Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 28 apr 2017, 14:17

Posudio 10.000KM nije isto kao i DAO 10.000KM. Znaci njemu su te pare vraćene ako sam dobro informisan. Nihad me je jako razočarao.

Čuj za koga za igra? Pa za nas, bosance i hercegovce koja nam je ova država jedina domovina. Za nas koji živimo uz reprezentaciju i doživljavamo njen uspjeh kao svoj lični. Za nas koji jedva čekamo okupljanje reprezentacije. Za nas (mene) koji sam suzu puštao protiv Litvanije naprimjer. Za mene je prekrižen. I nema potrebe da se njegovo ime spominje više.

P.s. čuj za koga da igram :shock:
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la calcio » 28 apr 2017, 14:36

Sažetak ovog Đedovićevog intervjua: Nisam samo ja šupak, i oni su šupci!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 28 apr 2017, 14:36

Wandelanoite je napisao/la:Barbariću ima l' sta novo? :D

Supcina bio i ost'o ko ga yebe, samo mi je krivo sto je njemu reprezentacija najvise pomogla da nije bilo repke sad bi u Rumuniji bacao loptu kroz koš.
On je igrac kojemu je reprezentacija najvise pomogla, kada je igrao 3 spansku ligu bio je ispred recimo ikonica u prvoj postavi
Kada je bio sa minimalnom minutazom nenad markovic se posvadzao sa damirom mrsicom jer ovaj nije htijeo njemu biti back up
Ali opet ako je nasa javnost mogla prihvatiti damira mulaomerovic kao selektora, onda ne vidim sta je toliko tesko prihvatiti da je neko odj.ebao reprezentaciju sa 25 godina
Sami smo postavili standardima
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 28 apr 2017, 14:38

kobe24 je napisao/la:Ne seri @lumani ziv bio, konstantno branis ovo g.ovno bez ikakvog pokrica. Do sad se to moglo tolerisati, ali nakon ovih danasnjih izjava stvarno nema smisla da nastavljas s tom pricom. Uglavnom si realan po pitanju svih nasih reprezentativaca, ali ovdje si sve samo ne realan.
Ja branim i braniti cu dalje,sve dok ovi papci sjede i nista ne rade :!: Ti mene zoves na razgovor da mi objasnis sta sve trebam da uradim,umjesto da ti sve obavis mnogo brze :!: Branio sam i Jusufa a mnogi Haruna :arrow: sada se prica okrenula.

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 28 apr 2017, 14:41

Vedad87 je napisao/la:Posudio 10.000KM nije isto kao i DAO 10.000KM. Znaci njemu su te pare vraćene ako sam dobro informisan. Nihad me je jako razočarao.

Čuj za koga za igra? Pa za nas, bosance i hercegovce koja nam je ova država jedina domovina. Za nas koji živimo uz reprezentaciju i doživljavamo njen uspjeh kao svoj lični. Za nas koji jedva čekamo okupljanje reprezentacije. Za nas (mene) koji sam suzu puštao protiv Litvanije naprimjer. Za mene je prekrižen. I nema potrebe da se njegovo ime spominje više.

P.s. čuj za koga da igram :shock:

Izvini molim te nisam znao :o Posudi onda ti Harunu,pa da te ovaj poslije posere kako nisi dobar,a kako je on skupio pare za hotel,pripreme...Polako narode ovo su samo novinarske izjave sto se tice Nihada,ovaj supak iz saveza je ipak na f.b napisao .

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la josipmusa » 28 apr 2017, 15:03

ja ne znam sta se prepirete oko 13tog igraca u rotaciji ispodprosjecne ekipe Bayera ( kosarkaske !)

Ima klinaca koji ce stasati uz ovu reprezentaciju i postati sigurno bolji igraci od ovog isprdka ( izvinjavam se na izrazu )

Idemo dalje

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bhsport » 28 apr 2017, 15:10

nerminh74 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Barbariću ima l' sta novo? :D

