Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 08 jan 2017, 13:04

Chinaglia je napisao/la:ne znam kada Vrabcu istice ugovor, al s ovakvim igrama ne treba strahovat za novi, naprotiv, mislim da ce dobit i vecu minutazu nego sto je imao prije.. stvarno je proigrao poslije tekme u Poljskoj :thumbup:
Prije 2 godine je potpisao na 2, ali on mora vise popraviti slobodna bacanja jer ovo je sramotno za centra, a kamoli za beka\krilo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la PerryFred » 08 jan 2017, 13:14


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 10 jan 2017, 18:21

Imate Sulju na hrt2, igraju prvenstvenu utakmicu protiv Zagreba. Kraj prve cetvrtine, ima 4pts, uz 2/2 iz igre.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 10 jan 2017, 21:52

slika
:clap: :clap:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la PerryFred » 10 jan 2017, 23:46

Vrabac 11 poena, šest skokova i tri asistencije.
Karahodžić 6 poena i pet skokova.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sabinho » 11 jan 2017, 00:42

Cim se Vrabac udara? :D Svaka cast momcino!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la High » 11 jan 2017, 02:20

kobe24 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Vrabac yebe ne vadi
Ono sto je on na parketu, ti si na forumu. :P
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 11 jan 2017, 18:56

Nevjerovatno koliko Sulejmanovic sere sa nekakvim iskakanjima i odbrani, a spor je ko puz. Svaki put ne stigne da se vrate i ljudi imaju zicer na polaganju. Bas glupo igra veceras, mada s tim ima problem kroz cijelu sezonu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7124
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 11 jan 2017, 19:01

Nevjerovatno kako Sulejmanovic igra glupo... :? Konstantno izlazi gore na niske igrace (u odbrani picka), i gotovo uvijek dobiju poene iz takvih napada. Njegov igrac (centar) ostane sam dole pod kosem, jer se on pobogu tako brzo vraca da bi se moja nena brze vratila, i logicno covjek bez ikakvih problema zakuca ili polozi protiv nizeg od sebe. Sto uopste izlazis, kad znas da si spor ko k*rac?

Ne mogu da vjerujem da neko moze biti ovako spor i totalno nekakav nezainteresovan i hladan, taman mu vozovi kroz glavu sverali. Daj, probudi se, trgni se covjece, poradi nesto na toj svojoj igri koji k.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Slatinash_7 » 11 jan 2017, 19:15

Pa to je taktika Mulaomerovica,da udvoji gore na piku,neko se mora pomjeriti u reket dok se Sulejmanovic ne vrati na svog covjeka..skoro sam pisao o tome kako Mula lose postavlja odbranbene principe,bas mi igra nelogicno,sta ja znam,da li je to previse igra stare skole,ili se potrefio opasan play danas,ali u vecini tekmi i sa repkom je to lose izgledalo..u napadu Sulejmanovic mora dodati lijevu ruku,sve ide na desnu stranu,sad ga gledao u ABA ligi,dva puta pravi korake jer ga covjek usmjerava lijevo a on ko sivonja hoce glavom kroz zid..dobra stvar je sto se jos uvijek moze razviti u vise smjerova,briznu dodati za cetvorku,malo snage u odbranbenom skoku za peticu..bitno je da ima ovlasti da puca ove trice i ako to bude na nekih 33% to je za mene sasvim respektabilno za jednog centra,za modernu cetvorku manje vise..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 11 jan 2017, 19:39

Slatinash_7 je napisao/la:Pa to je taktika Mulaomerovica,da udvoji gore na piku,neko se mora pomjeriti u reket dok se Sulejmanovic ne vrati na svog covjeka..skoro sam pisao o tome kako Mula lose postavlja odbranbene principe,bas mi igra nelogicno,sta ja znam,da li je to previse igra stare skole,ili se potrefio opasan play danas,ali u vecini tekmi i sa repkom je to lose izgledalo..u napadu Sulejmanovic mora dodati lijevu ruku,sve ide na desnu stranu,sad ga gledao u ABA ligi,dva puta pravi korake jer ga covjek usmjerava lijevo a on ko sivonja hoce glavom kroz zid..dobra stvar je sto se jos uvijek moze razviti u vise smjerova,briznu dodati za cetvorku,malo snage u odbranbenom skoku za peticu..bitno je da ima ovlasti da puca ove trice i ako to bude na nekih 33% to je za mene sasvim respektabilno za jednog centra,za modernu cetvorku manje vise..
Ma nije samo veceras, konstantno ima problema s tim, zato sam ja milion puta pisao da mora poraditi na brzini. Mada ne razumijem zasto uopste toliko iskace. Hajde svaki peti napad, ali ono haman pa svaki... Ja sam jos dok je u Barceloni bio primijetio da lijevom rukom ne zna ni poloziti, a kamoli da njom baca horoge kada je metar-dva od obruca. Bojim se samo da ce ostati na tome, a to bi znacilo velika limitiranost u napadu kada napada na niskom postu. Svi bi ga puno lakse branili, usmjeravajuci ga na tu lijevu ruku. Na skoku moze zagraditi bilo koga, ali je i tu problem sto mu skocnost bas i nije jaca strana. Sto se trice tice, nevjerovatno lijep izbacaj, samo sto nerijetko air ballove ispaljuje. Moze se na sutu puno poraditi, jer je upravo taj izbacaj (iako je haos spor) najbitniji. I sve ostalo itekako moze unaprijediti, mada mi ne djeluje da ide u tom smjeru. Gdje je bio glup i dalje je glup, gdje je stekalo i dalje steka, ali hajde vidjecemo.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DzoniInglis » 11 jan 2017, 20:18

