Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 17 okt 2017, 21:19

nerminh74 je napisao/la:Veoma solidan Nemanja veceras
Zato Neno sere i ne da Adinu da pridje parketu, a konstantno imaju 20+ poena prednosti. Dok Obradovic npr. Gudurica stavi u prvu petorku, Markovic Vrabcu ne da ni minute kakav god da je rezultat. :puke:

Atic nakon dvije dobre reakcije u napadu zabio cetiri poena, ali i on je skroz malo igrao. Kod njih se crnje za sve zivo pitaju.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

LloriS
Postovi: 4348
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la LloriS » 17 okt 2017, 22:34

Mirza Alibegovic 12 poena 1 skok sut 4/8 za tri 4/6
Edin Atic 4 poena 2 skoka sut 2/2
Elmedin Kikanovic 16 poena 8 skokova sut 7/14
Nemanja Gordic 13 poena 6 asistencija sut 4/11

Adin Vrabac bez ucinka za 3 minute
Nikola Maric nije ulazio u igru
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 18 okt 2017, 01:42

LloriS je napisao/la:Elmedin Kikanovic 16 poena 8 skokova sut 7/14
Odkad poce Kikanovic skakat' za loptom ... ovo mora da mu je career high ... :clap:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la irfo » 18 okt 2017, 20:45

Andrija je za mene najbolji igrac ove cedevite, mozda sam subjektivan jer mi je jako drago ali on sigurno ima kvalitet da bude back up u bilo kojem euroligaskom klubu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 19 okt 2017, 12:30

irfo je napisao/la:Andrija je za mene najbolji igrac ove cedevite, mozda sam subjektivan jer mi je jako drago ali on sigurno ima kvalitet da bude back up u bilo kojem euroligaskom klubu
Cedevita se treba otarasiti ovih crnih revolveraša, obiše im igru. :eh:
Ostali od njih ne stignu pokazati koliko mogu.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 20 okt 2017, 21:29

Todorovic na sirem spisku Srbije
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Trigger » 20 okt 2017, 22:29

kobe24 je napisao/la:...Zato Neno sere i ne da Adinu da pridje parketu, a konstantno imaju 20+ poena prednosti. Dok Obradovic npr. Gudurica stavi u prvu petorku, Markovic Vrabcu ne da ni minute kakav god da je rezultat. :puke:
Ja nikad neću skontati 'naše' ljude!
Nenu znam kad je počinjao i zaista me je iznenadio sa Vrapcem.
Prvo 'traži' da se dovede a onda mu ne da ni minut u igru! To samo kod naših može.
Neno zaboravio kakav je bio kad je počinjao i kako su se prema njemu 'odnosili' ili nije pa liječi taj kompleks na Adiju kojeg je taman 'krenulo'!?
Šteta, Neno je jedan od najvećih bh.košarkaša i ne sumnjam da zna posao, ali koliko je svjestan da takvim ponašanjem šteti i svojoj BiH!? :shock:
Bosno moja poharana....

Avatar
StevieG8
Postovi: 13170
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 20 okt 2017, 22:39

Trigger je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:...Zato Neno sere i ne da Adinu da pridje parketu, a konstantno imaju 20+ poena prednosti. Dok Obradovic npr. Gudurica stavi u prvu petorku, Markovic Vrabcu ne da ni minute kakav god da je rezultat. :puke:
Ja nikad neću skontati 'naše' ljude!
Nenu znam kad je počinjao i zaista me je iznenadio sa Vrapcem.
Prvo 'traži' da se dovede a onda mu ne da ni minut u igru! To samo kod naših može.
Neno zaboravio kakav je bio kad je počinjao i kako su se prema njemu 'odnosili' ili nije pa liječi taj kompleks na Adiju kojeg je taman 'krenulo'!?
Šteta, Neno je jedan od najvećih bh.košarkaša i ne sumnjam da zna posao, ali koliko je svjestan da takvim ponašanjem šteti i svojoj BiH!? :shock:
Ni meni nije jasno cemu toliko insistiranje a taman je pokrenuo karijeru koliko toliko u Partizanu gdje je bio i ponajbolji defanzivni igrač, ispade da je za njega bolje bilo da je ostao tamo. Cak mislim da bi sad bez problema imao mjesta u prvoj petorci.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 20 okt 2017, 22:54

