Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 26 jul 2017, 21:40

Koliko su samo lijeni i neprofesionalni ovi sa stranice KSBiH da ne mogu napisati ni tu glupu statistiku na kraju meca. Nisu u stanju ni semafor slikati kako treba, jos su se sada brojevi kod vecine nasih igraca promijenili. Ako sta slucajno nabodes, dobro i jest. Austrijanci u toku meca obavjestavaju na svojoj stranici, jos igraju u gostima, ove nase boli qrac. xD

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 26 jul 2017, 21:44

Najefikasniji u našoj ekipi bio je Džanan Musa koji se vratio nakon povrede nosa, te je ubacio 17 poena.

U našoj ekipi još su se istakli Hasandić sa 13 poena, te Muratović koji je ubacio 11 poena.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 26 jul 2017, 21:46

0 Sejfic - 4 poena
1 Loncar - 6 poena
4 Zahir - 3 poena
5 Lazic - 3 poena
6 Atic - 0 poena
7 Vrabac - 3 poena
8 Hasandic - 12 poena
9 Gegic - 3 poena
13 Musa - 17 poena
20 Renfroe - 2 poena
24 Muratovic - 11 poena
77 Gajic - 6 poena

Mislim da ovako nekako idu brojevi kod nasih, s tim da ne iskljucujem mogucnost greske (kako u brojevima, tako i da nesto nisam lijepo vidio). :D

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jul 2017, 21:51

lumani je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Joj koji su ovo debili sa fb stranice KSBiH, pa ne znaju kako treba slikati ovaj hebeni semafor. :facepalm:

Bili su valjda Mahalbasic i Poeltl u rosteru Austrijanaca.

Musa 17 poena
Ma skontao sam ja ko je koliko dao otprilike, ali su ovi sto uredjuju stranicu saveza neprofesionalni i glupi za medalju. Hajde sto ne daju nikakve informacije, ali daj bar slikaj taj semafor kako treba.
Svaka cast za Musu, ove dobre partije su vec postale navika. U sve tri utakmice sto je igrao, bio je najbolji strijelac. Ova Austrija uopste nije naivna reprezentacija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 26 jul 2017, 21:53

Dok je Neno radio bilo je bolje sto se tice saveza...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jul 2017, 22:06

lumani je napisao/la:Dok je Neno radio bilo je bolje sto se tice saveza...
Dok je on vodio stranicu saveza, uglavno su se sve informacije pravovremeno dobijale.

Mene zanima da li je ovo 12 finalnih imena na spisku. Je li moguce da cemo u rosteru imatu 2 pleja, 2 centra i nijednog krilnog centra? :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 26 jul 2017, 22:08

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Dok je Neno radio bilo je bolje sto se tice saveza...
Dok je on vodio stranicu saveza, uglavno su se sve informacije pravovremeno dobijale.

Mene zanima da li je ovo 12 finalnih imena na spisku. Je li moguce da cemo u rosteru imatu 2 pleja, 2 centra i nijednog krilnog centra? :lol:

Dule voli sa 2 centra igrati...P.G Refo,Gega,Zahir...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 jul 2017, 22:16

lumani je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Dok je Neno radio bilo je bolje sto se tice saveza...
Dok je on vodio stranicu saveza, uglavno su se sve informacije pravovremeno dobijale.

Mene zanima da li je ovo 12 finalnih imena na spisku. Je li moguce da cemo u rosteru imatu 2 pleja, 2 centra i nijednog krilnog centra? :lol:

Dule voli sa 2 centra igrati...P.G Refo,Gega,Zahir...
Da, zaboravio sam na Renfroa. Po meni je greska da imamo samo dva visoka kosarkasa u rosteru, jer se nikad ne moze znati da li ce ova dvojica uci u probleme s licnim greskama, ili ce se neko od njih povrijediti tijekom utakmice. Ja bih samo na ovaj spisak ubacio Albijanica umjesto Zahiragica i to je to.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 27 jul 2017, 00:13

Pa pisao sam vec, na sluzbenoj stranici saveza jos uvijek stoji da nam je Damir selektor. Ostalo vas i ne treba cuditi.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 27 jul 2017, 10:35

Kajzer10 je napisao/la:Pa pisao sam vec, na sluzbenoj stranici saveza jos uvijek stoji da nam je Damir selektor. Ostalo vas i ne treba cuditi.
Zar još uvijek postoji savez :?:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 28 jul 2017, 17:06

Sta je ovoo Vrabac postao kapiten a nigdje ni rijeci na forumu :(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 28 jul 2017, 17:08

StevieG8 je napisao/la:Sta je ovoo Vrabac postao kapiten a nigdje ni rijeci na forumu :(

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... start=1120
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 28 jul 2017, 18:10

Sta su ovi faktor(ovci) napali na Vujosevica... Koga briga, neka hoda u kakvim god hoce majicama, ako ce posao odraditi kako treba. Poznavajuci njega, tako samo moze biti. Neki izgleda misle da je on za selektora dosao sto voli Bosnu, ili mozda u njemu vide lik Nene Markovica.

