Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kupus army » 25 jan 2017, 22:23

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Atica vec par utakmica nema u rosteru ....
Pa u arisu ne igra, a nije igrao na pozajmici pa ga vratili sada mu traze drugi klub
Atic sljedece sezone ako ne bude igrao propast ce, zestoko se zeznuo sa arisom, a oni bas nista specijalno pa da kazes neigra jer su puni vrhunskih igraca
Aek je u pitanju. :P
Ja ne mogu da vjerujem sta se s njim desava. Ili ne trenira koliko je potrebno, ili nema mrve samopouzdanja, a vrlo moguce da je oboje u pitanju. Po meni je aba liga najbolja za razvoj i adaptaciju mladih igraca na seniorsku kosarku, pogotovo kad bi mi aBd tamo imali svoj jedan klub koji bi 'trpio' te nase mlade igrace.
Gledao sam bas Igose u zadnjih par navrata nakon sto su otpustili onog Amera, jer sam pretpostavio da ce Talic dobiti neke svoje minute. Tako je i bilo, upravo protiv Zvezde odigrao odlicno prvo poluvrijeme, ali i imao puno gresaka u drugom poluvremenu, kada su ovi stisli odbranu. Ja u njemu vidim Gordinog nasljednika i mislim da je u stanju dostici njegov nivo. :D
Ne znam koliko pratite Partizan ove godine,ja sam ih sve utakmice odgledao,ne mogu da vjerujem koliko Karahodzic nema samopuzdanja,a vjerujem da kvalitetom u ovom Partizanu mora igrati 15-20 minuta sigurno.Danas u prve 3/4 dao jedan poen,fulio zicer pod kosem i dva otvorena suta za tri,posle u zadnjoj cetvrtini kad je pogodio jednu tricu,pogodi sve do kraja i pokupi tri ofanzivna skoka.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jan 2017, 00:44

kupus army je napisao/la: Ne znam koliko pratite Partizan ove godine,ja sam ih sve utakmice odgledao,ne mogu da vjerujem koliko Karahodzic nema samopuzdanja,a vjerujem da kvalitetom u ovom Partizanu mora igrati 15-20 minuta sigurno.Danas u prve 3/4 dao jedan poen,fulio zicer pod kosem i dva otvorena suta za tri,posle u zadnjoj cetvrtini kad je pogodio jednu tricu,pogodi sve do kraja i pokupi tri ofanzivna skoka.
Ma gledao sam ih i ja haman svaku utakmicu i slazem se da je njemu glavni problem samopouzdanje, kao i Vrabcu uostalom. Veceras kad mu je Dzikic rekao da slobodno sutira kad je sam na trici, odmah su i usle dvije. Najgore je sto on vise i nije tako mlad, pa da sebi moze dopustiti da presjedi godinu dana na klupi. Igraci mladji od njega igraju strasno bitne uloge u svojim ekipama, a njega nerijetko nema ni u rosteru. Problem je sto u ovim okolnostima u Partizanu nemaju vremena da ga istrpe i puste da stjece iskustvo, jer prakticno svaku utakmicu moraju pobijediti. On pored tog psiholoskog plana, mora jos vise raditi na sutu, da se ne desi situacija da dobije neke minute i za to vrijeme promasi sve sto uputi prema kosu. Moze postati strasan suter, a jos uvijek su klasni PF suteri pravi raritet i svugdje se cijene. Mora raditi i na cvrstini, da ga protivnicki igraci ne guraju onako olahko na niskom postu, kao npr. Savanovic vecerac. Mada, par puta je i on u nekoliko zadnjih utakmica u napadu pokusao nesto na niskom postu i prilicno lijepo je to izgledalo, ima smisla. U skoku je odlican, samo je uglavnom minute dobijao na SF, sto nije njegova pozicija, a samim tim je bio udaljeniji od obruca. Za njega je naredna sezona najbitnija, a bojim se da u Partizanu opet nece biti prostora za njega. Ko je njemu menadzer? I ovdje bi recimo Mega itekako legla... :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2017, 09:02

