Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 16 sep 2017, 13:12

Imate na fb Bayern direktan prenos Bayern -Real igra se vani igra i Gega, super stvar

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 16 sep 2017, 13:53

Imam osjecaj da ce hercina Djedovic zakucat u narednoj sezoni, samo da ga Djordjevic ponovo ne zakuca na klupu veci dio utakmice. Puca od snage i djeluje bas zainteresovano, kao da nikad nije bio brzi.

Koliko bi nam samo znacio u ovim kvalifikacionim utakmicama... :S

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 16 sep 2017, 13:54

lumani je napisao/la:Imate na fb Bayern direktan prenos Bayern -Real igra se vani igra i Gega, super stvar
mogu si i link zalijepiti

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 16 sep 2017, 13:58

save je napisao/la: mogu si i link zalijepiti
https://www.telekomsport.de/event/fc-ba ... drid/21464

taman da odgledas drugo poluvrijeme

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la 3isamagicnumber » 16 sep 2017, 14:26

Federer17 je napisao/la:Imam osjecaj da ce hercina Djedovic zakucat u narednoj sezoni, samo da ga Djordjevic ponovo ne zakuca na klupu veci dio utakmice. Puca od snage i djeluje bas zainteresovano, kao da nikad nije bio brzi.

Koliko bi nam samo znacio u ovim kvalifikacionim utakmicama... :S
Tragedija je sta je sebi dopustio. Prodao drzavljanstvo i pravo nastupa za nas da bi poslije toga od jednog od glavni igraca Bayerna (cak se jedno vrijeme pisalo i o NBA-mogucnosti) postao obican role-playera sa klupe kod Dzordevica. Sale ga ne hebe ni 2%, sa druge strane cini mi se da gleda pojacati srpski tim, mislim da je doveo jos jednog od svoji igraca sa eurobasketa u Minchen...

Edit: Jeli igrao Gegic i u tom slucaju kako je izgledao?

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 16 sep 2017, 14:33

3isamagicnumber je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Imam osjecaj da ce hercina Djedovic zakucat u narednoj sezoni, samo da ga Djordjevic ponovo ne zakuca na klupu veci dio utakmice. Puca od snage i djeluje bas zainteresovano, kao da nikad nije bio brzi.

Koliko bi nam samo znacio u ovim kvalifikacionim utakmicama... :S
Tragedija je sta je sebi dopustio. Prodao drzavljanstvo i pravo nastupa za nas da bi poslije toga otisao od jednog od glavni igraca Bayerna (cak se jedno vrijeme pisalo i o NBA-mogucnosti) do obicnog role-playera sa klupe kod Dzordevica. Sale ga ne hebe ni 2%, sa druge strane cini mi se da gleda pojacati srpski tim, mislim da je doveo jos jednog od svoji igraca sa eurobasketa u Minchen...

Edit: Jeli igrao Gegic i u tom slucaju kako je izgledao?
Ma sve si u pravu, izgleda da mu se sve vratilo. Doveo je Sale i Jovica i Macvana, pored Lucica koji je od ranije tu. Jest da je meni Djedovic bolji igrac od Lucica, ali kakve koristi kada ga Djordjevic 'ne drzi' ni 2% sto se kaze.

Ja sam gledao od polovine 1/4 i Gega nije nikako ulazio u igru, mozda mu dadne koju min na kraju. Djedovic imao 11-4-1 (ako se ne varam) i bio daleko najbolji na parketu.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ziggs » 16 sep 2017, 14:48

Ispred Gegica su u ovom trenutku jedno četvorica na njegovim pozicijama 1-2 a uz to Jović nije još tu. Trebala bi Bosna zaganjati njegovu posudbu

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 16 sep 2017, 15:10

3isamagicnumber je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Imam osjecaj da ce hercina Djedovic zakucat u narednoj sezoni, samo da ga Djordjevic ponovo ne zakuca na klupu veci dio utakmice. Puca od snage i djeluje bas zainteresovano, kao da nikad nije bio brzi.

Koliko bi nam samo znacio u ovim kvalifikacionim utakmicama... :S
Tragedija je sta je sebi dopustio. Prodao drzavljanstvo i pravo nastupa za nas da bi poslije toga od jednog od glavni igraca Bayerna (cak se jedno vrijeme pisalo i o NBA-mogucnosti) postao obican role-playera sa klupe kod Dzordevica. Sale ga ne hebe ni 2%, sa druge strane cini mi se da gleda pojacati srpski tim, mislim da je doveo jos jednog od svoji igraca sa eurobasketa u Minchen...

