Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la High » 03 jun 2017, 20:24

E, čuj Albinabijanić zaslužio poziv!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 03 jun 2017, 20:37

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Drasko je zasluzio poziv.
Ma bolji je on sigurno i od Polutka, i od Loncara, ali bih ja radije ove mladje jer je Draskovo vrijeme proslo. Bolje je mozda i Karahodzica ostaviti na spisku umjesto Polutka (jer je jasno da on ima veci potencijal), a da Suljo bude eventualno treci centar, ako ova dvojica npr. udju u probleme s faulima.

EDIT: Tek sad vidim da si ti mislio na Knezevica. :damn: Zasluzio je poziv, ali eto Hasandic je vjerovatno zauzeo njegovo mjesto. Nebitno, jer nijedan nemaju kvalitet za najboljih 12.

Dule vjeruje Gasicu ;)

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 04 jun 2017, 12:52

mrtvi muratovic sa 22 godine ne moze se istaci u slobodi, ali eto ga na spisku reprezentacije... i jeste nam mjesto sa armenijom da se borimo :puke:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
JHam
Postovi: 9042
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la JHam » 04 jun 2017, 13:05

Ako su iz MIL pametni, puskom ce natjerati Mirzu da igra, ako mu dopuste previse slobodnog vremena trebat ce mu pola sezone samo da se vrati na trenutno stanje i onda im propada 20mil, ili ce morati dati dobar pick da ga nekom uvale...Vjerujem da ce se Zach odazvati prije nego Renfroe a i nezz zasto ali vise bih volio njega nego Renfroe-a..

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la TaRgEt_ » 05 jun 2017, 19:24

kobe24 je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Ja ne mogu da vjerujem dugo vremena nema ni jednog iz Slobode i sada pozove neko dva na siri spisak i odmah problem :P Tugo moja
Ma jok, daleko od toga. Konacnih 15-16 se vec zna, a svi ostali su manje bitni. Na njihovom mjestu moze biti bilo ko, jer tamo neki 22. i 23. igrac reprezentacije i nije toliko bitan (Albijanic isto tako, a i jos 5-6 drugih koje sam ranije spominjao). Ja sam misljenja da je bar jedan od dvojice iz Spanije trebao biti tu, zato sto smo totalno deficitarni sa suterima. Ostalo je ok, jer je ovo bukvalno sve sto mi imamo...

Hasandic je jako dobar suter, i moze pomoci. Muratovicu je nagrada za dobru sezonu. Ovo sto se Spanaca tice ja sam Kapelana ocekivao iskreno jer imao je sjajnu sezonu, a i Mitrovic je mogao dosta pomoci.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001


Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 jun 2017, 21:35

Bgm. Je ovo dobro odradio ove godine. Nadam se da će naći nekog dobrog aba ligasa, najbitnije je u svemu što zna zabiti a najjači odbranbeni igrač lige. Ima tu štofa

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 05 jun 2017, 22:36

Tracy3McGrady je napisao/la:
Bgm. Je ovo dobro odradio ove godine. Nadam se da će naći nekog dobrog aba ligasa, najbitnije je u svemu što zna zabiti a najjači odbranbeni igrač lige. Ima tu štofa

Penny Hardaway #1
Ja se samo nadam da on ima malo vece apetite od hrvatske lige, jer je vrijeme za jedan iskorak. ABA liga je njemu po mjeri i sigurno da bi tu imao sta da kaze.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 07 jun 2017, 10:50

Eto u pretkvalifikacijama nema ni Kikanovica, naseg ponajboljeg igraca ako se izuzme dvojac iz nba... :crazy:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 07 jun 2017, 11:08

kobe24 je napisao/la:Eto u pretkvalifikacijama nema ni Kikanovica, naseg ponajboljeg igraca ako se izuzme dvojac iz nba... :crazy:

umor cini svoje ..

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Alminjo99 » 07 jun 2017, 11:54

Šteta za Kikana..
Rezultat je trend, ideal je vječan!


filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 22 jun 2017, 17:01

halilovic napustio šibenik


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 22 jun 2017, 18:16

Kad smo dozivjeli da nas jedan Halilovic ispaljuje, onda je jasno na kakve grane je spala nasa kosarka. :rol: Kljuc u bravu i ugasiti ovo dok ne dodju bolji dan.
I on izgleda umislio da je nekakva zvijezda, pa ocekuje da se moli da igra. Sezonu je zavrsio prije dva mjeseca, davno je mogao rijesiti tu operaciju ako je bila neophodna i da bude spreman do okupljanja reprezentacije. Bas me zanima s kim je dogovorio, valjda je neki abaligas u pitanju, mada mi on djeluje kao neko ko nema nikakvih igrackih ambicija i gleda samo da ugovor bude sto masniji.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

slobodas14
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 feb 2014, 17:47
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la slobodas14 » 22 jun 2017, 18:20

