Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 12 avg 2017, 10:29

Raonffa je napisao/la:Uopšte ne znam zašto poteže ovu raspravu? Niti ga ko osuđuje, niti ko šta komentariše vezano za njegov nedolazak ovog ljeta u reprezentaciju. Ako neko i priča nešto vezano za njega, to je onda posljedica prošlogodišnjeg fijaska.

Najviše mrzim kod naših ljudi (pa tako i vrhunskih sportista kakav je Mirza) što vrlo vrlo teško primaju kritiku, odnosno pravdaju se, brane, svađaju, prepucavaju na razne moguće načine odnosno od svega prave cirkus za šire narodne mase, bespotrebno.
U međuvremenu nikoga ne zanima. To mu je problem.
Zato se i slika u Potočarima, podržava kao neke inicijative itd.
Ne konta da ako ne igra košarku za ovu zemlju, da je potpuno nebitan...
I


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 12 avg 2017, 10:47

Sapce je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Uopšte ne znam zašto poteže ovu raspravu? Niti ga ko osuđuje, niti ko šta komentariše vezano za njegov nedolazak ovog ljeta u reprezentaciju. Ako neko i priča nešto vezano za njega, to je onda posljedica prošlogodišnjeg fijaska.

Najviše mrzim kod naših ljudi (pa tako i vrhunskih sportista kakav je Mirza) što vrlo vrlo teško primaju kritiku, odnosno pravdaju se, brane, svađaju, prepucavaju na razne moguće načine odnosno od svega prave cirkus za šire narodne mase, bespotrebno.
U međuvremenu nikoga ne zanima. To mu je problem.
Zato se i slika u Potočarima, podržava kao neke inicijative itd.
Ne konta da ako ne igra košarku za ovu zemlju, da je potpuno nebitan...
I


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:idea: :idea: :idea:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BuffonGigi » 12 avg 2017, 11:47

Ja iskreno ne vidim nacin kako bi Mirza i Vujosevic funkcionisali skupa. Ovaj se voli ispucavati do besvijesti, odbrana mu je na nivou all star utakmica, i ego u repki isto tako jako visok. S druge strane kod Duleta nema zayebancije, vidjeli ste kako nagrdi Musu kad je poceo da sere, s Mirzom bi mozda bilo za vratove. Sto se mene tice, hvala Mirzi za sve, ali vrijeme je da za reprezentaciju igraju oni koji ce ginuti na terenu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
0oo0
Postovi: 1166
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la 0oo0 » 12 avg 2017, 11:58

Mirza od prije 6 godina bi nam super dosao, ali danasnji Mirza koji nije spreman za vise od 5 minuta borbe koju trenutni momci prikazuju nam ne treba.
🔵⚪

mirzatele
Postovi: 11949
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzatele » 12 avg 2017, 13:31

Ma kakav Mirza završio je on sa ozbiljnim igranjem košarke. Ne zbog godina, ne zbog kvaliteta, nego zbog lijenosti i velike kurcobolje prema kosarci koja ga je obuzela nakon potpisa ugovora

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Alminjo99 » 12 avg 2017, 13:52

Mirzu boli neka stvar za košarku. On je zavrsio sa reprezentacijom.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 14:03

Mirza nikakvu Rolu nece igrat vise u MLE i vidjet ce samo garbage-minutes.
High Volume Suter za 3 koji neigra odbranu nama ne treba. pogotovo kad je lopta u musinim rukama.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Rokoko87 » 12 avg 2017, 14:10

Ma, on bi da bude pozvan i da na okupljanja dolazi zapušten i da ne trenira punim intenzitetom.
E, pa drug moj ne ide to tako, pogotovo ako misliš biti lider reprezentacije i uzor mlađima.

Radije ću gledati Vrabca, Glogovca i Lazića kako se bore, nego tebe kako se ispucavaš i ponašaš prepotentno i kao da si ti važniji od ostatka tima.

I btw, on bi nama itekako koristio, ali samo ako bi stavio reprezentaciju ispred svog ega, podredio se autoritetima i radio ono što najbolje zna, a ja vjerujem da bi ga Duško doveo u red jer sa njim nema zahebancije.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 12 avg 2017, 15:18

BuffonGigi je napisao/la:Ja iskreno ne vidim nacin kako bi Mirza i Vujosevic funkcionisali skupa. Ovaj se voli ispucavati do besvijesti, odbrana mu je na nivou all star utakmica, i ego u repki isto tako jako visok. S druge strane kod Duleta nema zayebancije, vidjeli ste kako nagrdi Musu kad je poceo da sere, s Mirzom bi mozda bilo za vratove. Sto se mene tice, hvala Mirzi za sve, ali vrijeme je da za reprezentaciju igraju oni koji ce ginuti na terenu.

Znaci Dule bi izabrao Vrabca prije Mirze....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la High » 12 avg 2017, 15:20

Rokoko87 je napisao/la:Ma, on bi da bude pozvan i da na okupljanja dolazi zapušten i da ne trenira punim intenzitetom.
E, pa drug moj ne ide to tako, pogotovo ako misliš biti lider reprezentacije i uzor mlađima.

Radije ću gledati Vrabca, Glogovca i Lazića kako se bore, nego tebe kako se ispucavaš i ponašaš prepotentno i kao da si ti važniji od ostatka tima.