kobe24 je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:Pa to je taktika Mulaomerovica,da udvoji gore na piku,neko se mora pomjeriti u reket dok se Sulejmanovic ne vrati na svog covjeka..skoro sam pisao o tome kako Mula lose postavlja odbranbene principe,bas mi igra nelogicno,sta ja znam,da li je to previse igra stare skole,ili se potrefio opasan play danas,ali u vecini tekmi i sa repkom je to lose izgledalo..u napadu Sulejmanovic mora dodati lijevu ruku,sve ide na desnu stranu,sad ga gledao u ABA ligi,dva puta pravi korake jer ga covjek usmjerava lijevo a on ko sivonja hoce glavom kroz zid..dobra stvar je sto se jos uvijek moze razviti u vise smjerova,briznu dodati za cetvorku,malo snage u odbranbenom skoku za peticu..bitno je da ima ovlasti da puca ove trice i ako to bude na nekih 33% to je za mene sasvim respektabilno za jednog centra,za modernu cetvorku manje vise..
Ma nije samo veceras, konstantno ima problema s tim, zato sam ja milion puta pisao da mora poraditi na brzini. Mada ne razumijem zasto uopste toliko iskace. Hajde svaki peti napad, ali ono haman pa svaki... Ja sam jos dok je u Barceloni bio primijetio da lijevom rukom ne zna ni poloziti, a kamoli da njom baca horoge kada je metar-dva od obruca. Bojim se samo da ce ostati na tome, a to bi znacilo velika limitiranost u napadu kada napada na niskom postu. Svi bi ga puno lakse branili, usmjeravajuci ga na tu lijevu ruku. Na skoku moze zagraditi bilo koga, ali je i tu problem sto mu skocnost bas i nije jaca strana. Sto se trice tice, nevjerovatno lijep izbacaj, samo sto nerijetko air ballove ispaljuje. Moze se na sutu puno poraditi, jer je upravo taj izbacaj (iako je haos spor) najbitniji. I sve ostalo itekako moze unaprijediti, mada mi ne djeluje da ide u tom smjeru. Gdje je bio glup i dalje je glup, gdje je stekalo i dalje steka, ali hajde vidjecemo.
Ma Mula forsira to iskakanje kod odbrane pika . Bas je tvrdoglav s tim . U Slobodi je to tražio konstantno i od duplo sporijih i smotanijih igrača .

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 11 jan 2017, 21:32

A sto Djedovic puno igra u Bajernu ove sezone, veceras dobio haman citavih 10 minuta (za sad bez poena). Ne znam kako podnosi sve ove napore, konstantno dvije utakmice u sedmici.
Kako ti se sad sve vraca seljacino jedna, nije mi sekunde jedne zao!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Slatinash_7 » 11 jan 2017, 22:01

Jedan veliki plus Sulejmanovicu je agresivnost u skoku u napadu,tu je stvarno jak ove godine u ABA ligi,ne znam jel isti slucaj i u ovoj ligi sampiona..ako doda tu lijevu ruku i neki post up potez moci ce igrati centra u nekoj eurokup ekipi,sto je nama sasvim dovoljno da zamjeni Nurkica..ako doda tricu i malo poludistance moze igrati cetvorku u nekom finom sistemu i to bi za nas mozda i bilo bolje,upariti njega i Nurkica,ali realniji je razvoj na centarsku poziciju..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 11 jan 2017, 22:26

kobe24 je napisao/la:A sto Djedovic puno igra u Bajernu ove sezone, veceras dobio haman citavih 10 minuta (za sad bez poena). Ne znam kako podnosi sve ove napore, konstantno dvije utakmice u sedmici.
Kako ti se sad sve vraca seljacino jedna, nije mi sekunde jedne zao!
Obzirom da je damir mulaomerovic bio BiH selektor uz odobravanje dosta navijaca, nihadu se ne moze nista prebaciti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la CashMan » 11 jan 2017, 22:35

