Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 23 nov 2017, 14:29

Oprema ne leži oprema radi , ljudima kasni plata i to dobro kasni , doprinosi se ne uplaćuju , marketing služba je KATASTROFA ( ljudi Mundijal odradili u minusu !?!?), sve je to bitno , pare sa računa za struju idu na tri dijela , jedan RTRS jedan FTV jedan BHT...[/quote]
Gledaoca, i čovjeka koji plača pretplatu, interesuje prenos(meni lično više odgovar SK, bolji spikeri), ne intersuje ga nečiji loš marketing, jer predpostavlja da ako imaš lošu marketing službu, istu trebaš reorganizovati, ili iznajmiti marketing agencije za napomenute poslove.
Dobar dio sredstava u poslu kojim se bave javni emiteri, mora se obezbijediti iz marketinga. Ako postoječi marketing to nije u stanju, treba ga reorganizovati ili ukinuti (zvuči grubo, ali to je realnost).
:kafa:[/quote]


To isto mislim , ali džaba znaš kako kod nas ide... SK i meni odgovara , kako je lijepo prenosio Želju u Evropi , Radojević je najjači komentator za košarku na ex - Yu prostoru, mada drag mi je i Majer , baš drag...Mala opaska , obrati pažnju na Č i Ć...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 23 nov 2017, 14:34

Ne može tamo neki Radojević kojeg boli **** za BIH, prenositi BIH bolje od Vlada ili Edina, nema šanse

Ovo je SK ponovo odradio na kvarno uzeo prava za kvalifikacije za regiju i sad on prodaje drugima, normalno u Srbiji i Hrvatskoj daje u BIH igra političke igre
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

hrustoni
Postovi: 99
Pridružen/a: 01 feb 2014, 00:17
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la hrustoni » 23 nov 2017, 14:40

Nije mi prvi put da idem negdje gledati,da sam primoran van kuce. Jbti i moju tv,i
i sk,i bht.i face tv,i p....m... ,i.... :evil:

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la xavi26 » 23 nov 2017, 14:50

Esport je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Znaci ko ima moju tv nista

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ima u subotu, Zrinjski : Sloboda
:mrgreen:
ili ipak GOŠK - Radnik..
Volim te Bosno!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la miky_hz » 23 nov 2017, 14:53

1.50 na Ruse kvota,pa dobro nisu bas "mrtvi" favoriti i neki zicer.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la arelinho » 23 nov 2017, 15:02

legenda reala je napisao/la:Jos jedan udar na drzavu od strane SK, po kojem osnovu.oni mogu prenositi domacu utakmicu rep ako nemaju nacionalnu frek.
Nadam se da će SK toliko udarati na državu pa da ovi izgube sve moguće prenose pa kao ljudi da gledamo na SK.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 15:15

Esport je napisao/la: Dobar dio sredstava u poslu kojim se bave javni emiteri, mora se obezbijediti iz marketinga. Ako postoječi marketing to nije u stanju, treba ga reorganizovati ili ukinuti (zvuči grubo, ali to je realnost).
:kafa:
Javni emiteri se finansiraju iz pretplate, svugdje u svijetu to je osnovni vid prihoda javnih emitera, pogledaj BBC, pogledaj ARD, nigdje nećeš vidjeti reklame uopšte, jer kod njih javni emiteri uopšte nemaju taj odjel, sve je pretplata. Zato oni prenose samo SP, kvale skoro nikad ne prenose, lige isto tako, najviše furaju svoj program, tj svoju produkciju, i to obrazovni, kulturni, dokumentarci i nešto serija iz vlastite produkcije. Za ligu imaju emisije gdje bude pregled kola i to je to.

Po meni nije problem što SK prenosi ako je više ponudio za prava, problem je što SK neće da obezbijedi komentatora na bosanskom jeziku, dakle našeg komentatora, ako su već uzeli prava za našu državu, neka se onda potrude i platiti našeg komentatora, kao što su uradili sa Hrvatskom, jer Hrvati ih nikad ne bi ni pogledali da im nisu obezbjedili na hrvatskom jeziku te kanale.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la miky_hz » 23 nov 2017, 15:44

Ma grozno ce to biti na SK realno i Zelju kad su radili u kvalifikacijama za EL, sad Hrvatska-Grcka ljudi skroz smanje zvuk iz dvorane(stadiona) i samo je komentator iz studija u prvom planu.Bukvalno ubiju smisao utakmice sa tim.Puno je ljepse kada se radi sa lica mjesta prenos,odnosno nemoze se ni porediti.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
UserNAME2
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 sep 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la UserNAME2 » 23 nov 2017, 17:02

Zna li neko kakva je situacija sa ulaznicama da li ce se moci kupiti sutra prije pocetka utakmice....zahvaljujem

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la irfo » 23 nov 2017, 17:09

UserNAME2 je napisao/la:Zna li neko kakva je situacija sa ulaznicama da li ce se moci kupiti sutra prije pocetka utakmice....zahvaljujem
Ne pamtim kad se rasprodala Skenderija zadnjih 7-8 godina, moci ces sigurno
Ocekujem sutra da bude jedno 70% puna
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la JavierBosnia » 23 nov 2017, 17:11

irfo je napisao/la:
UserNAME2 je napisao/la:Zna li neko kakva je situacija sa ulaznicama da li ce se moci kupiti sutra prije pocetka utakmice....zahvaljujem
Ne pamtim kad se rasprodala Skenderija zadnjih 7-8 godina, moci ces sigurno
Ocekujem sutra da bude jedno 70% puna
Bit ce karata, nece se to rasprodati sta ti je.

