Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 09:29

3isamagicnumber je napisao/la:KK_Bosna@ Prijavio bi post zbog zestokog trolanja ali se onda sjetim da si ti zapravo moderator...
zestoko trollanje je ako neko kaze istinu?

je li igra u bezveze ekipi? igra.
je li nabija statistiku u bezveze ekipi? nabija.

ili ces tvrditi da ove dvije tvrdnje nisu tacne?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

ichiniSan
Postovi: 11
Pridružen/a: 16 jun 2015, 01:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ichiniSan » 14 dec 2017, 12:52

KK_Bosna je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:KK_Bosna@ Prijavio bi post zbog zestokog trolanja ali se onda sjetim da si ti zapravo moderator...
zestoko trollanje je ako neko kaze istinu?

je li igra u bezveze ekipi? igra.
je li nabija statistiku u bezveze ekipi? nabija.

ili ces tvrditi da ove dvije tvrdnje nisu tacne?
Vidi se da nisi pogledao kako je igrao Penava u ovim utakmicama, ili ne razumijes sta znaci stat padder, a mislim da je oboje.
Normalno je da ce nabiti statistiku ako igra dobro. Momak daje veliki doprinos igri ekipe, što cini tvoju konstataciju neozbiljnom.
Nema veze sto si moderator i dalje si klasicni nokat od ovce

Basketballislife
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 dec 2017, 18:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Basketballislife » 14 dec 2017, 12:58

KK_Bosna je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:KK_Bosna@ Prijavio bi post zbog zestokog trolanja ali se onda sjetim da si ti zapravo moderator...
zestoko trollanje je ako neko kaze istinu?

je li igra u bezveze ekipi? igra.
je li nabija statistiku u bezveze ekipi? nabija.

ili ces tvrditi da ove dvije tvrdnje nisu tacne?

Istinu? :? Vidi se da ne pratis kao sto se predstavljas.Ako igra dobro ,daje poene i ekipu vodi do pobjede (sa suigracima) valjda ima dobru statistiku?! :hmmmmm:
Takvi kao ti su svojim “strucnim” procijenama unistili dosta talenata.Kad si tako pun ideja i “znanja” o kosarci pomozi KK Bosna da opstane. :kralj:
"Kad ti neko kaze da je nesto nemoguce, zapamti da su to njegova ogranicenja a ne tvoja".

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 13:11

Basketballislife je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:KK_Bosna@ Prijavio bi post zbog zestokog trolanja ali se onda sjetim da si ti zapravo moderator...
zestoko trollanje je ako neko kaze istinu?

je li igra u bezveze ekipi? igra.
je li nabija statistiku u bezveze ekipi? nabija.

ili ces tvrditi da ove dvije tvrdnje nisu tacne?

Istinu? :? Vidi se da ne pratis kao sto se predstavljas.Ako igra dobro ,daje poene i ekipu vodi do pobjede (sa suigracima) valjda ima dobru statistiku?! :hmmmmm:
Takvi kao ti su svojim “strucnim” procijenama unistili dosta talenata.Kad si tako pun ideja i “znanja” o kosarci pomozi KK Bosna da opstane. :kralj:
pa ofiran si bolan, ali makar ne vrijedjas za razliku od onog gore banovanog forumasa :thumbup: registrovao si se iskljucivo da pises o penavi, ni o cemu drugom :tokralju: samo ne vidim svrhu jer gospoda iz saveza ne citaju ovaj forum, tako da nece sigurno obracati paznju na njega (osim ako ne bude pametan pa udje u reprezentaciju kao pojedini amateri)...

i dalje mi nisi odgovorio na pitanje kakva je ekipa marshall i u kakvoj konferenciji igra?

kada ustanovimo da li se radi o dobroj ekipi u dobroj konferenciji, onda mozemo dalje diskutovati o tome koliko su mjerodavne njegove brojke.

sto se tice kk bosne, ja je nisam u ovo uvalio, pa je ne zelim ni vaditi.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Basketballislife
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 dec 2017, 18:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Basketballislife » 14 dec 2017, 13:40