Supcina bio i ost'o ko ga yebe, samo mi je krivo sto je njemu reprezentacija najvise pomogla da nije bilo repke sad bi u Rumuniji bacao loptu kroz koš.
On je igrac kojemu je reprezentacija najvise pomogla, kada je igrao 3 spansku ligu bio je ispred recimo ikonica u prvoj postavi
Kada je bio sa minimalnom minutazom nenad markovic se posvadzao sa damirom mrsicom jer ovaj nije htijeo njemu biti back up
Ali opet ako je nasa javnost mogla prihvatiti damira mulaomerovic kao selektora, onda ne vidim sta je toliko tesko prihvatiti da je neko odj.ebao reprezentaciju sa 25 godina
Sami smo postavili standardima
Ovo je sve tacno, da bi te hinja kada je klepio ogromne pare ispalio za par desetaka hiljada eura, a uzeo je stotine hiljada na konto reprezentacije i pita za koga da igram.
Pa decko, nemoj ni dolaziti ni u BiH ni u Sarajevo ni u Visegrad gdje si rodjen, ne trebas nam i povedi i bracu i roditelje koji su te takvog odgojili u Njemacku, a da se ista pitam zabranio bih vam ulazak u drzavu bagro.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 28 apr 2017, 15:31

Zar se i nakon ovog može Nihad braniti? Nula od čovjeka.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la fera » 28 apr 2017, 15:35

Nije nihad shupak nihad je šup.čina a realno i ne treba nam igrac sa veoma malim IQ-om koji se stalno neste zalijece i zabija. Nit nam treba nit je neka steta sto se mene tice nek gleda da zaigra za njemacku nek mu je sa srecom samo da meni ne vadi zivce svojom noj tehnikom igranja.
You are someone else I am still right here

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kawhi » 28 apr 2017, 15:54

Dirk Nowitzki će sa 39 godina igrati Eurobasket sa ekipom koja nema ozbiljne šanse za neki uspjeh, iako je najveći neamerički košarkaš ikada, iako je MVP NBA i FMVP NBA, iako...
Pau Gasol će sa 37 godina igrati Eurobasket iako je dosad sve osvojio s repkom, iako je već najveći Španac ikada, iako...
Tony Parker će sa 35 godina igrati Eurobasket iako je dosad dao sve što je potrebno toj repki, iako je najveći Francuz ikada, iako...

Aj da ne spominjemo ove najveće, ne znam još nikog da je otkazao neopravdano nastup. Jedini koji je rekao da neće igrati je Rudy Fernandez, ali mislim da on dosad nije fulao nijednu reprezentativnu obavezu iako je igrao u NBA, Real Madridu, nema šta nije osvajao... I on je rekao da će propustiti jer želi da produži sebi karijeru i da konačno izliječi leđa koja je i syebao zbog repke jer je zadnja 2 turnira za Španiju igrao načet što ga je syebalo, možda mu čak i skratilo karijeru. Sigurno ga je unazadilo kao igrača, a mogao je reći da neće igrati zbog povrede neki od tih turnira. Mada me ne bi čudilo da na kraju i odigra Eurobasket.
Evo i provjerio sam za Rudya. Od 2004. nije fulao reprezentativnu obavezu. Ta OI 2004. mu je prvi nastup za repku ujedno i prelazak iz juniora u seniore. Znači svake godine je igrao nešto 13 godina zaredom.

Tu je onda Nihad "Za Koga Da Igram" Đedović.

Najjača mi je stvar što sam se tek na kraju posta sjetio da ne igramo Eurobasket. :urnebes: Hvala Nihade. Nećemo te zvati šupak. Nema potrebe da te zovemo ikako.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 28 apr 2017, 16:11

ima pdf ostalo na kosarci i tema nihad đedović,tamo bi trebalo pisati o šupku

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vedad87 » 28 apr 2017, 16:40

lumani je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:Posudio 10.000KM nije isto kao i DAO 10.000KM. Znaci njemu su te pare vraćene ako sam dobro informisan. Nihad me je jako razočarao.

Čuj za koga za igra? Pa za nas, bosance i hercegovce koja nam je ova država jedina domovina. Za nas koji živimo uz reprezentaciju i doživljavamo njen uspjeh kao svoj lični. Za nas koji jedva čekamo okupljanje reprezentacije. Za nas (mene) koji sam suzu puštao protiv Litvanije naprimjer. Za mene je prekrižen. I nema potrebe da se njegovo ime spominje više.