I btw momci, umjesto sto se raspravljate BHT/SK, ko god je iz Sarajeva, cenera nek halali i pravac Skenderija
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 17:12

irfo je napisao/la:
UserNAME2 je napisao/la:Zna li neko kakva je situacija sa ulaznicama da li ce se moci kupiti sutra prije pocetka utakmice....zahvaljujem
Ne pamtim kad se rasprodala Skenderija zadnjih 7-8 godina, moci ces sigurno
Ocekujem sutra da bude jedno 70% puna
Kakva je reklamna kampanja i to je puno

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la irfo » 23 nov 2017, 17:17

Esport je napisao/la:
irfo je napisao/la:
UserNAME2 je napisao/la:Zna li neko kakva je situacija sa ulaznicama da li ce se moci kupiti sutra prije pocetka utakmice....zahvaljujem
Ne pamtim kad se rasprodala Skenderija zadnjih 7-8 godina, moci ces sigurno
Ocekujem sutra da bude jedno 70% puna
Kakva je reklamna kampanja i to je puno
zar ima nekakva reklamna kampanja ? :rol:
Ma kad je solidna bila posjeta protiv slovacke i armenije, mora protiv rusije to i bolje bit
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
UserNAME2
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 sep 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la UserNAME2 » 23 nov 2017, 17:41

da upravu ste to za reklamnu kampanju :lol: :lol: ipak ovi momci su zasluzili da se podrze, nadam se sto vecoj posjeti

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 23 nov 2017, 20:16

bombaysaphire je napisao/la:Oprema ne leži oprema radi , ljudima kasni plata i to dobro kasni , doprinosi se ne uplaćuju , marketing služba je KATASTROFA ( ljudi Mundijal odradili u minusu !?!?), sve je to bitno , pare sa računa za struju idu na tri dijela , jedan RTRS jedan FTV jedan BHT...
Gledaoca, i čovjeka koji plača pretplatu, interesuje prenos(meni lično više odgovar SK, bolji spikeri), ne intersuje ga nečiji loš marketing, jer predpostavlja da ako imaš lošu marketing službu, istu trebaš reorganizovati, ili iznajmiti marketing agencije za napomenute poslove.
Dobar dio sredstava u poslu kojim se bave javni emiteri, mora se obezbijediti iz marketinga. Ako postoječi marketing to nije u stanju, treba ga reorganizovati ili ukinuti (zvuči grubo, ali to je realnost).
:kafa:[/quote]


To isto mislim , ali džaba znaš kako kod nas ide... SK i meni odgovara , kako je lijepo prenosio Želju u Evropi , Radojević je najjači komentator za košarku na ex - Yu prostoru, mada drag mi je i Majer , baš drag...Mala opaska , obrati pažnju na Č i Ć...[/quote]


edin avdić?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 23 nov 2017, 20:24

Prebacivanje na Total TV jedna od najboljih odluka u mom zivotu :D
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la taremuha » 23 nov 2017, 20:55

Nisam upratio, kako su uspjeli ovi igraci iz CSKA da budu na spisku za sutra ?

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 23 nov 2017, 22:28

Pa kriv je KSBiH, ko bi mogao biti drugi krivac? Prodali prava prenosa firmi iz Srbije koja logicno moze ponuditi vise od BHT-a, sto nema veze s vezom. Ne znam da li se ikada desilo ovakvo nesto?! Ako im nije cilj da svi u BiH gledaju svoju reprezentaciju, a jok dobiti koju marku vise bez obzira sto velika vecina stanovnista nema SK.

Reprezentacije su svakako postale dostupne jedino Sarajlijama, kao da je Bosna = Sarajevo.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 24 nov 2017, 00:02

Zna li se nasih 12 za sutra ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la hamzaTM87 » 24 nov 2017, 01:13

Tu smo negdje apsolutno sa ovakvim Rusima, petorka Khvostov (Kulagin) - Fridzon - Karasev - Zubkov - Klimenko je onako okej kao i naša, dok je klupa teški prosjek i amaterizam također isto kao i naša (izuzev Antonova). I mi i oni imamo dobrog trenera na klupi, tako da se nadam da bi domaći teren mogao biti prevaga na našu stranu.
ZELJEZNICAR 1921!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.