Marshall je sigurno bolje ekipa od bilo koje seniorske ekipe u BiH.(vidim u prethodnim postovima da se to pokusava uporediti) Ostvarenja i rezultate mozes vidjeti na internetu.Nisam se registrovao da bih samo o Penavi pisao,mada bi on sigurno mogao i za Duke igrati,jer je talenat,radi i ima sve predispozicije.Dugo sam godina u kosarci i to profesionalno u Evropi tako da mogu komentarisati ove stvari.Raspravljao bih i o drugim igracima.Sva ova djeca koja su otisla u Ameriku na koledz ili srednju skolu su u svakom pogledu na dobitku.Ne vidim samo svrhu vase procjene,kao ni kompetencije za isto, da li je neko tu samo radi statistike,kad savez ne cita forum.Meni licno to izgleda kao ispoljavanje nekog licnog nezadovoljstva i neka zavist mozda?! :thumbdown:
"Kad ti neko kaze da je nesto nemoguce, zapamti da su to njegova ogranicenja a ne tvoja".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 14 dec 2017, 13:52

Nije zavist, ja mislim da je klasicna mrznja u pitanju. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Basketballislife
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 dec 2017, 18:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Basketballislife » 14 dec 2017, 13:58

kobe24 je napisao/la:Nije zavist, ja mislim da je klasicna mrznja u pitanju. :rol:
Sve ce ti oprostiti osim uspjeha.Tipicno za nas mentalitet.Uvijek ti traze mane i nesto da nije ok. Ne daj Boze da pohvali. :puke:
"Kad ti neko kaze da je nesto nemoguce, zapamti da su to njegova ogranicenja a ne tvoja".

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 14 dec 2017, 14:00

Ti ovo druze ocigledno previse licno dozivljavas, kao da si Ajdinov stari. Izgleda da smo svi trebali napisati kako je on novi Porzingis, inace je sve drugo zavist i mrznja.

Basketballislife
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 dec 2017, 18:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Basketballislife » 14 dec 2017, 14:06

Nisam njegov otac,niti bilo sta u srodstvu ali ga veoma dobro znam i cijenim a vasa glupost nema granice. Suludo je nastaviti sa citanjem ovoga.Lijep pozdrav
"Kad ti neko kaze da je nesto nemoguce, zapamti da su to njegova ogranicenja a ne tvoja".

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 14 dec 2017, 14:11

Tvoja (ne)kultura sve govori o tebi. Ja ga npr. ni u jednoj recenici nisam prokomentarisao u negativnom kontekstu (ako je i iko od forumasa, ne da mi se ponovo citati), ali mi se ti ipak tako fino obracas i uvazavas me. Upravo pokazujes da si primjer svega onoga za sta prozivas druge ljude ovdje.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 14:17

pa vidis da gledas subjektivno na ovu temu, sto nije tesko bilo provaliti s obzirom da iskljucivo njega hvalis... nije penava nas jedini igrac u sad-u, imamo mi i boljih igraca od njega pa ih ne hvalis...

cinjenica je da je njegov koledz izuzetno slab, njegov koledz igra u izuzetno slaboj diviziji i penava je nabijao statistiku protiv levatskih ekipa.

cisto objektivno, ko je cuo za koledze toledo, chattagnooga, akron, william & mary, concord, nc central, morehead state, southern i ut martin? niko. jedino je poznat illinois protiv kojeg je igrao.

inace, za informaciju illinois je razbio marshall 91:74, a penava je dao 15 poena i 11 skokova. zanimljivo, samo 5 poena je dao u prvom poluvremenu kad je bio rezultat u egalu, dok je preostalih 10 dodao na 20 razlike za illinois.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Basketballislife
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 dec 2017, 18:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Basketballislife » 14 dec 2017, 14:41

KK_Bosna je napisao/la:pa vidis da gledas subjektivno na ovu temu, sto nije tesko bilo provaliti s obzirom da iskljucivo njega hvalis... nije penava nas jedini igrac u sad-u, imamo mi i boljih igraca od njega pa ih ne hvalis...

cinjenica je da je njegov koledz izuzetno slab, njegov koledz igra u izuzetno slaboj diviziji i penava je nabijao statistiku protiv levatskih ekipa.

