Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2017, 22:51

Unofficialpage je napisao/la:Silna pravdanja koja nemaju veze s vezom. Otišao si od države i gotovo. Poštenije bi bilo da kažeš odmah neću da igram ne daju mi da igram i slično.

da,sam se odrekao drzavljanstva,znajuci da ne moze igrati za nas,jer gle cuda nema nase drzavljanstvo,zar je to tako tesko shvatiti,pa je jos uzeo njemacko drzavljanstvo,pa se onda oglasio i kao igrati ce za nas,i svi koji kazu drukcije nemaju pojma,a kad se ispostavilo da ne moze igrati,jer jbg nema nas pasos,onda su svi drugi bilo krivi,samo ne on,e jbg,e jbg

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2017, 22:55

da je đedović bez oraha u džepovima,javno bi se oglasio i rekao imenom i prezimenom ko mu je kad šta obećao,ako mu je iko ikad šta obećao iz saveza,oko svega toga,a dobro je zaostao sa pameću ako je vjerovao bilo kome da moze igrati za nas a odrekao se naseg drzavljanstva

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 30 apr 2017, 22:58

filip13 je napisao/la:@lumani,ako je iko naporan to si ti,u branjenju neodbranjivog,a to za nurkića nekom drugom pripisuj,ja se nikad nisam ukljucivao u tu raspravu


eto,,sam si valjda skontao da i gospodja trazi krivca u ministru koji je potpisao dokument ,a ne u đedovicu koji je ko i svaki gradjanin imao pravo zatraziti ispis iz drzavljanstva

žena lupa gluposti,nebuloze,nista konkretno nije napisala,poput one o 10 godina u kojima je nihad dolazio na pripreme,a vec tri godine nema nase drzavljanstvo,prostim oduzimanjem dolazimo do podatka da gospodja hoce reci da je on sa 14 poceo dolaziti na reprezentativne pripreme,ja ne vidim kakva je istina ovde izasla na vidjelo,je li ovde objavljen kakav video u kojem se vidi da je neko npr. iz saveza rekao đedovicu da ce moci igrati za nas kad se odrekne naseg drzavljanstva,da postane jedini sportista na svijetu koji to može???

Imas na F.b cijelu raspravu..Ocigledno su se sada svi probudili i saznati.cemo istinu...Pozz

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2017, 23:02

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:@lumani,ako je iko naporan to si ti,u branjenju neodbranjivog,a to za nurkića nekom drugom pripisuj,ja se nikad nisam ukljucivao u tu raspravu


eto,,sam si valjda skontao da i gospodja trazi krivca u ministru koji je potpisao dokument ,a ne u đedovicu koji je ko i svaki gradjanin imao pravo zatraziti ispis iz drzavljanstva

žena lupa gluposti,nebuloze,nista konkretno nije napisala,poput one o 10 godina u kojima je nihad dolazio na pripreme,a vec tri godine nema nase drzavljanstvo,prostim oduzimanjem dolazimo do podatka da gospodja hoce reci da je on sa 14 poceo dolaziti na reprezentativne pripreme,ja ne vidim kakva je istina ovde izasla na vidjelo,je li ovde objavljen kakav video u kojem se vidi da je neko npr. iz saveza rekao đedovicu da ce moci igrati za nas kad se odrekne naseg drzavljanstva,da postane jedini sportista na svijetu koji to može???

Imas na F.b cijelu raspravu..Ocigledno su se sada svi probudili i saznati.cemo istinu...Pozz


istina je da je se đedovic odrekao naseg drzavljanstva i uzeo njemacko,ostalo je manje bitno


filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2017, 23:39

lumani je napisao/la:To vec znamo ima 2,3god.

i to je jedino bitno,on vise ,svojom voljom,nije nas igrac,i tako se prema njemu i treba odnositi

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 30 apr 2017, 23:44

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:To vec znamo ima 2,3god.

i to je jedino bitno,on vise ,svojom voljom,nije nas igrac,i tako se prema njemu i treba odnositi

Rekao je odmah da je napravio gresku da se nije dobro informisao..