Zato nama treba jedan klub u aba ligi koji bi ovim momcima dao priliku, zamisli da je bio neke nas klub koji bi dao emiru i kenanu po 20-25 minuta a da ne budu 3-4 ili cak 5 opcija u napadu
Zato ja kazem ako ce se bosna vracati u ligu neka takve igrace dovodi inace me boli briga za ekipom polovnjaka prosla su ta vremena
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bhsport » 26 jan 2017, 09:18

nerminh74 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Atica vec par utakmica nema u rosteru ....
Pa u arisu ne igra, a nije igrao na pozajmici pa ga vratili sada mu traze drugi klub
Atic sljedece sezone ako ne bude igrao propast ce, zestoko se zeznuo sa arisom, a oni bas nista specijalno pa da kazes neigra jer su puni vrhunskih igraca
Sto rece veliki strucnjak i expert #neno4 kada je Atic u septembru 2015 potpisao za AEK
neno#4 je napisao/la:Atic od danas u AEK - u kod Sakote..Odlican izbor..
Odlican izbor, a ljudi nam unistili igraca koji je bio u prvoj petorci U18 2015-te godine.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2017, 09:58

bhsport je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Atica vec par utakmica nema u rosteru ....
Pa u arisu ne igra, a nije igrao na pozajmici pa ga vratili sada mu traze drugi klub
Atic sljedece sezone ako ne bude igrao propast ce, zestoko se zeznuo sa arisom, a oni bas nista specijalno pa da kazes neigra jer su puni vrhunskih igraca
Sto rece veliki strucnjak i expert #neno4 kada je Atic u septembru 2015 potpisao za AEK
neno#4 je napisao/la:Atic od danas u AEK - u kod Sakote..Odlican izbor..
Odlican izbor, a ljudi nam unistili igraca koji je bio u prvoj petorci U18 2015-te godine.
da se ne povrijedi igrali bi finale
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kupus army » 26 jan 2017, 13:59

kobe24 je napisao/la:
kupus army je napisao/la: Ne znam koliko pratite Partizan ove godine,ja sam ih sve utakmice odgledao,ne mogu da vjerujem koliko Karahodzic nema samopuzdanja,a vjerujem da kvalitetom u ovom Partizanu mora igrati 15-20 minuta sigurno.Danas u prve 3/4 dao jedan poen,fulio zicer pod kosem i dva otvorena suta za tri,posle u zadnjoj cetvrtini kad je pogodio jednu tricu,pogodi sve do kraja i pokupi tri ofanzivna skoka.
Ma gledao sam ih i ja haman svaku utakmicu i slazem se da je njemu glavni problem samopouzdanje, kao i Vrabcu uostalom. Veceras kad mu je Dzikic rekao da slobodno sutira kad je sam na trici, odmah su i usle dvije. Najgore je sto on vise i nije tako mlad, pa da sebi moze dopustiti da presjedi godinu dana na klupi. Igraci mladji od njega igraju strasno bitne uloge u svojim ekipama, a njega nerijetko nema ni u rosteru. Problem je sto u ovim okolnostima u Partizanu nemaju vremena da ga istrpe i puste da stjece iskustvo, jer prakticno svaku utakmicu moraju pobijediti. On pored tog psiholoskog plana, mora jos vise raditi na sutu, da se ne desi situacija da dobije neke minute i za to vrijeme promasi sve sto uputi prema kosu. Moze postati strasan suter, a jos uvijek su klasni PF suteri pravi raritet i svugdje se cijene. Mora raditi i na cvrstini, da ga protivnicki igraci ne guraju onako olahko na niskom postu, kao npr. Savanovic vecerac. Mada, par puta je i on u nekoliko zadnjih utakmica u napadu pokusao nesto na niskom postu i prilicno lijepo je to izgledalo, ima smisla. U skoku je odlican, samo je uglavnom minute dobijao na SF, sto nije njegova pozicija, a samim tim je bio udaljeniji od obruca. Za njega je naredna sezona najbitnija, a bojim se da u Partizanu opet nece biti prostora za njega. Ko je njemu menadzer? I ovdje bi recimo Mega itekako legla... :mrgreen:
Ne znam ko mu je menadzer,sinoc rekose da je on samo posudjen iz Unikahe Partizanu,tako da vjerovatno ce i sledece godine biti neka posudba,ako Bosna izgura ABA bilo bi odlicno da dodje u Bosnu.Imace Keno neke minute i u Podgorici,suspendovan je Bircevic za tu utakmicu,a Buducnost nema neku snagu pod kosem tu su Savovic i Klasen prve opcije koji se rotiraju sa Nikolicem i Suboticem,tako da ocekujem da moze ovdje on biti faktor iznenadjenja.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2017, 14:24