cisto objektivno, ko je cuo za koledze toledo, chattagnooga, akron, william & mary, concord, nc central, morehead state, southern i ut martin? niko. jedino je poznat illinois protiv kojeg je igrao.

inace, za informaciju illinois je razbio marshall 91:74, a penava je dao 15 poena i 11 skokova. zanimljivo, samo 5 poena je dao u prvom poluvremenu kad je bio rezultat u egalu, dok je preostalih 10 dodao na 20 razlike za illinois.
Pasa moj al bistris statistike.Slazem se,imamo mi njih dosta ali svima trazis mane,daj pohvali bilo koga.Nastavi pratiti nase mlade nade i komentarisi na forumu...jedino to i mozes :/ Ugodan dan
"Kad ti neko kaze da je nesto nemoguce, zapamti da su to njegova ogranicenja a ne tvoja".

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 15:44

a i ja sam ludji sto ulazim u diskusiju sa placenickim padobrancima... al eto, ne mogu da gledam kako neko siri dezinformacije i lazi i obmanjuje narod jer ce neko neupucen procitati ovakve stvari i na sljedecoj utakmici duletu sve na kamaru od do jer ne zove naseg najveceg talenta penavu...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 14 dec 2017, 16:31

@Cash, bravo za intervju s Penavom. :thumbup:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Nemanja86 » 14 dec 2017, 16:36

KK_Bosna je napisao/la:nije penava nas jedini igrac u sad-u, imamo mi i boljih igraca od njega pa ih ne hvalis...
ko je bolji od njega u SAD?

mercurial
Postovi: 906
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la mercurial » 14 dec 2017, 16:46

Prave zvijezde na koledzu prave ociglednu razliku. Vidjecemo hoce li Penava odvesti svoju ekipu na zavrsni turnir. On cak nije glavni ni u svojoj ekipi.
Daj Boze da on bude nas Porzingis u NBA, niko sretniji od mene da imamo takvog igraca u reprezentaciji, ali pojedini ovdje pretjeruju u vezi s njim. Predstavljaju ga kao da je u najmanju ruku novi KD, samo zbog toga jer ga poznaju.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 14 dec 2017, 19:53

Meni je drago, kada se afirmativno piše o bilo kojem našem dijetetu.
Lijepo je to. Ako nekog to ne interesuje, njegovo pravo i ne mora obraćati pažnju na to.
U normalnom sportskom svijetu, svi oni koji odskaču, biće snimljeni od skauta(ljudi žive od toga) i vjerovatno transferisani u jaču sredinu.
Nisam siguran, da će par pohvalnih riječi o nekom našem dječaku(djevojčici) bilo kome štetiti. Kvalitet na kraju, najčešće ispliva(ako se dobro radi).
Da nam savez ima znanja i mogučnosti, trebao bi barem jednom godišnje organizovati kamp za potencijalne talente(u svim kategorijama), pa da se provjere mogučnosti pojedinaca, to bi moglo donijeti dobre rezultate i spriječiti svakakve špekulacije(glorifikovanje ili pljuvanje pojedinaca). Ali sa ovim savezom i njegovim mogučnostima to je...
:kafa:

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bhsport » 15 dec 2017, 11:30

Ne kontam cemu omalovazavanje Penave, decko igra pristojno i treba se pohvaliti, sto @esport rece lijepo je citati kada se afirmativno pise o nekom nasem preko bare.
A ove rasprave sa moderatorom, raspravljate se sa covjekom za kojeg su Marko Batina i Darko Sokolov bili igraci, a Muhamed Pasalic antitalentat koji guzicom prevodi loptu, dok je Tomo panj Tomovic bio igrac kao i Menso Bajramovic vrhunski trener...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 15 dec 2017, 11:44

Meni Penava nikad nije djelovao kao baš toliki talenat, al' eto vidim dečko ima statistiku i neki dobar kontinuitet nastupa, tako da ja mu želim svu sreću u karijeri i da dogura što dalje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la pazzarac » 17 dec 2017, 04:26

Penava poludeo...za jednu blokadu pa triple-double...a mogao je kod jedne situacije na kraju mu je sudio faul

33 poena....15 sk....9 bl...uz odlican procenat suta

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.