Edit: Jeli igrao Gegic i u tom slucaju kako je izgledao?
Plemenska politika

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 16 sep 2017, 15:10

Koliko god me Nihad bio razočarao svojim postupkom ja se opet radujem njegovim koševima. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 16 sep 2017, 15:16

Unofficialpage je napisao/la:Koliko god me Nihad bio razočarao svojim postupkom ja se opet radujem njegovim koševima. :lol:
Ma realno krivo mi jest bilo kad je uzeo njemacko drzavljanstvo,al onda sam se malo ohladio,skonto neke stvari,onda vidis kakvo je stanje u repci,oko repke i uopsteno u drzavi i prokontam da bi i ja uzeo to drzavljanstvo sad da mi ga neko ponudi ahhaha(de molim te) :mrgreen: :mrgreen: :D i ne mozes mu nista ni zamjerit,dok je igrao ginuo je uvijek na terenu i ako nista drugo uvijek je bio igrac sa najvise energije! kad se sjetim kucanja iz kontre na EB u sloveniji nezz tacno protiv koga najezim se opet

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 sep 2017, 15:19

Unofficialpage je napisao/la:Koliko god me Nihad bio razočarao svojim postupkom ja se opet radujem njegovim koševima. :lol:
Sto je najgore, ista situacija i kod mene. :evil:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la 3isamagicnumber » 16 sep 2017, 15:28

Federer17 je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Imam osjecaj da ce hercina Djedovic zakucat u narednoj sezoni, samo da ga Djordjevic ponovo ne zakuca na klupu veci dio utakmice. Puca od snage i djeluje bas zainteresovano, kao da nikad nije bio brzi.

Koliko bi nam samo znacio u ovim kvalifikacionim utakmicama... :S
Tragedija je sta je sebi dopustio. Prodao drzavljanstvo i pravo nastupa za nas da bi poslije toga otisao od jednog od glavni igraca Bayerna (cak se jedno vrijeme pisalo i o NBA-mogucnosti) do obicnog role-playera sa klupe kod Dzordevica. Sale ga ne hebe ni 2%, sa druge strane cini mi se da gleda pojacati srpski tim, mislim da je doveo jos jednog od svoji igraca sa eurobasketa u Minchen...

Edit: Jeli igrao Gegic i u tom slucaju kako je izgledao?
Ma sve si u pravu, izgleda da mu se sve vratilo. Doveo je Sale i Jovica i Macvana, pored Lucica koji je od ranije tu. Jest da je meni Djedovic bolji igrac od Lucica, ali kakve koristi kada ga Djordjevic 'ne drzi' ni 2% sto se kaze.

Ja sam gledao od polovine 1/4 i Gega nije nikako ulazio u igru, mozda mu dadne koju min na kraju. Djedovic imao 11-4-1 (ako se ne varam) i bio daleko najbolji na parketu.
Njegova ”transformacija” bukvalno izgleda kao djelo karme. Cini mi se da je prije 4 godine odigrao super sezonu i bio jedan od glavni igraca a prije 3 sezone bukvalno bio njihov najbolji igrac i imao 20+ poena u prosijeku i u njihovom playofu razvaljivao, cesto imao 30+ poena tu i imao fantasticne partije u Euroligi. Poslje toga je uzeo te kriticne odluke kada je postao herr Djedovic za nesto vise euro u dzepu. Poslje toga je ostao bez muda i degradirao sam sebe na klupu, jos ga je Pesic jedno vrijeme forsirao da dodze sebi ali jok, te predprosle sezone vise se plasio pogledati na kos nego sto je Atic u pocetku ovih pretkvalifikacija. Onda dodze prosla sezona gdje je bio Dzordevicu u zadnjem planu ali najgore u tome svemu je ta njegova faca zadovoljna… Izgleda da je sto se toga tice vise kao Mirza, zna da dolazi plata dobra redovno i vise se ne treba sikirati za male sitnice poput igranja kosarke… Zapravo zbog tih razloga sam jedino otvorio stream da bi vidio Gegaru ali nazalost nece on imati nikakve prilike u ovom Bayernu i treba sto prije na neku posudbu.

Kakve mi sebi pravimo ne usluge to je za ne povjerovati, najveci saboteri sami sebe. Gledam ove mlade talente. Dospiju u ruke ovih tajkun agenata koji u njih gledaju kao robu koju treba prodati za najvecu cijenu. Tako je potpisao Atic na 6 godina u Aek i naprimjer Gegic u Munchen. A sta ce biti od njihovog razvoja, kakve ce imati prilike se dokazati, toga nikog briga. Spars je jedino pojam u mladim selekcijama poslije toga nemaju izbor niti zelju dovesti njih na seniorski nivo na pravi nacin nego dadnu njihovu "sudbino" tim agentima. Gledam koliko je trnovji put nasih mladih nada od ovih ostali ex-Yu zemalja i smuci mi se, najvise zbog toga sto to radimo sami sebi ali ne mislim vise o tome samo se bezveze uznemirujem jer znam da nece se nista promjeniti ka boljem. Ne govorim da bi svaki igrac uspijo ali makar bi imao "fighting chance" da se pokaze/dokaze, naprimjer transferi Buze i Vrapca su po meni bili dobri ali ovo ostalo su cisti tranferi u ekonomske svrhe...

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 16 sep 2017, 15:54

Djedovic nikada nije imao prosjek 20+...a Sto se tice kolega kojima je drago kada zabije,samo da kazem isti sam.


