Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ljubiteljsporta » 12 avg 2017, 22:06

Momci odmah da vam je jasno, nisam nikakav defetista i pesimista. Imam i previše godina, vjerovatno duplo više od pola ovdje na forumu. Ne gledam stvari u očaju i istim žarom ću i nakon ovog augusta navijati i pratiti košarku i našu repku, ali...
Mi nismo uspijeli ove pretkvalifiakcije. Zašto ???
Jednostavno NEMA TEORIJE da možemo pobjediti obje gostujuće utakmice.
Večeras smo vidjeli sve najgore što trenutno možemo ponuditi i to je sasvim normalno od ovoliko mladosti. Prva zvijezda ekipe (kako ono volimo reći projektovani NBA igrač) nije ni bio na utakmici. Nije ovo pljuvanje po njemu ni ostalim, već jednostavno mi nemamo rutine da dobijemo 2 važne utakmice zaredom. Evo večeras smo imali jednu važnu pa smo sve vidjeli.
Nažalost svi smo se posrali usta. I mi ovdje što smo počeli sastavljati rostere i gledati sebe na Eurobasketu. ****, valjda ovo moramo proći. Kako kažu stari ljudi „ko sa djecom liježe, posran se ustaje“, a mi imamo i previše djece u timu. I neka ih ima, treba im dati priliku.
Uostalom, Teletović je večeras gledao kao i ja uz TV. On je još i dobar. Nurkić nije ni gledao.
I onda bi sada trebao ja npr. pljuvati Musu i ekipu ili Duška Vujoševića. Ma ne...idemo dalje momci, ****...
Pitam se samo jeli Vedranu Bosniću konačno drago što nam je **** majku. Eto nek je rahat, i on će kao i Bojan Bogdanović ili onaj Zubac biti na u kvalifikacijama. Naši Bosnaci i Hercegovci !!! :clap: :clap: "Blago nama sa njima", s tim da je Bosnić ipak profesionalno vezan za Švedsku pa njemu pola halalim. Al svejedno znam da je žarko želio ovo i dočekao, jer **** mi smo ga izbezumili tri utakmice prije ovih pretkvalifikacija. Nek uživaju, **** im ja mater svima...
NAPRIJED BIH !!! IDEMO DALJE !!!
Zadnja izmjena: ljubiteljsporta, dana/u 12 avg 2017, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la J1897 » 12 avg 2017, 22:08

Ali ga mi moramo stalno nesto komplikovati ..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 22:10

edin139 je napisao/la:Samo treba izvuci pouku iz svega.
Musi ce ova utakmica mislim dobro valjati pocelo ga se stavljati u isti kos sa nenom, teletovicem da ne spominjem dalje. Evo imao je priliku da vidi kako to izgleda kada te konstantno cuvaju dvojica, i nenu su cuvala (i to ne sveda) ali je on uredno isporucivao 30 za repku.
Jos on pure treba pojest da aBd stane uz bok Markovicu.
Atic ako ne ne pocne trenirati kao lud mislim da nakon ove sezone mozemo o njemu prestati razmisljati kao reprezentativcu.
Od trenutne centarske postave nadat se da bar jedan napreduje dovoljno da moze u buducnosti biti rezervni centar repke.
Vrabac plafon role igrac od 15-tak minuta da ganja njihovog scorera.
Gegic nemam pojma sta ocekivat od njega.
Ovi hasandici, lazici, gajici ... palci mogu nosit dres al po kuci.
sve je to manje više tako, ali treba biti realan pa shvatiti da smo jako ograničeni sa ovim sastavom. Pisao sam da kad Musu ne ide, to je i kraj. Nažalost je tako da smo limitirani na njegovu realizaciju ako želimo da pobjeđujemo sa ovim rosterom. Lično ne zamjeram nikome ništa i ovo se moralo desiti prije ili kasnije. Ako Bog da da bude bolje. treba ovim momcima pružati i dalje podršku jer bolje trenutno nemamo.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 avg 2017, 22:11

