Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Volvic
Kontakt:

PostPostao/la Volvic » 10 sep 2017, 14:17

Bravo za Lazica!!! Late boomer!

Volvic
Kontakt:

PostPostao/la Volvic » 10 sep 2017, 20:21

Sta je sa Aticem? Igrali u pipremnim utakmicama?

UserNAME2
Kontakt:

PostPostao/la UserNAME2 » 10 sep 2017, 21:04

Volvic WroteColonSta je sa Aticem? Igrali u pipremnim utakmicama?

Cini se da ne igra :!:
http://www.aek365.com/a-542198/aggikse- ... -h-aek.htm

nista bolje nisam uspio naci

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 sep 2017, 21:26

Dobar Vrabac za ovo sto sam gledao. Sve poene je postigao u tri vezana napada, prvo trojka iz kornera, pa jedno slobodno nakon dobre reakcije u odbrani. Nakon toga je imao jos jednu odlicnu reakciju u odbrani, zalijepio blokadu, ukrao loptu i polozio u kontri.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 10 sep 2017, 22:44

Vrabac 9p,5sk,1ast
Kikanovic 13p,3sk
Jošilo 16p
--
Jucer je Mutic odigrao nekih 10-15min za prvi tim Murcije, bez ucinka
Loading--Bosnianbeast

hz1987
Kontakt:

PostPostao/la hz1987 » 11 sep 2017, 12:26

slika

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 sep 2017, 16:28

Gordic izgleda zavrsena stvar za Duska nazalost :?

Ovaj rezultat u pretkvalifikacijama, koji jeste uspjeh, je li maksimalni domet ekipe koja je igrala u ovim pretkvalifikacijama? - U pravu ste za uspeh, jer to jeste, a maksimalni domet jeste za pretkvalifikacije i moramo biti realni. Sad za kvalifikacije moramo da se pojačamo, gledajući na poziciji stranca šta može da se uradi. Onda računamo na Stipanovića (Andrija), Kikanovića (Elmedin), Miloševića (Milan), jer su to igrači koji imaju kvalitet i dopunjavaju nešto što je ovoj ekipi falilo, a ne ruše neku njihovu fanatičnu posvećenost i energiju. Znači, stranac i ta tri igrača su nešto što prvo pada napamet, a videt ćemo šta bi još moglo da znači pojačavanje ekipe, a ne razbijanje te neke teško napravljene atmosfere. A Nemanja Gordić? - To je prošlo i ja sam s njim dva puta razgovarao u Beogradu i posle toga nije došao na okupljanje i ne bih to više komentarisao.

"Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 11 sep 2017, 16:35

irfo WroteColonGordic izgleda zavrsena stvar za Duska nazalost :?

Ovaj rezultat u pretkvalifikacijama, koji jeste uspjeh, je li maksimalni domet ekipe koja je igrala u ovim pretkvalifikacijama? - U pravu ste za uspeh, jer to jeste, a maksimalni domet jeste za pretkvalifikacije i moramo biti realni. Sad za kvalifikacije moramo da se pojačamo, gledajući na poziciji stranca šta može da se uradi. Onda računamo na Stipanovića (Andrija), Kikanovića (Elmedin), Miloševića (Milan), jer su to igrači koji imaju kvalitet i dopunjavaju nešto što je ovoj ekipi falilo, a ne ruše neku njihovu fanatičnu posvećenost i energiju. Znači, stranac i ta tri igrača su nešto što prvo pada napamet, a videt ćemo šta bi još moglo da znači pojačavanje ekipe, a ne razbijanje te neke teško napravljene atmosfere. A Nemanja Gordić? - To je prošlo i ja sam s njim dva puta razgovarao u Beogradu i posle toga nije došao na okupljanje i ne bih to više komentarisao.