I btw, on bi nama itekako koristio, ali samo ako bi stavio reprezentaciju ispred svog ega, podredio se autoritetima i radio ono što najbolje zna, a ja vjerujem da bi ga Duško doveo u red jer sa njim nema zahebancije.
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 12 avg 2017, 17:37

High je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Ma, on bi da bude pozvan i da na okupljanja dolazi zapušten i da ne trenira punim intenzitetom.
E, pa drug moj ne ide to tako, pogotovo ako misliš biti lider reprezentacije i uzor mlađima.

Radije ću gledati Vrabca, Glogovca i Lazića kako se bore, nego tebe kako se ispucavaš i ponašaš prepotentno i kao da si ti važniji od ostatka tima.

I btw, on bi nama itekako koristio, ali samo ako bi stavio reprezentaciju ispred svog ega, podredio se autoritetima i radio ono što najbolje zna, a ja vjerujem da bi ga Duško doveo u red jer sa njim nema zahebancije.
:kafa:
Kad @rokoko nesto napise, nema potrebe nista vise ni dodavati ni oduzimati. Aferim momciluko! :salut:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la High » 12 avg 2017, 17:39

kobe24 je napisao/la:
High je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Ma, on bi da bude pozvan i da na okupljanja dolazi zapušten i da ne trenira punim intenzitetom.
E, pa drug moj ne ide to tako, pogotovo ako misliš biti lider reprezentacije i uzor mlađima.

Radije ću gledati Vrabca, Glogovca i Lazića kako se bore, nego tebe kako se ispucavaš i ponašaš prepotentno i kao da si ti važniji od ostatka tima.

I btw, on bi nama itekako koristio, ali samo ako bi stavio reprezentaciju ispred svog ega, podredio se autoritetima i radio ono što najbolje zna, a ja vjerujem da bi ga Duško doveo u red jer sa njim nema zahebancije.
:kafa:
Kad @rokoko nesto napise, nema potrebe nista vise ni dodavati ni oduzimati. Aferim momciluko! :salut:
Učio je školu u najboljem džematu. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Raonffa » 12 avg 2017, 19:39

Sapce je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Uopšte ne znam zašto poteže ovu raspravu? Niti ga ko osuđuje, niti ko šta komentariše vezano za njegov nedolazak ovog ljeta u reprezentaciju. Ako neko i priča nešto vezano za njega, to je onda posljedica prošlogodišnjeg fijaska.

Najviše mrzim kod naših ljudi (pa tako i vrhunskih sportista kakav je Mirza) što vrlo vrlo teško primaju kritiku, odnosno pravdaju se, brane, svađaju, prepucavaju na razne moguće načine odnosno od svega prave cirkus za šire narodne mase, bespotrebno.
U međuvremenu nikoga ne zanima. To mu je problem.
Zato se i slika u Potočarima, podržava kao neke inicijative itd.
Ne konta da ako ne igra košarku za ovu zemlju, da je potpuno nebitan...
I


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Moguće je i to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BenjooJutub » 15 avg 2017, 14:59

Kad se sjetim kakva je ovo mašina bila u zadnjoj sezoni u Evropi. Odlaskom u NBA napraviše od njega debilnog igrača koji zna samo trojku šutat.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 15 avg 2017, 15:16

BenjooJutub je napisao/la:Kad se sjetim kakva je ovo mašina bila u zadnjoj sezoni u Evropi. Odlaskom u NBA napraviše od njega debilnog igrača koji zna samo trojku šutat.
Eh, to su vremena kad je trenirao kao lud i bio jedan od najspremnijih kosarkasa u Evropi. Ja sam tad bio ubijedjen da je na svakoj utakmici bez problema mogao ici na 25+ poena.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BenjooJutub » 15 avg 2017, 17:36

kobe24 je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Kad se sjetim kakva je ovo mašina bila u zadnjoj sezoni u Evropi. Odlaskom u NBA napraviše od njega debilnog igrača koji zna samo trojku šutat.
Eh, to su vremena kad je trenirao kao lud i bio jedan od najspremnijih kosarkasa u Evropi. Ja sam tad bio ubijedjen da je na svakoj utakmici bez problema mogao ici na 25+ poena.
Definitivno, imao je leđnu tehniku plus brzinu i eksplozivnost. Teško da ga je ko pod košem mogao čuvati. Pa onda ona tomahawk zakucavanja... Stvarno šteta što nije nastavio u NBA tempom koji je imao u Evropi ili su u NBA svjesno od njega napravili jednodimenzionalnog igrača.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 15 avg 2017, 17:38

a ko je napravio flegmana od njega?!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bombaysaphire » 15 avg 2017, 21:34

nerminh74 je napisao/la:a ko je napravio flegmana od njega?!

Njegovo visoČanstvo novac ili ti money...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 15 avg 2017, 21:40

bombaysaphire je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:a ko je napravio flegmana od njega?!

Njegovo visoČanstvo novac ili ti money...
I dirk i pau i teodosic i drugi velikani su imali money ali nikada nisu bili flegmani prema nacionalnom dresu
Tu ima i do karaktera
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 17 avg 2017, 08:54

nerminh74 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:a ko je napravio flegmana od njega?!

Njegovo visoČanstvo novac ili ti money...
I dirk i pau i teodosic i drugi velikani su imali money ali nikada nisu bili flegmani prema nacionalnom dresu
Tu ima i do karaktera
Samo do karaktera!
I zato mu se jednostavno ne smija davati prostor da se pere i glumi patriotu ili tobe jarabi legendu
Kakav je takav je, sebi je..



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.