karahodzic ima ugovor od 2 godine sa partizanom, ne znam da li je pozajmica tolika ili je on raskinuo ugovor sa unicajom
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jan 2017, 14:42

nerminh74 je napisao/la:karahodzic ima ugovor od 2 godine sa partizanom, ne znam da li je pozajmica tolika ili je on raskinuo ugovor sa unicajom
I ja znam da je na dvije godine, ali pretpostavljam da je posudba u pitanju. Partizan ce naredne sezone vjerovatno biti jos jaci i ja ne vidim kako bi Keno mogao imati neku vecu minutazu, ali sve je opet moguce.
Zna li neko kada se ocekuje Buzin povratak na parket?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 26 jan 2017, 14:53

kupus army je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
kupus army je napisao/la: Ne znam koliko pratite Partizan ove godine,ja sam ih sve utakmice odgledao,ne mogu da vjerujem koliko Karahodzic nema samopuzdanja,a vjerujem da kvalitetom u ovom Partizanu mora igrati 15-20 minuta sigurno.Danas u prve 3/4 dao jedan poen,fulio zicer pod kosem i dva otvorena suta za tri,posle u zadnjoj cetvrtini kad je pogodio jednu tricu,pogodi sve do kraja i pokupi tri ofanzivna skoka.
Ma gledao sam ih i ja haman svaku utakmicu i slazem se da je njemu glavni problem samopouzdanje, kao i Vrabcu uostalom. Veceras kad mu je Dzikic rekao da slobodno sutira kad je sam na trici, odmah su i usle dvije. Najgore je sto on vise i nije tako mlad, pa da sebi moze dopustiti da presjedi godinu dana na klupi. Igraci mladji od njega igraju strasno bitne uloge u svojim ekipama, a njega nerijetko nema ni u rosteru. Problem je sto u ovim okolnostima u Partizanu nemaju vremena da ga istrpe i puste da stjece iskustvo, jer prakticno svaku utakmicu moraju pobijediti. On pored tog psiholoskog plana, mora jos vise raditi na sutu, da se ne desi situacija da dobije neke minute i za to vrijeme promasi sve sto uputi prema kosu. Moze postati strasan suter, a jos uvijek su klasni PF suteri pravi raritet i svugdje se cijene. Mora raditi i na cvrstini, da ga protivnicki igraci ne guraju onako olahko na niskom postu, kao npr. Savanovic vecerac. Mada, par puta je i on u nekoliko zadnjih utakmica u napadu pokusao nesto na niskom postu i prilicno lijepo je to izgledalo, ima smisla. U skoku je odlican, samo je uglavnom minute dobijao na SF, sto nije njegova pozicija, a samim tim je bio udaljeniji od obruca. Za njega je naredna sezona najbitnija, a bojim se da u Partizanu opet nece biti prostora za njega. Ko je njemu menadzer? I ovdje bi recimo Mega itekako legla... :mrgreen:
Ne znam ko mu je menadzer,sinoc rekose da je on samo posudjen iz Unikahe Partizanu,tako da vjerovatno ce i sledece godine biti neka posudba,ako Bosna izgura ABA bilo bi odlicno da dodje u Bosnu.Imace Keno neke minute i u Podgorici,suspendovan je Bircevic za tu utakmicu,a Buducnost nema neku snagu pod kosem tu su Savovic i Klasen prve opcije koji se rotiraju sa Nikolicem i Suboticem,tako da ocekujem da moze ovdje on biti faktor iznenadjenja.

Filipovic mu je Agenat..

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2017, 15:07

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:karahodzic ima ugovor od 2 godine sa partizanom, ne znam da li je pozajmica tolika ili je on raskinuo ugovor sa unicajom
I ja znam da je na dvije godine, ali pretpostavljam da je posudba u pitanju. Partizan ce naredne sezone vjerovatno biti jos jaci i ja ne vidim kako bi Keno mogao imati neku vecu minutazu, ali sve je opet moguce.
Zna li neko kada se ocekuje Buzin povratak na parket?
zašto ovo misliš i nisam siguran da li će ostat i birčević i veličković sljedeće sezone
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jan 2017, 15:19