Kod nas bez ovih novinara i prepucavanja ne moze proci okupljanje nijedne reprezentacije. Da hoce bogdo pogledati koju utakmicu, ne bi li se barem malo manje blamirali.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 28 jul 2017, 19:07

Federer17 je napisao/la:Sta su ovi faktor(ovci) napali na Vujosevica... Koga briga, neka hoda u kakvim god hoce majicama, ako ce posao odraditi kako treba. Poznavajuci njega, tako samo moze biti. Neki izgleda misle da je on za selektora dosao sto voli Bosnu, ili mozda u njemu vide lik Nene Markovica.

Kod nas bez ovih novinara i prepucavanja ne moze proci okupljanje nijedne reprezentacije. Da hoce bogdo pogledati koju utakmicu, ne bi li se barem malo manje blamirali.

Njima je ocito drazi Damir sa sahovnicom
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 28 jul 2017, 20:41

Pa ne kontam sta je tu problem sta je trebao otici s ljiljanima u Beograd. Covjek je Crnogorac sve sto je postigao postigao je u Srbiji, selektor BiH mu je posao i treba da vodi nasu kosarkaski reprezentaciju a nigdje ne pise da ocekujemo da nas "promovise" u Srbiji van sportskih duznosti.
Al hajd moraju se neke tenzije dizat i kad imamo nekog ko moze od ove reprezentacije napraviti nesto, nek se navikne nasi mediji su takvi i jedva docekaju skandal.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 jul 2017, 21:02

StevieG8 je napisao/la:Pa ne kontam sta je tu problem sta je trebao otici s ljiljanima u Beograd. Covjek je Crnogorac sve sto je postigao postigao je u Srbiji, selektor BiH mu je posao i treba da vodi nasu kosarkaski reprezentaciju a nigdje ne pise da ocekujemo da nas "promovise" u Srbiji van sportskih duznosti.
Al hajd moraju se neke tenzije dizat i kad imamo nekog ko moze od ove reprezentacije napraviti nesto, nek se navikne nasi mediji su takvi i jedva docekaju skandal.
100% se slažem, da nam je trener Van Gundy i da je otišao u ameriku sa njihovom opremom niko ne bi ni riječ rekao.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 28 jul 2017, 21:54

Ja ovo citam i ne mogu da vjerujem do koje granice ide ljudska glupost. Dajte brate Sabeta Hadzica, on je Bosnjak i nece sigurno hodati u onakvim majicama. Taman smo pozeljeli slusati one, za nas kosarkaske laike, nerazumljive time oute. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 28 jul 2017, 22:01

kobe24 je napisao/la:Ja ovo citam i ne mogu da vjerujem do koje granice ide ljudska glupost. Dajte brate Sabeta Hadzica, on je Bosnjak i nece sigurno hodati u onakvim majicama. Taman smo pozeljeli slusati one, za nas kosarkaske laike, nerazumljive time oute. :rol:
E pa eto da isti taj Sabe (samo primjer) ode u Srbiju raditi kao selektor tamo i dodje u Sarajevo na otvaranje necega svi bi ocekivali da bude u nasoj opremi a ne u opremi Srbije.

Smijesan clanak i smijesne novine nadam se da se Dusko nece previse obazirat na to.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 jul 2017, 22:28

StevieG8 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Ja ovo citam i ne mogu da vjerujem do koje granice ide ljudska glupost. Dajte brate Sabeta Hadzica, on je Bosnjak i nece sigurno hodati u onakvim majicama. Taman smo pozeljeli slusati one, za nas kosarkaske laike, nerazumljive time oute. :rol:
E pa eto da isti taj Sabe (samo primjer) ode u Srbiju raditi kao selektor tamo i dodje u Sarajevo na otvaranje necega svi bi ocekivali da bude u nasoj opremi a ne u opremi Srbije.

Smijesan clanak i smijesne novine nadam se da se Dusko nece previse obazirat na to.
Čovjek im se smije u facu i kulturno im spustio sa onim "vi ste blizu vlade" u fazonu, bolje gledajte kako da pomognete ovoj državi umjesto da serete zbog odjeće.

Penny Hardaway #1
Zadnja izmjena: Tracy3McGrady, dana/u 29 jul 2017, 00:15, ukupno mijenjano 1 put.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.