P.s. čuj za koga da igram :shock:

Izvini molim te nisam znao :o Posudi onda ti Harunu,pa da te ovaj poslije posere kako nisi dobar,a kako je on skupio pare za hotel,pripreme...Polako narode ovo su samo novinarske izjave sto se tice Nihada,ovaj supak iz saveza je ipak na f.b napisao .
Ja kad posudim pare ja prvo sto uradim je te pare halalim. Ako si ikad posudjivao pare od srca znas kako to ide. Drugo, kad ih posudim ne ocekujem neke latice cvijeca ispred svojih vrata, niti hvalospjeve, niti skandiranja ;) Jbt covjek posudio pare i sad treba da mu se klanjamo. Ne budali ziv bio. Da je DAO 10.000KM nema pravo reci ovo sto je rekao.

S druge strane, kod nas je sve u k....Neke stvar mogu razumjeti. Dodijalo mu, preca mu je karijera, nece da.se povriijedi...ali da kaze za koga da igra? Samar svima nama...
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 28 apr 2017, 17:23

Kawhi je napisao/la:Dirk Nowitzki će sa 39 godina igrati Eurobasket sa ekipom koja nema ozbiljne šanse za neki uspjeh, iako je najveći neamerički košarkaš ikada, iako je MVP NBA i FMVP NBA, iako...
Pau Gasol će sa 37 godina igrati Eurobasket iako je dosad sve osvojio s repkom, iako je već najveći Španac ikada, iako...
Tony Parker će sa 35 godina igrati Eurobasket iako je dosad dao sve što je potrebno toj repki, iako je najveći Francuz ikada, iako...

Aj da ne spominjemo ove najveće, ne znam još nikog da je otkazao neopravdano nastup. Jedini koji je rekao da neće igrati je Rudy Fernandez, ali mislim da on dosad nije fulao nijednu reprezentativnu obavezu iako je igrao u NBA, Real Madridu, nema šta nije osvajao... I on je rekao da će propustiti jer želi da produži sebi karijeru i da konačno izliječi leđa koja je i syebao zbog repke jer je zadnja 2 turnira za Španiju igrao načet što ga je syebalo, možda mu čak i skratilo karijeru. Sigurno ga je unazadilo kao igrača, a mogao je reći da neće igrati zbog povrede neki od tih turnira. Mada me ne bi čudilo da na kraju i odigra Eurobasket.
Evo i provjerio sam za Rudya. Od 2004. nije fulao reprezentativnu obavezu. Ta OI 2004. mu je prvi nastup za repku ujedno i prelazak iz juniora u seniore. Znači svake godine je igrao nešto 13 godina zaredom.

Tu je onda Nihad "Za Koga Da Igram" Đedović.

Najjača mi je stvar što sam se tek na kraju posta sjetio da ne igramo Eurobasket. :urnebes: Hvala Nihade. Nećemo te zvati šupak. Nema potrebe da te zovemo ikako.
samo što ima jedna jako bitna stvar i razlika - Savez

Čisto sumnjam da bi svi ovi igrači tako lako igrali za svoje zemlje da im je situacija u savezu i zemlji kao i kod nas. Tako da ne može se sve gledati crno na bijelo. Juka je sada forumski heroj, ali isti Juka je uvjetovao svoje igranje za repku sve dok ne odu određeni ljudi. Šta da su ti ljudi ostali?

Juka ne bi igrao ze repku i da li bio proglašen šupkom ili kao netko tko drži do svojih principa itd.? Nije ni on cvjećka što se tiče statusa u reprezentaciji i trenutno je miljenik forumaša, ali situacija se može pormjeniti, počev od njegovo odnosa prema repki u budućnosti itd.

Hoču da kažem da je večina ljudi ovdje promjenjivog mišljenja. Mirza je za mnoge bio idol, a vjerujem da ga dosta tih ljudi sada ne samo ignoriše nego i imaju negativan stav prema njemu. hebo ti nas.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 28 apr 2017, 17:48