nerminh74 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:karahodzic ima ugovor od 2 godine sa partizanom, ne znam da li je pozajmica tolika ili je on raskinuo ugovor sa unicajom
I ja znam da je na dvije godine, ali pretpostavljam da je posudba u pitanju. Partizan ce naredne sezone vjerovatno biti jos jaci i ja ne vidim kako bi Keno mogao imati neku vecu minutazu, ali sve je opet moguce.
Zna li neko kada se ocekuje Buzin povratak na parket?
zašto ovo misliš i nisam siguran da li će ostat i birčević i veličković sljedeće sezone
Pa zato sto su oni ove godine poceli graditi roster iz nule, skoro svi igraci su novi i opet igraju i vise nego dobru sezonu. Sada ce vjerovatno zadrzati kostur ekipe i vecinu igraca, te dodati jos par njih na pozicije koje im budu slabije pokrivene. Nisam siguran da bi neko od jacih ekipa uzeo relativno nespremnog Novicu, koji fizicki nije u stanju odigrati vise od 20min na nekom vecem nivou. Mozda jedino neke osrednje ekipe koje imaju pare, poput recimo nekih turskih klubova koji ne spadaju u top5 najboljih u ligi, ili neko od Rusa. Za Bircevica vec mislim da ce vjerovatno otici u neki jaci klub. Mada, to su samo moja neka nagadjanja, jednako je moguce i da se nista od toga ne ostvari.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 26 jan 2017, 15:43

Kakav Bircevic i jaci klub od Partizana. Finansijski mozda, ali igracki i rezultatski, vrlo tesko...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2017, 16:33

Federer17 je napisao/la:Kakav Bircevic i jaci klub od Partizana. Finansijski mozda, ali igracki i rezultatski, vrlo tesko...
ne živi se od slave nego novca
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Nemanja86 » 26 jan 2017, 17:07

koliko sam ja upoznat sa situacijom, Kenan na ljeto završava staž u Partizanu. Navodno je već sad kaparisan mlađi brat Luković iz Krke

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kupus army » 27 jan 2017, 19:55

Gledam Cibonu drugo poluvrijeme Emir ni minute nije dobio,jel neka povreda ili ova budala trosi mrtvog Zorica maximalno protiv hebenog Osijeka ?
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kupus army » 27 jan 2017, 19:59

Ipak nije povreda,evo sad ga je uveo na + 18 i 5 minuta do kraja,kakav lik Zoric mu igrao 35 minuta protiv Osijeka,o hebem te zivote ko je nama bio selektor.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 27 jan 2017, 21:09

kupus army je napisao/la:Ipak nije povreda,evo sad ga je uveo na + 18 i 5 minuta do kraja,kakav lik Zoric mu igrao 35 minuta protiv Osijeka,o hebem te zivote ko je nama bio selektor.
Kada sam ja to govorio mene su napadali, a da ne pricam o moralnoj crti
Ne znam emir je pokazao da moze pa neka vidi na ljeto klub gdje ce imati minutazu i definisaniju ulogu, a ne da se ona nesposobna izdrkotina izivljava na njemu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 27 jan 2017, 22:21

nerminh74 je napisao/la:
kupus army je napisao/la:Ipak nije povreda,evo sad ga je uveo na + 18 i 5 minuta do kraja,kakav lik Zoric mu igrao 35 minuta protiv Osijeka,o hebem te zivote ko je nama bio selektor.
Kada sam ja to govorio mene su napadali, a da ne pricam o moralnoj crti
Ne znam emir je pokazao da moze pa neka vidi na ljeto klub gdje ce imati minutazu i definisaniju ulogu, a ne da se ona nesposobna izdrkotina izivljava na njemu
Ja mislim da je on potpisao ugovor s Cibonom na tri godine i vjerovatno ostaje tu i narednu sezonu. Vece su sanse da Mulaomerovic dobije nogu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 28 jan 2017, 20:12

Dzikic glavni kandidat za selektora, ne vjerujem u ovo al' eto spominje se i Lukajic pa ce vjerovatno ta katastrofa preuzet reprezentaciju.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 28 jan 2017, 20:19

Wandelanoite je napisao/la:Dzikic glavni kandidat za selektora, ne vjerujem u ovo al' eto spominje se i Lukajic pa ce vjerovatno ta katastrofa preuzet reprezentaciju.
Cak i lukajic bi bio upgrade za mulaoerovica
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.