Ljudi ova djeca mogu svakog uzeti a mogu izgubiti od svakog. Ja vjerujem u ove momke, pa ako ne uspiju ja sam ponosan na njih. Nemojte nakon jednog poraza odma drvlje i kamenje jbg. Nije uredu. Kuće oh volimo sad ih pljujemo. I sa Jukom i Mirzom mi smo njih jedva dobili, tako da nam ne leže ali zato možemo Armeniju i Slovački uzeti i odemo dalje.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 22:12

Kajzer10 je napisao/la:Slovacku vjerujem da uzimamo lagano. A Armenija, to ce biti dosta teze. Je, uzeli smo ih ubjedljivo ali opet i tu su svi bili na nivou, Musa na najvecem mogucem nivou, Boatright ocajan bio i opet otvorena tekma do zadnje cetvrtine. Ne znam kakve su sanse da se ti neki faktori opet poklope.
kakvo naivno razmišljenje - tko ti i šta daje pravo da kažeš da Slovačku sigurno uzimamo?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 12 avg 2017, 22:14

Ko se umalo potukao? Ocigledno sam to propustio kad sam iz bijesa izasao iz sobe na 20-ak razlike.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 22:15

Vucevich je napisao/la:Jel moguce da nas je ovako Svedska kod kuce rasturila... Pa Armenija i Slovacka su ih rutinski dobili, ovo je j.ebena katastrofa.
Kakvo samo naivno potcjenjivanje protivnika, kao da smo neka košarkaška velesila! To je taj naš mentalitet

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la BernardBarnjak » 12 avg 2017, 22:16

COYS je napisao/la:+18 od Svedske :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Tuca! :lol: :lol:

Mislis minus 18 :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2017, 22:16

kobe24 je napisao/la:Ko se umalo potukao? Ocigledno sam to propustio kad sam iz bijesa izasao iz sobe na 20-ak razlike.
Sejfic, ko drugi :D

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 22:17

kobe24 je napisao/la:Ko se umalo potukao? Ocigledno sam to propustio kad sam iz bijesa izasao iz sobe na 20-ak razlike.
Sejfic mislim.
save je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Slovacku vjerujem da uzimamo lagano. A Armenija, to ce biti dosta teze. Je, uzeli smo ih ubjedljivo ali opet i tu su svi bili na nivou, Musa na najvecem mogucem nivou, Boatright ocajan bio i opet otvorena tekma do zadnje cetvrtine. Ne znam kakve su sanse da se ti neki faktori opet poklope.
kakvo naivno razmišljenje - tko ti i šta daje pravo da kažeš da Slovačku sigurno uzimamo?
Dao sam sebi pravo da mislim da Slovacku uzimamo lagano.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la COYS » 12 avg 2017, 22:18

BernardBarnjak je napisao/la:
COYS je napisao/la:+18 od Svedske :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Tuca! :lol: :lol:

Mislis minus 18 :mrgreen:

Za SveCku :kafa: :mrgreen:

U Sarajevu nemamo izgubljene utakmice :kafa: :kafa:
Zadnja izmjena: COYS, dana/u 12 avg 2017, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 12 avg 2017, 22:19

Sejfić pa je i Musa krenuo ali ga bukvalno Vujosevic odvukao na stranu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bordobijeli » 12 avg 2017, 22:20

Ovo bi u skenderiji dobili :kafa:
Vidim kukaju neki na lose rezultate reprezentacija ja reko da cemo se s zadovoljstvom sjecati Safeta Susica i Dragana Markovica . pozz za pljuvace i hajtere

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la armin dju » 12 avg 2017, 22:21

Ja mislom da ovde Vujosevicu prije svih treba psiholog, hoce lik sudiji ruku da iscupa

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 22:22

Gotovo je sada pričati, ali i ja mislim da je bolje da se igralo u skenderiji

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la High » 12 avg 2017, 22:23