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2017, 23:49

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:To vec znamo ima 2,3god.

i to je jedino bitno,on vise ,svojom voljom,nije nas igrac,i tako se prema njemu i treba odnositi

Rekao je odmah da je napravio gresku da se nije dobro informisao..


prvo je izjavljivao da ce moci igrati,pa je pred eurobasket izjavljivao da su neke duge osobe krive za to sto ne moze igrati,znam dobro sta je on sve izjavljivao,pokusavao je svaliti krivicu na sve samo ne na sebe,ili da svu krivicu prebacimo na novinare,jer prenesu sve te izjave?

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 01 maj 2017, 00:02

Ma Kakve novinare..Uzeo je pasos i kontao da moze igrati,ocigledno je sada svima da ne moze..Znači.imao je pogrešne ljude oko sebe.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 01 maj 2017, 00:03

ako je kontao da bez naseg pasosa moze i dalje igrati za nas,onda je ,da ne kazem sta,je li,da ne prostacim

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chstal » 01 maj 2017, 00:06

Sve te prepiske putem FB, Twitera su pravo dječije. Da mediji imaju imalo muda, trebali su zovnuti Đedovića i predstavnike saveza Barbarića i kompaniju da riješe ovaj problem.

Zašto je ovo bitno?

Napadanje Nurkića da neće igrati za reprezentaciju, da nije povređen, da lažira povredu. Momak propustio 3 mjeseca početka sezone u NBA. Niko od saveza da se izvini Nurkiću. Zašto? Zato što ih boli briga za igrače, niti ko ide u USA da vidi stanje Nurkića i Teletovića. Ne zanimaju ih njihove povrede, njihove igre, i imaju li snage da igraju za repku. Zatim, šta je sa amerikancem? Trebalo se to odraditi prije 2 mjeseca. Gdje su penzije igračima koji su igrali za reprezentaciju? Zašto ni jedan reprezentativac (osim Siniše Kovačevića koji se za ništa ne pita) ne radi u savezu?

Hoćemo li pričati o mlađim uzrastima?

Niko ništa nije odradio. Nikakva okupljanja, okupila se djeca U14 većinom iz istih gradova gdje se to i održavalo. Ostali ništa. Liga mladih je besplatna, a samo Zrinjski igra od hrvatskog dijela. Ostali klubovi su pod ucjenom od Širokom da ne smiju igrati, ali se zato hrvatski dio pita za selektore i ostala pitanja u savezu i prave opstrukcije. Niko o tome ne smije pričati. Dva gospodina su u savezu, jedan predstavnik srpskog dijela a drugi hrvatskog dijela, njihovi sinovi idu na pripreme Hrvatske reprezentacije odnosno Srbije. Zašto se o tome ne smije pričati?

Dođeš na Ilidžu na pripreme za A reprezentaciju i Mahmutović kaže nemamo novca da odemo na pripreme. Krene moliti igrače da skupe novac, Đedović se isprsi i plati pripreme. Jednostavno motaj kablove gasi sve profesionalne sportove.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 01 maj 2017, 00:10

Chstal je napisao/la:Sve te prepiske putem FB, Twitera su pravo dječije. Da mediji imaju imalo muda, trebali su zovnuti Đedovića i predstavnike saveza Barbarića i kompaniju da riješe ovaj problem.

Zašto je ovo bitno?

Napadanje Nurkića da neće igrati za reprezentaciju, da nije povređen, da lažira povredu. Momak propustio 3 mjeseca početka sezone u NBA. Niko od saveza da se izvini Nurkiću. Zašto? Zato što ih boli briga za igrače, niti ko ide u USA da vidi stanje Nurkića i Teletovića. Ne zanimaju ih njihove povrede, njihove igre, i imaju li snage da igraju za repku. Zatim, šta je sa amerikancem? Trebalo se to odraditi prije 2 mjeseca. Gdje su penzije igračima koji su igrali za reprezentaciju? Zašto ni jedan reprezentativac (osim Siniše Kovačevića koji se za ništa ne pita) ne radi u savezu?