Slatinash_7 je napisao/la:Pa to je taktika Mulaomerovica,da udvoji gore na piku,neko se mora pomjeriti u reket dok se Sulejmanovic ne vrati na svog covjeka..skoro sam pisao o tome kako Mula lose postavlja odbranbene principe,bas mi igra nelogicno,sta ja znam,da li je to previse igra stare skole,ili se potrefio opasan play danas,ali u vecini tekmi i sa repkom je to lose izgledalo..u napadu Sulejmanovic mora dodati lijevu ruku,sve ide na desnu stranu,sad ga gledao u ABA ligi,dva puta pravi korake jer ga covjek usmjerava lijevo a on ko sivonja hoce glavom kroz zid..dobra stvar je sto se jos uvijek moze razviti u vise smjerova,briznu dodati za cetvorku,malo snage u odbranbenom skoku za peticu..bitno je da ima ovlasti da puca ove trice i ako to bude na nekih 33% to je za mene sasvim respektabilno za jednog centra,za modernu cetvorku manje vise..
To je to :kafa:
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 12 jan 2017, 00:15

Slatinash_7 je napisao/la:Jedan veliki plus Sulejmanovicu je agresivnost u skoku u napadu,tu je stvarno jak ove godine u ABA ligi,ne znam jel isti slucaj i u ovoj ligi sampiona..ako doda tu lijevu ruku i neki post up potez moci ce igrati centra u nekoj eurokup ekipi,sto je nama sasvim dovoljno da zamjeni Nurkica..ako doda tricu i malo poludistance moze igrati cetvorku u nekom finom sistemu i to bi za nas mozda i bilo bolje,upariti njega i Nurkica,ali realniji je razvoj na centarsku poziciju..
Tacno da je agresivan na napadackom skoku, ali i tu dolazi do problema kada igra peticu protiv 10cm visih igraca. Nerijetko odlicno zagradi skok, napravi odlicnu poziciju da ga uhvati, ali i pored toga ljudi mu vrlo jednostavno skinu tu loptu. :D Naravno mislim na to da bi on u reprezentaciji eventualno igrao protiv mnogo boljih centara nego sto su to ovi abaligaski, pa mnoge stvari ne bi bile iste. Iz tog razloga bih ja radije da se on isprofilise za poziciju krilnog centra, da poradi na brzini i lateralnim kretnjama, da dodatno poboljsa sut sa distance i poludistance (vidjelo se da ima i jedno i drugo i da to moze koristiti), da popravi slobodna bacanja, da nauci koristiti lijevu ruku, da nauci jos neku fintu nakon sto izgura protivnika na low postu..., i naravno da postane idealan. :mrgreen: Salu na stranu, ja vjerujem da on moze postati jedan ozbiljan igrac. Na momente mi djeluje jako inteligentno, a opet na momente preglupo. Cuo sam da je nevidjeni radnik, pa iz tog razloga vjerujem da ce raditi na svojim nedostacima. Ja bih volio da procentualno nekih 70% minuta provodi na PF, a ostalo kao C.

@nermine, vrlo slicno misljenje o obojici imam. Niko mi ne garantuje da Nihad ne bi isto postupio da se nasao na Damirovom mjestu i obrnuto. To je jednostavna takva supacka sorta ljudi i tu sve pocinje i zavrsava. Igra u relativno losem Bayernu i nije u stanju obezbijediti sebi barem 20min, a ne moze sve biti ni do trenera. Uopste se na njemu ne primijeti zelja da nesto promijeni, ocigledno su pare odradile svoje i trenutno je sa ovakvom igrom u pet deka sa Musom. A, jedno vrijeme je nedvojbeno bio medju najkompletnijim bekovima eurolige.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 12 jan 2017, 09:24