Trigger je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:...Zato Neno sere i ne da Adinu da pridje parketu, a konstantno imaju 20+ poena prednosti. Dok Obradovic npr. Gudurica stavi u prvu petorku, Markovic Vrabcu ne da ni minute kakav god da je rezultat. :puke:
Ja nikad neću skontati 'naše' ljude!
Nenu znam kad je počinjao i zaista me je iznenadio sa Vrapcem.
Prvo 'traži' da se dovede a onda mu ne da ni minut u igru! To samo kod naših može.
Neno zaboravio kakav je bio kad je počinjao i kako su se prema njemu 'odnosili' ili nije pa liječi taj kompleks na Adiju kojeg je taman 'krenulo'!?
Šteta, Neno je jedan od najvećih bh.košarkaša i ne sumnjam da zna posao, ali koliko je svjestan da takvim ponašanjem šteti i svojoj BiH!? :shock:
Ja razumijem da Markovic jos uvijek nije veliko trenersko ime i da nema potpunu slobodu u klubovima koje vodi (pogotovo sad na Tenerifama), ali ne shvatam zasto ga je dovodio ako ce svaku utakmicu prespavati na klupi. Razumijem i da je dosao u jak i organizovan klub, u kojem vec postoji odredjeni sistem koji dobro funkcionise, ali nema na Adinovoj poziciji Lebrona ili Duranta, koji uvijek imaju 30 poena u rukama. To su sve prosjecni kosarkasi, koji uopste nisu neka prevaga na terenu, pa da bi igra znacajno trpila ako Vrabac upadne koji minut u igru. Bas sad u ovom fibinom takmicenju su u jednom momentu prvog poluvremena imali 25 poena prednosti, ali Neni svejedno nije padalo na pamet da ga ubaci u igru. Ja nisam ni ocekivao da Vrabac bude glavni igrac tamo, niti da ima nekakvu ogromnu minutazu, ali on ovakav u gotovo svakoj ekipi Evrope moze ponuditi bar 10 kvalitetnih minuta na parketu. Napadacki jeste uglavnom igrac manje, ali zato u odbrani moze braniti gotovo sve pozicije i bar zbog toga mu treba pruziti sansu. Najveci problem u svemu ovome je sto on ima ugovor samo na godinu dana, a ako ga i dalje bude drzao na klupi, onda je ovo totalno bacena sezona, bez mogucnosti da se preko ljeta nametne prilikom odradjivanja kompletnih priprema sa klubom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 21 okt 2017, 10:36

Kod nas se nikada ne gleda ona najrealnija mogucnost - da je neki ograc krampa ili ako ima neki kvalitet da je na treningu los i nezainteresovan...

Kod nas je uvijek trener kriv jer mrzi bas naseg ugraca, sudije, politika, nije mu merkur usao u saturn kako treba...

Neno ga gleda svaki danna treningu,davao mu je sansu na pripremama... valjda on bolje zna ocijeniti da li vrabac zasluzuje barem minutu...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

slobodas14
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 feb 2014, 17:47
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la slobodas14 » 21 okt 2017, 10:53

KK_Bosna je napisao/la:Kod nas se nikada ne gleda ona najrealnija mogucnost - da je neki ograc krampa ili ako ima neki kvalitet da je na treningu los i nezainteresovan...

Kod nas je uvijek trener kriv jer mrzi bas naseg ugraca, sudije, politika, nije mu merkur usao u saturn kako treba...

Neno ga gleda svaki danna treningu,davao mu je sansu na pripremama... valjda on bolje zna ocijeniti da li vrabac zasluzuje barem minutu...
Ma kako te nije stid napisat da je neko krampa ma šta bilo između nene i njega.Skupili se vrhunski košarkaški stručnjaci ovdje i pametuju.Trebate otići i voditi ekipe u euroligi kako ste stručni za košarku(svoje frustracije propalih košarkaša bi trebalo negdje drugo da liječite a ne po froumima vrijeđajući
one koji hoće da igraju za BIH a takvih će biti sve manje pored vas ovakvih

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 21 okt 2017, 10:56

Niko me ne može ubjediti da Vrabac ne zaslužuje nekih 10-ak minuta po meču. Razumijem da ne dobije šansu kad je egal meč ali kad imaš 15-20 razlike ne razumijem, tu je meč gotovo riješen, pogotovo zadnjih 5-6 min.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 21 okt 2017, 18:27

Zalijepi Laza Gordu ko slicicu. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2017, 21:30

Gegic 17p,2sk,3ast - 25min
Milosevic 14p,8sk,3ast - 30min
Stipanovic 10p,6sk - 24min
Musa 17p,3sk -18min
Gordic 17p,4sk,2ast - 24min
Lazic 7p,8sk,2ast - 31min
Glogovac 6p,1sk,1ast - 21min
Sulejmanovic 7p,7sk,2ast -18min
Halilovic 25p, 9sk,2ast -36 min
Sikiras 9p,2sk -17min
Kikanovic 18p,4sk - 27min
Cerkezovic 4p,4sk - 8min
Hasandic 24p,2sk,2ast - 34min
Muratovic 13p,5sk,3ast -28min
Durmo 6p,4sk -16min
Knezevic 11p,1sk,4ast - 22min
Curevac 12p,3sk -19min
Zahiragic 8p,4sk,7ast -33min
Mehic 9p,6sk (juniori )
Adzic 7p,2sk - 9min ( juniori )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
StevieG8
Postovi: 13170
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 22 okt 2017, 21:41