Gdje si nasao taj interviju :?:
Loading--Bosnianbeast

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 11 sep 2017, 16:38

Bassha WroteColonGdje si nasao taj interviju :?:

Oslobodjenje.
Izdrzati, to je temelj vrline.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 11 sep 2017, 16:47

Oni ocigledno imaju nekih nesuglasica jos iz perioda dok je Vujosevic trenirao Gordica u Partizanu. Nemanja je ovo ljeto ispao krajnje nekorektan, a vjerujem da je selektor razlog takvog njegovog ponasanja. Steta, jer ako ne uganjamo nekog Amerikanca do novembra, ostacemo samo na Gegicu (koji do tad mozda nece imati nijednu takmicarsku utakmicu) i Zahiragicu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 11 sep 2017, 17:47

irfo WroteColonGordic izgleda zavrsena stvar za Duska nazalost :?

ovoga sam se bojao jer nemanja i vujošević nisu se rastali u dobrim odnosima u partizanu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Sebulba
Kontakt:

PostPostao/la Sebulba » 11 sep 2017, 19:40

Ima li ovaj Jošilo pravo nastupa za nas? u ovakvoj oskudici igrača bio bi sasvim solidna opcija.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 11 sep 2017, 19:47

Sebulba WroteColonIma li ovaj Jošilo pravo nastupa za nas? u ovakvoj oskudici igrača bio bi sasvim solidna opcija.

Ima, ali po meni nije neka opcija.
Misimoviću, ne miješaj se u sportski segment, tvoji potezi su nas doveli do jedne provalije iz koje se još uvijek pokušavamo izvući!

Željina djeca!

Volvic
Kontakt:

PostPostao/la Volvic » 11 sep 2017, 21:08

A i Gordic nema vise puno ponudit.
Dosta bitnije je, da Atic pocne igrat !!!

xinxee
Kontakt:

PostPostao/la xinxee » 13 sep 2017, 05:18

Valjao bi nama dosta Gordic nije jos za odbacit , ali sanse da on zaigra kvalifikacije su minimalne.
Kareem Abdul-Jabbar ! Muhammed Ali ! Mike Tyson !

Jusuf Nurkic ! Bosnian Beast 27 !

mosnikmosnik
Kontakt:

PostPostao/la mosnikmosnik » 13 sep 2017, 11:16

Udaraju nam selektora, dokle više čovjek je samo rekao istinu

http://www.bhbasket.ba/zestok-napad-na- ... -stidi-se/

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 13 sep 2017, 11:37

mosnikmosnik WroteColonUdaraju nam selektora, dokle više čovjek je samo rekao istinu

Iskreno ne bih da ulazim u politiku ali treba proci jos dosta godina da zemlje Balkana odbace nacionalisticke ideologije i da to ko je veci pripadnik svog naroda u smislu nacionalisticke borbe prestane odredjivati ljude koji upravljaju nasim zemljama. Da li ce ih ikad odbaciti ne znam jer realno ta politika je kod nas najunosnija i stranke kojima je jedini adut nacionalizam uspješno ostaju na vlasti godinama. (Mada su ove ljevičarske takodje dno dna pa i nisu neka alternativa)

Pravi primjer katarze je Njemacka koja je na pravi nacin rekla istinu i odrekla se hitlerovske ideologije i deklarisala je kao lošu i pogresnu, nazalost nasi narodi su daleko od tog mentaliteta.

Sto se tice Duleta covjek je rekao sto mu je na duši ali eto po meni bolje je da se on drzi sporta i ne mijesa u politiku, ipak je njegov dom Beograd i nema smisla da ga odbacuje govoreci stvari koje rijetko ko zeli da cuje.

Kako god u Sarajevu moze pronaci svoj drugi dom :bih:

save

PostPostao/la save » 13 sep 2017, 12:46

mosnikmosnik WroteColonUdaraju nam selektora, dokle više čovjek je samo rekao istinu

ja sam se malo iznenadio onim njegovim izjavama - ničim izazvane, kao iz vedra neba, po meni nepotrebne .. džaba sebi pravi probleme, a ovdje ga svakako ljudi podržavaju i gotive (zar može drugačije)i ima punu podršku.

Što se mene tiče, da smo normalna zemlja i savez, ponudio bih mu da ima neki doživotni odnos u savezu - bilo trenerski ili bilo koji drugi.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 sep 2017, 12:52

Baš kao što @save kaže, nije mu bilo posla ni govoriti o tome, ne znam sa kojim razlogom je to uradio, da li da se "dodvori" nama ili da se zamjeri Srbima, al' šta god bio cilj ipak nije bilo pod moranje, jer nama se ne mora dodvoravati, najbolje će to uraditi rezultatima na selektorskoj klupi, dok je sa Srbima već na 'ratnoj nozi' još od vremena dok je bio trener Partizana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 13 sep 2017, 13:26

Nek udaraju, sta nam boli k... Nije nista rekao da nije u pravu.

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.