kobe24 je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:Jedan veliki plus Sulejmanovicu je agresivnost u skoku u napadu,tu je stvarno jak ove godine u ABA ligi,ne znam jel isti slucaj i u ovoj ligi sampiona..ako doda tu lijevu ruku i neki post up potez moci ce igrati centra u nekoj eurokup ekipi,sto je nama sasvim dovoljno da zamjeni Nurkica..ako doda tricu i malo poludistance moze igrati cetvorku u nekom finom sistemu i to bi za nas mozda i bilo bolje,upariti njega i Nurkica,ali realniji je razvoj na centarsku poziciju..
Tacno da je agresivan na napadackom skoku, ali i tu dolazi do problema kada igra peticu protiv 10cm visih igraca. Nerijetko odlicno zagradi skok, napravi odlicnu poziciju da ga uhvati, ali i pored toga ljudi mu vrlo jednostavno skinu tu loptu. :D Naravno mislim na to da bi on u reprezentaciji eventualno igrao protiv mnogo boljih centara nego sto su to ovi abaligaski, pa mnoge stvari ne bi bile iste. Iz tog razloga bih ja radije da se on isprofilise za poziciju krilnog centra, da poradi na brzini i lateralnim kretnjama, da dodatno poboljsa sut sa distance i poludistance (vidjelo se da ima i jedno i drugo i da to moze koristiti), da popravi slobodna bacanja, da nauci koristiti lijevu ruku, da nauci jos neku fintu nakon sto izgura protivnika na low postu..., i naravno da postane idealan. :mrgreen: Salu na stranu, ja vjerujem da on moze postati jedan ozbiljan igrac. Na momente mi djeluje jako inteligentno, a opet na momente preglupo. Cuo sam da je nevidjeni radnik, pa iz tog razloga vjerujem da ce raditi na svojim nedostacima. Ja bih volio da procentualno nekih 70% minuta provodi na PF, a ostalo kao C.

@nermine, vrlo slicno misljenje o obojici imam. Niko mi ne garantuje da Nihad ne bi isto postupio da se nasao na Damirovom mjestu i obrnuto. To je jednostavna takva supacka sorta ljudi i tu sve pocinje i zavrsava. Igra u relativno losem Bayernu i nije u stanju obezbijediti sebi barem 20min, a ne moze sve biti ni do trenera. Uopste se na njemu ne primijeti zelja da nesto promijeni, ocigledno su pare odradile svoje i trenutno je sa ovakvom igrom u pet deka sa Musom. A, jedno vrijeme je nedvojbeno bio medju najkompletnijim bekovima eurolige.
jbg,nije Bayern tako los kako ih ti opisa ;) Nihadov problem su stalne povrede,kada uleti u ritam opet neka povreda,a drugi problem jeste,Bayern je se pojacao na poziciji sg,sf ;) A to sto pljujete Mulu,Nihada ma mi Bosanci smo uvijek bili cudni,jedan Bokser promijeni ime,prezime,himnu ama bas sve,ali se opet gleda kao BIH legenda,jer izgovori oni 5 rijeci posle borbe ;) nije lako skontati Bosnju :!:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 12 jan 2017, 09:46

lumani je napisao/la: A to sto pljujete Mulu,Nihada ma mi Bosanci smo uvijek bili cudni,jedan Bokser promijeni ime,prezime,himnu ama bas sve,ali se opet gleda kao BIH legenda,jer izgovori oni 5 rijeci posle borbe ;) nije lako skontati Bosnju :!:
ako čemo redati meni onda idu nihad kao najmanji izdajnik, pa čatić, pa jedno 50 praznih mjesta pa mulaomerović, pa odmah poslje njega abdić
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 12 jan 2017, 12:51

lumani je napisao/la: jbg,nije Bayern tako los kako ih ti opisa ;) Nihadov problem su stalne povrede,kada uleti u ritam opet neka povreda,a drugi problem jeste,Bayern je se pojacao na poziciji sg,sf ;) A to sto pljujete Mulu,Nihada ma mi Bosanci smo uvijek bili cudni,jedan Bokser promijeni ime,prezime,himnu ama bas sve,ali se opet gleda kao BIH legenda,jer izgovori oni 5 rijeci posle borbe ;) nije lako skontati Bosnju :!:
Zavisi kako gledas, ali tesko da mogu upasti u 20 najboljih timova Evrope. Mozda tijesno, ali opet cemo na kraju vidjeti konacni plasman. Cedevita da ima boljeg trenera, ne bi nista losije igrala od Bayerna, a i ovako su prilicno ujednaceni. Ja sam od Nihada nakon onih par odlicnih sezona u Minhenu ocekivao da zaigra za neki jaci klub (Fener, Efes, Barca, Real, Olimp, Panata...), a on ostao u klubu koji nikad nece dospjeti u sami vrh evropske kosarke.
Sto se tice tog poredjenja sa Caticem, po meni je to pomalo i neuporedivo. On je morao uzeti njihovo drzavljanstvo, ako je htio da se koliko-toliko probije (i sam si svjestan da je mnogo lakse proci kao Svabo, nego kao Bosnjo). S druge strane, Nihad je vec imao izgradjeno ime i u to vrijeme bi bez problema mogao zaigrati za bilo koji EL klub, a i nije bas isto porediti timski i individualni sport. Da se razumijemo, ne opravdavam ja ni ovog, ali mi je Nihadov slucaj u grlu ostavio mnogo ruzniji osjecaj.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.