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 sep 2017, 16:26

lumani je napisao/la:Djedovic nikada nije imao prosjek 20+...a Sto se tice kolega kojima je drago kada zabije,samo da kazem isti sam.
Ma bio je jedno vrijeme konstantan i uvijek je zabijao u rasponu od 12-17 poena (rijetko ispod, a rijetko i preko toga). Takav je bio i u EL, i u nacionalnom sampionatu. Ja sam tad bio uvjeren da je jedan od najboljih SG/SF kosarkasa i da moze igrati u bilo kojem euroligasu. Sad je trenutno njegova karijera krenula silaznom putanjom, a ne bih se iznenadio da je qrcobolja u pitanju, jer je, kako rece @3isamagicnumber, i on kao i Mirza uzeo velike pare i ocigledno nije maksimalno fokusiran na kosarku. Po meni je to i Teletovic prerano uradio, a o Nihadu da ne pricam. Ne smijem ni zamisliti kakvi bi bili sa Duskom na celu i petorkom Amer-Musa-Djedovic-Teletovic-Nurkic, a i klupa bi bila sasvim korektna. Ni Slovenija trenutno nije nista jaca, ali igraju finale EB. Nama se jednostsvno ne da i valja se pomiriti s tom cinjenicom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2017, 17:09

kobe24 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Koliko god me Nihad bio razočarao svojim postupkom ja se opet radujem njegovim koševima. :lol:
Sto je najgore, ista situacija i kod mene. :evil:
Da je to radio radi egzistencije ja nikada nebi nista rekao, ali kako je to uradio da bi umjesto 600 zaradio 800 000 tj.radi sake vise dolara, za mene je on osoba koja se prodaje za novac, znate kako se to zove, ako ste pomispili prostituka grdno ste pogrjesili jer ona prodaje tjelo za novac, a on je prodao svoje ja i to je izdajnik
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 16 sep 2017, 17:40

nerminh74 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Koliko god me Nihad bio razočarao svojim postupkom ja se opet radujem njegovim koševima. :lol:
Sto je najgore, ista situacija i kod mene. :evil:
Da je to radio radi egzistencije ja nikada nebi nista rekao, ali kako je to uradio da bi umjesto 600 zaradio 800 000 tj.radi sake vise dolara, za mene je on osoba koja se prodaje za novac, znate kako se to zove, ako ste pomispili prostituka grdno ste pogrjesili jer ona prodaje tjelo za novac, a on je prodao svoje ja i to je izdajnik

ajd sto je sam sve to odlucio,ali kasnije je pokusavao sve druge optuziti da su krivi za situaciju koja je bila jasna svakome osim njemu

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 16 sep 2017, 17:53

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Djedovic nikada nije imao prosjek 20+...a Sto se tice kolega kojima je drago kada zabije,samo da kazem isti sam.
Ma bio je jedno vrijeme konstantan i uvijek je zabijao u rasponu od 12-17 poena (rijetko ispod, a rijetko i preko toga). Takav je bio i u EL, i u nacionalnom sampionatu. Ja sam tad bio uvjeren da je jedan od najboljih SG/SF kosarkasa i da moze igrati u bilo kojem euroligasu. Sad je trenutno njegova karijera krenula silaznom putanjom, a ne bih se iznenadio da je qrcobolja u pitanju, jer je, kako rece @3isamagicnumber, i on kao i Mirza uzeo velike pare i ocigledno nije maksimalno fokusiran na kosarku. Po meni je to i Teletovic prerano uradio, a o Nihadu da ne pricam. Ne smijem ni zamisliti kakvi bi bili sa Duskom na celu i petorkom Amer-Musa-Djedovic-Teletovic-Nurkic, a i klupa bi bila sasvim korektna. Ni Slovenija trenutno nije nista jaca, ali igraju finale EB. Nama se jednostsvno ne da i valja se pomiriti s tom cinjenicom.

Mogao je daleko ,ali je previse povreda imao...

Avatar
UserNAME2
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 sep 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la UserNAME2 » 16 sep 2017, 18:14

Ma j.bem ja i njega i vas koji se radujete njegovim poenima

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 sep 2017, 18:25

filip13 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Da je to radio radi egzistencije ja nikada nebi nista rekao, ali kako je to uradio da bi umjesto 600 zaradio 800 000 tj.radi sake vise dolara, za mene je on osoba koja se prodaje za novac, znate kako se to zove, ako ste pomispili prostituka grdno ste pogrjesili jer ona prodaje tjelo za novac, a on je prodao svoje ja i to je izdajnik

ajd sto je sam sve to odlucio,ali kasnije je pokusavao sve druge optuziti da su krivi za situaciju koja je bila jasna svakome osim njemu
Ma u pravu ste obojica, to je svima jasno. Ja nisam rekao da skacem kao nekad na njegove poene, niti ga uopste gledam, a svojevremeno sam ganjao streamove i pratio svaku njegovu utakmicu. Sad sam ovo upalio zbog Gegica i ne mogu reci da sam Djedovicu zelio da slomi nogu, niti da mi je bilo mrsko kad zabije neki kos (nerado to priznajem).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.