sajo10 je napisao/la:Nemoze sveti save bez JUKE ko politcari bez nacionalizma :lol: :tokralju: :tokralju:
Eno i Musa se javio i priča neku priču o patriotizmu - još je nezreo, kao i Juka koji je sad u fonu bošnjaštva i sličnih furki. Bude to i prođe kad porasteš
Džanan Musa
28.04.2017 16:53
Ne pitaš tko vodi repku, ne pitaš koliko možeš kasniti na okupljanje, ne pitaš u kakvim si planovima izbornika, ne pitaš možeš li preskočiti takmičenje, ne pitaš kolike su premije i ne kažeš da nemaš volje zbog ovog, onog ili nekog trećeg. Za repku se igra srcem i ne razmišljaš o ljudima u Savezu, već razmišljaš da prvi stigneš na pripreme, odradiš sve što ti izbornik kaže, gineš za svakom loptom i želiš svaku pobjedu. Ako treba donosiš i svoju opremu, jer za repku se ne igra već živi. Repka je ono što si ti - ratnik, jer repka je poziv u vojsku da braniš čast države. Da bi igrao za repku moraš znati tko si, gdje pripadaš i moraš biti domoljub, patriota, ponos svog naroda i ono što jesi BOSANAC. Tužno je čuti ovakve izjave, jer veliki igrači nikad sebi to neće dopustiti i zato želim biti veliki igrač. Sretno!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 28 apr 2017, 17:50

Nihade sjecam se kad si ti trebao reprezentaciju. Prica se da si od svojih para placao hotel da bi reprezentaciji bilo dozvoljeno da udju u hotelske sobe. Plemenito od tebe. Vjerovatno su te "strucnjaci" iz KS BiH "ispalili" za te pare i više od jednog puta. Medjutim vjerovatno su smatrali da si im duzan. Vodali su te kao 16-godisnjaka sa seniorskom reprezentacijom iako u tom momentu nisi bio najtalentovaniji BiH igrac sa 16 godina. Dodavao si vodu i peskire i nisi igrao iako je u bh ligi bilo bar 3 igraca koji bi da su na tvom mjestu bili mogli doprinijeti rezultatski...ali ti si bio "projekat saveza". Tada ti nije smetalo sto se ne trude oko tebe. Tada si ti trbao reprezentaciju, a ne ona tebe. Napisao si u CV da si seniorski reprezentativac sa 16 godina i Barcelona ti je dala i tebi i bratu mjesto da se razvijas...mislis li da bi to uradili da nisi u reprezentaciji? Onda su vidjeli da nisi toliko talentovan i pozdravili su se s tobom. Onda si bez ugovora imao mjesto u repki iako je bilo nepisano pravilo da ko nema kluba, nema mjesto u reprezentaciji. Nije ti smetalo tada sto se niko ne trudi previse oko tebe. Onfa si ostvario potencijal i posta igrac visoke klase i Bayern je napravio dobar potez, doveo te i platio koliko vrijedis. Pocelo je smetati sto se niko ne trudi previse oko tebe. Elem...znam da imas pravo i debelog razloga da dignes ruke od saveza i uhljupa koji su ovih 20+ godina jeli g**** po KS BiH (čast malom...vrlo malom broju izuzetaka), ali Nihade ti si jedini dobar BiH kosarkas kojem je reprezentacija valjala i napravila uslugu. Ti bi sad vjerovatno igrao u KK Vogošća za 100 € ako ih dobiju, kao i mnogi i veci talenti od tebe. Nije stvar u tome...stvar je da nemozes mijenjati pricu kako vjetar puse. Ti si rekao "Avazu" da tvoje vracanje BiH pasosa nece imati nikakvih posljedica na igranje u repki jer sportsko drzavljanstvo nema veze sa pasosem i da dolazis za mjesec na okupljanje, a plitki citaoci i jos plići novinar su to bezrezervno popušili, a ti si znao... E to je, moj Nihade, "obični šupa*"..

Komentar preuzet, čovjek objasnio !!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 28 apr 2017, 18:22

Nihad Djedović...Od oca Ćamila bivšeg košarkaša, pa povremenog trenera i majke Ehlimane kantonalne inspektorke , dok su bili u Sarajevu....Za nju čuo da je bila inspektorka koja je zatvorila na jedan mjesec objekat Central , kada to niko nije smio , ali nebitno......Stariji brat Eldin , mladji brat Nedim... Eldin bio talentovaniji bar jedno 5 puta od Nihada , 197 cm play strašnog ulaza , a Nedim još talentovaniji....Eldin odustao zbog košarke , povreda ledja ....Za Nedima ćemo još vidjeti....


