaju.

Mozemo pricati sta hocemo, ali je momak iznudio 15 slobodnih bacanja (daleko najvise od svih kod nas). Nesto sto ne bi uspjelo nijednom suteru, i malo kojem igracu Evrope. Da je pogodio 13, sad bi vec pricali drugu pricu. Sto se odbrane tice, meni je bio sasvim ok.

Zaboravih spomenuti Geginu odlicnu partiju. Jedina mana koju mu ja vidim (pored suta) je losiji ball handling, te brzina prilikom vodjenja lopte. Previse se okrece i gradi, nekada skroz nesigurno prevodi loptu. Razumijem da je u pitanju veliki pritisak, nema neku ulogu u timu, nakon prve greske slijedi Duletovo psovanje i sl., ali ovo govorim i na osnovu utakmica u mladjim uzrastima.

@lumani, Kikan je bas u nekoliko navrata dobro ispratio onog Rusa u odbrani, iako djeluje dosta pokretljiviji i nizi od njega.
Zaboravih napisati, aferim ti sto si bio medju tih 50 hiljada ljudi! :salut:[/quote]

Postove tvoje nisam pročitao sinoć jer radim i nemam slobodnog vremena da prečešljam svaku stranicu ;) Izvini molim te, probat ću se pretplatiti na tvoje postoje pa da ne fulim ubuduće. Ovo što si napisao u postovima oko Gegića, Atića i Muse se slažem, osim ovog kreveljenja, ali eto, neka ostane na tome. Imaš svoje mišljenje, ja svoje i neka na tome ostane da ne idemo u off topic dalje.

Btw.pošto sam bio u Skenderiji, je li bilo linkova za utakmicu? Nemam sportklub, a oni opet prenose u ponedjeljak
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 25 nov 2017, 18:57

Bilo je linkova @Vedad, biće i u ponedjeljak :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 18:59

Raonffa je napisao/la:Bilo je linkova @Vedad, biće i u ponedjeljak :D
Hvala drug :D Već sam kontao gdje da idem da gledam. Super što sportklub prenosi zbog kvaliteta prenosa, ali fkt.je nezgodno jer dosta raje nema taj program.
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 25 nov 2017, 19:02

@Vedad, nema potrebe za sarkazmom.

Bude linkova i previse, rezolucija takodjer sasvim ok. Kod mene je bez problema sve radilo iako sam se i ja pribojavao da streamovi nece zezati.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 25 nov 2017, 19:05

Vedad87 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Bilo je linkova @Vedad, biće i u ponedjeljak :D
Hvala drug :D Već sam kontao gdje da idem da gledam. Super što sportklub prenosi zbog kvaliteta prenosa, ali fkt.je nezgodno jer dosta raje nema taj program.
Ma odličan prenos na SK, jedino što fali (vjerujem da to svi mi volimo) kada komentatora ponese atmosfera pa da malo digne glas ili bolje rečeno ne vidi se da navija za nas, al' Bože moj zato ga je milina slušati jer zna svoj posao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 25 nov 2017, 19:07

Oko čega se sve mi raspravljamo, strašno. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 19:08

Unofficialpage je napisao/la:Oko čega se sve mi raspravljamo, strašno. :lol:
Kad pomislim oko čega smo se sve raspravljali u vezi Damira, ovo je i dobro :D
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 19:10

Raonffa je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Bilo je linkova @Vedad, biće i u ponedjeljak :D
Hvala drug :D Već sam kontao gdje da idem da gledam. Super što sportklub prenosi zbog kvaliteta prenosa, ali fkt.je nezgodno jer dosta raje nema taj program.
Ma odličan prenos na SK, jedino što fali (vjerujem da to svi mi volimo) kada komentatora ponese atmosfera pa da malo digne glas ili bolje rečeno ne vidi se da navija za nas, al' Bože moj zato ga je milina slušati jer zna svoj posao.
Uh, da je Edina Avdića kako slušati. Gledao sam neki dan Cedevita Mornar i on prenosio. Koja je to milina...
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 25 nov 2017, 19:19

Vedad87 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Oko čega se sve mi raspravljamo, strašno. :lol:
Kad pomislim oko čega smo se sve raspravljali u vezi Damira, ovo je i dobro :D
Mislim nije da nisu upravu ovi kojima se ne sviđa trash talk ili bolje rečeno ono sinošnje Musino ponašanje u određenim trenucima, da je moglo bolje jest, da je moglo bez toga jest, da li bi bilo bolje ne znamo, možda. Ali opet, mislim da je to traženje dlake u jajetu, stvar koju uopšte ne treba naglašavati jer je to nakon utakmice najmanje bitno. Odnosno, nije uopšte bitno niti je vrijedno bilo kakvog spomena. Stvari koje se dešavaju u toku utakmice, Damirovo bacanje reketa, Musino blago provociranje, dešava se i nije ništa neobično.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 19:23