kobe24 je napisao/la:Kad smo dozivjeli da nas jedan Halilovic ispaljuje, onda je jasno na kakve grane je spala nasa kosarka. :rol: Kljuc u bravu i ugasiti ovo dok ne dodju bolji dan.
I on izgleda umislio da je nekakva zvijezda, pa ocekuje da se moli da igra. Sezonu je zavrsio prije dva mjeseca, davno je mogao rijesiti tu operaciju ako je bila neophodna i da bude spreman do okupljanja reprezentacije. Bas me zanima s kim je dogovorio, valjda je neki abaligas u pitanju, mada mi on djeluje kao neko ko nema nikakvih igrackih ambicija i gleda samo da ugovor bude sto masniji.
http://www.sibenik.in/kosarka/halilovic ... 77432.html

http://www.orleansloiretbasket.fr/Ress_ ... l-est.html

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 22 jun 2017, 18:31

slobodas14 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kad smo dozivjeli da nas jedan Halilovic ispaljuje, onda je jasno na kakve grane je spala nasa kosarka. :rol: Kljuc u bravu i ugasiti ovo dok ne dodju bolji dan.
I on izgleda umislio da je nekakva zvijezda, pa ocekuje da se moli da igra. Sezonu je zavrsio prije dva mjeseca, davno je mogao rijesiti tu operaciju ako je bila neophodna i da bude spreman do okupljanja reprezentacije. Bas me zanima s kim je dogovorio, valjda je neki abaligas u pitanju, mada mi on djeluje kao neko ko nema nikakvih igrackih ambicija i gleda samo da ugovor bude sto masniji.
http://www.sibenik.in/kosarka/halilovic ... 77432.html

http://www.orleansloiretbasket.fr/Ress_ ... l-est.html

Joooj, tacno onako kako sam i mislio. Cini mi se da je ovaj klub ispao iz prve francuske lige, a vjerovatno su mu ponudili dobre pare i zbog toga nije trazio neki angazman u aba ligi. Bolje je biti u Zadru ili Ciboni, igrati protiv najboljih klubova iz regiona i eventualno neko evropsko takmicenje, nego se ganjati tamo po Francuskoj u nekim xy takmicenjima. Da je 10 godina stariji pa bih inekako shvatio ovaj potez, ali imati 25 godina i drugu ligu Francuske smatrati iskorakom u karijeru je van svake pameti... :facepalm:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 22 jun 2017, 18:35

kobe24 je napisao/la:
slobodas14 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kad smo dozivjeli da nas jedan Halilovic ispaljuje, onda je jasno na kakve grane je spala nasa kosarka. :rol: Kljuc u bravu i ugasiti ovo dok ne dodju bolji dan.
I on izgleda umislio da je nekakva zvijezda, pa ocekuje da se moli da igra. Sezonu je zavrsio prije dva mjeseca, davno je mogao rijesiti tu operaciju ako je bila neophodna i da bude spreman do okupljanja reprezentacije. Bas me zanima s kim je dogovorio, valjda je neki abaligas u pitanju, mada mi on djeluje kao neko ko nema nikakvih igrackih ambicija i gleda samo da ugovor bude sto masniji.
http://www.sibenik.in/kosarka/halilovic ... 77432.html

http://www.orleansloiretbasket.fr/Ress_ ... l-est.html

Joooj, tacno onako kako sam i mislio. Cini mi se da je ovaj klub ispao iz prve francuske lige, a vjerovatno su mu ponudili dobre pare i zbog toga nije trazio neki angazman u aba ligi. Bolje je biti u Zadru ili Ciboni, igrati protiv najboljih klubova iz regiona i eventualno neko evropsko takmicenje, nego se ganjati tamo po Francuskoj u nekim xy takmicenjima. Da je 10 godina stariji pa bih inekako shvatio ovaj potez, ali imati 25 godina i drugu ligu Francuske smatrati iskorakom u karijeru je van svake pameti... :facepalm:

Upravo tako...
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ovisnik » 23 jun 2017, 15:36

Uz ovolike otkaze/Kikan,Halilović,Sulejmanović,Teletović/ i realnu odbijenicu Juke, ionako siromašan roster još je jadniji,ovo ni Dule neće moći sastaviti da prođe Švedsku i Armeniju sa Butrajtom,žali bože stručnjaka tipa Ivanovića i Vujoševića uz ovakav izbor igrača,kod nas ništa ne ide kako treba,kad imaš igrače nemaš trenera i obratno,ovo je stvarno žalosno.

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la gazijabih » 23 jun 2017, 15:54

Krenuti u totalno podmlađivanje i pružiti priliku igračima od 18 do 22 godine i oko toga formirati budućnost repke. Ne treba očekivati nikakve rezultate, već igrati, uživati, uigravati se iz godine u godinu i lijepo kroz 4 godine napraviti jak tim, koji će igrati brzo, agresivno, ukomponovano, složno, napadački i eto medalje.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.