Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 16 apr 2017, 18:33

Tele i ne zasluzuje vecu minutazu, neka bude zahvalan Kiddu sto uopste i zakoraci na parket
katastrofalan je citavu sezonu, da ima obraza, crvenio bi se zbog neprofesionalnosti koju je pokazao

ne moze nase misljenje nikada biti objektivnije od misljenja navijaca NBA ekipa, prije svega jer de facto duze prate NBA ligu od nas, de facto bolje poznaju svoju ekipu i de facto su objektivni, sto se ne moze reci za nas

mi gledamo NBA zbog nasih igraca, oni zbog svojih ekipa i jer generalno vole NBA, o cemu pricamo :mrgreen:

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BosnaSTL » 16 apr 2017, 18:42

Nekad je Mirza bio izgubljen u odbrani a sad nije to slucaj .Nikad odbrana nije bila nije njegova jaca strana jer iskljucivo ofanzivno orjentisan .Dobio je super ugovor od Jasona I vidi se da ga gotivi covjek inace ga nebi doveo jos mu daje minutazu a Mirza mu redovno vraca sa katastorofalnim suterskim izdanjima!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 16 apr 2017, 19:12

On se jednostavno ne uklapa u ekipu koja igra jednu od najboljih odbrana u ligi. Njegove kratke ruke, atletika, brzina, lateralne kretnje, skocnost i ostale stvari mu nikad nece 'dozvoliti' da igra odbranu na nba nivou. Napadacki on nije samo suter i to je dokazao pogotovo prosle sezone, ali u ekipi u kojoj 80% napada lopta ide Kumpu u ruke, on nema sta drugo da radi osim da sutira s distance, jer za sve drugo nema ni prilike. Naravno da je za sve on najveci krivac. Nekoliko uvodnih mjeseci je bio totalno van svake forme, ali i mi smo bez ikakvog osnova previse polagali nade u taj njegov odnos s Kiddom. Nije to ni blizu tako kako smo mi mislili (i mozda jos uvijek mislimo) i ne gotivi njega Jason sigurno do te mjere. On mu je u Netsima prvi dao priliku i popeo mu minutazu sa one 3-4 minute u prosjeku na 12-15 minuta i u nasim ocima je to tad izgledalo veliko. Totalno druga stvar je sto mi sad (tacnije ovu sezonu) poneseni prethodnom sezonom ocekujemo 15ppg od Mirze, a on nema ni toliko minuta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BosnaSTL » 16 apr 2017, 19:48

kobe24 je napisao/la:On se jednostavno ne uklapa u ekipu koja igra jednu od najboljih odbrana u ligi. Njegove kratke ruke, atletika, brzina, lateralne kretnje, skocnost i ostale stvari mu nikad nece 'dozvoliti' da igra odbranu na nba nivou. Napadacki on nije samo suter i to je dokazao pogotovo prosle sezone, ali u ekipi u kojoj 80% napada lopta ide Kumpu u ruke, on nema sta drugo da radi osim da sutira s distance, jer za sve drugo nema ni prilike. Naravno da je za sve on najveci krivac. Nekoliko uvodnih mjeseci je bio totalno van svake forme, ali i mi smo bez ikakvog osnova previse polagali nade u taj njegov odnos s Kiddom. Nije to ni blizu tako kako smo mi mislili (i mozda jos uvijek mislimo) i ne gotivi njega Jason sigurno do te mjere. On mu je u Netsima prvi dao priliku i popeo mu minutazu sa one 3-4 minute u prosjeku na 12-15 minuta i u nasim ocima je to tad izgledalo veliko. Totalno druga stvar je sto mi sad (tacnije ovu sezonu) poneseni prethodnom sezonom ocekujemo 15ppg od Mirze, a on nema ni toliko minuta.
Mozda bi imao svojih 15 minuta da moze pogoditi jednu Yebenu tricu .Jednostavno ove sezone nece sut a imao je prilika sve je to bilo 1 od 6 ,2 od 7 ili 3 od 8 .

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Raonffa » 16 apr 2017, 20:09

Ma definitivno je do Mirze, pa ne može čovjek ništa pogoditi cijelu sezonu.

Kako očekivati neku minutažu kad ne može da se sastavi sa loptom. Na osnovu čega da igra? Na osnovu odbrane neće sigurno :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la pinoglavi » 17 apr 2017, 13:04

Mene samo zanima kako ga nije sramota tolike milione uzeti i zajebavati se. Onako jel ga makar malo stid i jel se lose osjeca, jer nije da ne zna nego nece
Nad tobom sunce najljepše sja


Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la COYS » 19 apr 2017, 00:55

Hajde Mirza, vakat je da ubacis nesto poena. :D :bih: :bih:

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la _dreamer_ » 19 apr 2017, 01:44

Ne moze ubaciti kada ga igraci ne vide. Uzima suteve svaka budala, samo on ne... bio je vise puta otvoren, al dzaba, igraci poput monroea itd kad prime loptu vide samo jednu stvar.