Koliko je samo nedostajao Albijanić...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ovisnik » 12 avg 2017, 22:25

ljubiteljsporta je napisao/la:Momci odmah da vam je jasno, nisam nikakav defetista i pesimista. Imam i previše godina, vjerovatno duplo više od pola ovdje na forumu. Ne gledam stvari u očaju i istim žarom ću i nakon ovog augusta navijati i pratiti košarku i našu repku, ali...
Mi nismo uspijeli ove pretkvalifiakcije. Zašto ???
Jednostavno NEMA TEORIJE da možemo pobjediti obje gostujuće utakmice.
Večeras smo vidjeli sve najgore što trenutno možemo ponuditi i to je sasvim normalno od ovoliko mladosti. Prva zvijezda ekipe (kako ono volimo reći projektovani NBA igrač) nije ni bio na utakmici. Nije ovo pljuvanje po njemu ni ostalim, već jednostavno mi nemamo rutine da dobijemo 2 važne utakmice zaredom. Evo večeras smo imali jednu važnu pa smo sve vidjeli.
Nažalost svi smo se posrali usta. I mi ovdje što smo počeli sastavljati rostere i gledati sebe na Eurobasketu. ****, valjda ovo moramo proći. Kako kažu stari ljudi „ko sa djecom liježe, posran se ustaje“, a mi imamo i previše djece u timu. I neka ih ima, treba im dati priliku.
Uostalom, Teletović je večeras gledao kao i ja uz TV. On je još i dobar. Nurkić nije ni gledao.
I onda bi sada trebao ja npr. pljuvati Musu i ekipu ili Duška Vujoševića. Ma ne...idemo dalje momci, ****...
Pitam se samo jeli Vedranu Bosniću konačno drago što nam je **** majku. Eto nek je rahat, i on će kao i Bojan Bogdanović ili onaj Zubac biti na u kvalifikacijama. Nek uživaju, **** im ja mater svima...
NAPRIJED BIH !!! IDEMO DALJE !!!
Slažem se sa većinom napisanog,prethodne dvije utakmice su bile predobre,sve nam je polazilo od ruke,plus domaćinsko suđenje.Večeras ništa nije išlo,još su i sudije dozvolile više kontakta,što je kriterij koji mladim igračima ne paše.Ovo večeras je otprilike ono što se moglo očekivati od ove ekipe a da na njenoj klupi nije Dule Vujošević.Prethodne dobre igre su u velikoj mjeri Duletova zasluga,ovako bi mi izgledali sa ovom igračima sve utakmice da ih je sa klupe vodio Menso Bajramović.Realno,postoji hroničan nedostatak kvaliteta.Pesimista sam u pogledu naredne dvije utakmice, pogotovo protiv Armenija,koja je dobra ekipa i ima ekstra klasu u vidu Boltrajta.Vjerujem da će momci poginuti za obje pobjede i svim srcem ću za njih navijati,a da li će to biti dovoljno,da Bogda.Danas sam gledao utakmicu Cro-Slo i vidio buduću zvijezdu Evropske košarke,Luku Dončića.Često se na ovom forumu porede Musa i Dončić,kao vršnjaci,prema viđenom, Dončić je trenutno duplo bolji igrač od Muse.Iako je Musa naš i želim mu da bude svjetska klasa,moraće puno da radi da dosegne kvalitet Luke Dončića.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la COYS » 12 avg 2017, 22:29

Juka, oprosti nam :tokralju: :tokralju:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 22:36

Joj patetike, sve vrvi od patetike. Ne zna se ni bilo sta drugo napisati osim patetike. Najjace ovo, "posrali usta". Implicira se da smo se digli, ono poceli sastavljati spisak za Eurobasket, ne zna lik ni da su kvalifikacije za svjetsko prvenstvo. I jos izmislja. Ovdje ljudi kalkulisu, racunaju koja je grupa u kvalifikacijama najlaksa sto je posteno, jer je realno ocekivati prolaz. Ali digli smo se i to nas ubi. Neko odigra losu utakmicu, to je jer se digo u nebeske visine, jer je samo tako moguce odigrati losu utakmicu. Jebote forum i misljenje svacije

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Yucca » 12 avg 2017, 22:37

Čovjek uporedi prijateljsku tekmu u kojoj je igrao Luka gdje se odbrana maltene ne igra i zvanicnu temu gdje Musu i udvajaju udaraju .......
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.