Bassha je napisao/la:Gegic 17p,2sk,3ast - 25min
Milosevic 14p,8sk,3ast - 30min
Stipanovic 10p,6sk - 24min
Musa 17p,3sk -18min
Gordic 17p,4sk,2ast - 24min
Lazic 7p,8sk,2ast - 31min
Glogovac 6p,1sk,1ast - 21min
Sulejmanovic 7p,7sk,2ast -18min
Halilovic 25p, 9sk,2ast -36 min
Sikiras 9p,2sk -17min
Kikanovic 18p,4sk - 27min
Cerkezovic 4p,4sk - 8min
Hasandic 24p,2sk,2ast - 34min
Muratovic 13p,5sk,3ast -28min
Durmo 6p,4sk -16min
Knezevic 11p,1sk,4ast - 22min
Curevac 12p,3sk -19min
Zahiragic 8p,4sk,7ast -33min
Mehic 9p,6sk (juniori )
Adzic 7p,2sk - 9min ( juniori )
Hasandić MVP!
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 23 okt 2017, 00:23

StevieG8 je napisao/la:Hasandić MVP!
Nadam se da ce ostat' na sirem spisku za novembar ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la JHam » 23 okt 2017, 13:11

slobodas14 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Kod nas se nikada ne gleda ona najrealnija mogucnost - da je neki ograc krampa ili ako ima neki kvalitet da je na treningu los i nezainteresovan...

Kod nas je uvijek trener kriv jer mrzi bas naseg ugraca, sudije, politika, nije mu merkur usao u saturn kako treba...

Neno ga gleda svaki danna treningu,davao mu je sansu na pripremama... valjda on bolje zna ocijeniti da li vrabac zasluzuje barem minutu...
Ma kako te nije stid napisat da je neko krampa ma šta bilo između nene i njega.Skupili se vrhunski košarkaški stručnjaci ovdje i pametuju.Trebate otići i voditi ekipe u euroligi kako ste stručni za košarku(svoje frustracije propalih košarkaša bi trebalo negdje drugo da liječite a ne po froumima vrijeđajući
one koji hoće da igraju za BIH a takvih će biti sve manje pored vas ovakvih
Nije rekao za Vrabca da je krampa nego da se kod nas svi predstavljaju onako kako bi mi zeljeli da budu, umjesto da se gleda realno, pa se ide toliko daleko da se i od krampi previse ocekuje, sto ne znaci da je Vrabac jedan od tih, ali niko nece reci da je on sam razlog sto ne dobija minute...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 24 okt 2017, 18:34

Zna li neko zasto Atica vec drugu utakmicu uopste nema u rosteru? Zadnje kolo u grckoj ligi ga nije bilo, a evo ni veceras ga nema u fibinoj ligi sampiona. Da se nije povrijedio, ili je mozda nedisciplina u pitanju?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 24 okt 2017, 18:44

kobe24 je napisao/la:Zna li neko zasto Atica vec drugu utakmicu uopste nema u rosteru? Zadnje kolo u grckoj ligi ga nije bilo, a evo ni veceras ga nema u fibinoj ligi sampiona. Da se nije povrijedio, ili je mozda nedisciplina u pitanju?

Vjerovano ga u ligi nije bili zbog pravila 6 stranaca na jednom mecu, a sto ga veceras nema to ne znam.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 24 okt 2017, 18:52

Bassha je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Zna li neko zasto Atica vec drugu utakmicu uopste nema u rosteru? Zadnje kolo u grckoj ligi ga nije bilo, a evo ni veceras ga nema u fibinoj ligi sampiona. Da se nije povrijedio, ili je mozda nedisciplina u pitanju?

Vjerovano ga u ligi nije bili zbog pravila 6 stranaca na jednom mecu, a sto ga veceras nema to ne znam.
Ma, dosad je i u ligi bio medju 12, a tek od zadnje utakmice ga uopste nema. Mozda im se sad neki crnjo oporavio, pa je on skroz ispao iz rostera. :? Ako je to u pitanju, mogu samo reci da je apsolutno nezasluzeno. Pratio sam sve dostupne AEK-ove utakmice od pocetka sezone i Edin je bio itekako koristan na obje strane parketa.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.