Solidni su Bucksi ali nisu oni jos ozbiljan tim.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 19 apr 2017, 01:51

Monroea ne podnosim, frajer kada dobije loptu na niskom postu, ne vidi nikog, ako treba ide glavom kroz zid, po cijenu teskog promasaja, TO, al dodat nece, pa to ti je

za razliku od Juke npr, koji pocesto daje pasove sa niskog posta

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la COYS » 19 apr 2017, 01:56

Yebem vam sve sebicno! Pljuc

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la _dreamer_ » 19 apr 2017, 02:02

solidan je u odbrani, inace nebi imao ni ovo minuta. mislim da mu Kidd daje minute da siri reket i ono po shemi, ako bude imao kakav otvoren sut, dobro i jest. No u principu je ko Casper na terenu...

A cudo da je ispred Beasleya u rotaciji.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 21 apr 2017, 08:21

Ja mislim da se pojedini forumasi vise sekiraju radi mirzine forme i minutaze, nego mirza.
Boli ga djon, cener je lego za ovu sezonu, jos dva u naredne dvije...
U ovoj formi on nije za reprezentacije


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bhfanatic14 » 21 apr 2017, 09:57

Bitno je da invalid terry dobija svaku tekmu svojih 15-20 minuta...momak nemoze bazen pogodit, pa neke cigle baca...kakva je ono prevara, mozda je nekada znao igrat u sta sumnjam ali on da igra prije mirze je jednostavno smijesno.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bombaysaphire » 21 apr 2017, 10:08

U sezoni 2008./09. Terry je ulazivši s klupe prosječno postizao 19.6 poena, 2.4 skokova i 3.4 asistencije te je osvojio nagradu za šestog igrača lige. Evo da te razuvjerim odmah , da ne sumnjaš .... Ali upravu si , čudi da Kidd mu daje toliko minuta ipak je veteran....Opet ljudi ubili Toronta 27 razlike , vode 2-1 i sve ostalo pada u vodu... Mirzi je ova sezona za zaborav , jednostavno ne ide , puno loših utakmica... Kidd je insistirao na njegovom dolasku , ali Mirza nekako tih čitavu sezonu...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Dex » 21 apr 2017, 10:13

bhfanatic14 je napisao/la:Bitno je da invalid terry dobija svaku tekmu svojih 15-20 minuta...momak nemoze bazen pogodit, pa neke cigle baca...kakva je ono prevara, mozda je nekada znao igrat u sta sumnjam ali on da igra prije mirze je jednostavno smijesno.
Pričaš o čovjeku koji je bio drugi-treći igrač šampionskog Dallasa, a ne o nekom igraču garbage time u prosječnom euroligašu.Čovjek je bitniji od Teletovića za ovu ekipu Bucksa.Teletović teško da će osjetiti neki veći čar PO-a, s obzirom na njegovu (ne)igru u odbrani
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 21 apr 2017, 11:15

Dex je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Bitno je da invalid terry dobija svaku tekmu svojih 15-20 minuta...momak nemoze bazen pogodit, pa neke cigle baca...kakva je ono prevara, mozda je nekada znao igrat u sta sumnjam ali on da igra prije mirze je jednostavno smijesno.
Pričaš o čovjeku koji je bio drugi-treći igrač šampionskog Dallasa, a ne o nekom igraču garbage time u prosječnom euroligašu.Čovjek je bitniji od Teletovića za ovu ekipu Bucksa.Teletović teško da će osjetiti neki veći čar PO-a, s obzirom na njegovu (ne)igru u odbrani

jedan igra p.f a drugi p.g/s.g sta Terry ima sa Mirzom osim sto igraju za isti tim :!: :?: ..Mirza ce i dlaje imati one svoje noci kada ga krene shut,a sem toga je propao igrac :sick:

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Dex » 21 apr 2017, 12:29

lumani je napisao/la:
Dex je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Bitno je da invalid terry dobija svaku tekmu svojih 15-20 minuta...momak nemoze bazen pogodit, pa neke cigle baca...kakva je ono prevara, mozda je nekada znao igrat u sta sumnjam ali on da igra prije mirze je jednostavno smijesno.
Pričaš o čovjeku koji je bio drugi-treći igrač šampionskog Dallasa, a ne o nekom igraču garbage time u prosječnom euroligašu.Čovjek je bitniji od Teletovića za ovu ekipu Bucksa.Teletović teško da će osjetiti neki veći čar PO-a, s obzirom na njegovu (ne)igru u odbrani

jedan igra p.f a drugi p.g/s.g sta Terry ima sa Mirzom osim sto igraju za isti tim :!: :?: ..Mirza ce i dlaje imati one svoje noci kada ga krene shut,a sem toga je propao igrac :sick:
Znam da ne igraju ni istu poziciju, nego samo osvrt na komentar, i "veličinu" Terrya :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 21 apr 2017, 14:33

Ruku na srce Mirza i ne zasluzuje nikakvu minitazu u PO. Ni a od agresivnosti nije pokazao gotov citavu sezonu. Gledam sinoc tekmu i koliko se pojedini igraci bore i ja bi ih ispred Mirze stavio.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bhfanatic14 » 22 apr 2017, 23:33

Bravo toronto :clap: samo uvodi tog veterana i narkomana beasleya a smijesne ekipe... onaj grk upropastio sve lopte odma pusiona.. derozan ih razbio poigravo se sa bucksima.. E moj mirza sta si sebi dozvolio...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.