Hoćemo li pričati o mlađim uzrastima?

Niko ništa nije odradio. Nikakva okupljanja, okupila se djeca U14 većinom iz istih gradova gdje se to i održavalo. Ostali ništa. Liga mladih je besplatna, a samo Zrinjski igra od hrvatskog dijela. Ostali klubovi su pod ucjenom od Širokom da ne smiju igrati, ali se zato hrvatski dio pita za selektore i ostala pitanja u savezu i prave opstrukcije. Niko o tome ne smije pričati. Dva gospodina su u savezu, jedan predstavnik srpskog dijela a drugi hrvatskog dijela, njihovi sinovi idu na pripreme Hrvatske reprezentacije odnosno Srbije. Zašto se o tome ne smije pričati?

Dođeš na Ilidžu na pripreme za A reprezentaciju i Mahmutović kaže nemamo novca da odemo na pripreme. Krene moliti igrače da skupe novac, Đedović se isprsi i plati pripreme. Jednostavno motaj kablove gasi sve profesionalne sportove.

ima tema za priču o tome

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=13&t=10904

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 01 maj 2017, 00:14

Malo da skrenem temu sa Hans Nihada na neke druge igrace :D

Djedovic 10p,5sk,1sk za 24min
Alibegovic 8p,1sk za 24min
Vrabac 5p,2sk,1ast za 17min
Lazic 6p,7sk,2ast za 22min
Milosevic 10p,5sk,1ast za 22min
Kikanovic 15p,4sk,2ast za 20min
Gajic 17p,8sk,2ast za 29min
Musa 19p,3sk,2ast za 22min
Halilovic 19p,4sk,7ast za 21min
Stipanovic 14p,0sk :lol: , 2ast za 16min
Maric 15p,5sk,2ast za 35min
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la pazzarac » 01 maj 2017, 16:19

edinjo-bih je napisao/la:sta je sa karahodzicem?

Koliko sam video poceo je da igra ali bez nekog ucinka

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 03 maj 2017, 00:58

Vraćam se na Djedovica Nihada... Iako sam ga napadao i pisao postove protiv njega, večeras saznadoh informacije iz dobrog insajdera, jednod od trenera u reprezentaciji... Nihad je dao bruku para, znači nije posudio nego DAO, za reprezentaciju... I onda glad zvana ZMBT Harun Runha Mahmutovic mu je otvoreno tražio još, i ovog prevrne i kaže dosta...Ostalo je historija... Ovo me podsjeća na Hasana Brazzu Salihamidžica kad su mu mešetari iz fudbalskog saveza otvoreno tražili novac, i jednom im dao i oni daj daj daj...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edin139 » 03 maj 2017, 08:37

bombaysaphire je napisao/la:Vraćam se na Djedovica Nihada... Iako sam ga napadao i pisao postove protiv njega, večeras saznadoh informacije iz dobrog insajdera, jednod od trenera u reprezentaciji... Nihad je dao bruku para, znači nije posudio nego DAO, za reprezentaciju... I onda glad zvana ZMBT Harun Runha Mahmutovic mu je otvoreno tražio još, i ovog prevrne i kaže dosta...Ostalo je historija... Ovo me podsjeća na Hasana Brazzu Salihamidžica kad su mu mešetari iz fudbalskog saveza otvoreno tražili novac, i jednom im dao i oni daj daj daj...
I onda on odluci postati her hans.
Sta je bilo sa jukom? Sta je bilo sa rahimicem?
Al nikad juka nije postao hans a mislim da bi sa svojim igrackim kvalitetama moga pritisnuti prstom na zemlju europe ciji pasos bi htio.
I ako je sve tako sto nije izasao sa tim u javnost bas u to vrijeme je bilo aktuelno juka vs ZMBT?
Opet ponavljam sto sam rekao i za her a i za te tvoje nazovi insajderske, jel mi fakat svi trebamo biti ovdje bosanci iz viceva?