Unofficialpage je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Oko čega se sve mi raspravljamo, strašno. :lol:
Kad pomislim oko čega smo se sve raspravljali u vezi Damira, ovo je i dobro :D
Mislim nije da nisu upravu ovi kojima se ne sviđa trash talk ili bolje rečeno ono sinošnje Musino ponašanje u određenim trenucima, da je moglo bolje jest, da je moglo bez toga jest, da li bi bilo bolje ne znamo, možda. Ali opet, mislim da je to traženje dlake u jajetu, stvar koju uopšte ne treba naglašavati jer je to nakon utakmice najmanje bitno. Odnosno, nije uopšte bitno niti je vrijedno bilo kakvog spomena. Stvari koje se dešavaju u toku utakmice, Damirovo bacanje reketa, Musino blago provociranje, dešava se i nije ništa neobično.
Baš sam mislio na Damirovo bacanje reketa. U redu je da se nekome ne sviđa, ali pobijedili smo čovječe Rusiju i mi spominjemo kako Musa ne smije raditi to i to... To je sve u žaru borbe. Milion gorih stvari, ali da svako ima pravo da kaže da mu se to ne sviđa, to stoji, samo što, baš kao što si rekao, dlake u jajetu. Nego, tučemo li francuze :D
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 25 nov 2017, 19:24

Vedad87 je napisao/la:
Uh, da je Edina Avdića kako slušati. Gledao sam neki dan Cedevita Mornar i on prenosio. Koja je to milina...
Pa vjeruj mi i ovaj dvojac Radojević-Plavšić su bara-bara sa Edinom, samo mi Edin ima najbolji glas od njih i nekako se najviše unese u meč, pogotovo kad je repka u pitanju.

Al' da ne idemo u off dalje, ne moramo više o tome hahaha
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 25 nov 2017, 19:28

Vedad87 je napisao/la:Baš sam mislio na Damirovo bacanje reketa. U redu je da se nekome ne sviđa, ali pobijedili smo čovječe Rusiju i mi spominjemo kako Musa ne smije raditi to i to... To je sve u žaru borbe. Milion gorih stvari, ali da svako ima pravo da kaže da mu se to ne sviđa, to stoji, samo što, baš kao što si rekao, dlake u jajetu. Nego, tučemo li francuze :D
Baš to, nebitna stvar i nije vrijedna spomena. A gdje ćeš mene pitati da li pobjeđujemo. Ja sam vjerovao da Damir pobjeđuje Federera na RG i Wimbledonu 2015 a mislim da sad znaš odgovor na pitanje. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 25 nov 2017, 19:30

Unofficialpage je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:Baš sam mislio na Damirovo bacanje reketa. U redu je da se nekome ne sviđa, ali pobijedili smo čovječe Rusiju i mi spominjemo kako Musa ne smije raditi to i to... To je sve u žaru borbe. Milion gorih stvari, ali da svako ima pravo da kaže da mu se to ne sviđa, to stoji, samo što, baš kao što si rekao, dlake u jajetu. Nego, tučemo li francuze :D
Baš to, nebitna stvar i nije vrijedna spomena. A gdje ćeš mene pitati da li pobjeđujemo. Ja sam vjerovao da Damir pobjeđuje Federera na RG i Wimbledonu 2015 a mislim da sad znaš odgovor na pitanje. :mrgreen:
Haha ma isti sam ti :D
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”


Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 nov 2017, 21:59

yusufoh je napisao/la:Snimak utakmice na SK1 u 04:45 :D :D
Da hoće ko snimiti Pa da je imamo na netu, ipak je ovo jedna od najvećih pobjeda naše košarke.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 25 nov 2017, 22:54

Tracy3McGrady je napisao/la:
yusufoh je napisao/la:Snimak utakmice na SK1 u 04:45 :D :D
Da hoće ko snimiti Pa da je imamo na netu, ipak je ovo jedna od najvećih pobjeda naše košarke.

Penny Hardaway #1
Ima li gdje snimak tekme? Nisam stig'o gledati jucer ... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 nov 2017, 23:25

DaVinci je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
yusufoh je napisao/la:Snimak utakmice na SK1 u 04:45 :D :D
Da hoće ko snimiti Pa da je imamo na netu, ipak je ovo jedna od najvećih pobjeda naše košarke.

Penny Hardaway #1
Ima li gdje snimak tekme? Nisam stig'o gledati jucer ... :pray:
Pa brate de pročitaj šta sam napisao :D

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 25 nov 2017, 23:32

Tracy3McGrady je napisao/la: Ima li gdje snimak tekme? Nisam stig'o gledati jucer ... :pray:
Pa brate de pročitaj šta sam napisao :D

Penny Hardaway #1[/quote]

Zar je moguce da niko nije snim'o sinoc :o koji fail ... propustis tekmu misleci da ces u miru pogledati snimak u slucaju da pobijede da bi poslije skont'o da se samo fudbalske tekme obavezno snimaju ... :damn:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 nov 2017, 23:39

DaVinci je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la: Ima li gdje snimak tekme? Nisam stig'o gledati jucer ... :pray:
Pa brate de pročitaj šta sam napisao :D

Penny Hardaway #1
Zar je moguce da niko nije snim'o sinoc :o koji fail ... propustis tekmu misleci da ces u miru pogledati snimak u slucaju da pobijede da bi poslije skont'o da se samo fudbalske tekme obavezno snimaju ... :damn:[/quote]Buraz, čovjek je napisao da ima snimak, tako ako neko ima mogućnost neka snimi pa da svi rahat odgledamo.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

yusufoh
Postovi: 203
Pridružen/a: 02 feb 2014, 00:12
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la yusufoh » 25 nov 2017, 23:44

Napisao sam bas iz tog razloga. Valjda ce nam neko izaci u susret i sutra nas obradovati snimkom angel:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.