Karijera Nihada Djedovića ide super-hiper-giga uzlaznom putanjom od njegove 13 godine , dok je bio u školi košarke Rin Action kod Rusmira Halilovića...Isto kao da je neko odlučio da sve ide u njegovu korist, nevjerovatne činjenice su mu išle u prilog....U Rinu Rusmir Hlilović osniva prvi tim kao neka Rin Akademija i igraće drugu ligu BiH ,godišta osamdeset četiri plus i tu upada Nihad Djedović sa još jednim momkom koji su
rodjeni 1990 godine... Taj momak je Aldin Majstorić , vjerovatno neki znaju kakav je to talenat bio, ali o njemu drugi put....I grao je još i Balkan Findo Ligu za Rin i za kadetsku ekipu Rina...Znači , za tri ekipe u tri različita takmičenja sa 13 godina.... Tada premijer nastupa na scenu , dobre veze izmedju Elmedina Dine Konakovića i Rusmira Halilovića guraju Nihada u prvi tim KK Bosne , a istovremeno se osniva kadetska reprezentacija BiH mislim po prvi put , nisam siguran...Ta reprezentacija je bila Nihadu kao Oklahoma Westbrooku....Uspon Bosne u Goodyear Ligi , puna Skenderija , odličan tim sa iskusnim Nenadom Markovićem gura mladog Nihada u neslućene visine , postaje "državni projekat".... Prepoznaje sve to Svetislav Kari Pešić , pa uz "kafanski dogovor" Nihad Djedović prelazi u Evropskog i Španskog giganta Barcelonu za 300.000 EURA....Te pare su bile početak kraja KK Bosne ...U Barceloni idu posudbe i kaljenje....Menadžer MIŠKO RAŽNJATOVIĆ ga kasnije seli od ekipe do ekipe , tako da je sada Djedović sa 27 godina veteran ....Pare se uzimaju , a još su veće ako se igra i u reprezentaciji....Tu je Nihad uvijek solidan bio , nekad odličan nekad loš , ali je igrao....I vraćamo se na početak priče , kako Nihadu sve u životu se poklopilo....Fudbalski klub Bayern osniva košarkašku sekciju , po uzoru na Real Madrid i Barcelonu...Tu i Kari nastupa , i Miško koji je u Bayernu imao svoje igrače kao Vasilije Micić i Štimac i Nihad postaje igrač Bayerna , živi njemački san ....Njegovoj porodici je oduvijek Njemačka bila bolja od Bosne , jer su u ratu tamo živjeli....Ide promjena državljanstva i stavljanje reprezentacije BiH u prošlost , sasvim SVJESNO....I tu se priča završava , kakv Bosna i Hercegovina pored jedne Njemačke razmišlja Nihad....A dala mu je puno reprezentacija , baš puno ali ima i Miško Ražnjatović tu prste , njegovi igrači kada treba da se prodaju igraju u reprezentaciji , evo imate primejer Bobija , a sad izgleda i Jokića,,,,Treba veće ugovore , reprezentacija je rizik...Zaboravite na njegove izjave , čim je uradio promjenu državljansta sve je bilo jasno kad dan....Ali nema veze , ima ko igrati za nacionalni tim , ovakve primjere treba zaboraviti....I posvetiti se igračima koji vole Bosnu i Hercegovinu , koji žele da igraju....Nihade sretno ti , ali nama više ne trebaš ni ti niti tvoje izjave.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Alminjo99 » 28 apr 2017, 18:33

Ma kakav Đedović..švabo. Može igrati ali neće.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 28 apr 2017, 19:18

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 28 apr 2017, 19:33

Joj, jesu dosadni ovi Stojanovic-Mahmutovic, da Bog sacuva. O cemu god da se prica, oni se moraju dotaci i blatiti sve i svakoga ko ima veze sa novim Savezom. Ohladite ljudi, da ste bogdo vi nevini, ali eto neka sud odluci.

Nihad je supcina teska, i to ko porice, ocigledno ima nekih problema. Sve ovo sto je uradio, neka je njemu na cast, a on moze pricati sta hoce i okrivljivati koga hoce. Rat je proveo uzivajuci u Njemackoj, dok su ljudi svoje zivote davali kako bi se on mogao gurati kroz reprezentaciju, bez obzira sto je bilo i boljih od njega.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 28 apr 2017, 19:55

:lol: :lol: Kome ovaj Stoja prosipa suplju?! Pa ako je iko rjesavao stvari preko medija i facebooka prozivajuci nase reprezentativce, onda je to on i njegovi pajdasi u vremenu dok su vedrili i oblacili bh kosarkom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.