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 03 maj 2017, 09:05

edin139 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Vraćam se na Djedovica Nihada... Iako sam ga napadao i pisao postove protiv njega, večeras saznadoh informacije iz dobrog insajdera, jednod od trenera u reprezentaciji... Nihad je dao bruku para, znači nije posudio nego DAO, za reprezentaciju... I onda glad zvana ZMBT Harun Runha Mahmutovic mu je otvoreno tražio još, i ovog prevrne i kaže dosta...Ostalo je historija... Ovo me podsjeća na Hasana Brazzu Salihamidžica kad su mu mešetari iz fudbalskog saveza otvoreno tražili novac, i jednom im dao i oni daj daj daj...
I onda on odluci postati her hans.
Sta je bilo sa jukom? Sta je bilo sa rahimicem?
Al nikad juka nije postao hans a mislim da bi sa svojim igrackim kvalitetama moga pritisnuti prstom na zemlju europe ciji pasos bi htio.
I ako je sve tako sto nije izasao sa tim u javnost bas u to vrijeme je bilo aktuelno juka vs ZMBT?
Opet ponavljam sto sam rekao i za her a i za te tvoje nazovi insajderske, jel mi fakat svi trebamo biti ovdje bosanci iz viceva?

:thumbup:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 03 maj 2017, 10:11

edin139 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Vraćam se na Djedovica Nihada... Iako sam ga napadao i pisao postove protiv njega, večeras saznadoh informacije iz dobrog insajdera, jednod od trenera u reprezentaciji... Nihad je dao bruku para, znači nije posudio nego DAO, za reprezentaciju... I onda glad zvana ZMBT Harun Runha Mahmutovic mu je otvoreno tražio još, i ovog prevrne i kaže dosta...Ostalo je historija... Ovo me podsjeća na Hasana Brazzu Salihamidžica kad su mu mešetari iz fudbalskog saveza otvoreno tražili novac, i jednom im dao i oni daj daj daj...
I onda on odluci postati her hans.
Sta je bilo sa jukom? Sta je bilo sa rahimicem?
Al nikad juka nije postao hans a mislim da bi sa svojim igrackim kvalitetama moga pritisnuti prstom na zemlju europe ciji pasos bi htio.
I ako je sve tako sto nije izasao sa tim u javnost bas u to vrijeme je bilo aktuelno juka vs ZMBT?
Opet ponavljam sto sam rekao i za her a i za te tvoje nazovi insajderske, jel mi fakat svi trebamo biti ovdje bosanci iz viceva?


Šta je poenta tvog komentara? Moj izvor je jedan od trenera mlađih selekcija... I ja sam bio iznenađen kad sam to saznao, ne branim Nihada nego sam napisao to što sam čuo...Pa zar Brazzo nije rekao da su mu tražili pare, pa ga je javnost razapinjala?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 03 maj 2017, 18:31

bombaysaphire je napisao/la:Vraćam se na Djedovica Nihada... Iako sam ga napadao i pisao postove protiv njega, večeras saznadoh informacije iz dobrog insajdera, jednod od trenera u reprezentaciji... Nihad je dao bruku para, znači nije posudio nego DAO, za reprezentaciju... I onda glad zvana ZMBT Harun Runha Mahmutovic mu je otvoreno tražio još, i ovog prevrne i kaže dosta...Ostalo je historija... Ovo me podsjeća na Hasana Brazzu Salihamidžica kad su mu mešetari iz fudbalskog saveza otvoreno tražili novac, i jednom im dao i oni daj daj daj...
Drago mi je da ovo čujem jer sam jedan od rijetkih ovdje branio Nihada

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.